Matrix Biolage Scalpsync Aminexil Tonic tegen haaruitval, 10 flacons à 6 ml

€ 47,47

€ 791,17 / 1l

Plus € 14,99 verzendkosten

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Haarserums & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-on, 42 x 6 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-on, 42 x 6 ml
€ 342,54/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 86,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
€ 431,50/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,15
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wella SP Balance Scalp Energy Serum, 100 ml
Wella SP Balance Scalp Energy Serum, 100 ml
€ 357,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian DarkOil Taming Elixir Serum, 140 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian DarkOil Taming Elixir Serum, 140 ml
€ 211,29/1l
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L'ORÉAL SÉRP Scap Aminexil serum tegen haaruitval, 90 ml
L'ORÉAL SÉRP Scap Aminexil serum tegen haaruitval, 90 ml
€ 421,67/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 37,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair, 150 ml, ongeparfumeerd
Goldwell Dualsenses Rich Repair, 150 ml, ongeparfumeerd
€ 103,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 15,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Genesis Serum, 90 ml
Genesis Serum, 90 ml
€ 761,56/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 68,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Biolage Full Rescue Stimulerende Serum voor de hoofdhuid, 50 ml
Biolage Full Rescue Stimulerende Serum voor de hoofdhuid, 50 ml
€ 783,60/1l
€ 39,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wella SP System Professional Balance Scalplotion, 125 ml
Wella SP System Professional Balance Scalplotion, 125 ml
€ 82,78/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,90
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Men Activerende hoofdhuidtonic, 150 ml
Goldwell Dualsenses Men Activerende hoofdhuidtonic, 150 ml
€ 107,13/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,07
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Olaplex No.7 Glansserum Spray, 80 ml
Olaplex No.7 Glansserum Spray, 80 ml
€ 579,00/1kg
€ 28,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Superli '37 Haartonic 200 ml
Superli '37 Haartonic 200 ml
€ 114,75/1l
€ 22,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Alpecin Caffeine Liquid (200 ml)
Alpecin Caffeine Liquid (200 ml)
€ 49,75/1l
€ 9,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Indola Scalp Therapy Serum, 100 ml
Indola Scalp Therapy Serum, 100 ml
€ 359,00/1kg
€ 17,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Moroccanoil Scalp Revitalizing Scalp Tonic, 100 ml
Moroccanoil Scalp Revitalizing Scalp Tonic, 100 ml
€ 460,60/1l
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Olaplex Pro Scalp Rebalancing Concentrate, 10 flacons van 4 ml
Olaplex Pro Scalp Rebalancing Concentrate, 10 flacons van 4 ml
€ 832,20/1kg
€ 41,61
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Herstellend haarserum Naturtint, 125 ml
Herstellend haarserum Naturtint, 125 ml
€ 154,72/1l
€ 19,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Joanna Haartherapie Serum tegen haaruitval, 100 ml
Joanna Haartherapie Serum tegen haaruitval, 100 ml
€ 24,60/1kg
€ 12,45
-70%
€ 3,69
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Nacomi Serum voor de haarpunten, met amandelolie, 40 ml
Nacomi Serum voor de haarpunten, met amandelolie, 40 ml
€ 151,67/1kg
€ 14,74
-38%
€ 9,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biotebal verzorgingsserum voor mannen, 100 ml
Biotebal verzorgingsserum voor mannen, 100 ml
€ 135,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,29
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Matrix Biolage Scalpsync Aminexil Tonic tegen haaruitval, 10x6ml

 

Resultaat: Langere levensduur van het haar.

AMINEXIL lost collageenverharding op.
 

    • Vermindering van haaruitval.
    • Verlenging van de levensduur van het haar. Voeding van de haarwortel met voedingsstoffen.
    • Zacht haar met meer volume.

Vermindering van haaruitval dankzij de werkzame stof Aminexil, die collageenverhardingen oplost en zo de toevoer van voedingsstoffen naar het haar garandeert. Klinische test met 232 personen in vergelijking met een placebo, bij regelmatig gebruik gedurende slechts 6 weken: Vermindering van haaruitval tot 5%.

Gewicht
70 g
Inhoud
60 ml
Ingrediënten
n.v.t.
Fabrikant
Biolage
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Dames
EAN
3474630620629

Gewicht
70 g
Inhoud
60 ml
Ingrediënten
n.v.t.
Fabrikant
Biolage
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Dames
EAN
3474630620629
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van L'Oréal Paris AMINEXYL ADVANCED, 60 ml, fles, haaruitval, anti-haaruitval, 1 stuk, 10 stuks
L'Oréal Paris AMINEXYL ADVANCED, 60 ml, fles, haaruitval, anti-haaruitval, 1 stuk, 10 stuks
€ 1.455,17/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 87,31
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair, 150 ml, ongeparfumeerd
Goldwell Dualsenses Rich Repair, 150 ml, ongeparfumeerd
€ 103,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 15,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van PROFI CARE 330160 PROFI CARE Manicure-/pedicureset PC-MPS 3016, wit/bruin
PROFI CARE 330160 PROFI CARE Manicure-/pedicureset PC-MPS 3016, wit/bruin
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 19,96
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethist, uniseks, 100 ml, navulbare fles, parfumolie, bergamot, roze peper, jasmijn, roos
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethist, uniseks, 100 ml, navulbare fles, parfumolie, bergamot, roze peper, jasmijn, roos
€ 299,60/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 420
€ 29,96
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Wella Invigo Nutri Enrich, 500 ml, voor dames, geschikt voor droog haar, alle haarkleuren, tegen kroezing, voedend, verzachtend, gladmakend, met goji-extract
Wella Invigo Nutri Enrich, 500 ml, voor dames, geschikt voor droog haar, alle haarkleuren, tegen kroezing, voedend, verzachtend, gladmakend, met goji-extract
€ 56,08/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,04
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Matrix SmoothProof, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor krullend haar, Pluisachtig haar, Ondoorzichtig haar, Tegen kroezing, Beschermend, Gladmakend
Matrix SmoothProof, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor krullend haar, Pluisachtig haar, Ondoorzichtig haar, Tegen kroezing, Beschermend, Gladmakend
€ 34,64/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 79,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van L'Oréal Paris ABSOLUT REPAIR, voor beschadigd haar, droog haar, bescherming, herstel, glans, verzachtend, verpakking, 1 stuk
L'Oréal Paris ABSOLUT REPAIR, voor beschadigd haar, droog haar, bescherming, herstel, glans, verzachtend, verpakking, 1 stuk
€ 80,54/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 40,27
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van L'ORÉAL SÉRP Scap Aminexil serum tegen haaruitval, 90 ml
L'ORÉAL SÉRP Scap Aminexil serum tegen haaruitval, 90 ml
€ 421,67/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 37,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-on, 42 x 6 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-on, 42 x 6 ml
€ 342,54/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 86,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
€ 299,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
Productafbeelding van Wella SP Balance Scalp Energy Serum, 100 ml
Wella SP Balance Scalp Energy Serum, 100 ml
€ 357,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
€ 504,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 50,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
€ 27,78/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 41,67
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
€ 320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 100,00
-€ 20,00
€ 80,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
€ 1.199,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich, diep voedende shampoo, 1000 ml, professioneel, voor vrouwen, voor droog en beschadigd haar, geschikt voor alle haarkleuren
Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich, diep voedende shampoo, 1000 ml, professioneel, voor vrouwen, voor droog en beschadigd haar, geschikt voor alle haarkleuren
€ 42,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 42,60
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Olaplex – No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
Olaplex – No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
€ 153,81/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 27,17
-12%
€ 23,84
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, professionele permanente haarverf, kleur 9/00, 60 ml
Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, professionele permanente haarverf, kleur 9/00, 60 ml
€ 131,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 7,88
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
€ 33,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 194
€ 39,97
-70%
€ 11,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 403
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Conditioner voor professioneel gebruik, 750 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Conditioner voor professioneel gebruik, 750 ml
€ 53,69/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 40,27
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van BaByliss CARUSO-HQ haardroger, 2400 W, zwart
BaByliss CARUSO-HQ haardroger, 2400 W, zwart
€ 149,51/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 79,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van L'OREAL Serie Expert Absolut Repair Shampoo, 1500 ml
L'OREAL Serie Expert Absolut Repair Shampoo, 1500 ml
€ 23,83/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 35,75
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Bioxcin Forte Serum tegen ernstig haarverlies - 96% plantaardige ingrediënten
Bioxcin Forte Serum tegen ernstig haarverlies - 96% plantaardige ingrediënten
€ 162,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 24,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 556
€ 43,96
-2%
€ 42,90
Verkoper: TEC-MORE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 13 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Succesvol
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-on, 42 x 6 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-on, 42 x 6 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 86,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 342,54/1l
Productafbeelding van Olaplex Professional Reisset voor Professionele Stylisten
Olaplex Professional Reisset voor Professionele Stylisten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 87,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 292,40/1l
Productafbeelding van M2 BEAUTÉ Haarstimulerend Serum, Haarserum, 120 ml, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Alle haartypes, Repareert, Revitaliseert, Spray
M2 BEAUTÉ Haarstimulerend Serum, Haarserum, 120 ml, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Alle haartypes, Repareert, Revitaliseert, Spray
€ 74,33
-4%
€ 70,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 591,17/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Intensiv Serum Foundation SPF40 - Warm Beige
Bobbi Brown Intensiv Serum Foundation SPF40 - Warm Beige
€ 65,17
Verkoper: PerfumTraders
€ 387,92/1kg
Productafbeelding van K18 Peptide Prep Pro Chelating Hair Complex, 300 ml
K18 Peptide Prep Pro Chelating Hair Complex, 300 ml
€ 62,59
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,63/1l
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Color Lock Serum, 12 flacons van 18 ml
Goldwell Dualsenses Color Lock Serum, 12 flacons van 18 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 45,90
-2%
€ 44,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 206,39/1l
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Just Smooth Intensieve Verzorgingsserum voor Pluiscontrole, 12 x 18 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Just Smooth Intensieve Verzorgingsserum voor Pluiscontrole, 12 x 18 ml
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 212,50/1l
Productafbeelding van Oribe Après Beach Wave & Shine Spray 310ml - Spray voor golvend haar met glans
Oribe Après Beach Wave & Shine Spray 310ml - Spray voor golvend haar met glans
€ 45,90
-2%
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,77/1l
Productafbeelding van Lijnzaadserum voor blond haar, Bright Blonde (Essentiële voorbereidingsserum), 100 ml
Lijnzaadserum voor blond haar, Bright Blonde (Essentiële voorbereidingsserum), 100 ml
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Productafbeelding van Seren Bobbi Brown Extra Plump Lip Serum
Seren Bobbi Brown Extra Plump Lip Serum
€ 43,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.310,00/1l
Productafbeelding van Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,15
Verkoper: PerfumTraders
€ 431,50/1l
Productafbeelding van Madara Kojic Alternatief Pigment Serum, 30 ml
Madara Kojic Alternatief Pigment Serum, 30 ml
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.292,00/1l
Productafbeelding van Evolve Hyaluronzuur Serum, 30 ml
Evolve Hyaluronzuur Serum, 30 ml
€ 38,76
-2%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.258,00/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Nioxin 3, 3-stappen systeem, inhoud: 150 ml + 150 ml + 50 ml
Wella Professionals Nioxin 3, 3-stappen systeem, inhoud: 150 ml + 150 ml + 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 81,16/1kg
Productafbeelding van Wella SP Balance Scalp Energy Serum, 100 ml
Wella SP Balance Scalp Energy Serum, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 357,00/1l
Productafbeelding van Magic Elixir haarolie, haarherstellende concentratie voor vrouwen, 125 ml - Kiehl's
Magic Elixir haarolie, haarherstellende concentratie voor vrouwen, 125 ml - Kiehl's
€ 36,75
-11%
€ 32,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 258,72/1l
Productafbeelding van Evolve Rainforest Rescue Blemish Serum, 30 ml
Evolve Rainforest Rescue Blemish Serum, 30 ml
€ 32,64
-3%
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.054,00/1l
Productafbeelding van Sebastian Penetraitt Herstellende Serum voor 's Nachts, 100 ml
Sebastian Penetraitt Herstellende Serum voor 's Nachts, 100 ml
€ 32,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 322,30/1l
Productafbeelding van Wella Elements Calming, haarserum, 100 ml, voor vrouwen, geschikt voor droog haar en gevoelig haar, hydraterend, voedend, verzachtend, spray
Wella Elements Calming, haarserum, 100 ml, voor vrouwen, geschikt voor droog haar en gevoelig haar, hydraterend, voedend, verzachtend, spray
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 306,00/1l
Productafbeelding van Nioxin Serum Scalp Relief: Kalmerende serum voor de hoofdhuid
Nioxin Serum Scalp Relief: Kalmerende serum voor de hoofdhuid
€ 29,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 295,70/1l