Linn Young Taneční Burlesque Parfum 100 ml - Exclusieve geur met sensuele tonen
€ 16,46
€ 164,60 / 1l
plus € 2,95 verzendkosten
Bij jou thuis
Wees er snel bij!
Eau de Parfum & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Roja Reckless Pour Femme Parfum, 50 Ml€ 4.957,20/1l
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Miss Dior Geurconcentraat, Eau de Parfum. Volume: 50 ml€ 2.880,20/1l
€ 144,01
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Miller Harris, Poirier D'un Soir, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml€ 1.213,80/1l
€ 121,38
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Miller Harris, Reverie De Bergamote, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml€ 1.183,20/1l
€ 118,32
Verkoper: PerfumTraders

Linn Young Nature's Sexy, geparfumeerd water, 100 ml
€ 43,36/1l
€ 10,84
Verkoper: Katomix

Linn Young EDP 100ml "Admiration Pure
€ 108,40/1l
€ 10,84
Verkoper: Katomix

Solinotes Fleur De Oranger Eau de Parfum, verdamper, in beperkte oplage, 50 ml
€ 498,80/1l
€ 24,94
Verkoper: NutraBestBG

Emanuel Ungaro Ungaro Eau de Parfum Spray
€ 306,00/1l
€ 27,54
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz

Omerta Angelina - Exclusieve parfumolie, 100 ml
€ 76,20/1l
€ 7,62
Verkoper: Katomix

Teufelsküche Patchouli-Messiah Opium Eau de Parfum, Patchouli, 100 ml
€ 669,50/1l
€ 66,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex

Zlatý Rosný Pramen van Linn Young - Parfumwater, 100 ml
€ 108,40/1l
€ 10,84
Verkoper: Katomix

Emanuel Ungaro Desnuda Eau de Parfum Spray
€ 232,10/1l
€ 23,21
Verkoper: ParfumGroup

Parfum Linn Young Coeur Noble, 100 ml
€ 108,40/1l
€ 10,84
Verkoper: Katomix

Emanuel Ungaro Cosmic eau de parfum voor mannen, 40 ml
€ 0,83/1l
€ 33,32
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Damesparfum Alvarez Gomez Ópalo Femme Eau de Parfum (150 ml)
€ 135,67/1l
€ 20,35
Verkoper: VogueVista

Saphir Seduction Vrouwenparfum, Sprayflacon, 50 Ml
€ 255,60/1l
€ 12,78
Verkoper: somnia24

Ramon Monegal Eau de Parfum, geur: Agar Musk. Eau de Parfum
€ 2.642,20/1l
€ 132,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Miller Harris Scherzo Eau de Parfum, 14 ml
€ 2.820,71/1l
€ 39,49
Verkoper: NutraBestBG

JASMIN LOLLIPOP Eau de Parfum, 15 ml
€ 1.699,33/1l
€ 25,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
De Taneční Burlesque parfum van Linn Young is de perfecte geur voor vrouwen die hun sensualiteit en elegantie willen uitdrukken. Deze exclusieve parfum van 100 ml is een harmonie van bloemige tonen die uw unieke persoonlijkheid benadrukken. Met elke spray omhult u zich in verleidelijke en delicate geuren die de hele dag blijven hangen. Wees de blikvanger en dompel uzelf onder in een wereld van luxe met de Taneční Burlesque parfum van Linn Young.
- Gewicht
- 0.2 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Vanille, sinaasappel, jasmijn, sandelhout, kruiden, patchouli, ylang-ylang, bergamot, roos, vanille, mos, muskus, viooltje, hibiscusbloem, amber, wierook, tea tree, grapefruit, vetiver, salie.
- Fabrikant
- Linn Young
- EAN
- 8715658997603
- Gewicht
- 0.2 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Vanille, sinaasappel, jasmijn, sandelhout, kruiden, patchouli, ylang-ylang, bergamot, roos, vanille, mos, muskus, viooltje, hibiscusbloem, amber, wierook, tea tree, grapefruit, vetiver, salie.
- Fabrikant
- Linn Young
- EAN
- 8715658997603
Veiligheidsinstructies
Gaat ook goed samen met

Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 220,00/1l
€ 22,00
Gratis bezorging
Verkoper: Aurelienproducts

Linn Young Nature's Sexy, geparfumeerd water, 100 ml
€ 43,36/1l
€ 10,84
Verkoper: Katomix

La Rive In Love (100 ml)
€ 97,33/1l
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Lattafa Arabic Perfume Oriental Raghba parfum, 100 ml
€ 154,40/1l
€ 15,44
Verkoper: ParfumGroup

Lolita Lempicka Eau de Parfum, 100 ml
€ 421,60/1l
€ 47,65
-11%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 42,16
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa | Rouat Al Oud | 100 ml
€ 1.434,00/1l
€ 14,34
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Ameerat Al Arab Asdaaf Eau de Parfum, 100 ml
€ 2.190,00/1l
€ 21,90
Verkoper: DUBAISTORE

Fragrance World Creme of Clouds Eau de Parfum 100 ml, uniseks parfum
€ 271,20/1l
€ 27,12
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa 24 Carat Pure Gold Eau De Parfum 100 ml (unisex)
€ 2.144,00/1l
€ 21,44
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Paco Rabanne Vrouwenparfumset, 19 ml
€ 60,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Juicy Couture Couture, eau de parfum, 30 ml
€ 1.060,33/1l
€ 31,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 2.150,00/1l
€ 12,90
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Rouge, uniseks, 60 ml, vloeibare parfum, met topnoten van nashi peer, kumquat en bergamot, hartnoten van karamel en geranium, en basisnoten van ambergris, muskus en eikenmos
€ 346,50/1l
€ 20,79
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Fakhar Eau De Parfum (100 ml)
€ 2.588,00/1l
€ 25,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 699,90/1l
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Virello

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 257,50/1l
€ 25,75
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

La Rive Prestige for Woman Beauty, eau de parfum, 75 ml
€ 232,93/1l
€ 17,47
Verkoper: Katomix

Yves Saint Laurent Libre, parfum voor dames, 50 ml, niet navulbare flacon, topnoten: zwarte bessen, mandarijn, petitgrain; hartnoten: jasmijn, jasmijn sambac, lavendel, oranjebloesem; basisnoten: amber, cederhout, muskus, vanille
€ 1.511,80/1l
€ 75,59
Verkoper: ParfumGroup

Montblanc Signature Absolue Eau de Parfum Spray
€ 601,60/1l
€ 30,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lolita Lempicka Elle L'aime Eau de Parfum Spray, 80 ml
€ 1.109,38/1l
€ 88,75
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

Nina Ricci - Nina Collector's Edition Eau de Toilette 80ml
€ 863,63/1l
€ 69,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Chopard, Happy Lemon Dulci, Eau de Parfum, voor dames, 40 ml
€ 586,75/1l
€ 23,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Maison Alhambra | Kismet Magic | 100 ml
€ 2.658,00/1l
€ 26,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Juicy Couture - Peace, Love and Juicy Couture Eau de Parfum, 100 ml
€ 174,20/1l
€ 17,42
Verkoper: ParfumGroup

Ardenbeauty Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
€ 134,30/1l
€ 13,43
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Honig, Rhabarber, Rose, White rose, Labdanum, Leder, Moschus, Vanille...
€ 180,00/1l
€ 21,31
-15%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,00
Verkoper: Fortaza

Grès Cabotine Floralie Eau de Toilette, 100 ml (damesparfum)
€ 161,40/1l
€ 16,14
Verkoper: NutraBestBG

Lalique Perles de Lalique Eau de Parfum, 100 ml
€ 264,90/1l
€ 26,49
Verkoper: ParfumGroup

Thierry Mugler Angel Eau Croisière, voor dames, 50 ml, navulbare fles, spray, ALCOHOL DENAT. (ALCOHOL). AQUA (WATER). LIMONENE. ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE. LINALOOL. COUMARINE..., 1 stuk
€ 1.139,60/1l
€ 56,98
Verkoper: Novada-Shop

Lattafa Ajwad Eau de Parfum, 60 ml, uniseks
€ 307,83/1l
€ 18,47
Verkoper: ParfumGroup
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

ONLY DESIRE EDP - Eau de Parfum, 50 ml
€ 66,77
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 65,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.302,00/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(4)Aantal beoordelingen: 4
€ 205,02
-€ 19,13Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 185,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.858,90/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(19)Aantal beoordelingen: 19
€ 253,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.532,30/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 62,55
-3%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 60,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.211,00/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(60)Aantal beoordelingen: 60
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l

HUGO BOSS Hugo Superman Eau de Parfum voor heren, 125 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(11)Aantal beoordelingen: 11
€ 35,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 287,12/1l

Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 57,50
Verkoper: SEILOIRE
€ 287,50/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Armaf Club De Nuit Intense Overdose parfum voor heren, 105 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 48,59
Verkoper: Dasfarinas
€ 485,90/1l

French Avenue Safari Breeze Eau de Parfum, 100 ml, uniseks



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(83)Aantal beoordelingen: 83
€ 42,06
Verkoper: Dasfarinas
€ 420,60/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(34)Aantal beoordelingen: 34
€ 100,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.004,70/1l

Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon



4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(499)Aantal beoordelingen: 499
€ 190,27
Verkoper: Dasfarinas
€ 951,35/1l

JTC - JOIN THE CLUB Collectie Xerjoff 40 Knots Edp Spray



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(38)Aantal beoordelingen: 38
€ 134,65
-€ 3,42Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 131,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.624,60/1l