20 vellen Folia 88120-20 transparantpapier - rood, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²

€ 79,79

€ 53,20-33%

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Overig knutselmateriaal & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 20 vellen Folia 88120-51 transparantpapier - lichtgroen, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
20 vellen Folia 88120-51 transparantpapier - lichtgroen, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 79,79
-33%
€ 53,20
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Heyda 203310559, zijdepapier, 50 x 70 cm, donkergroen
Heyda 203310559, zijdepapier, 50 x 70 cm, donkergroen
€ 3,17
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van folia 42309 Transparentpapier Lichterpapier 30,0 x 30,0 cm 80 g/qm, 12 St.
folia 42309 Transparentpapier Lichterpapier 30,0 x 30,0 cm 80 g/qm, 12 St.
€ 11,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Heyda 204716938, fotokarton, 70 x 100 cm, koningsblauw
Heyda 204716938, fotokarton, 70 x 100 cm, koningsblauw
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,08
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Heyda 203310538, zijdepapier, 50 x 70 cm, donkerblauw
Heyda 203310538, zijdepapier, 50 x 70 cm, donkerblauw
€ 3,19
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van folia 53219 Flauschfedern, 10 g, Pastellfarben
folia 53219 Flauschfedern, 10 g, Pastellfarben
€ 4,14
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van folia Flechtstreifen (B)20 x (L)500 mm, farbig sortiert
folia Flechtstreifen (B)20 x (L)500 mm, farbig sortiert
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Creativ Company 25344, Kunstpapier, 180 g/m²
Creativ Company 25344, Kunstpapier, 180 g/m²
€ 64,40/1kg
€ 3,39
-5%
€ 3,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Creativ Company 216922, Kunstpapier, 10 vellen
Creativ Company 216922, Kunstpapier, 10 vellen
€ 13,10
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van folia Bastelstroh-Set, 75-teilig, Bastelhalme + Goldkordel
folia Bastelstroh-Set, 75-teilig, Bastelhalme + Goldkordel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,14
-51%
€ 20,62
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Papieren roosjes, wit en blauw
Papieren roosjes, wit en blauw
€ 3,85
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Heyda 204722600 TEXIPAP, wasbaar papier, 50 x 110 cm, wit
Heyda 204722600 TEXIPAP, wasbaar papier, 50 x 110 cm, wit
€ 57,56
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KNORR prandell 218436150 - Vilt, 20 x 30 x 0,1 cm, rood
KNORR prandell 218436150 - Vilt, 20 x 30 x 0,1 cm, rood
€ 2,64
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van folia 12510 folia Papierrietje "KRAFT", lengte: 200 mm
folia 12510 folia Papierrietje "KRAFT", lengte: 200 mm
€ 9,82
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Creotime Patroonpapier Ruitjes 80 Cm Transparant 15 Meter
Creotime Patroonpapier Ruitjes 80 Cm Transparant 15 Meter
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl
Productafbeelding van Folia 963 Bastelhalme - chemisch gebleicht, 22 cm, 50 Stück
Folia 963 Bastelhalme - chemisch gebleicht, 22 cm, 50 Stück
€ 41,77
-30%
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Filc voor decoratie, 10 vellen, Titanum, 20x30 cm, rood - 565
Filc voor decoratie, 10 vellen, Titanum, 20x30 cm, rood - 565
€ 7,08
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van folia 6814/5 folia Laternen-Zuschnitt, aus Fotokarton, gelb
folia 6814/5 folia Laternen-Zuschnitt, aus Fotokarton, gelb
€ 46,37
-49%
€ 23,32
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Creativ Company 216911, Kunstpapier, 10 vellen
Creativ Company 216911, Kunstpapier, 10 vellen
€ 13,10
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Folia 59560 Spiegelkarton - 50 x 70 cm, silber
Folia 59560 Spiegelkarton - 50 x 70 cm, silber
€ 27,70
-6%
€ 25,78
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

FOLIA Transparantpapier (papier voor vliegers) – 42 g/m². Bladen van 70 x 100 cm, opgerold en verpakt in een omwikkeling.



Haza Origineel Vliegpapier

Ben je klaar voor een knutselavontuur?
Met dit vliegpapier kun je de mooiste creaties maken!
Dit papier wordt gebruikt om vliegers of lantaarns te maken.

