VALENTINO DONNA, 100 ml, voor dames, 100 ml, niet navulbare fles, bergamot, bergamot, iris, roos

€ 134,99

€ 112,11€-22,88

€ 1.121,10 / 1l

plus € 9,99 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – di 6 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Eau de Toilette & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Dior Sauvage, Herenparfum, 200 ml, Bergamot, Lavendel, Peper, Ambroxan, Spray
Dior Sauvage, Herenparfum, 200 ml, Bergamot, Lavendel, Peper, Ambroxan, Spray
€ 870,75/1l
2,7Gemiddelde beoordeling: 2,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 174,15
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hermes Rouge Hermès, parfum voor dames, 100 ml, navulbare fles, geur: roos, vanille, ylang-ylang
Hermes Rouge Hermès, parfum voor dames, 100 ml, navulbare fles, geur: roos, vanille, ylang-ylang
€ 1.142,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 114,25
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dior Eau Sauvage Eau de Toilette, sprayflacon, 50 ml
Dior Eau Sauvage Eau de Toilette, sprayflacon, 50 ml
€ 1.672,60/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 83,63
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dior Sauvage, voor dames, 30 ml, navulbare fles, bergamot, lavendel, peper, Ambrox
Dior Sauvage, voor dames, 30 ml, navulbare fles, bergamot, lavendel, peper, Ambrox
€ 2.502,33/1l
€ 75,07
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Valentino Valentino Uomo Acqua eau de toilette, 75 ml (voor heren)
Valentino Valentino Uomo Acqua eau de toilette, 75 ml (voor heren)
€ 1.586,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 119,00
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van VALENTINO DONNA 30 ml, voor dames, 30 ml, niet navulbare fles, bergamot, bergamot, iris, roos
VALENTINO DONNA 30 ml, voor dames, 30 ml, niet navulbare fles, bergamot, bergamot, iris, roos
€ 2.547,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,42
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart
Productafbeelding van VALENTINO Donna, damesparfum, 50 ml, niet navulbare flacon, geurnoten: bergamot, iris, roos, leer, patchouli, vanille
VALENTINO Donna, damesparfum, 50 ml, niet navulbare flacon, geurnoten: bergamot, iris, roos, leer, patchouli, vanille
€ 1.938,60/1l
€ 96,93
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart
Productafbeelding van Valentino Vendetta Pour Femme, eau de toilette voor dames, sprayflacon, 50 ml
Valentino Vendetta Pour Femme, eau de toilette voor dames, sprayflacon, 50 ml
€ 3.100,00/1l
€ 155,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van Escentric Molecules Molecule 01, Unisex, 100 ml, Navulbare verpakking, Iso E Super, Spray, Alcohol denat, Parfum, Aqua (water)
Escentric Molecules Molecule 01, Unisex, 100 ml, Navulbare verpakking, Iso E Super, Spray, Alcohol denat, Parfum, Aqua (water)
€ 1.319,30/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 131,93
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Valentino - Uomo Born in Roma Intense, 100 ml eau de parfum
Valentino - Uomo Born in Roma Intense, 100 ml eau de parfum
€ 905,00/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 90,50
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam
Productafbeelding van Valentino Uomo Eau de Toilette, sprayflacon, 100 ml
Valentino Uomo Eau de Toilette, sprayflacon, 100 ml
€ 897,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 89,70
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van VALENTINO Uomo, voor heren, 50 ml, niet navulbaar, geur: bergamot, kardamom, citroen, zwarte peper, lavendel, salie, cederhout, iris, vanille, vetiver
VALENTINO Uomo, voor heren, 50 ml, niet navulbaar, geur: bergamot, kardamom, citroen, zwarte peper, lavendel, salie, cederhout, iris, vanille, vetiver
€ 1.480,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 102,90
-€ 28,90
€ 74,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van VALENTINO Uomo, voor mannen, 50 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL, AQUA / WATER, PARFUM / GEURSTOF, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, BUTYL...
VALENTINO Uomo, voor mannen, 50 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL, AQUA / WATER, PARFUM / GEURSTOF, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, BUTYL...
€ 1.324,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 66,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van VALENTINO Born In Roma Yellow Dream, voor heren, 50 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, DIETHYLAMINO..., 1 stuk
VALENTINO Born In Roma Yellow Dream, voor heren, 50 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, DIETHYLAMINO..., 1 stuk
€ 1.587,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 79,35
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart
Productafbeelding van Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza EDT 100 ml (voor heren)
Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza EDT 100 ml (voor heren)
€ 760,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 76,05
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Guerlain Mon, voor dames, 50 ml, navulbare flacon, lavendel, jasmijn, sandelhout, vanille
Guerlain Mon, voor dames, 50 ml, navulbare flacon, lavendel, jasmijn, sandelhout, vanille
€ 1.980,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 99,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo
Productafbeelding van Thierry Mugler Angel Eau Croisière, voor dames, 50 ml, navulbare fles, spray, ALCOHOL DENAT. (ALCOHOL). AQUA (WATER). LIMONENE. ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE. LINALOOL. COUMARINE..., 1 stuk
Thierry Mugler Angel Eau Croisière, voor dames, 50 ml, navulbare fles, spray, ALCOHOL DENAT. (ALCOHOL). AQUA (WATER). LIMONENE. ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE. LINALOOL. COUMARINE..., 1 stuk
€ 1.226,60/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 67,32
-8%
€ 61,33
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hugo Boss Orange for Woman Eau de Toilette, 50 ml
Hugo Boss Orange for Woman Eau de Toilette, 50 ml
€ 585,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 355
€ 29,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
€ 2.485,71/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 884
€ 26,10
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Givenchy Very Irresistible L'Eau En Rose, 50 ml, voor dames, 50 ml, navulbare flacon, rozengeur, framboos, muskus, spray
Givenchy Very Irresistible L'Eau En Rose, 50 ml, voor dames, 50 ml, navulbare flacon, rozengeur, framboos, muskus, spray
€ 2.180,00/1l
€ 109,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Dompel jezelf onder in de luxueuze geurwereld van Valentino Donna Eau de Parfum 100 ml – een damesparfum dat pure elegantie, sensualiteit en Italiaanse verfijning combineert. Deze bijzondere geur belichaamt de moderne, zelfverzekerde vrouw die haar vrouwelijke uitstraling wil benadrukken met een vleugje luxe. Valentino Donna is een parfum vol karakter, dat direct in de smaak valt door zijn elegante en tegelijkertijd verleidelijke compositie.

De compositie opent met de frisse en stralende Calabrische bergamot, die de geur een elegante, citrusachtige frisheid geeft en direct een verfijnde eerste indruk creëert.

In het hart ontvouwt zich een luxueuze bloemige harmonie van Bulgaarse Damascenische roos en Italiaanse witte iris. Deze combinatie geeft het parfum zijn onmiskenbaar vrouwelijke, poederachtige en bijzonder elegante karakter, dat doet denken aan klassieke haute couture.

De basisnoot zorgt voor een warme en sensuele diepte. Vanille, Indonesische patchouli en Italiaans leer smelten samen tot een verleidelijke, langdurige geur. De romige zoetheid van vanille ontmoet de aardse intensiteit van patchouli en de elegante warmte van leer – een combinatie die de geur zijn luxueuze en onvergetelijke uitstraling geeft.

Valentino Donna is een tijdloze damesgeur voor vrouwen die elegantie, stijl en individualiteit willen uitstralen – perfect voor speciale gelegenheden, romantische avonden of als een verfijnde signature-geur in het dagelijks leven.


Geurnoten

Topnoot:
Calabrische bergamot

Hartnoot:
Bulgaarse Damascenische roos, Italiaanse witte iris

Basisnoot:
Vanille, Indonesische patchouli, Italiaans leer



Inhoud
100 ml
Ingrediënten
ALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (De gedetailleerde ingrediënten vindt u op de achterkant van de verpakking)
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
8411061815106
MPN (Manufacturer Part Number)
LB0089

Inhoud
100 ml
Ingrediënten
ALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (De gedetailleerde ingrediënten vindt u op de achterkant van de verpakking)
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
8411061815106
MPN (Manufacturer Part Number)
LB0089
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 556,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 1131
€ 55,60
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Valentino Valentina Eau de Parfum, 80 ml
Valentino Valentina Eau de Parfum, 80 ml
€ 1.659,75/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 132,78
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
€ 1.050,90/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Valentino Valentina Donna Born in Roma Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Valentino Valentina Donna Born in Roma Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 985,30/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 98,53
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 549,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2038
€ 54,98
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum, AI-gegenereerde afbeelding
Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 1.318,80/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 131,88
Gratis bezorging
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Escada Celebrate N.o.w Eau De Parfum (80 ml)
Escada Celebrate N.o.w Eau De Parfum (80 ml)
€ 323,13/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 25,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml
Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml
€ 1.442,56/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 129,83
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 916,67/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 824
€ 82,50
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam
Productafbeelding van Dolce & Gabbana Pour Femme EDP 100 ml W
Dolce & Gabbana Pour Femme EDP 100 ml W
€ 875,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 87,52
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van Dune Eau de Toilette, sprayflacon, 100 ml
Dune Eau de Toilette, sprayflacon, 100 ml
€ 1.476,20/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 147,62
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Tom Ford Ombré Leather Eau de Parfum Unisex 100 ml
Tom Ford Ombré Leather Eau de Parfum Unisex 100 ml
€ 1.389,90/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 138,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Libre, parfum voor dames, 50 ml, niet navulbare flacon, topnoten: zwarte bessen, mandarijn, petitgrain; hartnoten: jasmijn, jasmijn sambac, lavendel, oranjebloesem; basisnoten: amber, cederhout, muskus, vanille
Yves Saint Laurent Libre, parfum voor dames, 50 ml, niet navulbare flacon, topnoten: zwarte bessen, mandarijn, petitgrain; hartnoten: jasmijn, jasmijn sambac, lavendel, oranjebloesem; basisnoten: amber, cederhout, muskus, vanille
€ 1.511,80/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 824
€ 75,59
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Hugo Boss Ma Vie Pour Femme Edp Spray
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme Edp Spray
€ 665,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 245
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Valentino Valentina Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
Valentino Valentina Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 2.408,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 120,40
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 949,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 494
€ 94,95
Gratis bezorging
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
€ 2.485,71/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 884
€ 26,10
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
€ 236,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1031
€ 23,68
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Herendouchegel Boss Bottled Infinite Hugo Boss (100 ml)
Herendouchegel Boss Bottled Infinite Hugo Boss (100 ml)
€ 479,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Trussardi 1911 Donna Eau de Parfum, 100 ml
Trussardi 1911 Donna Eau de Parfum, 100 ml
€ 557,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 55,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Giorgio Armani Sì Passione, parfum voor dames, 100 ml, niet navulbaar, geur: zwarte bessen, peer, jasmijn, roos, cederhout, vanille
Giorgio Armani Sì Passione, parfum voor dames, 100 ml, niet navulbaar, geur: zwarte bessen, peer, jasmijn, roos, cederhout, vanille
€ 887,10/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 143
€ 88,71
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 550,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 65,99
-16%
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Black Orchid Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
Black Orchid Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
€ 993,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 154
€ 99,38
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumoir
Productafbeelding van Maison Alhambra | Kismet Magic |  100 ml
Maison Alhambra | Kismet Magic | 100 ml
€ 2.741,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 222
€ 27,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Versace Crystal Noir, eau de parfum, 90 ml
Versace Crystal Noir, eau de parfum, 90 ml
€ 813,22/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 73,19
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dolce & Gabbana Eau de Toilette
Dolce & Gabbana Eau de Toilette
€ 636,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 71,94
-11%
€ 63,60
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Givenchy Gentleman Boisée Eau de Parfum, 100 ml, voor heren
Givenchy Gentleman Boisée Eau de Parfum, 100 ml, voor heren
€ 683,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Escada Magnetism Eau De Parfum (75 ml)
Escada Magnetism Eau De Parfum (75 ml)
€ 377,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 133
€ 28,29
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethist, uniseks, 100 ml, navulbare fles, parfumolie, bergamot, roze peper, jasmijn, roos
