Creativ Company 57477, Kov, Hout, Hout, Effen, 50 mm, 50 mm, 100 mm

€ 21,17

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Overig knutselmateriaal & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Creativ Company 518490, Meerkleurig, 170 mm
Creativ Company 518490, Meerkleurig, 170 mm
€ 6,99
-35%
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Creativ Company 564511, Hout, Natuurlijk, Effen, 3 mm, 25 mm, 30 stuks
Creativ Company 564511, Hout, Natuurlijk, Effen, 3 mm, 25 mm, 30 stuks
€ 4.450,00/1m
€ 13,35
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Creativ Company 54448, Hout, Hout, 1 stuk, 75 mm, 95 mm
Creativ Company 54448, Hout, Hout, 1 stuk, 75 mm, 95 mm
€ 14,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Creativ Company 55326, Kerstornament, Hout, 1 stuk, 64 mm, 64 mm
Creativ Company 55326, Kerstornament, Hout, 1 stuk, 64 mm, 64 mm
€ 8,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Creativ Company 15131
Creativ Company 15131
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,83
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Creativ Company 56814, Hout, Hout, Kerst, 1 stuk, 30 mm, 90 mm
Creativ Company 56814, Hout, Hout, Kerst, 1 stuk, 30 mm, 90 mm
€ 13,75
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Creativ Company 518052, Oranje, 150 mm, 10 stuks, 80 mm
Creativ Company 518052, Oranje, 150 mm, 10 stuks, 80 mm
€ 16,90
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Creativ Company 56393, Decoratief cijfer, Hout, Hout, 80 mm, 1,5 cm, 1 stuk
Creativ Company 56393, Decoratief cijfer, Hout, Hout, 80 mm, 1,5 cm, 1 stuk
€ 11,80
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Creativ Company 56371, Decoratief letter, Hout, Hout, 80 mm, 1,5 cm, 1 stuk
Creativ Company 56371, Decoratief letter, Hout, Hout, 80 mm, 1,5 cm, 1 stuk
€ 11,80
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Creativ Company 56373, Decoratief letter, Hout, Hout, 80 mm, 1,5 cm, 1 stuk
Creativ Company 56373, Decoratief letter, Hout, Hout, 80 mm, 1,5 cm, 1 stuk
€ 11,80
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Creativ Company 216919, Kunstpapier, 10 vellen
Creativ Company 216919, Kunstpapier, 10 vellen
€ 13,10
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Creativ Company 52188, Transparant, Kunststof, Hout, 2 stuks, 155 mm
Creativ Company 52188, Transparant, Kunststof, Hout, 2 stuks, 155 mm
€ 34,61
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Creativ Company 610352, wit, 100 stuks
Creativ Company 610352, wit, 100 stuks
€ 13,92
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Creativ Company 25344, Kunstpapier, 180 g/m²
Creativ Company 25344, Kunstpapier, 180 g/m²
€ 64,40/1kg
€ 3,39
-5%
€ 3,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Creativ Company 498949
Creativ Company 498949
€ 24,56
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Creativ Company 56368, Decoratief letter, Hout, Hout, 80 mm, 1,5 cm, 1 stuk
Creativ Company 56368, Decoratief letter, Hout, Hout, 80 mm, 1,5 cm, 1 stuk
€ 11,80
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Creativ Company 60361, Zlato, 25 stuks
Creativ Company 60361, Zlato, 25 stuks
€ 10,48
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Creativ Company 56389, Decoratief symbool, Hout, Hout, 80 mm, 1,5 cm, 1 stuk
Creativ Company 56389, Decoratief symbool, Hout, Hout, 80 mm, 1,5 cm, 1 stuk
€ 11,80
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van GRAINE CREATIVE 189980, Meerdere kleuren, Mat, 210 mm, 148,5 mm, 594 stuks
GRAINE CREATIVE 189980, Meerdere kleuren, Mat, 210 mm, 148,5 mm, 594 stuks
€ 33,93
-73%
€ 8,88
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Creativ Company 50237, bamboe, hout, 1 stuk
Creativ Company 50237, bamboe, hout, 1 stuk
€ 12,71
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze doos bevat 5 verschillende memohouders met elk 2 delen. Ze zijn perfect om notities, memo's en foto's te organiseren en weer te geven. De memohouders zijn gemaakt van hout en hebben een metalen veertje, waar houten bloemen en figuurtjes aan bevestigd zijn. Ze worden geleverd in een houten pot en hebben een hoogte van 10 cm en een diameter van ongeveer 5 cm. Deze memohouders kunnen naar wens worden versierd met verf, stiften, glitter of andere knutselmaterialen.

Specificaties:

  • Inclusief 5 verschillende memohouders
  • Elke memohouder heeft 2 delen
  • Gemaakt van hout met een metalen veertje
  • Houten bloemen en figuurtjes bevestigd aan het veertje
  • Wordt geleverd in een houten pot
  • Hoogte: 10 cm
  • Diameter: ongeveer 5 cm
  • Kan worden versierd met verf, stiften, glitter of andere knutselmaterialen
Inhoud
0.1 l
Hoogte
10 cm
Breedte
5 cm
Lengte
10 cm
Materiaal
Metaal
Hout
Materiaalsamenstelling
100% polyester
Kleur
Beige
Fabrikant
Creativ Company
Aantal stuks
10
Gewicht
1.8 kg
EAN
5707167944196
MPN (Manufacturer Part Number)
57477

Inhoud
0.1 l
Hoogte
10 cm
Breedte
5 cm
Lengte
10 cm
Materiaal
Metaal
Hout
Materiaalsamenstelling
100% polyester
Kleur
Beige
Fabrikant
Creativ Company
Aantal stuks
10
Gewicht
1.8 kg
EAN
5707167944196
MPN (Manufacturer Part Number)
57477
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van hjh OFFICE 742014 Kinder- en jeugddraaistoel Fancy II, kunstleer, wit, modern
hjh OFFICE 742014 Kinder- en jeugddraaistoel Fancy II, kunstleer, wit, modern
€ 122,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van folia 935 folia Creatieve Box "mix", met meer dan 1.300 onderdelen
folia 935 folia Creatieve Box "mix", met meer dan 1.300 onderdelen
€ 69,95/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 28,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Casaria kerstkrans, dennengroen krans, kerstdecoratie, krans, variant: 5 meter, versierd met 80 LED's
Casaria kerstkrans, dennengroen krans, kerstdecoratie, krans, variant: 5 meter, versierd met 80 LED's
€ 97,61/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 42,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van VARTA HR6 AA Recharge Accu Power 2100 mAh 56706 Rechargeable batteries 4 pc(s) Green. Yellow
VARTA HR6 AA Recharge Accu Power 2100 mAh 56706 Rechargeable batteries 4 pc(s) Green. Yellow
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 7,59
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Goebel, Katsushika Hokusai - De Golf (thee-/...)
Goebel, Katsushika Hokusai - De Golf (thee-/...)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,87
-25%
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ambiente-3000
Productafbeelding van Leifheit Vrijstaand droogrek Pegasus 150 Solid Slim, zwart
Leifheit Vrijstaand droogrek Pegasus 150 Solid Slim, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 948
€ 60,83
-12%
€ 53,37
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Planten van Frank | 6 bambusplanten | Fargesia rufa | Tuinplanten | Grassen | Winterhard | Tuinplanten
Planten van Frank | 6 bambusplanten | Fargesia rufa | Tuinplanten | Grassen | Winterhard | Tuinplanten
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 44,95
Gratis bezorging
Verkoper: Viva-Lavandula
Productafbeelding van JOLLY 4446-0001 Airbrushset für Kinder   farbsortiert
JOLLY 4446-0001 Airbrushset für Kinder farbsortiert
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,86
Verkoper: KlockiEduPL
Productafbeelding van Wiltec XXL buitenren van hout, 1800 x 900 x 480 mm, hok met inklapbare afdekking, hok voor kleine dieren, konijnen, hazen, buitenren
Wiltec XXL buitenren van hout, 1800 x 900 x 480 mm, hok met inklapbare afdekking, hok voor kleine dieren, konijnen, hazen, buitenren
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 113,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 2,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van 288 LED-lichtketting met meteoreffect, waterdicht, kerstverlichting, blauw
288 LED-lichtketting met meteoreffect, waterdicht, kerstverlichting, blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 21,39
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van COMHOMASofa, grote bank, L-vormige bank, hoekbank, chaise longue slaapbank met diepe zitdiepte en brede armleuningen, corduroy stof, donkergrijs
COMHOMASofa, grote bank, L-vormige bank, hoekbank, chaise longue slaapbank met diepe zitdiepte en brede armleuningen, corduroy stof, donkergrijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 429,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van LOCK&LOCK Vershoudbox Boroseal, rechthoekig, 630 ml, 17,5 x 13 x 6,4 cm
LOCK&LOCK Vershoudbox Boroseal, rechthoekig, 630 ml, 17,5 x 13 x 6,4 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,48
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van ChiliTec tuinkegellamp met grondspie, CT-GL20cm, IP44, 230V, 1,5 meter kabel, E27 fitting
ChiliTec tuinkegellamp met grondspie, CT-GL20cm, IP44, 230V, 1,5 meter kabel, E27 fitting
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,87
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Diamantborduuraccessoires Malatec 19184
Diamantborduuraccessoires Malatec 19184
€ 24,51/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 18,90
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Kunststof plantenbak XXL, groot - 58 cm / antraciet - Ronde bloempot voor binnen en buiten - Plantenpot, bloempot, plantcontainer, overpot
Kunststof plantenbak XXL, groot - 58 cm / antraciet - Ronde bloempot voor binnen en buiten - Plantenpot, bloempot, plantcontainer, overpot
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 239
€ 39,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Tg5308: Houten keukentje voor kinderen, accessoires, blauw, speelgoed, grote pannen
Tg5308: Houten keukentje voor kinderen, accessoires, blauw, speelgoed, grote pannen
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 116,19
-€ 5,81
€ 110,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SoBuy schoenenkast, schoenenbank, zitbank, schoenenrek met zitvlak en opbergruimte, stabiele schoenenopslag voor hal, woonkamer, ruimtebesparend, wit, model FSR25-W
SoBuy schoenenkast, schoenenbank, zitbank, schoenenrek met zitvlak en opbergruimte, stabiele schoenenopslag voor hal, woonkamer, ruimtebesparend, wit, model FSR25-W
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 146
€ 56,95
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van Aluminium zonnescherm voor de tuin, model N19, 300 cm, kantelbaar, roestvrij staal, kleur: crème
Aluminium zonnescherm voor de tuin, model N19, 300 cm, kantelbaar, roestvrij staal, kleur: crème
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 105,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van Glow2B Speelgoed, Loom-set, 1440 stuks, gesorteerd in een doos. Artikelnummer: 5620082
Glow2B Speelgoed, Loom-set, 1440 stuks, gesorteerd in een doos. Artikelnummer: 5620082
€ 14,92
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van keeeper 3005268028600 keeeper Vriesdosenset Mia "Magic Ice", 3 stuks van 1,25 liter
keeeper 3005268028600 keeeper Vriesdosenset Mia "Magic Ice", 3 stuks van 1,25 liter
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,00
-50%
€ 12,28
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Schmatzfatz Easy, lunchbox zonder BPA, geschikt voor snacks, school, uitstapjes, kleur: groen
Schmatzfatz Easy, lunchbox zonder BPA, geschikt voor snacks, school, uitstapjes, kleur: groen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ledlenser Kidbeam4, zaklamp, groen, acrylnitril-butadieen-styreen (ABS), bediening met knoppen, IP44, LED
Ledlenser Kidbeam4, zaklamp, groen, acrylnitril-butadieen-styreen (ABS), bediening met knoppen, IP44, LED
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 46,52
-15%
€ 39,28
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van POSCA M POSCA/24 001: Pigmentmarker in een koffer met 24 stuks
POSCA M POSCA/24 001: Pigmentmarker in een koffer met 24 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 116,04
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Intex 29080 Voetbad voor bij het zwembad 56 x 46 x 9 cm, grijs
Intex 29080 Voetbad voor bij het zwembad 56 x 46 x 9 cm, grijs
€ 26,20/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 334
€ 6,75
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Flanellen beddengoedset met wolfmotief, 135 x 200 cm, 80 x 80 cm, 100% katoen
Flanellen beddengoedset met wolfmotief, 135 x 200 cm, 80 x 80 cm, 100% katoen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van Dick keukenmes, model 1749, lengte 15 cm
Dick keukenmes, model 1749, lengte 15 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,17
Gratis bezorging
Verkoper: Fuduu-Shop
Productafbeelding van Cosaria Vela, Wit, 4 politie/politie, MDF, MDF, Roestvrij staal, 600 mm
Cosaria Vela, Wit, 4 politie/politie, MDF, MDF, Roestvrij staal, 600 mm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 88,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Ronde tafelkleed, bordeauxrood, diameter 140 cm. Afwasbaar, tafelkleed van kunststof, geschikt voor gebruik buitenshuis, tafelkleed van kunststof, tafelkleed
Ronde tafelkleed, bordeauxrood, diameter 140 cm. Afwasbaar, tafelkleed van kunststof, geschikt voor gebruik buitenshuis, tafelkleed van kunststof, tafelkleed
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 12,99
Verkoper: HAC24-GmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Joya Creative Knutselkoffer 1000pcs - Knutselpakket voor Kinderen
Joya Creative Knutselkoffer 1000pcs - Knutselpakket voor Kinderen
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: Home-of-creativity
Productafbeelding van Gouden bladgoud decoupage vellen 100 stuks decoratieve bladgoud voor vergulden, meubels decoreren, nagels en ambachten.
Gouden bladgoud decoupage vellen 100 stuks decoratieve bladgoud voor vergulden, meubels decoreren, nagels en ambachten.
€ 20,99
-33%
€ 13,99
Verkoper: RESTEQ
€ 139,90/1kg
Productafbeelding van INF 10 stuks kastafzuiging met krachtige magneet, groot formaat Zilver
INF 10 stuks kastafzuiging met krachtige magneet, groot formaat Zilver
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Reparatieplaat voor scharnieren in RVS 12 gaats 6-pack
INF Reparatieplaat voor scharnieren in RVS 12 gaats 6-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 14,79
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (poederpaars | 505)
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (poederpaars | 505)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Olijfgroen | 620)
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Olijfgroen | 620)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (lichtgrijze melange | 208)
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (lichtgrijze melange | 208)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van INF Reparatieplaat voor meubelscharnieren 9x9 cm RVS 6-pack
INF Reparatieplaat voor meubelscharnieren 9x9 cm RVS 6-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 12,49
-3%
€ 12,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Reparatieplaat voor scharnieren en meubels 2-pack
INF Reparatieplaat voor scharnieren en meubels 2-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 9,59
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Opstrijkbare teampatches 20 stuks Blauw
INF Opstrijkbare teampatches 20 stuks Blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 10,49
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Opstrijkbare reparatiepatches 30 stuks in 5 verschillende kleuren
INF Opstrijkbare reparatiepatches 30 stuks in 5 verschillende kleuren
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Elektrische wolwikkelmachine voor het haken, automatische, herbruikbare taartdispenser, naaibenodigdheden voor breiliefhebbers, roze
Elektrische wolwikkelmachine voor het haken, automatische, herbruikbare taartdispenser, naaibenodigdheden voor breiliefhebbers, roze
€ 51,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van SPRINGOS Diamantmozaïek Creatieve Set, Ruitmotief, Creatief plezier, Mosaïek afbeelding van een hert, 30 x 40 cm
SPRINGOS Diamantmozaïek Creatieve Set, Ruitmotief, Creatief plezier, Mosaïek afbeelding van een hert, 30 x 40 cm
€ 14,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van INF Opstrijkbare teampatches in 18 kleuren Veelkleurig
INF Opstrijkbare teampatches in 18 kleuren Veelkleurig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 12,09
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Magnetische bithouder, 2-pack Geel
INF Magnetische bithouder, 2-pack Geel
€ 9,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Achtergrond van microvezel, 2,5x2,5 meter, bruin, abstract, retro, geschikt voor studiofotografie van pasgeborenen, model J04303
Achtergrond van microvezel, 2,5x2,5 meter, bruin, abstract, retro, geschikt voor studiofotografie van pasgeborenen, model J04303
€ 189,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Eeuwige gerbera's en rozen in een glazen vaas met verlichting | Geconserveerde bloemen als cadeau | Geschenkdoos | Oranje | 12x12x13 cm
Eeuwige gerbera's en rozen in een glazen vaas met verlichting | Geconserveerde bloemen als cadeau | Geschenkdoos | Oranje | 12x12x13 cm
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Siliconen mallen voor Halloween, herfst en oogstfeest - pompoen- en bladvormen voor gips, was en hars
Siliconen mallen voor Halloween, herfst en oogstfeest - pompoen- en bladvormen voor gips, was en hars
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Paaseieren-decoratiehouder, antieke doos, geschikt voor decoratie op het bureau en voor interieurinrichting
Paaseieren-decoratiehouder, antieke doos, geschikt voor decoratie op het bureau en voor interieurinrichting
€ 32,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza