Dove Bodycrème - Silk, 300 ml

€ 4,62

€ 15,40 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 oktober
Onze bestedeals
Bodylotions & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Bodylotion M.Brown Rose Dunes
Bodylotion M.Brown Rose Dunes
€ 119,00/1l
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lichaamslotion Milk Musk, 290 ml
Lichaamslotion Milk Musk, 290 ml
€ 123,10/1l
€ 37,74
-5%
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dove Bodylotion – Hydraterend 400 ml
Dove Bodylotion – Hydraterend 400 ml
€ 11,10/1l
€ 4,44
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dove bodylotion - shea boter & vanille, 400 ml
Dove bodylotion - shea boter & vanille, 400 ml
€ 10,17/1l
€ 9,84
-58%
€ 4,07
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dove Verwennerige Bodylotion Shea-boter en vanillegeur, 800 ml, 2-pack
Dove Verwennerige Bodylotion Shea-boter en vanillegeur, 800 ml, 2-pack
€ 25,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,38
Verkoper: HyKos
Productafbeelding van Dove Voedende Crème 150 ml Bodycrème
Dove Voedende Crème 150 ml Bodycrème
€ 62,20/1l
€ 3,11
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dove Rijke Voedende Crème, 75 ml
Dove Rijke Voedende Crème, 75 ml
€ 251,60/1l
€ 18,87
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Nivea Bodymilk - Olijf Olie 400 ml
Nivea Bodymilk - Olijf Olie 400 ml
€ 33,27/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 13,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Vaseline Bodylotion – Cocoa 400 ml
Vaseline Bodylotion – Cocoa 400 ml
€ 54,87/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 32,95
-33%
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van 6x Dove Bodylotion – Hydraterend 400 ml
6x Dove Bodylotion – Hydraterend 400 ml
€ 66,65/1l
€ 26,66
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lichaamsboter met aloë vera, 400 ml
Lichaamsboter met aloë vera, 400 ml
€ 24,42/1l
€ 9,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sebamed® Lichaamsmelk, 400 ml
Sebamed® Lichaamsmelk, 400 ml
€ 96,57/1l
€ 38,63
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nivea Bodymilk - Aloë Vera 400 ml
Nivea Bodymilk - Aloë Vera 400 ml
€ 47,22/1l
€ 37,58
-49%
€ 18,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Fenjal Intensieve Bodylotion, 400 ml
Fenjal Intensieve Bodylotion, 400 ml
€ 15,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Babaria Aloe Lichaamscreme, 400 ml
Babaria Aloe Lichaamscreme, 400 ml
€ 12.200,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,20
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nivea Men Revitalising Bodylotion 250 ml
Nivea Men Revitalising Bodylotion 250 ml
€ 258,00/1l
€ 12,90
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Patyka Lichaamsmelk, hydraterend, 150 ml
Patyka Lichaamsmelk, hydraterend, 150 ml
€ 239,87/1l
€ 35,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Plantana Argan Lichaamsmelk, 250 ml
Plantana Argan Lichaamsmelk, 250 ml
€ 25,28/1l
€ 6,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Jurlique, Citrus, Lavendel, Verfrissende, Lichaamslotion, 300 ml
Jurlique, Citrus, Lavendel, Verfrissende, Lichaamslotion, 300 ml
€ 141,63/1l
€ 42,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Instituto Español: Lichaamslotion met aloë vera, 50 ml
Instituto Español: Lichaamslotion met aloë vera, 50 ml
€ 173,20/1l
€ 8,66
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Merk: Dove
Type: Bodycrème
Beschrijving: Dove Bodycrème - Silk, 300 ml
Artikelnummer: 40883007

Ingrediënten:

Aqua, Dimethicone, gehydrolyseerd zetmeel, caprylic/capric triglyceride, stearinezuur, Helianthus annuus (zonnebloem) zaadolie, isohexadecaan, glycolstearaat, triethanolamine, natriumacrylaat/natriumacryloyldimethyltauraat copolymeer, glycerylstearaat, caprylylglycol, fenoxyethanol, parfum, cetylalcohol, carbomeer, polysorbaat 80, trioleïne, dimethiconol, xanthaangom, sorbitaanoleaat, stearamidopropyl dimethylamine, alpha-isomethyl ionoon, benzylalcohol, citronellol, coumarine, limoneen, linalool, ci 77891

Gewicht
300 g
Inhoud
300 ml
Ingrediënten
Informatie niet beschikbaar
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
EAN
40883007
0000040883007
MPN (Manufacturer Part Number)
DW18180

Gewicht
300 g
Inhoud
300 ml
Ingrediënten
Informatie niet beschikbaar
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
EAN
40883007
0000040883007
MPN (Manufacturer Part Number)
DW18180
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Dove Body crème 250ml body love one cream
Dove Body crème 250ml body love one cream
€ 62,20/1l
€ 9,10
-65%
€ 3,11
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Rugzak voor dames, retro/vintage stijl - Verstelbare banden - Gemakkelijke toegang - Praktische indeling
Rugzak voor dames, retro/vintage stijl - Verstelbare banden - Gemakkelijke toegang - Praktische indeling
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 42,95
Verkoper: Wayfarer
Productafbeelding van Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum: Verheldert en hydrateert - 50 ml
Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum: Verheldert en hydrateert - 50 ml
€ 392,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 19,60
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van LATTAFA Sheikh Al Shuyukh Luxe Edition Eau de Parfum, 100 ml
LATTAFA Sheikh Al Shuyukh Luxe Edition Eau de Parfum, 100 ml
€ 211,10/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 146
€ 21,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dove Handzeep Dispenser - Beauty Cream, 250 ml
Dove Handzeep Dispenser - Beauty Cream, 250 ml
€ 41,80/1l
€ 2,28
-8%
€ 2,09
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Olvy 14-in-1 stoomreiniger met dweilfunctie en touchscreen – 125 °C stoom – Handheld stoomreiniger voor tapijten, banken en harde vloeren – 5 meter kabel
Olvy 14-in-1 stoomreiniger met dweilfunctie en touchscreen – 125 °C stoom – Handheld stoomreiniger voor tapijten, banken en harde vloeren – 5 meter kabel
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 230
€ 14,49
-10%
€ 12,97
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Dove One cream nourishing care pot (250 ml)
Dove One cream nourishing care pot (250 ml)
€ 14,16/1l
€ 3,54
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Damesrugzak - Ruime sportrugzak - Urban stijl - Waterdicht - Moderne elegantie - Veelzijdig - Duurzaam
Damesrugzak - Ruime sportrugzak - Urban stijl - Waterdicht - Moderne elegantie - Veelzijdig - Duurzaam
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 34,95
Verkoper: Wayfarer
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 40,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g
Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g
€ 17,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,25
-12%
€ 1,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Drielaags, zwart, uitschuifbaar magnetronrek met 6 haken, in hoogte en lengte verstelbaar (40-64 cm) – kruidenrek, magnetronhouder
Drielaags, zwart, uitschuifbaar magnetronrek met 6 haken, in hoogte en lengte verstelbaar (40-64 cm) – kruidenrek, magnetronhouder
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: ZTJKTRADEMICRO
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 453
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
€ 504,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 50,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1495
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1216
€ 89,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van UISEBRT Vliegenraam, 80 x 100 cm, Insektenbescherming, Vliegenhor, Muggengaas, met aluminium frame, zonder boren en schroeven, antraciet
UISEBRT Vliegenraam, 80 x 100 cm, Insektenbescherming, Vliegenhor, Muggengaas, met aluminium frame, zonder boren en schroeven, antraciet
€ 21,09/1m
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 209
€ 21,09
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 211,22
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van Yogamats blauw, gymnastiekmat, 190cm x 60cm x 1cm, fitnessmat, sportmat, yogamat, pilatesmat, fitnessmat, vloermat, blauw
Yogamats blauw, gymnastiekmat, 190cm x 60cm x 1cm, fitnessmat, sportmat, yogamat, pilatesmat, fitnessmat, vloermat, blauw
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 14,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Clatronic® Nat- en droogzuiger | Blaasfunctie en shampoo-functie | 1200W | Tankinhoud 20 liter | Geschikt voor auto, tapijt, bank, vloeren | Inclusief accessoires | Natzuiger | BSS 1309
Clatronic® Nat- en droogzuiger | Blaasfunctie en shampoo-functie | 1200W | Tankinhoud 20 liter | Geschikt voor auto, tapijt, bank, vloeren | Inclusief accessoires | Natzuiger | BSS 1309
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 155,81
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
€ 320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 100,00
-€ 20,00
€ 80,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 581
€ 129,99
Verkoper: FunLife
Productafbeelding van Hermia Concept, BNMPOLYAS12-5 v2, voorraadbakken, set van 12 stuks, antraciet, kunststof, 10 x 10 x 9,5 cm
Hermia Concept, BNMPOLYAS12-5 v2, voorraadbakken, set van 12 stuks, antraciet, kunststof, 10 x 10 x 9,5 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,41
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van Zipro Hometrainer Fiets – Magnetische fitnessfiets met 6 kg vliegwiel. Stille hometrainer voor thuisgebruik. Compact, met hartslagmeting en tablethouder
Zipro Hometrainer Fiets – Magnetische fitnessfiets met 6 kg vliegwiel. Stille hometrainer voor thuisgebruik. Compact, met hartslagmeting en tablethouder
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 244
€ 241,73
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Swiffer 8001090630612 Startset vloerwisser, droog-/natdoekjes (A)
Swiffer 8001090630612 Startset vloerwisser, droog-/natdoekjes (A)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 29,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 14 mei 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zijdezachte lichte crème
Beoordeeld op 21 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 1 januari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hydraterende gezichtslotion Genaissance La Mer (150 ml)
Hydraterende gezichtslotion Genaissance La Mer (150 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 239,59
Verkoper: PerfumTraders
€ 435,62/1kg
Productafbeelding van Hermès Un Jardin Sur le Nil Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
Hermès Un Jardin Sur le Nil Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Productafbeelding van Bvlgari Eau Parfumée Thé Vert, bodylotion (300 ml)
Bvlgari Eau Parfumée Thé Vert, bodylotion (300 ml)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 80,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 268,60/1l
Productafbeelding van 724 - tlov mlko - Inhoud: 350 ml
724 - tlov mlko - Inhoud: 350 ml
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 221,49/1l
Productafbeelding van Kilian Good Girl Gone Bad Body Lotion (250 ml)
Kilian Good Girl Gone Bad Body Lotion (250 ml)
€ 90,78
-22%
€ 70,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,32/1l
Productafbeelding van Jo Malone English Pear & Freesia Bodycrème, 175 ml
Jo Malone English Pear & Freesia Bodycrème, 175 ml
€ 79,56
-12%
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 396,34/1l
Productafbeelding van Hermès Un Jardin à Cythère Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
Hermès Un Jardin à Cythère Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 346,80/1l
Productafbeelding van Declare Luxe Anti-Rimpel Bodyboter 200ml
Declare Luxe Anti-Rimpel Bodyboter 200ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 336,60/1l
Productafbeelding van Sisley Izia, Toner, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
Sisley Izia, Toner, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
€ 85,15
-23%
€ 64,87
Verkoper: PerfumTraders
€ 432,47/1l
Productafbeelding van Byredo Rose Of No Man's Land Lichaamscreme, 200 ml
Byredo Rose Of No Man's Land Lichaamscreme, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 321,30/1l
Productafbeelding van Jeanne Piaubert Radical Firmness, schuimende crème voor een ultra-liftend effect, voor de armen, 125 ml
Jeanne Piaubert Radical Firmness, schuimende crème voor een ultra-liftend effect, voor de armen, 125 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 505,92/1l
Productafbeelding van Byredo Rose Of No Man's Land, bodylotion, 225 ml
Byredo Rose Of No Man's Land, bodylotion, 225 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 272,00/1l
Productafbeelding van Givenchy Irresistible, Mléko, voor dames, hydraterend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, fles
Givenchy Irresistible, Mléko, voor dames, hydraterend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 47,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 236,10/1l
Productafbeelding van Aftershavelotion Collezione Barbiere van Acqua Di Parma (100 ml)
Aftershavelotion Collezione Barbiere van Acqua Di Parma (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 44,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 446,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Aqua Allegoria, gezichtsverfrisser, uniseks, verfrissend, verzachtend, universeel, 200 ml, bergamot, citroen
Guerlain Aqua Allegoria, gezichtsverfrisser, uniseks, verfrissend, verzachtend, universeel, 200 ml, bergamot, citroen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 55,00
-12%
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 239,70/1l
Productafbeelding van Guerlain Délices De Bain, gezichtsreiniger, uniseks, hydraterend, revitaliserend, universeel, 200 ml, met noten van amandel, bergamot en sinaasappel
Guerlain Délices De Bain, gezichtsreiniger, uniseks, hydraterend, revitaliserend, universeel, 200 ml, met noten van amandel, bergamot en sinaasappel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 61,25
-24%
€ 46,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 232,50/1l
Productafbeelding van Versace Crystal Emerald Body Lotion (200 ml)
Versace Crystal Emerald Body Lotion (200 ml)
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 249,90/1l
Productafbeelding van Versace Yellow Diamond Geurende Bodylotion, 200 ml
Versace Yellow Diamond Geurende Bodylotion, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 229,50/1l
Productafbeelding van Burberry Goddess, Toner, voor dames, 200 ml, fles, lavendel, vanille, Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Parfum/Fragrance, Propylene Glycol,...
Burberry Goddess, Toner, voor dames, 200 ml, fles, lavendel, vanille, Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Parfum/Fragrance, Propylene Glycol,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 244,80/1l