Rummo Casarecce Pasta Nr. 88 500 g – Authentieke Italiaanse Durumtarwepasta voor Pasta met Saus, Pesto en Zeevruchten

€ 1,71

€ 1,62-5%

€ 3,06 / 1kg

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Pasta & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Rummo Spaghetti, glutenvrije pasta, 400 gram
Rummo Spaghetti, glutenvrije pasta, 400 gram
€ 2.860,00/1kg
€ 3,01
-4%
€ 2,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van La Molisana Gemelli N.80 Pasta 500 g – Italiaanse Pasta van Durumtarwe voor Sauzen, Salades en Ovenschotels
La Molisana Gemelli N.80 Pasta 500 g – Italiaanse Pasta van Durumtarwe voor Sauzen, Salades en Ovenschotels
€ 158,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 80,82
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van La Molisana Pantacce Toscane N.106 500 g – Italiaanse pasta van durumtarwe, Toscaanse lintpasta voor sauzen, salades en soepen
La Molisana Pantacce Toscane N.106 500 g – Italiaanse pasta van durumtarwe, Toscaanse lintpasta voor sauzen, salades en soepen
€ 148,98/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 79,77
-4%
€ 75,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van De Cecco Fusilli Lunghi Bucati, pasta, nummer 5 - 500 gram.
De Cecco Fusilli Lunghi Bucati, pasta, nummer 5 - 500 gram.
€ 10,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Delverde Gnocchi, gemaakt van geselecteerde durumtarwe, klassieke pasta, 500g
Delverde Gnocchi, gemaakt van geselecteerde durumtarwe, klassieke pasta, 500g
€ 5,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Delverde Eliche Pasta, spaghetti van geselecteerde harde tarwe, 500g
Delverde Eliche Pasta, spaghetti van geselecteerde harde tarwe, 500g
€ 5,22/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van La Molisana Linguine n.6, Italiaanse pasta, 500 gram
La Molisana Linguine n.6, Italiaanse pasta, 500 gram
€ 161,64/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 80,82
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barilla Risoni (nr. 26), 500g
Barilla Risoni (nr. 26), 500g
€ 5,80/1kg
€ 2,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barilla Bavette, 500 gram
Barilla Bavette, 500 gram
€ 5,92/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 2,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barilla 622212005 Barilla Classica Fusilli 5,0 kg
Barilla 622212005 Barilla Classica Fusilli 5,0 kg
€ 4,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 24,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Delverde Ricciolo, Italiaanse pasta gemaakt van durumtarwegries, 500g
Delverde Ricciolo, Italiaanse pasta gemaakt van durumtarwegries, 500g
€ 5,22/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Rummo Glutenvrije Penne Rigate Nr. 66 400 g – Italiaanse Pasta Zonder Gluten
Rummo Glutenvrije Penne Rigate Nr. 66 400 g – Italiaanse Pasta Zonder Gluten
€ 6,65/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,01
-4%
€ 2,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van De Cecco Conchiglioni rigati, semolina, nummer 126 - 500 gram.
De Cecco Conchiglioni rigati, semolina, nummer 126 - 500 gram.
€ 15,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van De Cecco Pappardelle Semola, nummer 201 - 500 gram.
De Cecco Pappardelle Semola, nummer 201 - 500 gram.
€ 12,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,39
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barilla Girandole, 500 gram
Barilla Girandole, 500 gram
€ 7,92/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 3,96
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barilla Spaghettini nr. 3 500 g – Italiaanse dunne spaghetti pasta in blauwverpakking
Barilla Spaghettini nr. 3 500 g – Italiaanse dunne spaghetti pasta in blauwverpakking
€ 7,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 3,96
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van MAKARON (VAN DUIVELSKOORN MET GEDROOGD GROENTE) VOOR KINDEREN, BIOLOGISCH, 250 g - BARTOLINI
MAKARON (VAN DUIVELSKOORN MET GEDROOGD GROENTE) VOOR KINDEREN, BIOLOGISCH, 250 g - BARTOLINI
€ 7,00/1kg
€ 1,84
-4%
€ 1,75
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Aardappelgnocchi Gnocchi di patate 500 g - Garofalo
Aardappelgnocchi Gnocchi di patate 500 g - Garofalo
€ 34,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Barilla Volkoren Spaghetti, 500g
Barilla Volkoren Spaghetti, 500g
€ 9,32/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,80
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Pasta, linguine, nummer 7, 5 pakken van 500 gram - De Cecco
Pasta, linguine, nummer 7, 5 pakken van 500 gram - De Cecco
€ 7,52/1kg
€ 20,68
-9%
€ 18,80
Verkoper: italia-genuss

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Casarecce-pasta n88 500 g – Rummo

Rummo Casarecce nr. 88, 500 g. Rummo is een gerenommeerd Italiaans merk dat bekend staat om zijn hoge kwaliteit en traditie in de pastaproductie.

Casarecce nr. 88 heeft een karakteristieke vorm die doet denken aan kleine, gedraaide buisjes. Het is een populaire pastasoort in de Italiaanse keuken, met name op Sicilië.

Deze pasta wordt vervaardigd uit durumtarwegriesmeel van de hoogste kwaliteit, wat hem een uitstekende textuur en een uitzonderlijke smaak geeft. Het productieproces wordt zorgvuldig gecontroleerd om het authentieke Italiaanse karakter van dit product te behouden.

Rummo Casarecce nr. 88 is veelzijdig in gebruik en past uitstekend in diverse gerechten. Je kunt het gebruiken in traditionele Italiaanse recepten, zoals pasta met tomatensaus, pesto, zeevruchten of vlees. Door de structuur en textuur hechten sauzen zich perfect aan de pasta, wat zorgt voor een heerlijke combinatie.

De verpakking van 500 g is geschikt voor zowel gezinnen als liefhebbers van de Italiaanse keuken. Rummo Casarecce nr. 88 biedt een authentieke smaak en laat je op een gemakkelijke manier genieten van een bijzondere culinaire reis naar Italië.

Als je voor deze pasta kiest, kun je er zeker van zijn dat je een product van de hoogste kwaliteit krijgt, waarmee je unieke en smakelijke gerechten kunt bereiden die geïnspireerd zijn op de Italiaanse keuken.

Ingrediënten: manna van durumtarwe, water nettogewicht: 500 g Voedingswaarden per 100 g: Energie 1510 kJ / 356 kcal Vet 1,6 g, waarvan verzadigde vetzuren 0,3 g Koolhydraten 69,5 g, waarvan suikers 3,1 g Eiwit 14,5 g Zout 0,005 g Land van herkomst: Italië Bewaaradvies: n op een droge en koele plaats, uit de buurt van zonlicht Ten minste houdbaar tot:
Ingrediënten
Ingrediënten: manna van durumtarwe, water nettogewicht: 500 g Voedingswaarden per 100 g: Energie 1510 kJ / 356 kcal Vet 1,6 g, waarvan verzadigde vetzuren 0,3 g Koolhydraten 69,5 g, waarvan suikers 3,1 g Eiwit 14,5 g Zout 0,005 g Land van herkomst: Italië Bewaaradvies: bewaren op een droge en koele plaats, uit de buurt van zonlicht Ten minste houdbaar tot:
Voedingswaarde
Ingrediënten: manna van durumtarwe, water nettogewicht: 500 g Voedingswaarden per 100 g: Energie 1510 kJ / 356 kcal Vet 1,6 g, waarvan verzadigde vetzuren 0,3 g Koolhydraten 69,5 g, waarvan suikers 3,1 g Eiwit 14,5 g Zout 0,005 g Land van herkomst: Italië Bewaaradvies: bewaren op een droge en koele plaats, uit de buurt van zonlicht Ten minste houdbaar tot:
Allergenen
Gluten
Gewicht
530 g
Levensmiddelenbedrijven
Rummo
Verkoopbenaming
Casarecce-pasta n88 500 g – Rummo
Fabrikant
Rummo
EAN
8008343200882

Ingrediënten
Ingrediënten: manna van durumtarwe, water nettogewicht: 500 g Voedingswaarden per 100 g: Energie 1510 kJ / 356 kcal Vet 1,6 g, waarvan verzadigde vetzuren 0,3 g Koolhydraten 69,5 g, waarvan suikers 3,1 g Eiwit 14,5 g Zout 0,005 g Land van herkomst: Italië Bewaaradvies: bewaren op een droge en koele plaats, uit de buurt van zonlicht Ten minste houdbaar tot:
Voedingswaarde
Ingrediënten: manna van durumtarwe, water nettogewicht: 500 g Voedingswaarden per 100 g: Energie 1510 kJ / 356 kcal Vet 1,6 g, waarvan verzadigde vetzuren 0,3 g Koolhydraten 69,5 g, waarvan suikers 3,1 g Eiwit 14,5 g Zout 0,005 g Land van herkomst: Italië Bewaaradvies: bewaren op een droge en koele plaats, uit de buurt van zonlicht Ten minste houdbaar tot:
Allergenen
Gluten
Gewicht
530 g
Levensmiddelenbedrijven
Rummo
Verkoopbenaming
Casarecce-pasta n88 500 g – Rummo
Fabrikant
Rummo
EAN
8008343200882
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van La Molisana Pantacce Toscane N.106 500 g – Italiaanse pasta van durumtarwe, Toscaanse lintpasta voor sauzen, salades en soepen
La Molisana Pantacce Toscane N.106 500 g – Italiaanse pasta van durumtarwe, Toscaanse lintpasta voor sauzen, salades en soepen
€ 148,98/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 79,77
-4%
€ 75,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Rummo Spaghetti, glutenvrije pasta, 400 gram
Rummo Spaghetti, glutenvrije pasta, 400 gram
€ 2.860,00/1kg
€ 3,01
-4%
€ 2,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van La Molisana Gemelli N.80 Pasta 500 g – Italiaanse Pasta van Durumtarwe voor Sauzen, Salades en Ovenschotels
La Molisana Gemelli N.80 Pasta 500 g – Italiaanse Pasta van Durumtarwe voor Sauzen, Salades en Ovenschotels
€ 158,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 80,82
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van De Cecco Fusilli Lunghi Bucati, pasta, nummer 5 - 500 gram.
De Cecco Fusilli Lunghi Bucati, pasta, nummer 5 - 500 gram.
€ 10,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mutti Polpa, fijne tomatenpuree, 400g
Mutti Polpa, fijne tomatenpuree, 400g
€ 16,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 6,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van La Molisana Linguine n.6, Italiaanse pasta, 500 gram
La Molisana Linguine n.6, Italiaanse pasta, 500 gram
€ 161,64/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 80,82
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Mutti, tomatenconcentraat, 130 g, 96 kcal, 407 kJ, 0,2 g, 14 g
Mutti, tomatenconcentraat, 130 g, 96 kcal, 407 kJ, 0,2 g, 14 g
€ 128,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Delverde Gnocchi, gemaakt van geselecteerde durumtarwe, klassieke pasta, 500g
Delverde Gnocchi, gemaakt van geselecteerde durumtarwe, klassieke pasta, 500g
€ 5,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Delverde Eliche Pasta, spaghetti van geselecteerde harde tarwe, 500g
Delverde Eliche Pasta, spaghetti van geselecteerde harde tarwe, 500g
€ 5,22/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barilla Risoni (nr. 26), 500g
Barilla Risoni (nr. 26), 500g
€ 5,80/1kg
€ 2,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tomaten »Vintage gepelde San Marzano tomaten«.
Tomaten »Vintage gepelde San Marzano tomaten«.
€ 15,00/1kg
€ 3,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Delverde Cellentani, pasta gemaakt van geselecteerde durumtarwe, 500g
Delverde Cellentani, pasta gemaakt van geselecteerde durumtarwe, 500g
€ 5,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
€ 12,88/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 12,88
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van SkinStar wasmiddel voor paardendekens, zonder parfum + inwasbare impregneermiddel, elk 2,5 liter
SkinStar wasmiddel voor paardendekens, zonder parfum + inwasbare impregneermiddel, elk 2,5 liter
€ 14,98/1l
€ 74,90
Gratis bezorging
Verkoper: WassersportEuropaGmbH
Productafbeelding van La Molisana Radiatori Pasta Nr. 73 500 g – Italiaanse Durumtarwepasta voor Sauzen, Salades en Soepen
La Molisana Radiatori Pasta Nr. 73 500 g – Italiaanse Durumtarwepasta voor Sauzen, Salades en Soepen
€ 156,41/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 79,77
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barilla Bavette, 500 gram
Barilla Bavette, 500 gram
€ 5,92/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 2,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Felce Azzurra Classic handzeep 300 ml
Felce Azzurra Classic handzeep 300 ml
€ 6,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 1,95
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Barilla Spaghetti Al Bronzo: Lange pasta gemaakt van harde tarwebloem, 400g
Barilla Spaghetti Al Bronzo: Lange pasta gemaakt van harde tarwebloem, 400g
€ 11,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,59
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barilla Pesto Alla Genovese, 190 gram, CE-keurmerk, blik, 1 stuk
Barilla Pesto Alla Genovese, 190 gram, CE-keurmerk, blik, 1 stuk
€ 36,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Droge bakgist Caputo - Hoge efficiëntie
Droge bakgist Caputo - Hoge efficiëntie
€ 33,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 4,41
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van MUTTI 1625626002 MUTTI Tomaten geschält  2,5 kg, 1 St.
MUTTI 1625626002 MUTTI Tomaten geschält 2,5 kg, 1 St.
€ 10,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,63
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Konserve Krakus, "Szyneczka" (varkensvlees), gemaakt van kip, 300 gram, 81% vlees
Konserve Krakus, "Szyneczka" (varkensvlees), gemaakt van kip, 300 gram, 81% vlees
€ 11,03/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
€ 21,38/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 4,49
Verkoper: UJiaAsienmarkt
Productafbeelding van MONZANA® 3-in-1 boodschappenwagen, 56 liter, tot 50 kg, inklapbaar, met afneembare tas, handwagen, boodschappenwagen, hulp bij het winkelen, zwart
MONZANA® 3-in-1 boodschappenwagen, 56 liter, tot 50 kg, inklapbaar, met afneembare tas, handwagen, boodschappenwagen, hulp bij het winkelen, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 473
€ 54,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Lorenz 527351 Lorenz PartyClubs Cracker 200g
Lorenz 527351 Lorenz PartyClubs Cracker 200g
€ 117,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,43
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 599,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2034
€ 59,98
Gratis bezorging
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Barilla Mini-Penne Rigate, 500 gram
Barilla Mini-Penne Rigate, 500 gram
€ 7,92/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 3,96
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van De Cecco Pappardelle Semola, nummer 201 - 500 gram.
De Cecco Pappardelle Semola, nummer 201 - 500 gram.
€ 12,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,39
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
€ 15,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 16,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 21 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 20 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 6 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop