4,7



Gebaseerd op 3 beoordelingen
Vergelijkbare producten

Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur: zilvergrijs (C94)
€ 26,50/1l
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, lichtgrijs, nummer 21
€ 26,50/1l
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur: grijs, mat (artikelnummer: C8680)
€ 23,17/1l
€ 6,95
Verkoper: bauschnell

Sanitaire siliconenkit Debbex 280 ml, kleur Bahama
€ 80,46/1l
€ 22,53
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

ARDEX SE Sanitair siliconen, kleur Bahamabeige, 310 ml
€ 45,00/1l
€ 13,95
Verkoper: bauschnell

Sanitaire siliconenkit, tube, 280 ml, wit
€ 20,89/1l
€ 5,85
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Sanitaire siliconen Ceresit 25, 280 ml, kleur: Siena
€ 104,43/1l
€ 29,24
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Pattex transparante siliconenkit, 280 ml
€ 29,00/1l
€ 8,12
Verkoper: Toolandia

Tubag Silikon FFM VarioFlex, antraciet, 310 ml
€ 70,81/1l
€ 21,95
Verkoper: bauschnell

Neutrale siliconenkit Debbex Oxim, 280 ml, transparant
€ 56,80/1kg
€ 22,72
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Remmers MultiSil, mediumbruin, 310 ml, siliconenkit
€ 48,39/1l
€ 15,00
Verkoper: MasterBau

Universele siliconenkit Debbex, 280 ml, zwart
€ 71,32/1kg
€ 23,05
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 22,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Sanitaire siliconenkit duBaust SAS24, uithardend, 310 ml, wit
€ 85,20/1kg
€ 42,60
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Siliconen kit Ceresit CS 25 SANITARY, 280 ml, kleur Carrara
€ 102,00/1l
€ 28,56
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Siliconenkit SILIRUB S, siliconenafdichtingsmiddel voor sanitair, 310 ml, grijs
€ 544,90/1l
€ 163,47
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS

Sanitaire siliconenkit Pattex PREMIUM, wit, 310 ml
€ 29,48/1l
€ 9,14
Verkoper: Toolandia

SILIRUB PRO N: Siliconenkit voor constructievoegen, trale zwarte cartridge van 310 ml
€ 583,70/1l
€ 175,11
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS

Siliconen kit SILIRUB S, siliconenafdichter voor sanitaire toepassingen, 310 ml, wit
€ 544,90/1l
€ 163,47
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS

Neutraal siliconenkit voor binnen gebruik, wit, 300ml - BOSTIK S545
€ 85,14/1kg
€ 35,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Sanitair siliconenkit DSSA, 310 ml (zwart)
€ 48,95
-64%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 17,34
Verkoper: somnia24
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
OTTOSEAL S 100 Sanitair Siliconen voor duurzame siliconenvoegen
Premium sanitair siliconen voor badkamer, vloer en wand
OTTOSEAL S 100 is een hoogwaardig sanitair siliconenproduct voor het afdichten van dilatatie- en aansluitvoegen in sanitaire ruimtes, vloeren en wanden. De fabrikant beschrijft het product als een 1-componenten siliconenkit op acetaatbasis voor binnen- en buitengebruik. Het is bijzonder geschikt voor nette, visueel aantrekkelijke siliconenvoegen in gebieden waar vocht, beweging en een duurzame afdichting van de voegen belangrijk zijn.
Eigenschappen & Voordelen
- Uitstekende verwerkbaarheid: Volgens de fabrikant is het sanitair siliconenproduct zeer goed te verwerken en te modelleren, wat bijdraagt aan een nette afwerking van de voegen.
- Geschikt voor sanitaire ruimtes, vloeren en wanden: OTTOSEAL S 100 kan worden gebruikt voor het afdichten van dilatatie- en aansluitvoegen in sanitaire ruimtes, vloeren en wanden.
- Weerstand tegen schimmel- en bacterieaantasting: De siliconenkit is voorzien van fungiciden en bacteriostatische stoffen, waardoor het bijzonder geschikt is voor vochtige omgevingen.
- Goede bestendigheid: Volgens de fabrikant biedt het product een zeer goede weerstand tegen weersinvloeden, veroudering en UV-straling.
- Groot kleurenpalet: OTTOSEAL S 100 is verkrijgbaar in veel kleuren, waaronder matte kleuren voor een harmonieuze uitstraling bij moderne oppervlakken.
Toepassing & Gebruik voor eindgebruikers
Het sanitair siliconenproduct is geschikt voor het afdichten van siliconenvoegen in sanitaire ruimtes, bijvoorbeeld bij aansluit- en bewegingsvoegen in badkamers, douches of toiletten. Ook in vloeren en wanden kan OTTOSEAL S 100 worden gebruikt voor dilatatie- en aansluitvoegen, mits het betreffende oppervlak en de toepassing voldoen aan de specificaties van de fabrikant.
Voordat u het product gebruikt, moeten de voegenranden schoon, droog, draagkrachtig en vrij zijn van losse resten. De siliconenkit wordt gelijkmatig in de voorbereide voeg aangebracht en vervolgens netjes gladgestreken. Voor een professioneel resultaat moeten gebruikers de technische instructies van de fabrikant, eventuele eisen aan het oppervlak en aanbevolen accessoires zoals reinigers, gladmaakmiddelen of vulmateriaal in acht nemen.
Voor wie is dit product geschikt?
OTTOSEAL S 100 is geschikt voor vakmensen, tegelzetters, sanitairbedrijven, renovatiebedrijven, aannemers en doe-het-zelvers die een hoogwaardige siliconenvoeg in sanitaire ruimtes willen aanbrengen. Het product is vooral interessant voor gebruikers die waarde hechten aan een goede verwerkbaarheid, een duurzame voeg en een visueel passende keuze uit kleuren.
Waarom dit product kopen?
Als u op zoek bent naar een beproefd sanitair siliconenproduct voor hoogwaardige aansluit- en dilatatievoegen, dan is OTTOSEAL S 100 een veelzijdig siliconenproduct voor typische toepassingen in sanitaire ruimtes, vloeren en wanden. De combinatie van goede verwerkbaarheid, weerstand tegen schimmel- en bacterieaantasting en een groot kleurenpalet maakt dit product een sterke keuze voor nette en duurzame siliconenvoegen.
Let op: Vanwege technische redenen kunnen de afgebeelde kleuren afwijken van de originele kleuren van de producten.
Veiligheidsinformatieblad | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veiligheidsinformatieblad | Veiligheidsinformatieblad.pdf | |||||||||
| Herzien door leverancier op | 04.01.2019 | |||||||||
| Gefkommlink | ||||||||||
Arbeidsveiligheid en opslag | ||||||||||
| H-zinnen-GHS | EUH210 Veiligheidsinformatieblad op aanvraag verkrijgbaar. | |||||||||
| Watergevaardigheidsklasse | 1 - zwak watergevaardig | |||||||||
| Biocidewerking | Ja | |||||||||
Gevaren | ||||||||||
| Aanvullende informatie | EUH208 Bevat: 4,5-Dichlor-2-octyl-2H-isothiazol-3-on. Kan allergische reacties veroorzaken. | |||||||||
Ingrediënten | ||||||||||
| ||||||||||
- Gewicht
- 0.634 kg
- Inhoud
- 0.3 l
- EAN
- 4030574036637
- MPN (Manufacturer Part Number)
- S100-03-C787
- Fabrikant
- Otto Chemie
- Gewicht
- 0.634 kg
- Inhoud
- 0.3 l
- EAN
- 4030574036637
- MPN (Manufacturer Part Number)
- S100-03-C787
- Fabrikant
- Otto Chemie
Gaat ook goed samen met

Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur: wit, artikelnummer: C01
€ 26,50/1l
€ 10,63
-25%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur: zilvergrijs (C94)
€ 26,50/1l
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur C67, antraciet
€ 26,50/1l
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur: grijs (C02)
€ 26,50/1l
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur: cementgrijs, artikelnummer: C706, productnummer: 31
€ 26,50/1l
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, lichtgrijs, nummer 21
€ 26,50/1l
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur: betongrijs (C56)
€ 26,50/1l
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur: zandgrijs, artikelnummer: C2044, 18 stuks
€ 25,98/1kg
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

OTTOSEAL Siliconenkit S-100, 300 ml, kleur: sneeuwwit - artikelnummer: 1398391
€ 26,50/1l
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur C08, geur: jasmijn
€ 26,50/1l
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur grijs, artikelnummer C776, 15 stuks
€ 22,08/1kg
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

OTTOSEAL Siliconenkit S-100 300ML, kleur: C52 platingrauw - artikelnummer: 1390352
€ 26,50/1l
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

OTTOSEAL S 100 Sanitair siliconenkit, 300 ml, transparant, ideaal voor badkamer en keuken, schimmelwerend
€ 26,11/1kg
€ 10,63
-25%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

OTTOSEAL S 100 Sanitair siliconen, kleur: ochtendgrijs, verpakking: cartridge
€ 26,50/1l
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur: zwart (C04)
€ 26,11/1kg
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

Ottoseal S 100, hoogwaardige sanitairkit, grijs, 300 ml
€ 26,11/1kg
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

OTTOSEAL Siliconenkit S-100, 300 ml, kleur: titaniumgrijs - artikelnummer: 1397332
€ 26,50/1l
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur: sanitairgrijs (C18)
€ 26,50/1l
€ 10,63
-25%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

OTTOSEAL Siliconenkit S-100 300ML, kleur: C62, achatgrijs - artikelnummer: 1390362
€ 26,50/1l
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

Ottoseal S 100, hoogwaardige sanitairsiliconenkit, grafietkleur, 300 ml
€ 25,98/1kg
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, C43, kleur: Manhattan
€ 26,50/1l
€ 10,63
-25%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

CASARIA® Tuintafel, weerbestendig, inklapbaar, 65x65 cm, balkon tafel, polyrotan, geschikt voor buiten, draagvermogen 60 kg, inklapbare tafel, terras, balkon, camping, zwart
€ 48,50
Verkoper: PartyKadoshop
![Productafbeelding van KLRStec Professionele voegenscheider [100% roestvrij staal] Robuust 4-in-1 voegenscheider en -schraper multifunctioneel gereedschap, inclusief praktische tas met riemclip - Professionele gereedschapsset voor het vernieuwen van siliconenvoegen](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/103fbfd98abc7de80ab84cf0f0084642.webp)
KLRStec Professionele voegenscheider [100% roestvrij staal] Robuust 4-in-1 voegenscheider en -schraper multifunctioneel gereedschap, inclusief praktische tas met riemclip - Professionele gereedschapsset voor het vernieuwen van siliconenvoegen
€ 53,32
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Slaapbank BEALIFE AR24, 3-in-1 met slaapfunctie en kussens | Bank met bedfunctie, ombouwwerk | Donkergrijs
€ 219,99
Verkoper: Connected-Living

Mesko Home MS 8053 wasmachine, bovenlader, 3 kg, blauw/wit
€ 66,81
Verkoper: velmontask

OTTOSEAL Siliconenkit S-100 300ML, kleur: vanillebeige - artikelnummer: 1397325
€ 26,50/1l
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

Renovatievlies overschilderbaar renovatie vliesbehang voor wand en plafond 150 g
€ 1,11/1m²
€ 187,95
Verkoper: Profhome

Brita Aluna weet het
€ 33,46
-39%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,35
Verkoper: TEC-MORE

Jemako reinigingshandschoen, blau, met sterke vezels, geschikt voor robuuste en duurzame reiniging van oppervlakken die niet gevoelig zijn voor krassen
€ 59,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Spv2Ikx10E
€ 498,46
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: Katomix
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten














Klantbeoordelingen
67% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
67%33% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
33%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 7 november 2021 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Silicone
Alles top!
Beoordeeld op 6 augustus 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 10 januari 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop