Zwergenwiese Mittelscharfer Senf 160ml 1 Glas

€ 13,30

€ 83,13 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Mosterd & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kühne 508063 Kühne Senf 250,0 ml
Kühne 508063 Kühne Senf 250,0 ml
€ 40,16/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 10,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Zwergenwiese Ganzkorn Senf 160ml 1 Glas
Zwergenwiese Ganzkorn Senf 160ml 1 Glas
€ 80,63/1l
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Milde Dijon mosterd, geschikt voor diverse gerechten, 215 gram
Milde Dijon mosterd, geschikt voor diverse gerechten, 215 gram
€ 9,19/1kg
€ 3,58
-5%
€ 3,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bautzner Senf, medium pittig, fles - 1000 ml
Bautzner Senf, medium pittig, fles - 1000 ml
€ 3,70/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Händlmaiers huisgemaakte mosterd, Beiers zoet, in emmer, glutenvrij, 1000g
Händlmaiers huisgemaakte mosterd, Beiers zoet, in emmer, glutenvrij, 1000g
€ 11,53/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,53
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Händlmaier 704431 Händlmaier Senf 250,0 ml
Händlmaier 704431 Händlmaier Senf 250,0 ml
€ 104,53/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 23,52
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Senf "Moutarde Violette de Brive".
Senf "Moutarde Violette de Brive".
€ 39,75/1kg
€ 7,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Mosterd uit Meaux met cognac, "Moutarde Royal".
Mosterd uit Meaux met cognac, "Moutarde Royal".
€ 71,80/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Mautner Markhof Estragonmosterd, 12 tubes van 200 gram
Mautner Markhof Estragonmosterd, 12 tubes van 200 gram
€ 13,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 31,48
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Roleski Tafelmosterd, 275 gram
Roleski Tafelmosterd, 275 gram
€ 6,53/1kg
€ 2,06
-4%
€ 1,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kühne 185210005 Kühne würzig pikanter Senf 2,5 kg, 1 St.
Kühne 185210005 Kühne würzig pikanter Senf 2,5 kg, 1 St.
€ 14,94/1kg
€ 37,35
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Zwergenwiese Wiking Senf 160ml 6er Pack (6 x 160ml)
Zwergenwiese Wiking Senf 160ml 6er Pack (6 x 160ml)
€ 32,71/1l
€ 31,40
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Prymat Honingmosterd 310 g
Prymat Honingmosterd 310 g
€ 6,45/1kg
€ 2,10
-4%
€ 2,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Develey honingmosterd, 270 gram
Develey honingmosterd, 270 gram
€ 4,98/1kg
€ 2,52
-5%
€ 2,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kamis Musztarda Sarepska, 185 gram
Kamis Musztarda Sarepska, 185 gram
€ 9,42/1kg
€ 1,79
Verkoper: Katomix
MAJONEZ BIO 320 g - BIONOVA
BIOLOGISCHE MAYONNAISE 320 g - BIONOVA
€ 15,56/1kg
€ 4,98
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Roleski Delicatessen Mosterd, 1 liter
Roleski Delicatessen Mosterd, 1 liter
€ 22,12/1kg
€ 5,82
-4%
€ 5,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kamis tafelmosterd, 185 gram
Kamis tafelmosterd, 185 gram
€ 9,89/1l
€ 1,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bornibus Honingmosterd, 270g
Bornibus Honingmosterd, 270g
€ 39,26/1l
€ 10,60
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Ankorp Mosterd-mayonaise met mosterd en mierik, 200 gram
Ankorp Mosterd-mayonaise met mosterd en mierik, 200 gram
€ 7.100,00/1kg
€ 1,42
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Middensterke biologische mosterd van Zwergenwiese

Houdt u van een beetje pit? Wat dacht u van de middensterke biologische mosterd van Zwergenwiese?

Deze mosterd heeft een verfrissende, milde smaak en een gladde, romige textuur. Hij is perfect om uw gerechten mee te verfijnen, voor uw barbecue, of klassiek in uw dressing of op uw brood.

Voor de onmiskenbare smaak wordt de mosterd tijdens het productieproces niet verhit, en alle bestanddelen van de mosterdzaden worden verwerkt. De zorgvuldig geselecteerde biologische mosterdzaden, afkomstig uit gecontroleerde biologische teelt, worden voorzichtig en met respect gemalen en verwerkt, waarna ze in hun geheel worden gebruikt.

Opmerking voor opslag: Na het openen raden we aan om de mosterd snel te gebruiken en in de koelkast te n.



Bio mosterd, medium pittig. Geselecteerde mosterdzaden uit Duitse teelt, met verfijnde kruiden en ingrediënten.
Instructies voor gebruik en opslag
Heerlijke smaakmaker voor koken, dressings, chutneys, mayonnaises en meer. Na opening koel (6° tot 8°C) en donker n. Ongeopend minimaal houdbaar tot: zie deksel.

Inhoud
0.16 l
Ingrediënten
Water, mosterdzaad, witte wijnazijn, steenzout, citroensap* (van citroensapconcentraat), kurkuma. *van biologische teelt
Allergenen
Mosterd en producten op basis daarvan
Gewicht
6 g
Levensmiddelenbedrijven
ZWERGENWIESE NATURKOST GMBH, LANGACKER 1, D-24887 SILBERSTEDT
Verkoopbenaming
Mosterd, medium pittig, glutenvrij, biologisch, 160 ml - ZWERGENWIESE
Fabrikant
Zwergenwiese
MPN (Manufacturer Part Number)
21614
EAN
4019736007005

Inhoud
0.16 l
Ingrediënten
Water, mosterdzaad, witte wijnazijn, steenzout, citroensap* (van citroensapconcentraat), kurkuma. *van biologische teelt
Allergenen
Mosterd en producten op basis daarvan
Gewicht
6 g
Levensmiddelenbedrijven
ZWERGENWIESE NATURKOST GMBH, LANGACKER 1, D-24887 SILBERSTEDT
Verkoopbenaming
Mosterd, medium pittig, glutenvrij, biologisch, 160 ml - ZWERGENWIESE
Fabrikant
Zwergenwiese
MPN (Manufacturer Part Number)
21614
EAN
4019736007005
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Intenso 4034303034017 100er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 4034303034017 100er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 36,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mayonnaise. 80% echte ingrediënten. HELLM. 430 ml
Mayonnaise. 80% echte ingrediënten. HELLM. 430 ml
€ 17,05/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,33
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Dose Ravioli in pittige saus, 800g
Maggi Dose Ravioli in pittige saus, 800g
€ 5,22/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Händlmaiers huisgemaakte mosterd, Beiers zoet, in emmer, glutenvrij, 1000g
Händlmaiers huisgemaakte mosterd, Beiers zoet, in emmer, glutenvrij, 1000g
€ 11,53/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,53
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Zwergenwiese Ganzkorn Senf 160ml 1 Glas
Zwergenwiese Ganzkorn Senf 160ml 1 Glas
€ 80,63/1l
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti in romige hamsaus, 64g
Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti in romige hamsaus, 64g
€ 50,50/1kg
€ 3,03
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van 12 potten Mutti gepelde Italiaanse tomaten, 700g
12 potten Mutti gepelde Italiaanse tomaten, 700g
€ 5,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barilla Penne Rigate, glutenvrij (verpakking van 400 gram)
Barilla Penne Rigate, glutenvrij (verpakking van 400 gram)
€ 4.340,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,45
-2%
€ 4,34
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 211,22
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van Bonduelle Jonge Erwten, zacht en extra fijn van smaak, 400g
Bonduelle Jonge Erwten, zacht en extra fijn van smaak, 400g
€ 67,82/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Set van 2 rubberen warmwaterflessen, 2 liter | Warmwaterfles, warmtekussen | Warmwaterfles, bedwarmer
Set van 2 rubberen warmwaterflessen, 2 liter | Warmwaterfles, warmtekussen | Warmwaterfles, bedwarmer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 19,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van 5 minuten. Terrine. Spaghetti. Kaas. Room. Netto gewicht: 62 gram
5 minuten. Terrine. Spaghetti. Kaas. Room. Netto gewicht: 62 gram
€ 50,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,03
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van 350G MEISTERBAECKERSVITAL, glutenvrij, speciale variant
350G MEISTERBAECKERSVITAL, glutenvrij, speciale variant
€ 10,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kühne 508063 Kühne Senf 250,0 ml
Kühne 508063 Kühne Senf 250,0 ml
€ 40,16/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 10,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
€ 72,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Arebos AR-HE-BH60004, 1,8 kg
Arebos AR-HE-BH60004, 1,8 kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 33,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van HI Lichtslinger Sterren, Fee, 90 LED's
HI Lichtslinger Sterren, Fee, 90 LED's
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 19,78
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van Oro di Parma gepelde tomaten, vol van smaak, 1 pak van 400g
Oro di Parma gepelde tomaten, vol van smaak, 1 pak van 400g
€ 9,15/1kg
€ 3,66
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
€ 3,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,75
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 17,58
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van De Bron Colaflesjes suikervrij - 1 kilo
De Bron Colaflesjes suikervrij - 1 kilo
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 18,30
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Homann Veganistische saladedressing, mayonaise op plantaardige basis, romig, klassieke smaak, 875 ml
Homann Veganistische saladedressing, mayonaise op plantaardige basis, romig, klassieke smaak, 875 ml
€ 11,98/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 10,48
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Raffaello chocoladetafel met kokosnoot en amandelcreme, 90g
Raffaello chocoladetafel met kokosnoot en amandelcreme, 90g
€ 77,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,00
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
€ 11,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Oetker Geleringssuiker 3:1 voor extra fruitige jam, verpakking (21 x 500g)
Dr. Oetker Geleringssuiker 3:1 voor extra fruitige jam, verpakking (21 x 500g)
€ 8,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 83,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Sardines - Biologische olijfolie, 135g
Sardines - Biologische olijfolie, 135g
€ 36,07/1kg
€ 4,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Aluminium zonnescherm 250 cm met scharnier en handkurbel - beige - Marktenscherm met handkurbel
Aluminium zonnescherm 250 cm met scharnier en handkurbel - beige - Marktenscherm met handkurbel
2,7Gemiddelde beoordeling: 2,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 38,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Dr. Oetker Rote Grütze, frambozen smaak, romig en lekker, 100g
Dr. Oetker Rote Grütze, frambozen smaak, romig en lekker, 100g
€ 25,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,57
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lorenz 527351 Lorenz PartyClubs Cracker 200g
Lorenz 527351 Lorenz PartyClubs Cracker 200g
€ 117,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,43
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 11 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop