Trolli Appeltjesgummie snoep, 150g

€ 2,13

€ 14,20 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Spekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Haribo Schuimaardbeien - Primavera - 150 stuks
Haribo Schuimaardbeien - Primavera - 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,51
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Tri D'aix Spekbollen Wit - 1 kilo
Tri D'aix Spekbollen Wit - 1 kilo
€ 18,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,30
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Gesuikerde Bananen - 150 stuks
Haribo Gesuikerde Bananen - 150 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 20,60
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van HARIBO 10006831 HARIBO Chamallows Soft Kiss Marshmallows 200,0 g
HARIBO 10006831 HARIBO Chamallows Soft Kiss Marshmallows 200,0 g
€ 80,05/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,01
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
€ 15,21/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 17,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HARIBO 10003787 HARIBO Raupe XXL 30 St.
HARIBO 10003787 HARIBO Raupe XXL 30 St.
€ 20,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 19,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tri D'aix Spekbollen Lila - 1 kilo
Tri D'aix Spekbollen Lila - 1 kilo
€ 18,30/1kg
€ 18,30
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van HARIBO 10042478 HARIBO Chamallows Twirlies Marshmallows 200,0 g
HARIBO 10042478 HARIBO Chamallows Twirlies Marshmallows 200,0 g
€ 120,05/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,01
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Trolli Zeesterren - 75 stuks
Trolli Zeesterren - 75 stuks
€ 14,32/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,75
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Witte Muizen - 150 stuks
Haribo Witte Muizen - 150 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 20,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Schutterlaar Figuur Schuimpjes - 1 kilo
Schutterlaar Figuur Schuimpjes - 1 kilo
€ 13,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,85
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van Trolli Schuimaardbeitjes - 1 kilo
Trolli Schuimaardbeitjes - 1 kilo
€ 13,30/1kg
€ 13,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Nawarra Marshmallow Cream, klassieke marshmallowcrème van suiker, 180g
Nawarra Marshmallow Cream, klassieke marshmallowcrème van suiker, 180g
€ 102,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,52
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Schuttelaar Banaan Schuimpjes - 1 kilo
Schuttelaar Banaan Schuimpjes - 1 kilo
€ 14,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trolli Gommuizen - 1 kilo
Trolli Gommuizen - 1 kilo
€ 13,70/1kg
€ 24,97
-45%
€ 13,70
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van Sugro Dropspek - 1 kilo (4 x 250 gram)
Sugro Dropspek - 1 kilo (4 x 250 gram)
€ 19,75/1kg
€ 19,75
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Ruitspek - 120 stuks
Haribo Ruitspek - 120 stuks
€ 22,67/1kg
€ 20,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Chamallows Barbecue, 175g
Haribo Chamallows Barbecue, 175g
€ 19,54/1kg
€ 3,60
-5%
€ 3,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Holland Foodz Spekdrop - 500 gram
Holland Foodz Spekdrop - 500 gram
€ 33,00/1kg
€ 16,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Trolli Apple Mallow zijn zachte, licht gesuikerde marshmallows met een intense appel smaak en een heerlijk fruitige vulling, perfect voor een smakelijke traktatie
Ingrediënten
Suiker; glucose-fructosesiroop; water; gelatine; zuurregelaar: citroenzuur, appelzuur; geleringsmiddel: pectine; zuurregelaar: natriummalaat; aroma; kleurstoffen: kurkuma, riboflavine, briljantblauw FCF; maïszetmeel
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100g: Energie: 340 kilocalorieën (kcal); Energie: 1447 kilojoule (kJ); Vet: 0,1g; Vet, waarvan verzadigde vetzuren: 0g; Koolhydraten: 83g; Koolhydraten, waarvan suikers: 75g; Eiwitten: 2,2g; Zout: 0,15g
Allergenen
Sporen van melk mogelijk
Sporen van soja en producten op basis daarvan mogelijk
Gewicht
150 g
Levensmiddelenbedrijven
Trolli GmbH Oststrasse 94 90763 Fürth Deutschland
Verkoopbenaming
Marshmallow: suikerwaren met een vulling (11%)
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
220039
EAN
4000512015055

