Diameter:

  • 18 cm
  • 22 cm

WMF Sicherheitsventil 6096139510

€ 10,22

plus € 5,99 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – di 20 oktober
Onze bestedeals
Snelkookpannen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Veiligheidsventiel
Veiligheidsventiel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,21
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van TEFAL Secure 5 Neo® snelkookpan, 6,0 liter, met kookmandje en driepoot - roestvrij staal
TEFAL Secure 5 Neo® snelkookpan, 6,0 liter, met kookmandje en driepoot - roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 805
€ 77,06
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Silit rubberen afsluitdopjes voor Sicomatic-D, T, L, S/Sn, 3 stuks
Silit rubberen afsluitdopjes voor Sicomatic-D, T, L, S/Sn, 3 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 156
€ 9,44
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Silit overdrukbeveiliging, artikelnummer 9530880101
Silit overdrukbeveiliging, artikelnummer 9530880101
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 39,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Snelkookpannen FAGOR
Snelkookpannen FAGOR
€ 89,98
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Snelkookpan, 24 cm / 9 liter
Snelkookpan, 24 cm / 9 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 97,72
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Sitram - Drukpan / Snelkookpan Sitraclassic - 3108837117711
Sitram - Drukpan / Snelkookpan Sitraclassic - 3108837117711
€ 6,41
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van WMF Afdichtingsring, 18 cm, siliconen
WMF Afdichtingsring, 18 cm, siliconen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,76
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Overdrukventiel voor de Aeternum drukpan
Overdrukventiel voor de Aeternum drukpan
€ 11,15
Verkoper: PG-Service
Productafbeelding van Fackelmann 49219
Fackelmann 49219
€ 30,95
-14%
€ 26,31
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Rohnson R-2865
Rohnson R-2865
€ 195,23
-€ 58,54
€ 136,69
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lagostina dekselgreepventiel-snijdtijdpan Dedica Mia Preziosa
Lagostina dekselgreepventiel-snijdtijdpan Dedica Mia Preziosa
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,35
Verkoper: PG-Service
Productafbeelding van Lagostina 090003010207, Afdichtingsring, Zwart, Siliconen
Lagostina 090003010207, Afdichtingsring, Zwart, Siliconen
€ 10,26
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Tescoma Drukpan SmartCLICK, 4,0 liter
Tescoma Drukpan SmartCLICK, 4,0 liter
€ 166,69
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KAISERSLAUTERN, snelkookpan, 10 liter, roestvrij staal
KAISERSLAUTERN, snelkookpan, 10 liter, roestvrij staal
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: kochshop_de
Productafbeelding van Lagostina Schnellkochtopf Briosa, 22 cm, 7 liter
Lagostina Schnellkochtopf Briosa, 22 cm, 7 liter
€ 173,52
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Siliciumventielstop. Artikelnummer: 9522.8802.01
Siliciumventielstop. Artikelnummer: 9522.8802.01
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 20,28
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van BANQUET Drukpan, 5 liter
BANQUET Drukpan, 5 liter
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 57,83
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Soepketel met deksel, 20 cm
Soepketel met deksel, 20 cm
€ 43,04
-4%
€ 40,89
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Maestro snelkookpan 22 cm 6,0 liter MR2902
Maestro snelkookpan 22 cm 6,0 liter MR2902
€ 68,89
-9%
€ 62,24
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Schnellkochtöpfe Ersatzteil

Product: Veiligheidsventiel voor alle WMF snelkookpannen met restdrukbeveiliging, artikelnummer 3201004801, EAN 4000530612939. Type product: reserveonderdeel of accessoire voor huishoudelijke apparaten. Merk of fabrikant: WMF. Verkopersreferentie/SKU: 6096139510. EAN: 4000530612939. Compatibiliteit en gebruik afgeleid van de productomschrijving: Veiligheidsventiel voor alle WMF snelkookpannen met restdrukbeveiliging, artikelnummer 3201004801, EAN 4000530612939. Gebruik: vervanging, reparatie of onderhoud van het compatibele apparaat. Controleer het artikelnummer en het model van het apparaat voordat u koopt. Huidige cataloguscategorie Kaufland: 11841.
Geschikt voor fabrikanten
WMF
Materiaal
Kunststof
Fabrikant
Gewicht
0.01 kg
EAN
4000530612939
MPN (Manufacturer Part Number)
6096139510

Geschikt voor fabrikanten
WMF
Materiaal
Kunststof
Fabrikant
Gewicht
0.01 kg
EAN
4000530612939
MPN (Manufacturer Part Number)
6096139510
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Veiligheidsventiel
Veiligheidsventiel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,21
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van WMF Kochsignal-Dichtung 6096129510
WMF Kochsignal-Dichtung 6096129510
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 32,41
-41%
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TEFAL Secure 5 Neo® snelkookpan, 6,0 liter, met kookmandje en driepoot - roestvrij staal
TEFAL Secure 5 Neo® snelkookpan, 6,0 liter, met kookmandje en driepoot - roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 805
€ 77,06
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WMF Dichtung Restdrucksicherung 6096109510
WMF Dichtung Restdrucksicherung 6096109510
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 15,99
-19%
€ 12,90
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Wmf afdichtingsring van 22 cm voor snelkookpan
Wmf afdichtingsring van 22 cm voor snelkookpan
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 17,99
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Febreze 8006540728437, textielverfrisser spray, Lenor Aprilfrisch, 500 ml
Febreze 8006540728437, textielverfrisser spray, Lenor Aprilfrisch, 500 ml
€ 23,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,80
-68%
€ 11,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van DeLonghi AS00006358 (=5513296011) Ontkalker, 2x100ml, voor koffiemachines en volautomatische koffiemachines
DeLonghi AS00006358 (=5513296011) Ontkalker, 2x100ml, voor koffiemachines en volautomatische koffiemachines
€ 79,95/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van ZELURXX Babyfoon met camera, 2,8 inch scherm, temperatuurregeling, spreek- en luisterfunctie, infrarood nachtzicht, 18,4 x 14,8 x 7 cm, wit
ZELURXX Babyfoon met camera, 2,8 inch scherm, temperatuurregeling, spreek- en luisterfunctie, infrarood nachtzicht, 18,4 x 14,8 x 7 cm, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 46,99
-4%
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van WMF Kochsignal-afdichting Perfect/Perfect Plus 6093109502
WMF Kochsignal-afdichting Perfect/Perfect Plus 6093109502
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 9,29
-32%
€ 6,31
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van LEGO Minecraft 21268 Piglet's House - Building Set for Girls Ages 7 and Up
LEGO Minecraft 21268 Piglet's House - Building Set for Girls Ages 7 and Up
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,54
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van ProfiCook 8910155 Proficook Folienrollen 28cm x 6m  2 Rollen
ProfiCook 8910155 Proficook Folienrollen 28cm x 6m 2 Rollen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 19,96
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Strijd in de Diepe Duisternis - Minecraft LEGO 21246
Strijd in de Diepe Duisternis - Minecraft LEGO 21246
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 145,00
Verkoper: BrickInvest
Productafbeelding van Ontkalkingstabletten van Bosch Siemens Neff Gaggenau Nr.: 310967
Ontkalkingstabletten van Bosch Siemens Neff Gaggenau Nr.: 310967
€ 583,33/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 10,50
Verkoper: FilterExperte
Productafbeelding van ELO afdichtingsring, diameter 22 cm, voor de Elo-Practica snelkookpan (1 stuk)
ELO afdichtingsring, diameter 22 cm, voor de Elo-Practica snelkookpan (1 stuk)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 15,23
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Rowenta ZR900301, Borstel, Cilindrisch, Zwart, Rowenta, Collecto Bully Compact Power XXL Compact Power XXL Parkett Compacteo Ergo Green Force Cyclonic..., 3,5 cm
Rowenta ZR900301, Borstel, Cilindrisch, Zwart, Rowenta, Collecto Bully Compact Power XXL Compact Power XXL Parkett Compacteo Ergo Green Force Cyclonic..., 3,5 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,61
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van LEGO® - Star Wars™, Strijdpakket van het Eerste Orde; 75132
LEGO® - Star Wars™, Strijdpakket van het Eerste Orde; 75132
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 55,90
Verkoper: Capi-cap
Productafbeelding van REV MultiPower, verlengsnoer met 3 stopcontacten
REV MultiPower, verlengsnoer met 3 stopcontacten
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 44,04
-35%
€ 28,21
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Siemens EQ.6 plus s700 - Espressomachine - 1,7 liter - Voor koffiebonen en gemalen koffie - Ingebouwde molen - 1500 W - Zwart - Grijs
Siemens EQ.6 plus s700 - Espressomachine - 1,7 liter - Voor koffiebonen en gemalen koffie - Ingebouwde molen - 1500 W - Zwart - Grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 1.093,77
-€ 91,15
€ 1.002,62
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Stabilo® 2/041-02, vulpenpatroon voor balpen, 0,5 mm, blauw
Stabilo® 2/041-02, vulpenpatroon voor balpen, 0,5 mm, blauw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,16
-77%
€ 2,06
