EUROLITE Rookvloeistof -X- Extrem A2, 1 liter

€ 6,90

plus € 10,00 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Rookmachines & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van EUROLITE Rookvloeistof "P" Professional
EUROLITE Rookvloeistof "P" Professional
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 5,60
Verkoper: TRIKON
Productafbeelding van BeamZ 160.582, Gebruiksklare vloeistof, 5000 ml, Geel, Verpakking: blik
BeamZ 160.582, Gebruiksklare vloeistof, 5000 ml, Geel, Verpakking: blik
€ 6,99/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Feestwinkel-Party-Festival-Store
Productafbeelding van EUROLITE Rookvloeistof -B2D- Basis rookvloeistof, 1 liter
EUROLITE Rookvloeistof -B2D- Basis rookvloeistof, 1 liter
€ 4,50
Verkoper: TRIKON
Productafbeelding van EUROLITE Rookvloeistof -P2D- Professionele nevelvloeistof, 5 liter
EUROLITE Rookvloeistof -P2D- Professionele nevelvloeistof, 5 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 74,32
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Eurolite nevelvloeistof met aardbeiengeur, 20 ml
Eurolite nevelvloeistof met aardbeiengeur, 20 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,80
Verkoper: TRIKON
Productafbeelding van Eurolite N-10 met aan/uit-schakelaar, universeel, 230V, 50 Hz, 1,5 kg, 275 x 145 x 170 mm
Eurolite N-10 met aan/uit-schakelaar, universeel, 230V, 50 Hz, 1,5 kg, 275 x 145 x 170 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,98
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van BeamZ S700-LED, 700 Watt, 230 Volt, 50 Hz, 2,4 kg, 265 x 145 x 130 mm
BeamZ S700-LED, 700 Watt, 230 Volt, 50 Hz, 2,4 kg, 265 x 145 x 130 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 94,95
Gratis bezorging
Verkoper: Feestwinkel-Party-Festival-Store
Productafbeelding van EUROLITE Rookvloeistof -E- Extrem, 25 liter rookvloeistof
EUROLITE Rookvloeistof -E- Extrem, 25 liter rookvloeistof
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 114,00
Verkoper: TRIKON
Productafbeelding van Rookvloeistof -P2D- Professionele nevelvloeistof, 25 liter
Rookvloeistof -P2D- Professionele nevelvloeistof, 25 liter
€ 112,00
Verkoper: TRIKON
Productafbeelding van EUROLITE Rookvloeistof -E2D- Extreem sterke rookvloeistof, 5 liter
EUROLITE Rookvloeistof -E2D- Extreem sterke rookvloeistof, 5 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 83,38
-69%
€ 25,70
Verkoper: TRIKON
Productafbeelding van EUROLITE WLF-1500 Waternevelmachine PRO (51701993)
EUROLITE WLF-1500 Waternevelmachine PRO (51701993)
€ 1.598,64
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van EUROLITE Set NSF-350 + Rookvloeistof -DSA- 5 liter
EUROLITE Set NSF-350 + Rookvloeistof -DSA- 5 liter
€ 499,00
Gratis bezorging
Verkoper: TRIKON
Productafbeelding van EUROLITE nevelslangadapter voor WLF-1500 (51702061)
EUROLITE nevelslangadapter voor WLF-1500 (51702061)
€ 113,20
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Eurolite N-10 nevelgenerator
Eurolite N-10 nevelgenerator
€ 55,73
Verkoper: Music_Center
Productafbeelding van EUROLITE Rookvloeistof -DSA-, effect, 200 liter rookvloeistof (5170435D)
EUROLITE Rookvloeistof -DSA-, effect, 200 liter rookvloeistof (5170435D)
€ 2.011,53
-€ 440,53
€ 1.571,00
Gratis bezorging
Verkoper: TRIKON
Productafbeelding van EUROLITE Mini Droogijs 1 vloerrookmachine (51701988)
EUROLITE Mini Droogijs 1 vloerrookmachine (51701988)
€ 753,47
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van EUROLITE N-130 Rookmachine voor professioneel gebruik (51702065)
EUROLITE N-130 Rookmachine voor professioneel gebruik (51702065)
€ 685,53
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Eurolite NH-110 nevelmachine (51701989)
Eurolite NH-110 nevelmachine (51701989)
€ 630,69
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van ANTARI M-11 Bühnennevelmachine (51701912)
ANTARI M-11 Bühnennevelmachine (51701912)
€ 1.742,38
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Eurolite N-19 nevelmachine
Eurolite N-19 nevelmachine
€ 119,00
-€ 42,60
€ 76,40
Verkoper: TRIKON

