Garnier Olia, Blond, voor dames, 1 stuk, geschikt voor alle haartypes, kleurbehoudend, voedend, geeft glans. Inhoud: PARAFFINUM LIQUIDUM / MINERAL OIL - AQUA / WATER - ETHANOLAMINE - STEARETH-20 -...

€ 19,00

€ 4.750,00 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Overige haarverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Aveda 18084053683, Haarspray, voor dames, geschikt voor krullend haar, 200 ml, glansgevend, spray
Aveda 18084053683, Haarspray, voor dames, geschikt voor krullend haar, 200 ml, glansgevend, spray
€ 166,60/1l
€ 33,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Redken Hydrating Curl haarmasker, 250 ml
Redken Hydrating Curl haarmasker, 250 ml
€ 123,76/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,94
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Maria Nila, Stylingproducten, Dierproefvrij, Haarlak, Voor styling, Lichte fixatie, 300 ml
Maria Nila, Stylingproducten, Dierproefvrij, Haarlak, Voor styling, Lichte fixatie, 300 ml
€ 100,80/1l
€ 30,24
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Garnier – Olia 1 – Haarkleur – Zwart – Zonder ammoniak – Intense, langdurige kleur – 100% grijsdekking – 1 stuk
Garnier – Olia 1 – Haarkleur – Zwart – Zonder ammoniak – Intense, langdurige kleur – 100% grijsdekking – 1 stuk
€ 28,35/1l
€ 39,95
-30%
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van SYOSS – Oleo Intense 4-60 – Haarkleur – Permanente haarkleuring – Goudbruin – Langhoudende kleur - Voordeelverpakking - 10 stuks
SYOSS – Oleo Intense 4-60 – Haarkleur – Permanente haarkleuring – Goudbruin – Langhoudende kleur - Voordeelverpakking - 10 stuks
€ 67,82/1l
€ 161,95
-€ 83,96
€ 77,99
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van SYOSS - Oleo Intense 12-00 - Haarkleuring - Permanente haarkleuring - Zilverblond - Langhoudende kleur - Voordeelverpakking - 5 stuks
SYOSS - Oleo Intense 12-00 - Haarkleuring - Permanente haarkleuring - Zilverblond - Langhoudende kleur - Voordeelverpakking - 5 stuks
€ 90,35/1l
€ 51,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van PostQuam PQPVEGCRYS, haarserum, 9 ml, voor dames, tegen haaruitval, versterkend, 12 stuks
PostQuam PQPVEGCRYS, haarserum, 9 ml, voor dames, tegen haaruitval, versterkend, 12 stuks
€ 2.211,11/1l
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: Postquam
Productafbeelding van Goldwell StyleSign Glansserum Spray, 100 ml
Goldwell StyleSign Glansserum Spray, 100 ml
€ 159,50/1l
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Kallos - 14-in-1 Keratine Haarverzorgingsspray, 200 ml
Kallos - 14-in-1 Keratine Haarverzorgingsspray, 200 ml
€ 14,35/1l
€ 2,87
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van REF Wortelverbergers, 100 ml (Donkerblond)
REF Wortelverbergers, 100 ml (Donkerblond)
€ 219,00/1l
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Reuzel Haartonic, Haarverzorging, Mannen, 350 ml, Fles, Water (Aqua), Alcohol Denat., Glycerine, Polysorbate-20, Parfum, Disodium EDTA,..., 1 stuk
Reuzel Haartonic, Haarverzorging, Mannen, 350 ml, Fles, Water (Aqua), Alcohol Denat., Glycerine, Polysorbate-20, Parfum, Disodium EDTA,..., 1 stuk
€ 57,14/1l
€ 20,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Curlsmith - Gewichtloze Crème voor Natuurlijke Krullen - 237 ml
Curlsmith - Gewichtloze Crème voor Natuurlijke Krullen - 237 ml
€ 109,66/1l
€ 25,99
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Kvitok Conditioner: Haarconditioner in sprayvorm, geschikt voor het ontwarren van het haar, 30 ml
Kvitok Conditioner: Haarconditioner in sprayvorm, geschikt voor het ontwarren van het haar, 30 ml
€ 401,33/1l
€ 12,04
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Londa Permanentvloeistof Neutralizer, 1000 ml
Londa Permanentvloeistof Neutralizer, 1000 ml
€ 19,17/1l
€ 19,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SYOSS – Oleo Intense 5-10 – Haarkleuring – Permanente haarkleur – Koelbruin – Langhoudende kleur - 1 stuk
SYOSS – Oleo Intense 5-10 – Haarkleuring – Permanente haarkleur – Koelbruin – Langhoudende kleur - 1 stuk
€ 251,74/1l
€ 39,95
-27%
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Leganza Kleurconditioner Glanzend Blond, 92, 150 ml
Leganza Kleurconditioner Glanzend Blond, 92, 150 ml
€ 282,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,39
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Argan+ SKALA Oleo Argan Conditioner, 325 ml
Argan+ SKALA Oleo Argan Conditioner, 325 ml
€ 15,23/1l
€ 4,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Venita Henna Kleur - Goudbruin 114, Kleurcrème met henna, 75ml
Venita Henna Kleur - Goudbruin 114, Kleurcrème met henna, 75ml
€ 69,73/1l
€ 11,71
-55%
€ 5,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Alfaparf Milano Oxid'o 10 Volume - 3% - 1000 ml
Alfaparf Milano Oxid'o 10 Volume - 3% - 1000 ml
€ 7,62/1l
€ 7,62
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Tweefasige haarlak COLOR GLOW K-SPRAY '02 van Artego, 150 ml
Tweefasige haarlak COLOR GLOW K-SPRAY '02 van Artego, 150 ml
€ 64,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,70
Verkoper: Avanti_Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

GARNIER OLIA PERMANENTE HAARKLEUR ZONDER AMMONIAK, KLEUR 5.0 LICHTBRUIN – PERMANENTE HAARKLEUR ZONDER AMMONIAK. De kleuren van Olia verbeteren de haarconditie zichtbaar, nuance voor nuance, en zorgen voor een intense kleur, evenals zijdezacht en verzorgd haar. De formule zorgt voor 100% dekking van grijze haren. Kleur 5.0 Lichtbruin is een aantrekkelijke, diepe en heldere bruine tint. Dankzij de natuurlijke bloemenoliën biedt Olia een langdurige kleur zonder ammoniak, wat resulteert in een aangename geur en het beschermt de hoofdhuid.

OLIA Permanente Haarkleur 9.3 Zeer lichtblond Goudkleurig, 4 stuks
Kleur
Beige
Inhoud
0.004 l
Ingrediënten
aqua / water • cetearyl alcohol • behentrimoniumchloride • cetyl esters • camellia oleifera zaadolie • helianthus annuus zaadolie / zonnebloemolie • cocos nucifera olie / kokosolie • dilauryl thiodipropionaat • kaliumhydroxide • isopropylalcohol • tocoferol • benzoëzuur • parfum / geur. value2: aqua / water • paraffinum liquidum / minerale olie • waterstofperoxide • cetearyl alcohol • sodium cetearyl sulfaat • natriumsalicylaat • peg-40 gehydrogeneerde ricinusolie • fosforzuur • tetrasodium etidronaat • tetrasodiumpyrofosfaat. value3: kaliumpersulfaat • kaoline • natriumsilicaat • magnesiumcarbonaat hydroxide • natriumpersulfaat • paraffinum liquidum / minerale olie • natriummetasilicaat • magnesiumoxide • natriumstearaat • hydroxyethylcellulose • dinatrium edta • aqua / water.
Fabrikant
Aantal stuks
24
EAN
3600541235274

Kleur
Beige
Inhoud
0.004 l
Ingrediënten
aqua / water • cetearyl alcohol • behentrimoniumchloride • cetyl esters • camellia oleifera zaadolie • helianthus annuus zaadolie / zonnebloemolie • cocos nucifera olie / kokosolie • dilauryl thiodipropionaat • kaliumhydroxide • isopropylalcohol • tocoferol • benzoëzuur • parfum / geur. value2: aqua / water • paraffinum liquidum / minerale olie • waterstofperoxide • cetearyl alcohol • sodium cetearyl sulfaat • natriumsalicylaat • peg-40 gehydrogeneerde ricinusolie • fosforzuur • tetrasodium etidronaat • tetrasodiumpyrofosfaat. value3: kaliumpersulfaat • kaoline • natriumsilicaat • magnesiumcarbonaat hydroxide • natriumpersulfaat • paraffinum liquidum / minerale olie • natriummetasilicaat • magnesiumoxide • natriumstearaat • hydroxyethylcellulose • dinatrium edta • aqua / water.
Fabrikant
Aantal stuks
24
EAN
3600541235274
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van UISEBRT Vliegenraam, 80 x 100 cm, Insektenbescherming, Vliegenhor, Muggengaas, met aluminium frame, zonder boren en schroeven, antraciet
UISEBRT Vliegenraam, 80 x 100 cm, Insektenbescherming, Vliegenhor, Muggengaas, met aluminium frame, zonder boren en schroeven, antraciet
€ 21,09/1m
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 209
€ 21,09
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Hoekbank BEALIFE, 250x136x40 cm, met corduroy bekleding en koudschuim | L-vormig, chaise longue links | Geschikt voor 3-4 personen, inclusief kussens en zijvak | Donkergrijs, model AR35
Hoekbank BEALIFE, 250x136x40 cm, met corduroy bekleding en koudschuim | L-vormig, chaise longue links | Geschikt voor 3-4 personen, inclusief kussens en zijvak | Donkergrijs, model AR35
€ 409,99
5% Voucher
Verkoper: Connected-Living
Productafbeelding van Opblaasbaar peuterbad 262 x 175 x 51 cm
Opblaasbaar peuterbad 262 x 175 x 51 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 56,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Flat Mop + Bucket + Telescopic Pole + 2 x Microfibre Pad 5.7L Floor Cleaning XXL Set Rotating Head
Flat Mop + Bucket + Telescopic Pole + 2 x Microfibre Pad 5.7L Floor Cleaning XXL Set Rotating Head
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 29,02
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van ANSMANN 1600-0260: ANSMANN LED-hoofdlamp HD70B, 65 lumen, IP44, zwart
ANSMANN 1600-0260: ANSMANN LED-hoofdlamp HD70B, 65 lumen, IP44, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 13,95
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Keukenonderkast Vicco R-Line Wit Hoogglans 80 cm Zonder werkblad, Model 29252
Keukenonderkast Vicco R-Line Wit Hoogglans 80 cm Zonder werkblad, Model 29252
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 185
€ 159,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van OBSESSIVE - GOLDIVIA bikini, maat S.
OBSESSIVE - GOLDIVIA bikini, maat S.
€ 44,40
-10%
€ 39,90
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 12,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van CASARIA® Zitbank met opbergruimte, inklapbaar, zwart, 80x40x40cm, met beklede deksel, kunstleer, geschikt voor slaapkamer, woonkamer, hal. Zitkist, kistenbank, gestoffeerde bank
CASARIA® Zitbank met opbergruimte, inklapbaar, zwart, 80x40x40cm, met beklede deksel, kunstleer, geschikt voor slaapkamer, woonkamer, hal. Zitkist, kistenbank, gestoffeerde bank
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: KadoshopYunley
Productafbeelding van Gorenje GS520E15W Vrijstaande vaatwasser, 45 cm, wit - 9 couverts - 4 programma's - Bestekmand - RVS binnenkuip - AquaStop - Zelfreinigend filter - 3-in-1 functie
Gorenje GS520E15W Vrijstaande vaatwasser, 45 cm, wit - 9 couverts - 4 programma's - Bestekmand - RVS binnenkuip - AquaStop - Zelfreinigend filter - 3-in-1 functie
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 148
€ 355,41
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Chilirose mini-bikini, model CR4381, wit
Chilirose mini-bikini, model CR4381, wit
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Tassimo Milka Chocoladespecialiteit | 8 stuks, koffiekapsules
Tassimo Milka Chocoladespecialiteit | 8 stuks, koffiekapsules
€ 56,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 13,49
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van UISEBRT Vliegenhor voor ramen, 100 x 120 cm, insectenwerend hor, muggenhor met aluminium frame, zonder boren en schroeven, antraciet
UISEBRT Vliegenhor voor ramen, 100 x 120 cm, insectenwerend hor, muggenhor met aluminium frame, zonder boren en schroeven, antraciet
€ 19,24/1m
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 209
€ 23,09
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Brandson elektrische verwarming, keramische verwarming, 2000W, 2 vermogensstanden, oververhittingsbeveiliging, automatische uitschakeling, kantelsensor, oscillatie 35°, champagnekleur
Brandson elektrische verwarming, keramische verwarming, 2000W, 2 vermogensstanden, oververhittingsbeveiliging, automatische uitschakeling, kantelsensor, oscillatie 35°, champagnekleur
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 66,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Handheld-gameconsole met een 3,5-inch scherm, een 1200 mAh batterij, een klassieke spelcomputer voor kinderen en volwassenen
Handheld-gameconsole met een 3,5-inch scherm, een 1200 mAh batterij, een klassieke spelcomputer voor kinderen en volwassenen
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Complete keukeneenheid Vicco R-Line Wit hoogglans/antraciet 300 cm zonder werkblad, Model 34951
Complete keukeneenheid Vicco R-Line Wit hoogglans/antraciet 300 cm zonder werkblad, Model 34951
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 860,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Leifheit Combi M micro duo set
Leifheit Combi M micro duo set
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 227
€ 143,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Philips volautomatische koffiemachine, serie 2200, 2 koffie-instellingen, melkopschuimer, zwart (EP2334/10)
Philips volautomatische koffiemachine, serie 2200, 2 koffie-instellingen, melkopschuimer, zwart (EP2334/10)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 454,41
Gratis bezorging
Verkoper: Nextshop-DE
Productafbeelding van Sideboard Vicco Novelli Antraciet 40 x 80 cm met deuren, Model 32094
Sideboard Vicco Novelli Antraciet 40 x 80 cm met deuren, Model 32094
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 164,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van SANILO® WC-bril met automatische zachte sluiting, motief: Golden Leaves. Toiletbril rechtstreeks van de fabrikant. Toiletbril, wc-bril, toiletdeksel, wc-zitting
SANILO® WC-bril met automatische zachte sluiting, motief: Golden Leaves. Toiletbril rechtstreeks van de fabrikant. Toiletbril, wc-bril, toiletdeksel, wc-zitting
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 93,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Bosch Tassimo Happy TAS109E, koffiezetapparaat met capsules, 0,7 liter, koffie capsules, 1400 W, beige, zwart
Bosch Tassimo Happy TAS109E, koffiezetapparaat met capsules, 0,7 liter, koffie capsules, 1400 W, beige, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 226
€ 62,87
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ramenreinigingsapparaat Window Cleaner 2.0
Ramenreinigingsapparaat Window Cleaner 2.0
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 338
€ 47,00
-6%
€ 44,10
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van TZS Vloerventilator voor binnen, model Austria, met afstandsbediening, 102 cm hoog, 3 standen, 50 dB (stil), luchtkoeler, 50° oscillerend, met waterkoeling, 40W, ventilator, timer, display, grijs
TZS Vloerventilator voor binnen, model Austria, met afstandsbediening, 102 cm hoog, 3 standen, 50 dB (stil), luchtkoeler, 50° oscillerend, met waterkoeling, 40W, ventilator, timer, display, grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 160,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Kommode Alma Wit
Kommode Alma Wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 96,58
Gratis bezorging
Verkoper: WellStoreJTS
Productafbeelding van Intex 57190 Opblaasbaar zwembad met zitje 229 x 224 cm
Intex 57190 Opblaasbaar zwembad met zitje 229 x 224 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 93,91
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4594
€ 66,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Intex Opblaasbaar Zwembad met Dinosaurus en Glijbaan - 249 x 191 x 109 cm
Intex Opblaasbaar Zwembad met Dinosaurus en Glijbaan - 249 x 191 x 109 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 53,26
-23%
€ 40,55
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Draadverlichting, 795 cm lang, met 160 LED's en 8 lichtfuncties - warm wit - Tuindecoratie, verlichting voor binnen en buiten, werkt op batterijen en heeft een timerfunctie
Draadverlichting, 795 cm lang, met 160 LED's en 8 lichtfuncties - warm wit - Tuindecoratie, verlichting voor binnen en buiten, werkt op batterijen en heeft een timerfunctie
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 14,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van ProfiCook 501080 Proficook PC-VK 1080 PC
ProfiCook 501080 Proficook PC-VK 1080 PC
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 60,89
-16%
€ 50,97
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Actimemo droommatras, 70x200 cm, traagschuim, stevigheid graad 3, hoogte: 22 cm, 5 comfortzones
Actimemo droommatras, 70x200 cm, traagschuim, stevigheid graad 3, hoogte: 22 cm, 5 comfortzones
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 182,58
Gratis bezorging
Verkoper: lovemynight

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.632,00/1l
Productafbeelding van Vichy 3337875522748, voor mannen, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppelfles, INGREDIËNTEN: AQUA / WATER - ALCOHOL DENAT. - DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE - ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE...
Vichy 3337875522748, voor mannen, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppelfles, INGREDIËNTEN: AQUA / WATER - ALCOHOL DENAT. - DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE - ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 70,61
Verkoper: PerfumTraders
€ 11.768,33/1l
Productafbeelding van Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 58,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.693,33/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Mega Curl Enhancer, stylingcrème voor golvend en krullend haar, 178 ml
PHILIP B Weightless Mega Curl Enhancer, stylingcrème voor golvend en krullend haar, 178 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,79/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Potion 9: Schaampudermasker (15 x 2 gram)
Sebastian Professional Potion 9: Schaampudermasker (15 x 2 gram)
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.666,00/1kg
Productafbeelding van Marc Inbane Poederkwast
Marc Inbane Poederkwast
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 673,20/1kg
Productafbeelding van Aveda 18084053683, Haarspray, voor dames, geschikt voor krullend haar, 200 ml, glansgevend, spray
Aveda 18084053683, Haarspray, voor dames, geschikt voor krullend haar, 200 ml, glansgevend, spray
€ 33,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 166,60/1l
Productafbeelding van Sebastian No.Breaker: Leave-in crème voor het beschermen en stylen van het haar, 145 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian No.Breaker: Leave-in crème voor het beschermen en stylen van het haar, 145 ml
€ 34,68
-7%
€ 32,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,28/1l
Productafbeelding van Maria Nila, Stylingproducten, Dierproefvrij, Haarlak, Voor styling, Lichte fixatie, 300 ml
Maria Nila, Stylingproducten, Dierproefvrij, Haarlak, Voor styling, Lichte fixatie, 300 ml
€ 30,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 100,80/1l
Productafbeelding van Redken Hydrating Curl haarmasker, 250 ml
Redken Hydrating Curl haarmasker, 250 ml
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,76/1l
Productafbeelding van Maria Nila Curlicue Cream, haarcrème, voor dames, 100 ml, voedend, pot, 1 stuk
Maria Nila Curlicue Cream, haarcrème, voor dames, 100 ml, voedend, pot, 1 stuk
€ 30,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,70/1l
Productafbeelding van Christophe Robin Hydraterende Leave-in Crème, 150 ml
Christophe Robin Hydraterende Leave-in Crème, 150 ml
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,40/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Nioxin Haardichtheid Verhogende Gel 140ml
Wella Professionals Nioxin Haardichtheid Verhogende Gel 140ml
€ 26,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 139,90/1kg
Productafbeelding van Sally Hansen | Haarverlichtingsset - 100 ml - Veganistisch - Geschikt voor gezicht en lichaam - Snel in gebruik
Sally Hansen | Haarverlichtingsset - 100 ml - Veganistisch - Geschikt voor gezicht en lichaam - Snel in gebruik
€ 13,99
Verkoper: Lemonbite
€ 139,90/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 2 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 2 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 24,99
Verkoper: Lemonbite
€ 124,95/1l
Productafbeelding van Sweet Dreams, haarverfset voor kinderen, eenhoorn-thema, 1 stuk
Sweet Dreams, haarverfset voor kinderen, eenhoorn-thema, 1 stuk
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 599,00/1kg
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 4 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 4 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 48,99
Verkoper: Lemonbite
€ 122,47/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 3-delig pakket - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 3-delig pakket - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 37,99
Verkoper: Lemonbite
€ 126,63/1l
Productafbeelding van Stylingcrème No.Breaker (Bonding & Styling Leave-In Cream) 145 ml
Stylingcrème No.Breaker (Bonding & Styling Leave-In Cream) 145 ml
€ 44,36
-44%
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 168,83/1l
Productafbeelding van Tresemmé Thermische Beschermende Haarspray met Keratine en Marula-olie, 236 ml
Tresemmé Thermische Beschermende Haarspray met Keratine en Marula-olie, 236 ml
€ 12,29
Verkoper: Lemonbite
€ 52,08/1l