Specificaties:
Geslacht: Junior
Kleur: rood
Materiaal: papier
Afmetingen: 70 x 100 cm (breedte x lengte)
Gewicht: 42 gram
Leeftijd: vanaf 4 jaar

Inhoud:
1 rol



Geslacht: Junior
Aantal stuks in de verpakking: 1 stuk
Materiaal: papier
Kleur: Rood
Leeftijd: 2-4 jaar
Leeftijd: 4-6 jaar
Leeftijd: 6-8 jaar
Leeftijd: 8-10 jaar
Leeftijd: 10-12 jaar

Hoogte
1 cm
Breedte
70 cm
Lengte
700 cm
Materiaal
Papier
Kleur
Rood
Fabrikant
Aantal stuks
3800
Gewicht
0.029 kg
EAN
4001868881202
MPN (Manufacturer Part Number)
64794228

Hoogte
1 cm
Breedte
70 cm
Lengte
700 cm
Materiaal
Papier
Kleur
Rood
Fabrikant
Aantal stuks
3800
Gewicht
0.029 kg
EAN
4001868881202
MPN (Manufacturer Part Number)
64794228
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 20 vellen Folia 88120-40 transparantpapier - oranje, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
20 vellen Folia 88120-40 transparantpapier - oranje, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 79,79
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 20 vellen Folia 88120-12 transparantpapier - citroengeel, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
20 vellen Folia 88120-12 transparantpapier - citroengeel, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 79,79
-33%
€ 53,20
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 20 vellen Folia 88120-50 transparantpapier - donkergroen, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
20 vellen Folia 88120-50 transparantpapier - donkergroen, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
€ 41,34
-33%
€ 27,56
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 20 vellen Folia 88120-34 transparantpapier - donkerblauw, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
20 vellen Folia 88120-34 transparantpapier - donkerblauw, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 79,79
-33%
€ 53,20
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 20 vellen Folia 88120-51 transparantpapier - lichtgroen, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
20 vellen Folia 88120-51 transparantpapier - lichtgroen, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 79,79
-33%
€ 53,20
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 20 vellen Folia 88120-00 transparantpapier - wit, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
20 vellen Folia 88120-00 transparantpapier - wit, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,79
-33%
€ 53,20
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van LEGO Botanicals Zonnebloemen - Set met kunstbloemen voor kinderen vanaf 8 jaar - Decoratie voor de kinderkamer of een bloemboeket - Cadeau voor tieners, meisjes en jongens - Botanische collectie 40524
LEGO Botanicals Zonnebloemen - Set met kunstbloemen voor kinderen vanaf 8 jaar - Decoratie voor de kinderkamer of een bloemboeket - Cadeau voor tieners, meisjes en jongens - Botanische collectie 40524
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 13,56
Verkoper: Capi-cap
Productafbeelding van Herlitz doorschijnend papier, 200 x 300 mm, inhoud: 10 vel
Herlitz doorschijnend papier, 200 x 300 mm, inhoud: 10 vel
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 13,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van roba Deurbeveiligingsrooster, te bevestigen door klemmen, naturel, breedte 62-105 cm, trapgat voor kinderen en huisdieren
roba Deurbeveiligingsrooster, te bevestigen door klemmen, naturel, breedte 62-105 cm, trapgat voor kinderen en huisdieren
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 83,60
-16%
€ 69,85
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van 20 vellen Folia 88120-70 transparantpapier - bruin, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
20 vellen Folia 88120-70 transparantpapier - bruin, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
€ 126,04
-€ 72,84
€ 53,20
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van VEVOR zonnescherm met 90% zonbescherming (305 x 305 cm), zonnescherm gemaakt van 140 g/m² HDPE-materiaal voor buitengebruik, terras, tuin, achtertuin (zwart)
VEVOR zonnescherm met 90% zonbescherming (305 x 305 cm), zonnescherm gemaakt van 140 g/m² HDPE-materiaal voor buitengebruik, terras, tuin, achtertuin (zwart)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,20
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van folia 87400, transparant papier, DIN A4, 115 g/m², wit
folia 87400, transparant papier, DIN A4, 115 g/m², wit
€ 146,50/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 14,65
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Transparant papier, (breedte) 505 mm x (lengte) 700 mm, geschikt voor presentaties