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Vertrouwen is belangrijk, controle is nog beter. Daarom controleren wij onze nevelvloeistoffen op basis van de geldende normen om te voldoen aan de wettelijke eisen, zoals de REACH-verordening.

Er moeten redenen zijn waarom een product al meer dan twee decennia het vertrouwen van klanten geniet. Er moeten redenen zijn waarom we in meer dan 20 jaar meer dan 1 miljoen eenheden nevelvloeistof hebben verkocht. Kwaliteit en betrouwbaarheid zijn de cruciale componenten voor succes. Onze klanten weten dat ze bij elke Eurolite vloeistof een absoluut hoogwaardig product in handen hebben. Om van hoge kwaliteit te zijn, moet een product niet alleen de gewenste nevel produceren; een vloeistof mag in geen geval de gezondheid van mensen in gevaar brengen. Dit klinkt misschien wat dramatisch, maar het is een feit dat onzuivere vloeistoffen de luchtwegen ernstig kunnen aantasten. Bovendien kunnen gemakkelijk ontvlambare vloeistoffen ook veel schade veroorzaken. Veel leveranciers houden helaas geen rekening met deze gevaren! Bij Steinigke worden de Eurolite-vloeistoffen daarentegen onderworpen aan een streng testproces. Bovendien laten we de vloeistoffen regelmatig testen door onafhankelijke instanties. Daarom kunnen wij, in tegenstelling tot veel anderen, garanderen dat onze vloeistoffen de volgende kwaliteitseigenschappen hebben:

  • Op waterbasis
  • Geurloos
  • Glycerine-vrij
  • Toxicologisch onschadelijk
  • Gezondheidstechnisch onschadelijk
  • Goed biologisch afbreekbaar
  • Niet ontvlambaar

Iedereen die onze nevelvloeistoffen gebruikt, schenkt ons vertrouwen. Wij beantwoorden dit vertrouwen door middel van strenge controles van onze vloeistoffen - zo hebben beide partijen er baat bij.



Extreem langdurig nevel effect met extreem hoge dichtheid

  • Geurtraal
  • Glycerine-vrije samenstelling
  • Milieutechnisch onschadelijk
  • Niet schadelijk voor de gezondheid
  • Goed biologisch afbreekbaar volgens OECD 301E/EEC 84/449 C3
  • Niet ontvlambaar, geen transportbeperkingen, geen gevaarlijke stoffen
  • Onderworpen aan constante controle
  • Bewezen kwaliteit
  • Geschikt voor toepassingsgebieden zoals: concerten/FOH; brandweer; podium
  • Nevelvloeistof op waterbasis, klaar voor gebruik
Verpakking:1 liter
Vloeistof type:Nevelvloeistof op waterbasis, klaar voor gebruik
Gewicht:1,11 kg
Fabrikant
Gewicht
1.21 kg
EAN
4026397383805
MPN (Manufacturer Part Number)
51704354

Fabrikant
Gewicht
1.21 kg
EAN
4026397383805
MPN (Manufacturer Part Number)
51704354
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Jopassy RGB rookmachine, 500W, met LED-verlichting voor rookeffecten, geschikt voor DJ's, met draadloze afstandsbediening en 13 kleuren
Jopassy RGB rookmachine, 500W, met LED-verlichting voor rookeffecten, geschikt voor DJ's, met draadloze afstandsbediening en 13 kleuren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Projectorlamp met DMX-besturing, 3 lenzen, RGB-kleuren, laser effect, full-color scanstraal, discoklamp, 500MW, geschikt voor DJ-shows, feesten, podiumverlichting en bars
Projectorlamp met DMX-besturing, 3 lenzen, RGB-kleuren, laser effect, full-color scanstraal, discoklamp, 500MW, geschikt voor DJ-shows, feesten, podiumverlichting en bars
€ 98,31
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van 1500W 3-in-1 nevelmachine: DMX LED-licht, RGB-nevelmachine met afstandsbediening
1500W 3-in-1 nevelmachine: DMX LED-licht, RGB-nevelmachine met afstandsbediening
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 125,96
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van LED-sneeuwmachine voor binnen, met 12 kleuren, afstandsbediening, 3 lichtmodi, podiumeffect, 900W, geschikt voor DJ, discotheek, kerstfeest, feest
LED-sneeuwmachine voor binnen, met 12 kleuren, afstandsbediening, 3 lichtmodi, podiumeffect, 900W, geschikt voor DJ, discotheek, kerstfeest, feest
€ 83,97
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van EUROLITE Rookvloeistof "P" Professional
EUROLITE Rookvloeistof "P" Professional
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 5,60
Verkoper: TRIKON
Productafbeelding van Bomann® Afzuigkap 60cm | Afzuigkap voor recirculatie en afvoer | stil | inclusief montagemateriaal | 3 standen | Afzuigkap voor recirculatie | DU 7607 G
Bomann® Afzuigkap 60cm | Afzuigkap voor recirculatie en afvoer | stil | inclusief montagemateriaal | 3 standen | Afzuigkap voor recirculatie | DU 7607 G
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 147,50
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Apple iPhone 13 Pro 128GB Sierrablau
Apple iPhone 13 Pro 128GB Sierrablau
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 340
Gereviseerd
€ 385,00
Gratis bezorging
Verkoper: MOBII-X
Productafbeelding van EUROLITE Rookvloeistof -E- Extrem, 1 liter
EUROLITE Rookvloeistof -E- Extrem, 1 liter
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 5,90
Verkoper: TRIKON
Productafbeelding van EUROLITE Rookvloeistof, 5 liter, €2,19 per liter, artikelnummer 51704199
EUROLITE Rookvloeistof, 5 liter, €2,19 per liter, artikelnummer 51704199
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,61
-77%
€ 14,20
Verkoper: TRIKON
Productafbeelding van Nefmachine met 12 kleuren, 500 watt, met afstandsbediening, 9 LED-lampen, rookmachine, podiumeffect voor DJ, discotheek, kerst, feest
Nefmachine met 12 kleuren, 500 watt, met afstandsbediening, 9 LED-lampen, rookmachine, podiumeffect voor DJ, discotheek, kerst, feest
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 80,58
-2%
€ 78,68
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van EUROLITE Rookvloeistof -B- Basic, 1 liter rookvloeistof
EUROLITE Rookvloeistof -B- Basic, 1 liter rookvloeistof
€ 4,20
Verkoper: TRIKON
Productafbeelding van EUROLITE Rookvloeistof -E- Extrem, 5 liter
EUROLITE Rookvloeistof -E- Extrem, 5 liter
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 68,63
-67%
€ 22,30
Verkoper: TRIKON
Productafbeelding van EUROLITE Rookvloeistof -B2D- Basis rookvloeistof, 1 liter
EUROLITE Rookvloeistof -B2D- Basis rookvloeistof, 1 liter
€ 4,50
Verkoper: TRIKON
Productafbeelding van EUROLITE Rookvloeistof -DSA-, effect, 1 liter rookvloeistof
EUROLITE Rookvloeistof -DSA-, effect, 1 liter rookvloeistof
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 7,70
Verkoper: TRIKON
Productafbeelding van EUROLITE Rookvloeistof -X- Extrem A2, 5 liter
EUROLITE Rookvloeistof -X- Extrem A2, 5 liter
€ 6,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 81,07
-57%