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethist, uniseks, 100 ml, navulbare fles, parfumolie, bergamot, roze peper, jasmijn, roos
€ 293,40/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 420
€ 29,34
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 6 beoordelingen
Beoordeeld op 11 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Origineel
Inhoud 0,1 l
Beoordeeld op 26 mei 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
alles perfect
Inhoud 0,125 l
Beoordeeld op 16 februari 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Mijn favoriet
Inhoud 0,03 l
Beoordeeld op 2 januari 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super goed
Inhoud 0,03 l
Beoordeeld op 25 juni 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
een beetje te duur
Beoordeeld op 18 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,08 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Damesparfum La Femme Prada, Eau de Toilette, 100 ml
Damesparfum La Femme Prada, Eau de Toilette, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.122,00/1l
Productafbeelding van Montana De Peau Eau de Toilette Spray, 100 ml, set van 2 stuks
Montana De Peau Eau de Toilette Spray, 100 ml, set van 2 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 62,90
-23%
€ 47,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 191,24/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
Hermès Terre d'Hermès Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 76,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 763,20/1l
Productafbeelding van Burberry Brit For Him, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Inhoud: Gember, Cederhout, Tonkabonen
Burberry Brit For Him, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Inhoud: Gember, Cederhout, Tonkabonen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 36,21
Verkoper: PerfumTraders
€ 362,10/1l
Productafbeelding van Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml
Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 222,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.964,80/1l
Productafbeelding van Diptyque Vetyverio Eau de Toilette, 100 ml (unisex)
Diptyque Vetyverio Eau de Toilette, 100 ml (unisex)
€ 138,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.383,90/1l
Productafbeelding van Armani Acqua Di Gio Pour Homme Eau de Toilette Spray, navulbaar
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Eau de Toilette Spray, navulbaar
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 113,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 567,65/1l
Productafbeelding van Floris No. 89 Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Floris No. 89 Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 999,60/1l
Productafbeelding van Unisex parfum Maison Margiela REPLICA COFFEE BREAK, eau de toilette, 100 ml
Unisex parfum Maison Margiela REPLICA COFFEE BREAK, eau de toilette, 100 ml
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 97,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 970,00/1l
Productafbeelding van Herendoucheparfum Blu Mediterraneo Arancia Di Capri van Acqua Di Parma, EDT, 150 ml
Herendoucheparfum Blu Mediterraneo Arancia Di Capri van Acqua Di Parma, EDT, 150 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 108,32
-€ 13,51
€ 94,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 632,07/1l
Productafbeelding van Prada Luna Rossa Carbon Eau de Toilette, 100 ml
Prada Luna Rossa Carbon Eau de Toilette, 100 ml
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 83,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 831,20/1l
Productafbeelding van Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette voor mannen 100 ml
Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette voor mannen 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l
Productafbeelding van Prada Luna Rossa Ocean Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
Prada Luna Rossa Ocean Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 90,37
Verkoper: PerfumTraders
€ 903,70/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage, voor heren, 60 ml, navulflacon, met tonen van peper, bergamot, citroen, ambroxan en hout
Dior Sauvage, voor heren, 60 ml, navulflacon, met tonen van peper, bergamot, citroen, ambroxan en hout
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 88,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.467,83/1l
Productafbeelding van Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, voor dames, zomer, 125 ml, niet navulbaar, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, voor dames, zomer, 125 ml, niet navulbaar, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 685,44/1l
Productafbeelding van Bvlgari Aqva Pour Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Bvlgari Aqva Pour Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 92,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,00/1l
Productafbeelding van VALENTINO Uomo, voor heren, 100 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER, PARFUM / GEURSTOF, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, BUTYL...
VALENTINO Uomo, voor heren, 100 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER, PARFUM / GEURSTOF, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, BUTYL...
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 74,91
Verkoper: PerfumTraders
€ 749,10/1l
Productafbeelding van Joop Homme eau de toilette, 200 ml
Joop Homme eau de toilette, 200 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 871
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 153,00/1l
Productafbeelding van Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 85,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 851,00/1l
Productafbeelding van Prada L'Homme, voor heren, 50 ml, niet navulbare fles, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, LIMONEEN,...
Prada L'Homme, voor heren, 50 ml, niet navulbare fles, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, LIMONEEN,...
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 67,97
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.359,40/1l