Tetra Goldfish 100 ml: Hoofdvorm voor alle goudvissen

€ 18,79

€ 14,95-20%

€ 149,50 / 1l

plus € 4,95 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – wo 7 oktober
Wees er snel bij!
Vlokkenvoer & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Tetra Goldfish Flakes - TETRA - Complete flake food for goldfish - 1 L
Tetra Goldfish Flakes - TETRA - Complete flake food for goldfish - 1 L
€ 33,45/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,45
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Tetra Cichlid Grofvoer, hoofdvoeding, 1000 ml
Tetra Cichlid Grofvoer, hoofdvoeding, 1000 ml
€ 53,66/1l
€ 53,66
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van TetraGuppy vlokkenvoer voor vissen, 100 ml
TetraGuppy vlokkenvoer voor vissen, 100 ml
€ 55,30/1l
€ 5,53
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra Goldfish Flakes 250ml - Vlokkenvoer voor goudvissen, merk Tetra
Tetra Goldfish Flakes 250ml - Vlokkenvoer voor goudvissen, merk Tetra
€ 7,98
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Fish food - TYROL - Goldfish flakes - 1000 ml
Fish food - TYROL - Goldfish flakes - 1000 ml
€ 29,90/1l
€ 29,90
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Tetra Delica Zoutwatergarnalen, 100 ml
Tetra Delica Zoutwatergarnalen, 100 ml
€ 65,80/1l
€ 6,58
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra Phyll, emmer van 10 liter
Tetra Phyll, emmer van 10 liter
€ 8,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 93,58
-€ 7,21
€ 86,37
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra Discus Granulaat, 10 liter
Tetra Discus Granulaat, 10 liter
€ 10,67/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 106,66
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van TetraMin Crisps, emmer van 10 liter
TetraMin Crisps, emmer van 10 liter
€ 9,79/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 97,90
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van TetraPond® Vlokkenvoer voor kleine vissen, geschikt voor vijvers, 4000 ml
TetraPond® Vlokkenvoer voor kleine vissen, geschikt voor vijvers, 4000 ml
€ 6,47/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 25,87
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van TetraPond® Vlokkenvoer voor kleine vissen, geschikt voor vijvers, 1000 ml
TetraPond® Vlokkenvoer voor kleine vissen, geschikt voor vijvers, 1000 ml
€ 7,42/1l
€ 7,42
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra Cichlid Sticks, 10 liter
Tetra Cichlid Sticks, 10 liter
€ 8,06/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 80,63
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra Min Flakes 1000ml - Vlokkenvoeding voor vissen van Tetra
Tetra Min Flakes 1000ml - Vlokkenvoeding voor vissen van Tetra
€ 8,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,15
-80%
€ 8,00
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra Goldfish Granules, voer voor goudvissen, droogvoer voor vissen, korrels, 0,25 liter, 1 stuk
Tetra Goldfish Granules, voer voor goudvissen, droogvoer voor vissen, korrels, 0,25 liter, 1 stuk
€ 26,81/1kg
€ 8,31
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra Cichlid Kleurkorrels, 10 liter
Tetra Cichlid Kleurkorrels, 10 liter
€ 13,65/1l
€ 136,50
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Tetra Pro Algenvoeding, 250 ml, Tetra
Tetra Pro Algenvoeding, 250 ml, Tetra
€ 49,36/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,34
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra Animin Gold
Tetra Animin Gold
€ 213,24/1kg
€ 14,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Tetra Goldfish Granulaat, volledig voer voor goudvissen, 500 ml
Tetra Goldfish Granulaat, volledig voer voor goudvissen, 500 ml
€ 34,51
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van TetraMin Flakes - TETRA - Complete food for tropical fish - 1 L
TetraMin Flakes - TETRA - Complete food for tropical fish - 1 L
€ 42,47/1l
€ 42,47
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van TetraMin, vlokken, geschikt voor aquariumvissen, droogvoer voor vissen, vlokken, 0,5 liter
TetraMin, vlokken, geschikt voor aquariumvissen, droogvoer voor vissen, vlokken, 0,5 liter
€ 78,04/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 39,02
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Optimale mengeling van vlokken voor een gevarieerd dieet.
  • Bevat alle belangrijke voedingsstoffen en bouwstenen, evenals spoorelementen.
  • Bevordert de gezondheid, levendigheid en kleurintensiteit.
  • Met de gepatenteerde BioActive formule – voor een lang en gezond vissenleven.
  • Met de Clean & Clear Water formule: verbetert de voedselopname en vermindert de uitwerpselen van de vissen.

Voor uw gezondheid, vitaliteit, kleurpracht en groei is een goede voeding van uw goudvissen erg belangrijk. Tetra goudvisvoer is optimaal afgestemd op de behoeften en voorkeuren van goudvissen.

Goudvissen lijken vaak altijd hongerig. Dit komt mede doordat goudvissen, net als alle andere karperachtigen, geen maag hebben. Het voer komt direct vanuit de slokdarm in de korte darm. De voedselopname en -vertering gaat dus erg snel. Goudvissen moeten meerdere keren per dag worden gevoerd, en wel zoveel als ze binnen enkele minuten kunnen opeten. Met de goudvisvoeders van Tetra krijgen de vissen alles wat ze nodig hebben voor een gezond, lang en vitaal leven in het aquarium.

Gewicht
321 g
Inhoud
0.1 l
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Aantal stuks
12
EAN
4004218728165
MPN (Manufacturer Part Number)
143037
Fabrikant
Registratienummer
keine Angaben

Gewicht
321 g
Inhoud
0.1 l
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Aantal stuks
12
EAN
4004218728165
MPN (Manufacturer Part Number)
143037
Fabrikant
Registratienummer
keine Angaben
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Tetra Goldfish Flakes - TETRA - Complete flake food for goldfish - 1 L
Tetra Goldfish Flakes - TETRA - Complete flake food for goldfish - 1 L
€ 33,45/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,45
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Tetra Goldfish Flakes 100ml - Vlokkenvoer voor goudvissen, merk Tetra
Tetra Goldfish Flakes 100ml - Vlokkenvoer voor goudvissen, merk Tetra
€ 36,70/1l
€ 3,67
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Nobleza Aquarium: Een glazen aquarium met een ecologisch filtersysteem
Nobleza Aquarium: Een glazen aquarium met een ecologisch filtersysteem
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 102,82
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 48 cm LED-aquariumlamp, verlichting voor aquaria, dimbaar, met 3 lichtmodi en timer
48 cm LED-aquariumlamp, verlichting voor aquaria, dimbaar, met 3 lichtmodi en timer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 22,29
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Tetra Rubin, normale vlokken, 250 ml
Tetra Rubin, normale vlokken, 250 ml
€ 129,68/1l
€ 32,42
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van TetraPond® MultiMix hoofdvoedermengsel voor vijvervissen, 1000 ml
TetraPond® MultiMix hoofdvoedermengsel voor vijvervissen, 1000 ml
€ 9,75/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 9,75
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra Goldfish Menu, 250 ml
Tetra Goldfish Menu, 250 ml
€ 125,68/1l
€ 31,42
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Tetra Rubin 100ml - voedingssupplement voor vissen, ter verkleuring
Tetra Rubin 100ml - voedingssupplement voor vissen, ter verkleuring
€ 52,10/1l
€ 5,21
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra Pleco Tabletten, Aquariumvissen, Droogvoer voor vissen, Tabletten, 58 stuks
Tetra Pleco Tabletten, Aquariumvissen, Droogvoer voor vissen, Tabletten, 58 stuks
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,12
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetr tec luchtpomp voor aquaria, model APS 50
Tetr tec luchtpomp voor aquaria, model APS 50
€ 209,90/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TetraMin MiniGranules, 100 ml
TetraMin MiniGranules, 100 ml
€ 61,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,12
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Insasi4 wandkast 4 planken wit.
Insasi4 wandkast 4 planken wit.
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 117,95
Gratis bezorging
Verkoper: Hioshop
Productafbeelding van Kerbl Tetrapond Sticks 4 liter, voer voor vijvervissen
Kerbl Tetrapond Sticks 4 liter, voer voor vijvervissen
€ 13,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 53,32
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 128,21
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Tetra Pond Multi Mix, 10 liter
Tetra Pond Multi Mix, 10 liter
€ 7,70/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 77,00
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van VEVOR set van 8 hoekverbindingen voor palen, gemaakt van stalen platen van 2 mm dik. Geschikt voor pergola's, hoekverbindingen, houten constructies, 90-graden hoekstukken, verstevigingen, houten balken, tuinpaviljoens. Afmetingen: 220 x 220 x 152 mm
VEVOR set van 8 hoekverbindingen voor palen, gemaakt van stalen platen van 2 mm dik. Geschikt voor pergola's, hoekverbindingen, houten constructies, 90-graden hoekstukken, verstevigingen, houten balken, tuinpaviljoens. Afmetingen: 220 x 220 x 152 mm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 134,90
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van TetraMin Granules - TETRA - Complete food for tropical fish - 250 ml
TetraMin Granules - TETRA - Complete food for tropical fish - 250 ml
€ 116,40/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,05
-3%
€ 29,10
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Tetra Pond MultiMix, 4 liter, in een verse verpakking
Tetra Pond MultiMix, 4 liter, in een verse verpakking
€ 12,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,21
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Tetra Pond Flakes, Vlokkenvoer voor vijvervissen, Droogvoer voor vissen, Mix, Klein, 10 liter, 1 stuk
Tetra Pond Flakes, Vlokkenvoer voor vijvervissen, Droogvoer voor vissen, Mix, Klein, 10 liter, 1 stuk
€ 7,23/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 72,32
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van TetraMin Crisps, 500 ml
TetraMin Crisps, 500 ml
€ 37,88/1l
€ 18,94
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra Aquarium Startset LED, 54 liter, wit
Tetra Aquarium Startset LED, 54 liter, wit
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 191,05
-€ 32,23
€ 158,82
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 650W, 65000Pa, SMARTAI, draadloze accustofzuiger, handstofzuiger met 2 LED's, 8-in-1 stofzuiger zonder zak, met touchscreen, stille stofzuiger met luchtfilter
650W, 65000Pa, SMARTAI, draadloze accustofzuiger, handstofzuiger met 2 LED's, 8-in-1 stofzuiger zonder zak, met touchscreen, stille stofzuiger met luchtfilter
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 231
€ 129,49
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van JUWEL Rio 125 LED, licht houtkleur - aquarium Juwel
JUWEL Rio 125 LED, licht houtkleur - aquarium Juwel
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 430,80
-€ 30,16
€ 400,64
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van FACKELMANN 49241 Küchensieb ArcaLina
FACKELMANN 49241 Küchensieb ArcaLina
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,14
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van SoBuy nachtkastje, smal nachtkastje met 1 lade en 2 plateaus, moderne bijzettafel, opbergkast, nachtkastje B39xD39xH65 cm, model FBT49-W
SoBuy nachtkastje, smal nachtkastje met 1 lade en 2 plateaus, moderne bijzettafel, opbergkast, nachtkastje B39xD39xH65 cm, model FBT49-W
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 54,95
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van Tetra Pond Variety Sticks, Viskorrel voor vijvers, Droog voer voor vissen, Stokjes, 10 liter, 1 stuk
Tetra Pond Variety Sticks, Viskorrel voor vijvers, Droog voer voor vissen, Stokjes, 10 liter, 1 stuk
€ 5,06/1l
€ 50,63
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Cosaria Vela, Wit, 4 politie/politie, MDF, MDF, Roestvrij staal, 600 mm
Cosaria Vela, Wit, 4 politie/politie, MDF, MDF, Roestvrij staal, 600 mm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 88,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van 2-zits sofaovertrek, fluweel, pluche, elastisch, stretchhoes, beschermhoes, kleur: kaki
2-zits sofaovertrek, fluweel, pluche, elastisch, stretchhoes, beschermhoes, kleur: kaki
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 24,96
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Tetra Pond Pellets - Viskorrels voor alle vijvervissen, bevordert gezonde vissen en helder water in de vijver, 1 liter verpakking
Tetra Pond Pellets - Viskorrels voor alle vijvervissen, bevordert gezonde vissen en helder water in de vijver, 1 liter verpakking
€ 11,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 11,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van TetraPond® Vlokkenvoer voor kleine vissen, geschikt voor vijvers, 4000 ml
TetraPond® Vlokkenvoer voor kleine vissen, geschikt voor vijvers, 4000 ml
€ 6,47/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 25,87
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 22 april 2024 op
Geverifieerde aankoop