€ 34,80
Verkoper: TRIKON
Productafbeelding van Spotlight LED DJ-projector, discobeleuchtung, verlichting voor feesten en bars, lichteffect, 10W
Spotlight LED DJ-projector, discobeleuchtung, verlichting voor feesten en bars, lichteffect, 10W
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Eurolite rookvloeistof -C- standaard, 5 liter, 5 kg, transparant
Eurolite rookvloeistof -C- standaard, 5 liter, 5 kg, transparant
€ 59,41
-67%
€ 19,50
Verkoper: TRIKON
Productafbeelding van LED-licht, DJ-lichteffect, projector, discobeleuchtung, podiumverlichting, lichteffect, spotlicht, feestverlichting, geschikt voor kerst, Halloween, feest, bar, verjaardag
LED-licht, DJ-lichteffect, projector, discobeleuchtung, podiumverlichting, lichteffect, spotlicht, feestverlichting, geschikt voor kerst, Halloween, feest, bar, verjaardag
€ 27,81
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van LED RGB lichtprojector, DJ-verlichting, discobal, podiumverlichting, lichteffect, DMX-effect, spotlicht, geschikt voor feesten, bars en verjaardagen
LED RGB lichtprojector, DJ-verlichting, discobal, podiumverlichting, lichteffect, DMX-effect, spotlicht, geschikt voor feesten, bars en verjaardagen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 91,80
-€ 2,16
€ 89,64
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Feestverlichting, lichteffecten, podiumverlichting, podiumlampen, moving head RGBW, feestspot, DJ, discotheek, feesteffect, afstandsbediening
Feestverlichting, lichteffecten, podiumverlichting, podiumlampen, moving head RGBW, feestspot, DJ, discotheek, feesteffect, afstandsbediening
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 71,71
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van EUROLITE UV-LED-strip compleetset, 48 LED's, 60 cm, classic slim (51930332)
EUROLITE UV-LED-strip compleetset, 48 LED's, 60 cm, classic slim (51930332)
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,00
-52%
€ 30,70
Verkoper: TRIKON
Productafbeelding van LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van eurolite nevelvloeistof met geur, 20 ml, limoen
eurolite nevelvloeistof met geur, 20 ml, limoen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,80
Verkoper: TRIKON
Productafbeelding van EUROLITE Rookvloeistof -P2D- Professionele nevelvloeistof, 5 liter
EUROLITE Rookvloeistof -P2D- Professionele nevelvloeistof, 5 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 74,32
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van LED Hexagon Lampen, Bluetooth, RGBIC, Muzieksynchronisatie, Hexagonale Wandlamp, App-bediening voor feestverlichting, gaming, doe-het-zelf decoratie, set van 6
LED Hexagon Lampen, Bluetooth, RGBIC, Muzieksynchronisatie, Hexagonale Wandlamp, App-bediening voor feestverlichting, gaming, doe-het-zelf decoratie, set van 6
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 45,69
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Eurolite nevelvloeistof met aardbeiengeur, 20 ml
Eurolite nevelvloeistof met aardbeiengeur, 20 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,80
Verkoper: TRIKON
Productafbeelding van EUROLITE D-5 Rookvloeistof, 5 liter
EUROLITE D-5 Rookvloeistof, 5 liter
€ 8,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,00
Verkoper: TRIKON
Productafbeelding van Hama Smartwatch 4900, waterdicht, blauw
Hama Smartwatch 4900, waterdicht, blauw
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 180,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van ZELURXX Mini Beamer, draagbare 1080P Wi-Fi projector met speaker, LED home cinema projector voor smartphone/TV, Full HD, 120 inch scherm, wit-rood
ZELURXX Mini Beamer, draagbare 1080P Wi-Fi projector met speaker, LED home cinema projector voor smartphone/TV, Full HD, 120 inch scherm, wit-rood
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van Makita HR 2470 boorhamer 780 watt 2,4 J SDS-Plus + koffer
Makita HR 2470 boorhamer 780 watt 2,4 J SDS-Plus + koffer
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 150,42
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.