Libby's Pompoenpuddingvulling, 425g

€ 6,58

€ 15,48 / 1kg

plus € 14,90 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Vlaaien & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Erlenbacher Selection Aardbeien-cheesecake, 2 stuks van 1100 gram (diepvries)
Erlenbacher Selection Aardbeien-cheesecake, 2 stuks van 1100 gram (diepvries)
€ 58,59/1kg
€ 67,14
-4%
€ 64,45
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Bahlsen 48500 Kuchensnack Marmor - 55 stuks
Bahlsen 48500 Kuchensnack Marmor - 55 stuks
€ 22,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hostess Vanilla Twinkies, 385g
Hostess Vanilla Twinkies, 385g
€ 76,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 30,71
-4%
€ 29,48
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Glutenvrije chocoladebrownie, 50 gram
Glutenvrije chocoladebrownie, 50 gram
€ 30,60/1kg
€ 1,67
-8%
€ 1,53
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lebzelten, 300 gram - Bäckerei Hirzinger - Een specialiteit uit Tirol
Lebzelten, 300 gram - Bäckerei Hirzinger - Een specialiteit uit Tirol
€ 47,00/1kg
€ 15,51
-9%
€ 14,10
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van MARLENKA® Weense honingballetjes, 235 g
MARLENKA® Weense honingballetjes, 235 g
€ 31,02/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 7,29
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van LEIMER 3714995000 LEIMER Panko Paniermehl  1,0 kg, 1 St.
LEIMER 3714995000 LEIMER Panko Paniermehl 1,0 kg, 1 St.
€ 16,96/1kg
€ 16,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Karen Volf Snöfler, 200 gram
Karen Volf Snöfler, 200 gram
€ 119,70/1kg
€ 23,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Glutenvrije karamelbrownie, 40 gram
Glutenvrije karamelbrownie, 40 gram
€ 91,50/1kg
€ 3,85
-4%
€ 3,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bahlsen Comtess Schoko Kuchen 350,0 g
Bahlsen Comtess Schoko Kuchen 350,0 g
€ 69,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,19
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Pecorino Fossa L'Abbondanza kaas, ongeveer 750 gram.
Pecorino Fossa L'Abbondanza kaas, ongeveer 750 gram.
€ 86,27/1kg
€ 71,17
-9%
€ 64,70
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Gusparo Crème Cacao, 8 stuks (280 g)
Gusparo Crème Cacao, 8 stuks (280 g)
€ 74,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,93
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Rosengarten Kaas, boerderijkaas, Learner, ongeveer 400 gram.
Rosengarten Kaas, boerderijkaas, Learner, ongeveer 400 gram.
€ 59,12/1kg
€ 26,01
-9%
€ 23,65
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Salami Toni met knoflook, ongeveer 340 gram - Breon
Salami Toni met knoflook, ongeveer 340 gram - Breon
€ 38,38/1kg
€ 14,35
-9%
€ 13,05
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Bahlsen Kuchen "Comtess Zitrone", 350 g
Bahlsen Kuchen "Comtess Zitrone", 350 g
€ 55,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Bahlsen 43970 Bahlsen Comtess Haselnuss Kuchen 350,0 g
Bahlsen 43970 Bahlsen Comtess Haselnuss Kuchen 350,0 g
€ 55,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Bahlsen Kuchen "Comtess Choco-Chips", 350 g
Bahlsen Kuchen "Comtess Choco-Chips", 350 g
€ 46,06/1kg
€ 16,12
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Boerenkaas uit Sexten, ongeveer 500 gram - Käserei Sexten
Boerenkaas uit Sexten, ongeveer 500 gram - Käserei Sexten
€ 29,30/1kg
€ 16,11
-9%
€ 14,65
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Dr.Oetker 5206244009 Dr.Oetker Zitrone Backmischung 525,0 g
Dr.Oetker 5206244009 Dr.Oetker Zitrone Backmischung 525,0 g
€ 24,61/1kg
€ 12,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tortilla wraps, vezelrijk, 240g
Tortilla wraps, vezelrijk, 240g
€ 11,29/1kg
€ 2,94
-7%
€ 2,71
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Libby's Pompoenpudding 425g - De originele vulling voor pompoentaart

Met Libby's Pompoenpudding 425g haal je een van de bekendste baktoevoegingen uit de VS direct in huis. Deze kant-en-klare pompoenpudding is de perfecte basis voor een klassieke pompoentaart en vele andere Amerikaanse desserts.

De mix bestaat uit hoogwaardige pompoenpuree. Hierdoor is de traditionele Amerikaanse pompoentaart bijzonder eenvoudig en snel te bereiden.

Kant-en-klare pompoenpudding voor authentieke pompoentaart

Libby's Pompoenpudding is speciaal ontwikkeld om de beroemde Amerikaanse pompoentaart bijzonder eenvoudig te bereiden.

Typische eigenschappen van deze baktoevoeging zijn:

  • Kant-en-klare pompoenpudding

  • Perfect voor klassieke pompoentaart

  • Aromatische mix van pompoen

  • Praktische doos met 425g inhoud

  • Populaire Amerikaanse baktoevoeging

Veelzijdig voor desserts en bakrecepten

Libby's Pompoenpudding is niet alleen geschikt voor traditionele pompoentaart, maar ook voor vele andere zoete recepten.

Het kan gebruikt worden voor:

  • Klassieke Amerikaanse pompoentaart

  • Pompoenpudding en muffins

  • Pompoen-cheesecake

  • Pompoen-desserts

  • Herfstelijke bakideeën

Vooral in de herfst en winter is pompoentaart een van de populairste desserts in de Verenigde Staten.

Origineel recept uit de VS

Het merk Nestlé produceert Libby's producten al decennia en heeft met de pompoenvulling een van de bekendste ingrediënten voor Amerikaanse bakrecepten gecreëerd. Vooral rond Thanksgiving is pompoentaart een traditioneel dessert op veel Amerikaanse tafels.

Met deze pompoenvulling kunt u eenvoudig de klassieke smaak van Amerikaanse desserts thuis nabakken.

Libby's Pompoenvulling 425g nu online

Bestel Libby's Pompoenvulling 425g gemakkelijk online en bereid in een handomdraai een authentieke pompoentaart of andere Amerikaanse pompoes desserts. Perfect voor liefhebbers van Amerikaanse bak ingrediënten en herfstse zoetigheden.

Ingrediënten: 100% pompoen

Energie:151 kJ / 40 kcal
Vet:0 g
waarvan verzadigde vetzuren:0 g
Koolhydraten:7,4 g
waarvan suikers:3,3 g
Eiwit:1,7 g
Zout:0 g
Land van herkomstVS / Verenigde Staten van Amerika
Ingrediënten
100% pompoen
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100g Energie: 151 kJ / 40 kcal Vet: 0 g waarvan verzadigde vetzuren: 0 g Koolhydraten: 7,4 g waarvan suikers: 3,3 g Eiwit: 1,7 g Zout: 0 g Land van herkomst: VS / Verenigde Staten van Amerika
Gewicht
425 g
Levensmiddelenbedrijven
Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
Verkoopbenaming
Pompoenbereiding met kruiden, geschikt voor het bakken.
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
039000045049
EAN
0039000045049
39000045049

Ingrediënten
100% pompoen
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100g Energie: 151 kJ / 40 kcal Vet: 0 g waarvan verzadigde vetzuren: 0 g Koolhydraten: 7,4 g waarvan suikers: 3,3 g Eiwit: 1,7 g Zout: 0 g Land van herkomst: VS / Verenigde Staten van Amerika
Gewicht
425 g
Levensmiddelenbedrijven
Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
Verkoopbenaming
Pompoenbereiding met kruiden, geschikt voor het bakken.
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
039000045049
EAN
0039000045049
39000045049
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Bahlsen 48500 Kuchensnack Marmor - 55 stuks
Bahlsen 48500 Kuchensnack Marmor - 55 stuks
€ 22,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bonne Maman Chocolade-karamel mini-taartjes, 135g – kleine taartjes met chocolade en karamel
Bonne Maman Chocolade-karamel mini-taartjes, 135g – kleine taartjes met chocolade en karamel
€ 297,70/1kg
€ 41,86
-3%
€ 40,19
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Dr. Schär Madeleines, koekjes, 240 g, portiegrootte: 30 g, ingrediënten: amandelen, eieren, hazelnoten, noten, melksuiker, palmolie, tarwe, eieren, zonnebloemolie, suiker, rijstmeel, aardappelzetmeel, glucose-siroop, bevochtigingsmiddel: glycerine;...
Dr. Schär Madeleines, koekjes, 240 g, portiegrootte: 30 g, ingrediënten: amandelen, eieren, hazelnoten, noten, melksuiker, palmolie, tarwe, eieren, zonnebloemolie, suiker, rijstmeel, aardappelzetmeel, glucose-siroop, bevochtigingsmiddel: glycerine;...
€ 4.370,00/1kg
€ 4,37
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Gusparo Crème Cacao, 8 stuks (280 g)
Gusparo Crème Cacao, 8 stuks (280 g)
€ 74,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,93
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Dr.Oetker 5206244009 Dr.Oetker Zitrone Backmischung 525,0 g
Dr.Oetker 5206244009 Dr.Oetker Zitrone Backmischung 525,0 g
€ 24,61/1kg
€ 12,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen Kuchen "Comtess Zitrone", 350 g
Bahlsen Kuchen "Comtess Zitrone", 350 g
€ 55,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Bahlsen 44070 Bahlsen Comtess Marzipan Kuchen 350,0 g
Bahlsen 44070 Bahlsen Comtess Marzipan Kuchen 350,0 g
€ 69,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,19
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Bahlsen  45120 Bahlsen Kuchen "Comtess Baileys", 350 g
Bahlsen 45120 Bahlsen Kuchen "Comtess Baileys", 350 g
€ 69,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,19
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Bahlsen Mini-Stollen met marzipan, gemaakt van fijne, hoogwaardige marzipan. Verpakking van 200 gram
Bahlsen Mini-Stollen met marzipan, gemaakt van fijne, hoogwaardige marzipan. Verpakking van 200 gram
€ 53,65/1kg
€ 10,73
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
€ 55,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.