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van LEGO® - City, Politiebureau op het eiland met de gevangenis; 60130
LEGO® - City, Politiebureau op het eiland met de gevangenis; 60130
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 285,07
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Philips Avent handmelkpompen
Philips Avent handmelkpompen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 102,44
-€ 51,02
€ 51,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Yankee Candle Mango Peach Salsa - Grote geurkaars in een pot - 623g
Yankee Candle Mango Peach Salsa - Grote geurkaars in een pot - 623g
€ 35,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,85
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
€ 159,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 17,90
-11%
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TEFAL rugplaat XA7258 voor OPTIGRILL GC7508
TEFAL rugplaat XA7258 voor OPTIGRILL GC7508
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 178
€ 52,07
Verkoper: PG-Service
Productafbeelding van Sluban Model Bouwstenen M38-B0957, witte Italiaanse sportauto
Sluban Model Bouwstenen M38-B0957, witte Italiaanse sportauto
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Russell Hobbs Broodrooster 23251-56 Luna, roestvrij staal, grijs, 6 bruinstanden
Russell Hobbs Broodrooster 23251-56 Luna, roestvrij staal, grijs, 6 bruinstanden
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 77,75
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Philips AquaClean CA6903/22: Originele waterfilters, Saeco, 2 stuks. Geschikt voor de 800, 1200, 2200, 3200, 4300, 4400, 5400 en 5500 series. Materiaal: kunststof. Inhoud: 2 stuks. Vulgraad: 70%. Afmetingen: 130 mm
Philips AquaClean CA6903/22: Originele waterfilters, Saeco, 2 stuks. Geschikt voor de 800, 1200, 2200, 3200, 4300, 4400, 5400 en 5500 series. Materiaal: kunststof. Inhoud: 2 stuks. Vulgraad: 70%. Afmetingen: 130 mm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 261
€ 41,26
-17%
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: DerTrade-Online
Productafbeelding van WATERMAN Tintenroller Expert, zwart, G.C. (Gouden Clip).
WATERMAN Tintenroller Expert, zwart, G.C. (Gouden Clip).
€ 168,95
-€ 31,28
€ 137,67
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van LEGO 60312 City Police Car. Toy for Kids Ages 5 and Up with Officer Minifigure. Gift Idea. Adventure Series
LEGO 60312 City Police Car. Toy for Kids Ages 5 and Up with Officer Minifigure. Gift Idea. Adventure Series
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 9,27
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van ELMER'S 2109483 ELMER'S Metallic Slime Set
ELMER'S 2109483 ELMER'S Metallic Slime Set
€ 71,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,79
Verkoper: somnia24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 7 beoordelingen
Beoordeeld op 3 november 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles verliep perfect!
Beoordeeld op 14 januari 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Rubberen kap snelkookpan
Beoordeeld op 27 januari 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goed en redelijk geprijsd
Beoordeeld op 27 oktober 2020 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Perfect
Beoordeeld op 27 februari 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Klep
Beoordeeld op 11 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 13 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Snelkookpan – slowcooker – 10Liter – snelkookpan inductie – Pressure Cooker – stoommandje en Glazen Deksel Royal Swiss®, AI-gegenereerde afbeelding
Snelkookpan – slowcooker – 10Liter – snelkookpan inductie – Pressure Cooker – stoommandje en Glazen Deksel Royal Swiss®
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 107,99
Gratis bezorging14% Voucher
Verkoper: Eosell
Productafbeelding van Drukpan – 8 liter – 25 cm – Vrij van PFAS – Geschikt voor inductiekookplaten – Zilverkleurige Royal Swiss® drukpan
Drukpan – 8 liter – 25 cm – Vrij van PFAS – Geschikt voor inductiekookplaten – Zilverkleurige Royal Swiss® drukpan
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 78,99
Gratis bezorging14% Voucher
Verkoper: Eosell
Productafbeelding van snelkookpan 8Liter – Pressure Cooker RVS – slowcooker inductie  Royal Swiss®
snelkookpan 8Liter – Pressure Cooker RVS – slowcooker inductie Royal Swiss®
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 77,99
Gratis bezorging14% Voucher
Verkoper: Eosell
Productafbeelding van Soeppan & Braadpan – Ø 24 cm / 6,2L – RVS Pan met Deksel – Inductie Geschikt & Alle Warmtebronnen – Met Afneembare Handvatten Royal Swiss®
Soeppan & Braadpan – Ø 24 cm / 6,2L – RVS Pan met Deksel – Inductie Geschikt & Alle Warmtebronnen – Met Afneembare Handvatten Royal Swiss®
€ 55,99
Gratis bezorging14% Voucher
Verkoper: Eosell
Productafbeelding van Idle air control valve (IAC) voor Suzuki Grand Vitara 2001, XL-7 2002-2006, onderdeelnummer 18137-52D00
Idle air control valve (IAC) voor Suzuki Grand Vitara 2001, XL-7 2002-2006, onderdeelnummer 18137-52D00
€ 34,99
Gratis bezorging3% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza