Dax Wave & Groom, Haarstylingproduct, Unisex, Geschikt voor krullend en steil haar, Dispenser, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Lanolin, Geur (Parfum), Benzyl Benzoate, Coumarine, Geraniol, ..., 1 stuk

€ 12,15

€ 86,79 / 1kg

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Haarverzorgingssets & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van RedOne Aqua Red haarwax voor heren – Sterke hold en glanzende finish – 150 ml
RedOne Aqua Red haarwax voor heren – Sterke hold en glanzende finish – 150 ml
€ 17,53/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 2,72
-3%
€ 2,63
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Morgan's Pomade: Kleurt grijs haar donker. 3,5 oz (100g)
Morgan's Pomade: Kleurt grijs haar donker. 3,5 oz (100g)
€ 38,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 10,03
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van Yari: 100% zuivere ricinusolie / wonderolie voor huid en haar
Yari: 100% zuivere ricinusolie / wonderolie voor huid en haar
€ 19,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Stylingspray, mediumsterk, Eco Style, olijfolie (473 ml)
Stylingspray, mediumsterk, Eco Style, olijfolie (473 ml)
€ 28,73/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 13,59
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cantu Twist & Lock Gel, hydraterende stylinggel, 370 g
Cantu Twist & Lock Gel, hydraterende stylinggel, 370 g
€ 37,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Palmers Coconut oil formula moisture boost pot (150 gr)
Palmers Coconut oil formula moisture boost pot (150 gr)
€ 59,70/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 5,97
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Aunt Jackie's Grapeseed Ice Curls Krulgel, 426g
Aunt Jackie's Grapeseed Ice Curls Krulgel, 426g
€ 10,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Condition Cantu Hydraterende verzorgingsspray voor krullend haar, 237 ml
Condition Cantu Hydraterende verzorgingsspray voor krullend haar, 237 ml
€ 37,27/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cantu Guava Haarconditioner, 355 gram
Cantu Guava Haarconditioner, 355 gram
€ 22,39/1kg
€ 7,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Cantu Versterkende haar- en hoofdhuidolie met biotine, 59 ml
Cantu Versterkende haar- en hoofdhuidolie met biotine, 59 ml
€ 134,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van ACTIVILONG Acticurl Hydra: Activeringsspray voor krullen - met pitaya, glycerine en aloë vera - 250 ml - 004019
ACTIVILONG Acticurl Hydra: Activeringsspray voor krullen - met pitaya, glycerine en aloë vera - 250 ml - 004019
€ 145,64/1l
€ 36,41
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Cantu Krultrainingcrème, Haarcrème, Unisex, 227 ml, Tegen kroezing, Tube, 1 stuk
Cantu Krultrainingcrème, Haarcrème, Unisex, 227 ml, Tegen kroezing, Tube, 1 stuk
€ 56,87/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cantu Stylingcrème voor mannen, pomade, 227 gram
Cantu Stylingcrème voor mannen, pomade, 227 gram
€ 37,13/1kg
€ 9,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Cantu Verzorgingsproduct voor kapsels, haarverfrisser met geurneutralisatoren, spray, 118 ml
Cantu Verzorgingsproduct voor kapsels, haarverfrisser met geurneutralisatoren, spray, 118 ml
€ 22,37/1l
€ 8,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van ARGANICARE Haarspray voor uitspoelen, met keratine en arganolie, 150 ml
ARGANICARE Haarspray voor uitspoelen, met keratine en arganolie, 150 ml
€ 124,47/1l
€ 18,67
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Set Phyto: Set, Phytocyane, Leave-in serum voor de hoofdhuid, tegen haaruitval, 12 stuks, 5 ml *flacon + Phytocyane, shampoo, tegen haaruitval, 100 ml
Set Phyto: Set, Phytocyane, Leave-in serum voor de hoofdhuid, tegen haaruitval, 12 stuks, 5 ml *flacon + Phytocyane, shampoo, tegen haaruitval, 100 ml
€ 10.032,00/1l
€ 50,16
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Keracare - Curlessence Activator voor Krullen, Hydraterend, 355 ml
Keracare - Curlessence Activator voor Krullen, Hydraterend, 355 ml
€ 32,37/1l
€ 12,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Cantu Shea Butter Wave Whip: Styling mousse voor golvend en krullend haar, 248 ml
Cantu Shea Butter Wave Whip: Styling mousse voor golvend en krullend haar, 248 ml
€ 51,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cantu Shea Butter Kokosolie Glans- en Fixeerspray, 237 ml, voor krullend, natuurlijk haar
Cantu Shea Butter Kokosolie Glans- en Fixeerspray, 237 ml, voor krullend, natuurlijk haar
€ 77,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,98
-2%
€ 18,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cantu Shea Butter Haarstyling Pomade, 113g
Cantu Shea Butter Haarstyling Pomade, 113g
€ 61,50/1kg
€ 19,98
-65%
€ 6,95
Verkoper: Friseurtotal

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

0
Gewicht
140 g
Inhoud
0.099 l
Ingrediënten
water
Fabrikant
EAN
77315009042
0077315009042
077315009042
MPN (Manufacturer Part Number)
13.019

Gewicht
140 g
Inhoud
0.099 l
Ingrediënten
water
Fabrikant
EAN
77315009042
0077315009042
077315009042
MPN (Manufacturer Part Number)
13.019
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Murray's Nu Nile Haargel, 85 gram
Murray's Nu Nile Haargel, 85 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,08
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Yari: 100% zuivere ricinusolie / wonderolie voor huid en haar
Yari: 100% zuivere ricinusolie / wonderolie voor huid en haar
€ 19,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Reuzel Red Pomade modelleerpasta voor glanzend haar 113 ml
Reuzel Red Pomade modelleerpasta voor glanzend haar 113 ml
€ 113,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,78
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
€ 504,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 50,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Extra Hold Shine'n Jam Ampro: Sterk haarstyling gel, 1 stuk.
Extra Hold Shine'n Jam Ampro: Sterk haarstyling gel, 1 stuk.
€ 63,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,29
-4%
€ 6,97
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van 3x RedOne Aqua Wax haarwax, 150ml, rood
3x RedOne Aqua Wax haarwax, 150ml, rood
€ 31,69/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 14,26
Verkoper: HyKos
Productafbeelding van Palmers Cocoa butter formula pot (100 gr)
Palmers Cocoa butter formula pot (100 gr)
€ 51,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 5,24
-2%
€ 5,10
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Morgan's Pomade: Kleurt grijs haar donker. 3,5 oz (100g)
Morgan's Pomade: Kleurt grijs haar donker. 3,5 oz (100g)
€ 38,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 10,03
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van Apple iPhone 17 Pro, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 256 GB opslag, 48 MP camera, iOS 26, blauw
Apple iPhone 17 Pro, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 256 GB opslag, 48 MP camera, iOS 26, blauw
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 299
€ 1.299,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Gastromark
Productafbeelding van HP DeskJet 2810e, alles-in-één printer, zwart-wit en kleur, Instant Ink; kopieerapparaat, scanner, thermische printer, kleurenprinten, 4800 x 1200 DPI, kleurenkopieën, A4, wit
HP DeskJet 2810e, alles-in-één printer, zwart-wit en kleur, Instant Ink; kopieerapparaat, scanner, thermische printer, kleurenprinten, 4800 x 1200 DPI, kleurenkopieën, A4, wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 800
€ 92,77
-38%
€ 57,33
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Makita DHP 482 Z accu klopboormachine 18 V 62 Nm solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DHP 482 Z accu klopboormachine 18 V 62 Nm solo - zonder accu, zonder oplader
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 225
€ 89,41
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 270,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 969
€ 27,00
Verkoper: Fortaza
Productafbeelding van REV MultiPower, verlengsnoer met 3 stopcontacten
REV MultiPower, verlengsnoer met 3 stopcontacten
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 44,04
-35%
€ 28,21
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 536
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1216
€ 89,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2778
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2190
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Murray's Haarpomade, Hair Glo, 85 ml
Murray's Haarpomade, Hair Glo, 85 ml
€ 35,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,22
-6%
€ 4,89
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Compact Power RO 3731EA (zwart/blauw)
Compact Power RO 3731EA (zwart/blauw)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 122,28
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van HP 305 2-Pack Black and Tri-Color Original Ink Cartridges (6ZD17AE)
HP 305 2-Pack Black and Tri-Color Original Ink Cartridges (6ZD17AE)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 416
€ 30,94
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Cantu Twist & Lock Gel, hydraterende stylinggel, 370 g
Cantu Twist & Lock Gel, hydraterende stylinggel, 370 g
€ 37,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Palmer's Cocoa Butter Formula Dagelijkse Huidverzorging, Crème, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Matmakend, Verzachtend, Behandeling, Geschikt voor droge huid, Ruwe huid, 400 ml, Verpakking met pompje
Palmer's Cocoa Butter Formula Dagelijkse Huidverzorging, Crème, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Matmakend, Verzachtend, Behandeling, Geschikt voor droge huid, Ruwe huid, 400 ml, Verpakking met pompje
€ 24,87/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 16,68
-40%
€ 9,95
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Gehard glas voor Apple iPhone 13. 2x beschermfolie voor de camera. 2x gehard glasfolie
Gehard glas voor Apple iPhone 13. 2x beschermfolie voor de camera. 2x gehard glasfolie
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 92
€ 9,99
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van Kindervoertuig: loopfiets, driewieler-balancefiets, Kidwell VENTO, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Stuur van aluminium, platform van kunststof, wielen van polyurethaan met LED-verlichting, eenhoornmotief, roze
Kindervoertuig: loopfiets, driewieler-balancefiets, Kidwell VENTO, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Stuur van aluminium, platform van kunststof, wielen van polyurethaan met LED-verlichting, eenhoornmotief, roze
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 39,99
Verkoper: Seleo
Productafbeelding van Licorne Bike Stella, premium stadsfiets, verkrijgbaar in de maten 20, 24, 26 en 28 inch. Fiets voor meisjes, heren en dames, met 21 versnellingen (6 versnellingen bij 20 inch). Hollandse stadsfiets
Licorne Bike Stella, premium stadsfiets, verkrijgbaar in de maten 20, 24, 26 en 28 inch. Fiets voor meisjes, heren en dames, met 21 versnellingen (6 versnellingen bij 20 inch). Hollandse stadsfiets
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 306
€ 289,99
Verkoper: LICORNE_BIKE
Productafbeelding van Bosch Serie 8 WQB245B40 wasdroger, vrijstaand, voorlader, 9 kg, wit
Bosch Serie 8 WQB245B40 wasdroger, vrijstaand, voorlader, 9 kg, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1.438,99
-€ 503,01
€ 935,98
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: BRaUN_Elektro
Productafbeelding van Lenovo V15 G2-IJL, specificaties: processor N4500, 4GB RAM, 128GB SSD, FHD-scherm, mat oppervlak, zonder besturingssysteem
Lenovo V15 G2-IJL, specificaties: processor N4500, 4GB RAM, 128GB SSD, FHD-scherm, mat oppervlak, zonder besturingssysteem
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
Gebruikt
€ 258,11
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Clatronic knetmachine inclusief vleesmolen | Glazen mengbeker | Pastafunctie | Digitaal LCD-display | 6,2 liter roestvrijstalen mengkom | 1200W | KM 3674 Titan
Clatronic knetmachine inclusief vleesmolen | Glazen mengbeker | Pastafunctie | Digitaal LCD-display | 6,2 liter roestvrijstalen mengkom | 1200W | KM 3674 Titan
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 216,57
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Lattafa Opulent Musk, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, met tonen van witte musk, saffraan en citroen, witte bloemen en jasmijn, witte musk, cederhout, amber, hars en dennenhars
Lattafa Opulent Musk, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, met tonen van witte musk, saffraan en citroen, witte bloemen en jasmijn, witte musk, cederhout, amber, hars en dennenhars
€ 131,70/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 15,88
-17%
€ 13,17
Verkoper: ParfumGroup

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 7 beoordelingen
Beoordeeld op 17 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
"Onzichtbare" haarstyling
Beoordeeld op 19 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Daxwax
Beoordeeld op 8 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 30 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 22 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 18 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 13 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Extra Hold Shine'n Jam Ampro: Sterk haarstyling gel, 1 stuk.
Extra Hold Shine'n Jam Ampro: Sterk haarstyling gel, 1 stuk.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,29
-4%
€ 6,97
Verkoper: Lemonbite
€ 63,36/1l