De Bron suikervrije Fruitgum Kersen - 1 kilo

€ 22,95

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – do 1 oktober
Bij bestelling binnen
56m 37s
Onze bestedeals
Winegums & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van De Bron Pokerfruit suikervrij - 1 kilo
De Bron Pokerfruit suikervrij - 1 kilo
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 18,30
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Bron Cherry Gums, suikervrij, 90g
Bron Cherry Gums, suikervrij, 90g
€ 22,22/1kg
€ 2,05
-2%
€ 2,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nordthy Kauwgom, suikervrij, 290g
Nordthy Kauwgom, suikervrij, 290g
€ 165,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Trolli Blauwe Haaien - 150 stuks
Trolli Blauwe Haaien - 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Nordthy Gummibeertjes, suikervrij, 80g
Nordthy Gummibeertjes, suikervrij, 80g
€ 194,25/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,54
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van De Bron Pokerfruit suikervrij - 3 x 1 kilo
De Bron Pokerfruit suikervrij - 3 x 1 kilo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,60
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Zure Cola Flesjes - 150 stuks
Haribo Zure Cola Flesjes - 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Nordthy Süsse Herzen, suikerarm, 65g
Nordthy Süsse Herzen, suikerarm, 65g
€ 239,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,54
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Haribo Happy Cherries-blik met 150 stuks
Haribo Happy Cherries-blik met 150 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 20,60
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Red Band Bubble Fizz, 100 stuks, 1000 gram
Red Band Bubble Fizz, 100 stuks, 1000 gram
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 15,84
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
€ 18,48/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 14,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Frisia Fruit Salade Suikervrij - 1,5 kilo
Frisia Fruit Salade Suikervrij - 1,5 kilo
€ 16,70/1kg
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Fruitgummie Smurfen, 150 stuks in een blik
Haribo Fruitgummie Smurfen, 150 stuks in een blik
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 22,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Open Food, 8426617114749, 25 gram, 1,12 kg, Bevat: E330, E428, E471, E901, E903, Energie: 1506 kJ, 357 kcal
Open Food, 8426617114749, 25 gram, 1,12 kg, Bevat: E330, E428, E471, E901, E903, Energie: 1506 kJ, 357 kcal
€ 143,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,99
-22%
€ 28,66
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van De bron Suikervrije Jelly Bears 90 gr
De bron Suikervrije Jelly Bears 90 gr
€ 22,22/1kg
€ 2,05
-2%
€ 2,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Frisia Zachte Beertjes Suikervrij - 1,5 kilo
Frisia Zachte Beertjes Suikervrij - 1,5 kilo
€ 15,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Watermeloen - 150 stuks
Haribo Watermeloen - 150 stuks
€ 16,86/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,40
-20%
€ 17,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Nordthy Fruitmix / Fruitmengsel 300g
Nordthy Fruitmix / Fruitmengsel 300g
€ 53,27/1kg
€ 47,94
Verkoper: Needforsweet

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Zachte zoete fruitgum kersen.

Productinformatie:
Suikervrij. Glutenvrij. Natuurlijke Kleurstoffen.
plm 3,5 cm hoog x 4,2 cm breed
gewicht gemiddeld 10 gram per stuk



De Bron Vruchtgommetjes Dubbele Kersen, suikervrij, zoet, fruitig, zacht, 1000g

Geniet zonder schuldgevoel! Deze suikervrije dubbele kersen-vruchtgommetjes zijn een echte hit voor iedereen die let op hun suikerinname, maar toch niet wil inleveren op een heerlijke smaak. Sappig, fruitig en onweerstaanbaar zoet – en toch aangenaam zacht.

Productbeschrijving

Onze vruchtgommetjes Dubbele Kersen overtuigen door:

  • Intens kersensmaak – heerlijk zoet en natuurlijk fruitig

  • Suikervrij recept – perfect voor een bewuste voeding

  • Zachte textuur – zorgt voor een aangenaam kauwplezier

  • Grote verpakking van 1000g – ideaal voor feestjes, kantoren of je eigen voorraad

Of het nu als snack tussendoor is, als een zoete verrassing voor gasten, of gewoon om van te genieten: deze dubbele kersen zijn de ideale begeleider voor iedereen die waarde hecht aan smaak en kwaliteit.

Voordelen in een oogopslag

  • Suikervrij – ook geschikt voor diabetici en mensen die een koolhydraatarm dieet volgen

  • Zoete smaak dankzij moderne zoetstoffen

  • Fruitige toets voor echte kersenliefhebbers

  • Bijzonder zacht en elastisch

  • In een handige voorraadverpakking

Van Vliet The Candy Company BV
P.O. Box 178
2400 AD Alphen aan den Rijn (NL)
Ingrediënten
Zachte zoete fruitgum kersen. Productinformatie: Suikervrij. Glutenvrij. Natuurlijke Kleurstoffen. plm 3,5 cm hoog x 4,2 cm breed gewicht gemiddeld 10 gram per stuk
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 g: Energie: 841 kJ/201 kcal Vetten: 0,20 g waarvan verzadigde vetzuren: 0,20 g Koolhydraten: 73 g waarvan suikers: 0 g Eiwitten: 6,1 g Zout: 0,02 g
Allergenen
Geen
Gewicht
1000 g
Afmetingen
16.5 cm x 4 cm x 28.5 cm
Levensmiddelenbedrijven
de Bron
Verkoopbenaming
De Bron suikervrije Fruitgum Kersen - 1 kilo
Fabrikant
Sümepa
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
V-34-8964sv-1-kilo
EAN
8712514311856

Ingrediënten
Zachte zoete fruitgum kersen. Productinformatie: Suikervrij. Glutenvrij. Natuurlijke Kleurstoffen. plm 3,5 cm hoog x 4,2 cm breed gewicht gemiddeld 10 gram per stuk
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 g: Energie: 841 kJ/201 kcal Vetten: 0,20 g waarvan verzadigde vetzuren: 0,20 g Koolhydraten: 73 g waarvan suikers: 0 g Eiwitten: 6,1 g Zout: 0,02 g
Allergenen
Geen
Gewicht
1000 g
Afmetingen
16.5 cm x 4 cm x 28.5 cm
Levensmiddelenbedrijven
de Bron
Verkoopbenaming
De Bron suikervrije Fruitgum Kersen - 1 kilo
Fabrikant
Sümepa
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
V-34-8964sv-1-kilo
EAN
8712514311856
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van De Bron Colaflesjes suikervrij - 1 kilo
De Bron Colaflesjes suikervrij - 1 kilo
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 18,30
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van De Bron Pokerfruit suikervrij - 1 kilo
De Bron Pokerfruit suikervrij - 1 kilo
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 18,30
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van de Bron Suikervrije Muntdrop - 1 kilo
de Bron Suikervrije Muntdrop - 1 kilo
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 24,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van De Bron suikervrije Zoute Drop Klavertjes - 1 kilo
De Bron suikervrije Zoute Drop Klavertjes - 1 kilo
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,75
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van De Bron Caribbean & Cream Toffees - 1 kilo
De Bron Caribbean & Cream Toffees - 1 kilo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 26,05
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trolli Blauwe Haaien - 150 stuks
Trolli Blauwe Haaien - 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van De Bron - suikervrije Fruittoffee - 1 kilo
De Bron - suikervrije Fruittoffee - 1 kilo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,52
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van De Bron Pokerfruit suikervrij - 3 x 1 kilo
De Bron Pokerfruit suikervrij - 3 x 1 kilo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,60
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Czekolada mleczna B/C BEZG. 100 g
Melkchocolade B/C, lactosevrij, 100 gram
€ 189,90/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Coppenrath Botercookies, zelfgemaakte lekkernijen, 200g (te koop vanaf 1 augustus 2024)
Coppenrath Botercookies, zelfgemaakte lekkernijen, 200g (te koop vanaf 1 augustus 2024)
€ 11,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Coppenrath Wiener Sandringe, huisgemaakte koekjes, 200g (ten minste houdbaar tot: 01.08.2024)
Coppenrath Wiener Sandringe, huisgemaakte koekjes, 200g (ten minste houdbaar tot: 01.08.2024)
€ 11,30/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,13
-27%
€ 2,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van De Bron Menthol Kruisdrop suikervrij - 1 kilo
De Bron Menthol Kruisdrop suikervrij - 1 kilo
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 18,35
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
CIASTKA KAKAOWE KETO BIO 80 g - DIET-FOOD
Dieetkoekjes, shortbread, 80 gram, keto, kokosnoot
€ 26,38/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,22
-4%
€ 2,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nordthy Kauwgom, suikervrij, 290g
Nordthy Kauwgom, suikervrij, 290g
€ 165,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
€ 319,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,39
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Frisia Fruit Salade Suikervrij - 1,5 kilo
Frisia Fruit Salade Suikervrij - 1,5 kilo
€ 16,70/1kg
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Nordthy Gummibeertjes, suikervrij, 80g
Nordthy Gummibeertjes, suikervrij, 80g
€ 194,25/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,54
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
€ 8,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
Bestseller
Productafbeelding van Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 15,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
€ 16,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,48
-18%
€ 3,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van OLYMPIA 9166 1x100 Laminierfolien DIN A4 80 micron
OLYMPIA 9166 1x100 Laminierfolien DIN A4 80 micron
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 23,43
-27%
€ 17,09
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
CIASTECZKA BOGUTTI Z CZEKOLADĄ BEZ DODATKU CUKRU 135G
Suikerarme Amerikaanse chocolade, 135 gram
€ 6,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,16
-5%
€ 1,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bron Cherry Gums, suikervrij, 90g
Bron Cherry Gums, suikervrij, 90g
€ 22,22/1kg
€ 2,05
-2%
€ 2,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lunchbox, broodtrommel met 3 compartimenten en bestek, 1400 ml, vaatwasmachinebestendig, lekvrij, bento box voor kinderen en volwassenen
Lunchbox, broodtrommel met 3 compartimenten en bestek, 1400 ml, vaatwasmachinebestendig, lekvrij, bento box voor kinderen en volwassenen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,23
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Haribo Kers-Cola Flesjes - 150 stuks
Haribo Kers-Cola Flesjes - 150 stuks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 20,60
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 437,60/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 390
€ 43,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van heimtexland® Knuffeldekens SUPER ZACHT, woondeken, effen flanel, deken XXL, partnerdeken, type 380, bordeauxrood, 240 x 220 cm
heimtexland® Knuffeldekens SUPER ZACHT, woondeken, effen flanel, deken XXL, partnerdeken, type 380, bordeauxrood, 240 x 220 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 362
€ 53,39
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 9 beoordelingen
Beoordeeld op 12 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Topware
Beoordeeld op 19 juli 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super lekker
Beoordeeld op 11 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Heerlijke suikervrije gummibeertjes
Beoordeeld op 15 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goede smaak
Beoordeeld op 12 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 10 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 22 januari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 28 oktober 2022 op
Geverifieerde aankoop