Transparant papier, (breedte) 505 mm x (lengte) 700 mm, geschikt voor presentaties
€ 51,51/1kg
€ 102,08
-€ 33,83
€ 68,25
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 20 vellen Folia 88120-60 transparantpapier - paars, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
20 vellen Folia 88120-60 transparantpapier - paars, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
€ 79,79
-33%
€ 53,20
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Set van 12 wekpotten van 220 ml, tulpmotieven, inclusief 12 glazen deksels
Set van 12 wekpotten van 220 ml, tulpmotieven, inclusief 12 glazen deksels
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 31,29
Gratis bezorging
Verkoper: Fuduu-Shop
Productafbeelding van folia Transparentpapier-Faltbl„tter, 100 x 100 mm
folia Transparentpapier-Faltbl„tter, 100 x 100 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 38,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van Wastafelonderkast Vicco Fredd Wit Hoogglans 60 x 56 cm, Model 30378
Wastafelonderkast Vicco Fredd Wit Hoogglans 60 x 56 cm, Model 30378
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 93,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Folia 810 Transparantpapier - Mappen, 18,5 x 29,7 cm, 42 g/m², 10 verschillende kleuren, assorti
Folia 810 Transparantpapier - Mappen, 18,5 x 29,7 cm, 42 g/m², 10 verschillende kleuren, assorti
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,04
-83%
€ 7,58
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Seidenpapier A4 - Assortiment van 30 kleuren, elk 10 vellen, volledig gekleurd, doorschijnend
Seidenpapier A4 - Assortiment van 30 kleuren, elk 10 vellen, volledig gekleurd, doorschijnend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,64
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van travelite vrijetijdsrugzak rugzak met laptopvak Basic Melange Backpack 22L Anthracite grijs
travelite vrijetijdsrugzak rugzak met laptopvak Basic Melange Backpack 22L Anthracite grijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 36,32
Verkoper: Bagalio
Productafbeelding van Folia 800/1515 Bascetta Stern - wit, transparant, diameter 20 cm
Folia 800/1515 Bascetta Stern - wit, transparant, diameter 20 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 12,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van INTEX 48259NP - Jump-O-Lene - Springkasteel/Buitenspeelhuis (174x174x135cm) - Voor kinderen
INTEX 48259NP - Jump-O-Lene - Springkasteel/Buitenspeelhuis (174x174x135cm) - Voor kinderen
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 102,95
-€ 22,01
€ 80,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ProfiCare® 2-in-1 handstofzuiger voor nat- en droogzuigen | Accu 14,8 V | geschikt voor het opzuigen van vloeistoffen, stof en meer | Autostoofzuiger PC-AKS 3034
ProfiCare® 2-in-1 handstofzuiger voor nat- en droogzuigen | Accu 14,8 V | geschikt voor het opzuigen van vloeistoffen, stof en meer | Autostoofzuiger PC-AKS 3034
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 51,65
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 369
€ 87,09
Gratis bezorging
Verkoper: Zurbrueggen
Productafbeelding van Ruhhy 22739 Ultrasoon luchtbevochtiger met ionisator, 4 liter, wit
Ruhhy 22739 Ultrasoon luchtbevochtiger met ionisator, 4 liter, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 29,81
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van LED-verlichting, wit, 20 lampjes
LED-verlichting, wit, 20 lampjes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van PLAYMOBIL 9494 Lichtboog "Kerststal"
PLAYMOBIL 9494 Lichtboog "Kerststal"
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 49,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van COSTWAY 180 cm LED kunstkerstboom met 1000 PVC takken, 350 LED-lampjes, 11 lichtmodi, 5 kleurveranderingsopties en een metalen voet. Kerstboom, groene boom
COSTWAY 180 cm LED kunstkerstboom met 1000 PVC takken, 350 LED-lampjes, 11 lichtmodi, 5 kleurveranderingsopties en een metalen voet. Kerstboom, groene boom
€ 13,00/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 167
€ 77,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Folia 87020 Transparantpapier - rood, 50,5 cm x 70 cm, 115 g/m²
Folia 87020 Transparantpapier - rood, 50,5 cm x 70 cm, 115 g/m²
€ 65,95/1kg
€ 40,88
-54%
€ 18,73
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 12 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
geweldig
Beoordeeld op 12 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super
Beoordeeld op 12 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Joya Creative Knutselkoffer 1000pcs - Knutselpakket voor Kinderen
Joya Creative Knutselkoffer 1000pcs - Knutselpakket voor Kinderen
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: Home-of-creativity
Productafbeelding van INF 10 stuks kastafzuiging met krachtige magneet, groot formaat Zilver
INF 10 stuks kastafzuiging met krachtige magneet, groot formaat Zilver
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Gouden bladgoud decoupage vellen 100 stuks decoratieve bladgoud voor vergulden, meubels decoreren, nagels en ambachten.
Gouden bladgoud decoupage vellen 100 stuks decoratieve bladgoud voor vergulden, meubels decoreren, nagels en ambachten.
€ 20,99
-33%
€ 13,99
Verkoper: RESTEQ
€ 139,90/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (poederpaars | 505)
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (poederpaars | 505)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Olijfgroen | 620)
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Olijfgroen | 620)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (lichtgrijze melange | 208)
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (lichtgrijze melange | 208)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van INF Opstrijkbare reparatiepatches voor jeans 30 stuks Spijkerbroekblauw
INF Opstrijkbare reparatiepatches voor jeans 30 stuks Spijkerbroekblauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 12,29
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Opstrijkbare teampatches 20 stuks Blauw
INF Opstrijkbare teampatches 20 stuks Blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 10,49
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Opstrijkbare reparatiepatches 30 stuks in 5 verschillende kleuren
INF Opstrijkbare reparatiepatches 30 stuks in 5 verschillende kleuren
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Elektrische wolwikkelmachine voor het haken, automatische, herbruikbare taartdispenser, naaibenodigdheden voor breiliefhebbers, roze
Elektrische wolwikkelmachine voor het haken, automatische, herbruikbare taartdispenser, naaibenodigdheden voor breiliefhebbers, roze
€ 51,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van INF Reparatieplaat voor meubelscharnieren 9x9 cm RVS 6-pack
INF Reparatieplaat voor meubelscharnieren 9x9 cm RVS 6-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 12,39
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Reparatieplaat voor scharnieren in RVS 12 gaats 6-pack
INF Reparatieplaat voor scharnieren in RVS 12 gaats 6-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 14,89
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van SPRINGOS Diamantmozaïek Creatieve Set, Ruitmotief, Creatief plezier, Mosaïek afbeelding van een hert, 30 x 40 cm
SPRINGOS Diamantmozaïek Creatieve Set, Ruitmotief, Creatief plezier, Mosaïek afbeelding van een hert, 30 x 40 cm
€ 14,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van INF Opstrijkbare teampatches in 18 kleuren Veelkleurig
INF Opstrijkbare teampatches in 18 kleuren Veelkleurig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 12,19
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Reparatieplaat voor scharnieren en meubels 2-pack
INF Reparatieplaat voor scharnieren en meubels 2-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 9,59
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Magnetische bithouder, 2-pack Geel
INF Magnetische bithouder, 2-pack Geel
€ 9,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Achtergrond van microvezel, 2,5x2,5 meter, bruin, abstract, retro, geschikt voor studiofotografie van pasgeborenen, model J04303
Achtergrond van microvezel, 2,5x2,5 meter, bruin, abstract, retro, geschikt voor studiofotografie van pasgeborenen, model J04303
€ 189,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Paaseieren-decoratiehouder, antieke doos, geschikt voor decoratie op het bureau en voor interieurinrichting
Paaseieren-decoratiehouder, antieke doos, geschikt voor decoratie op het bureau en voor interieurinrichting
€ 32,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 500 vellen bladgoudfolie, imitatie goud, geschikt voor kunstvergulding, knutselen, schilderen, decoratie, veelzijdig
500 vellen bladgoudfolie, imitatie goud, geschikt voor kunstvergulding, knutselen, schilderen, decoratie, veelzijdig
€ 30,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Geluksstenen voor kinderen, set van 12 stuks met jutezakjes en bedeltjes, natuurstenen van 2-3 cm
Geluksstenen voor kinderen, set van 12 stuks met jutezakjes en bedeltjes, natuurstenen van 2-3 cm
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion