5,0



Gebaseerd op 20 beoordelingen
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's Blenheim Bouquet Eau de Toilette Spray€ 1.629,30/1l
€ 167,28
-€ 4,35Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 162,93
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's Luna Eau de Toilette Spray€ 1.725,00/1l
€ 172,50
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Prada L'Homme Eau de Toilette, 50 ml€ 811,67/1l
€ 133,62
-€ 11,87Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 121,75
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Diptyque Oyedo, eau de toilette, 50 ml€ 2.325,60/1l
€ 116,28
Verkoper: PerfumTraders

Reminiscence Patchouli Femme Eau de Toilette Spray
€ 939,00/1l
€ 93,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Reminiscence Patchouli Femme Eau de Toilette Spray
€ 2.767,00/1l
€ 83,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Diptyque Philosykos eau de toilette, 50 ml
€ 2.275,40/1l
€ 113,77
Verkoper: ParfumGroup

Paco Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray
€ 793,80/1l
€ 87,18
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 79,38
Verkoper: PerfumTraders

Diptyque Eau Rose Eau de Toilette Spray
€ 2.464,20/1l
€ 123,21
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Guerlain VETIVER Eau de Toilette Spray, 125 ml
€ 2.392,00/1l
€ 299,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo

Givenchy Pour Homme Eau de Toilette Spray
€ 468,20/1l
€ 46,82
Verkoper: PerfumTraders

Monotheme Zagara Woda toilet, 100 ml
€ 264,50/1l
€ 26,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Baldessarini Ambre Men Eau de Toilette Spray
€ 380,33/1l
€ 37,50
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 34,23
Verkoper: PerfumTraders

Annayake Dojou For Him Eau de Toilette Spray
€ 526,30/1l
€ 52,63
Verkoper: ParfumGroup

Prada Amber Pour Homme Eau de Toilette Spray
€ 861,00/1l
€ 91,80
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 86,10
Verkoper: PerfumTraders

Salvatore Ferragamo Pour Homme eau de toilette, spray, 100 ml
€ 599,50/1l
€ 59,95
Verkoper: mein-Lieblingsduft

Prada Infusion de Vetiver Eau de Toilette, 50 ml
€ 3.300,00/1l
€ 165,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox

Aigner No. 1 Intense Eau de Toilette Spray (50 ml)
€ 1.780,00/1l
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo

Jacomo for Men Eau de Toilette, 100 ml
€ 384,90/1l
€ 38,49
Verkoper: somnia24

Dunhill - Dunhill for Men Eau de Toilette 100ml
€ 314,40/1l
€ 31,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Koop nu de Reminiscence Spray Patchouli eau de toilette bij Beauty Plaza.
- Gewicht
- 0.1 kg
- Inhoud
- 200 ml
- Ingrediënten
- ALCOHOL | PARFUM (GEURSTOF) | AQUA (WATER) | LIMONENE | LINALOOL | CITRONELLOL | ALPHA-ISOMETHYL IONONE | CITRAL | COUMARIN | GERANIOL | EVERNIA PRUNASTRI (EIKENMOS) EXTRACT | BENZYL BENZOATE | FARNESOL (De gedetailleerde ingrediënten vindt u op de achterkant van de verpakking)
- Fabrikant
- EAN
- 3596936087866
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 175584
- Gewicht
- 0.1 kg
- Inhoud
- 200 ml
- Ingrediënten
- ALCOHOL | PARFUM (GEURSTOF) | AQUA (WATER) | LIMONENE | LINALOOL | CITRONELLOL | ALPHA-ISOMETHYL IONONE | CITRAL | COUMARIN | GERANIOL | EVERNIA PRUNASTRI (EIKENMOS) EXTRACT | BENZYL BENZOATE | FARNESOL (De gedetailleerde ingrediënten vindt u op de achterkant van de verpakking)
- Fabrikant
- EAN
- 3596936087866
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 175584
Gaat ook goed samen met

Spray Christian Dior Fahrenheit Eau de Toilette, 100 ml
€ 927,20/1l
€ 92,72
Verkoper: ParfumGroup

Escentric Molecules Molecule 01, Unisex, 100 ml, Navulbare verpakking, Iso E Super, Spray, Alcohol denat, Parfum, Aqua (water)
€ 1.329,80/1l
€ 132,98
Verkoper: ParfumGroup

Joop Homme eau de toilette, 200 ml
€ 138,10/1l
€ 29,84
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 27,62
Verkoper: PerfumTraders

Valentino - Uomo Born in Roma Intense, 100 ml eau de parfum
€ 930,00/1l
€ 93,00
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco

Hermès Terre d'Hermès Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
€ 763,20/1l
€ 76,32
Verkoper: PerfumTraders

ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
€ 2.485,71/1l
€ 26,10
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Versace Versense Eau de Toilette, 100 ml
€ 625,10/1l
€ 62,51
Verkoper: ParfumGroup

Prada - Luna Rossa Sport, eau de toilette, 100 ml
€ 845,20/1l
€ 84,52
Verkoper: Denpoli-Venda

Dolce & Gabbana Light Blue Pour Femme Eau de Toilette, 25 ml, damesparfum
€ 628,20/1l
€ 62,82
Verkoper: ParfumGroup

Gucci Rush Eau De Toilette 75 ml (vrouw)
€ 561,47/1l
€ 43,21
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 42,11
Verkoper: PerfumTraders

Bulgari Omnia Crystalline 100 ml Eau de Toilette + 15 ml + Handcrème
€ 547,10/1l
€ 96,11
-€ 11,31Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 84,80
Verkoper: ParfumGroup

Giorgio Armani Acqua Di Gio Heren Eau de Toilette, 200 ml
€ 470,00/1l
€ 94,00
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

Lanvin, L'Homme, Eau de Toilette, voor mannen, 100 ml
€ 305,20/1l
€ 30,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nikos Sculpture pour Homme EDT 100 ml M
€ 278,90/1l
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Hugo Boss Hugo Eau de Toilette voor heren 200 ml
€ 256,15/1l
€ 51,23
Verkoper: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier Le Male, Herenparfum, 200 ml, Niet navulbaar, Munt, Lavendel, Vanille
€ 492,75/1l
€ 98,55
Verkoper: ParfumGroup

Diptyque L'Eau Papier, eau de toilette, 100 ml
€ 1.299,50/1l
€ 177,28
-€ 47,33Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 129,95
Gratis bezorging
Verkoper: EssentialsJG

Khadlaj - Sawar Vanille Blanc, 100 ml, eau de parfum voor dames
€ 374,90/1l
€ 37,49
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Yves Saint Laurent Libre, parfum voor dames, 90 ml, niet navulbaar, spray, 1 stuk
€ 1.411,00/1l
€ 126,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Lalique Encre Noire pour Homme Eau de Toilette 100 ml
€ 220,00/1l
€ 22,00
Verkoper: ParfumGroup

Taj Sunset SONDEREDITIE, limited edition, 50 ml eau de toilette spray voor dames
€ 1.145,40/1l
€ 57,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Herendouchegel Green Wood Dsquared2, eau de toilette, 100 ml
€ 347,10/1l
€ 34,71
Verkoper: PerfumTraders

Givenchy Pi Eau de Toilette, 100 ml
€ 453,50/1l
€ 45,35
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz

Moschino Femme Eau De Toilette (75 ml)
€ 619,47/1l
€ 46,46
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
€ 848,80/1l
€ 84,88
Verkoper: PerfumTraders

Paco Rabanne Ultraviolet Man Eau de Toilette Spray
€ 444,80/1l
€ 44,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Annayake Undo pour Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
€ 462,50/1l
€ 46,25
Verkoper: ParfumGroup

Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml
€ 2.670,53/1l
€ 214,83
-€ 14,54Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 200,29
Verkoper: PerfumTraders

Lacoste Touch of Pink Eau De Toilette (90 ml)
€ 431,44/1l
€ 38,83
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten







































Klantbeoordelingen
95% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
95%5% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
5%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 7 december 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Snelle levering
Een kwaliteitsproduct van het merk Reminiscence Patchouli, de beste kwaliteit Patchouli die ik kan aanbevelen.
Beoordeeld op 5 december 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Perfect, veel goedkoper dan in de winkels.
Het is al tientallen jaren mijn geur. Parfumwinkels maken dit formaat van 200 m niet meer.
Beoordeeld op 31 december 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Parfum ontvangen
Erg blij met het product en de zeer interessante prijs.
Beoordeeld op 20 december 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Alles was perfect
Het is waar ik op heb gewacht
Beoordeeld op 22 februari 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
in lijn met mijn verwachtingen
in lijn met mijn verzoek
Beoordeeld op 26 november 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Perfect
Product voldoet aan mijn verwachtingen
Beoordeeld op 6 december 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Zeer mooi
Alles super
Beoordeeld op 12 mei 2022 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Helemaal goede aankoop
Super koopje
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Damesparfum La Femme Prada, Eau de Toilette, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(11)Aantal beoordelingen: 11
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.122,00/1l

Montana De Peau Eau de Toilette Spray, 100 ml, set van 2 stuks



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 62,90
-27%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 45,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,24/1l

Hermès Terre d'Hermès Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(73)Aantal beoordelingen: 73
€ 76,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 763,20/1l

Burberry Brit For Him, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Inhoud: Gember, Cederhout, Tonkabonen



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(10)Aantal beoordelingen: 10
€ 36,21
Verkoper: PerfumTraders
€ 362,10/1l

Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(17)Aantal beoordelingen: 17
€ 214,83
-€ 14,54Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 200,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.670,53/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Eau de Toilette Spray, navulbaar



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(22)Aantal beoordelingen: 22
€ 112,52
-€ 2,92Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 109,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 548,00/1l

Diptyque Vetyverio Eau de Toilette, 100 ml (unisex)
€ 148,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.489,20/1l

Prada Luna Rossa Ocean Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 85,27
Verkoper: PerfumTraders
€ 852,70/1l

Prada Luna Rossa Carbon Eau de Toilette, 100 ml



4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5(21)Aantal beoordelingen: 21
€ 83,38
-€ 2,09Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 81,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 812,90/1l

Herendoucheparfum Blu Mediterraneo Arancia Di Capri van Acqua Di Parma, EDT, 150 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(12)Aantal beoordelingen: 12
€ 108,32
-€ 13,60Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 94,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 631,47/1l

Floris Eau de Toilette, Elite Eau de Toilette



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(15)Aantal beoordelingen: 15
€ 100,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.009,80/1l

Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette voor mannen 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(12)Aantal beoordelingen: 12
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l

Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(3)Aantal beoordelingen: 3
€ 84,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 848,80/1l

Floris No. 89 Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(18)Aantal beoordelingen: 18
€ 96,90
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 89,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 899,60/1l

Prada L'Homme, voor heren, 50 ml, niet navulbare fles, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, LIMONEEN,...



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(31)Aantal beoordelingen: 31
€ 68,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l

Dior Sauvage, voor heren, 60 ml, navulflacon, met tonen van peper, bergamot, citroen, ambroxan en hout



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(31)Aantal beoordelingen: 31
€ 87,55
-€ 2,21Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 85,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.422,33/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(20)Aantal beoordelingen: 20
€ 89,37
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 84,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 847,00/1l

VALENTINO Uomo, voor heren, 100 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER, PARFUM / GEURSTOF, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, BUTYL...



3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5(48)Aantal beoordelingen: 48
€ 74,91
Verkoper: PerfumTraders
€ 749,10/1l

Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, voor dames, zomer, 125 ml, niet navulbaar, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(20)Aantal beoordelingen: 20
€ 83,10
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 79,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 633,84/1l

Giorgio Armani Emporio Armani He Eau De Toilette (100 ml)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(58)Aantal beoordelingen: 58
€ 43,75
Verkoper: PerfumTraders
€ 437,50/1l