Ingrediënten
Suiker; glucose-fructosesiroop; water; gelatine; zuurregelaar: citroenzuur, appelzuur; geleringsmiddel: pectine; zuurregelaar: natriummalaat; aroma; kleurstoffen: kurkuma, riboflavine, briljantblauw FCF; maïszetmeel
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100g: Energie: 340 kilocalorieën (kcal); Energie: 1447 kilojoule (kJ); Vet: 0,1g; Vet, waarvan verzadigde vetzuren: 0g; Koolhydraten: 83g; Koolhydraten, waarvan suikers: 75g; Eiwitten: 2,2g; Zout: 0,15g
Allergenen
Sporen van melk mogelijk
Sporen van soja en producten op basis daarvan mogelijk
Gewicht
150 g
Levensmiddelenbedrijven
Trolli GmbH Oststrasse 94 90763 Fürth Deutschland
Verkoopbenaming
Marshmallow: suikerwaren met een vulling (11%)
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
220039
EAN
4000512015055
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Trolli Gekleurde Pinguins - 1 kilo
Trolli Gekleurde Pinguins - 1 kilo
€ 13,75/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 13,75
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van Trolli Perzik Marshmallow, extra zachte schuimzoetigheid met vulling, 150g
Trolli Perzik Marshmallow, extra zachte schuimzoetigheid met vulling, 150g
€ 14,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Trolli Spaghettini Zure Appel, 100g
Trolli Spaghettini Zure Appel, 100g
€ 101,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,14
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
€ 15,21/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 17,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Trolli Inktvis Fruitgummie, 1000 gram
Trolli Inktvis Fruitgummie, 1000 gram
€ 21,67/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 21,67
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
€ 99,94/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Red Band Bubble Fizz, 100 stuks, 1000 gram
Red Band Bubble Fizz, 100 stuks, 1000 gram
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 15,84
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trolli Rote Früchte Mini-ringen, 150 gram
Trolli Rote Früchte Mini-ringen, 150 gram
€ 9,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
€ 18,48/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 14,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Herr's Carolina Reaper kaaschips (zeer pittig), 113g
Herr's Carolina Reaper kaaschips (zeer pittig), 113g
€ 24,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,82
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Haribo Rainbow, Gummiberen, 160 g, met de smaken appel, braam en aardbei, meerkleurig, 1615 kJ, 381 kcal
Haribo Rainbow, Gummiberen, 160 g, met de smaken appel, braam en aardbei, meerkleurig, 1615 kJ, 381 kcal
€ 16,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 34,13
-30%
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Haribo Gesuikerde Bananen - 150 stuks
Haribo Gesuikerde Bananen - 150 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 20,60
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Schuimaardbeien - Primavera - 150 stuks
Haribo Schuimaardbeien - Primavera - 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,51
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trolli 4000512015345 Trolli Fruitgummie FUN FOR ALL, 750 g, blik
Trolli 4000512015345 Trolli Fruitgummie FUN FOR ALL, 750 g, blik
€ 17,36/1kg
€ 13,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Trolli Zeesterren - 75 stuks
Trolli Zeesterren - 75 stuks
€ 14,32/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,75
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trolli Appelschijfjes, fruitgum, zak van 1 kg
Trolli Appelschijfjes, fruitgum, zak van 1 kg
€ 13,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,70
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van Trolli Tarantula, extra zachte fruitgummie-spinnen, 6 smaken, 975g
Trolli Tarantula, extra zachte fruitgummie-spinnen, 6 smaken, 975g
€ 19,55/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 20,06
-4%
€ 19,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van HARIBO 10037062 HARIBO Chamallows Minis Marshmallows 200,0 g
HARIBO 10037062 HARIBO Chamallows Minis Marshmallows 200,0 g
€ 88,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 17,68
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Trolli Glotzer 4: Schaumsnoepjes en fruitgummiebonbons met vulling, 75g
Trolli Glotzer 4: Schaumsnoepjes en fruitgummiebonbons met vulling, 75g
€ 30,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,31
-47%
€ 2,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Trolli All in One Fruitgummimix, 50 mini-verpakkingen van 20 gram, ideaal voor carnaval of feestjes, totaal 1000 gram
Trolli All in One Fruitgummimix, 50 mini-verpakkingen van 20 gram, ideaal voor carnaval of feestjes, totaal 1000 gram
€ 15,36/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milka Sensations Cookies, chocoladekoekjes met stukjes chocolade en een vanillevulling, 156 gram
Milka Sensations Cookies, chocoladekoekjes met stukjes chocolade en een vanillevulling, 156 gram
€ 21,63/1kg
€ 3,46
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Trolli Blauwe Haaien - 150 stuks
Trolli Blauwe Haaien - 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Open Food, 8426617114749, 25 gram, 1,12 kg, Bevat: E330, E428, E471, E901, E903, Energie: 1506 kJ, 357 kcal
Open Food, 8426617114749, 25 gram, 1,12 kg, Bevat: E330, E428, E471, E901, E903, Energie: 1506 kJ, 357 kcal
€ 143,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,99
-22%
€ 28,66
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Trolli Dracula Tanden - 150 stuks
Trolli Dracula Tanden - 150 stuks
€ 15,14/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trolli Muizenplezier, suikerwafel, fruitgummie, 75 stuks
Trolli Muizenplezier, suikerwafel, fruitgummie, 75 stuks
€ 14,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,85
-4%
€ 17,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van nimm2® 388220 nimm2® Lachgummi FunFari  Fruchtgummi 225,0 g
nimm2® 388220 nimm2® Lachgummi FunFari Fruchtgummi 225,0 g
€ 102,36/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,03
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 24 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 12 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop