La Roche-Posay - Toleriane - Teint C11 Mineral 9 g

23,96

€ 479,20 / 1kg

plus 3,95 verzendkosten

Bij jou thuis

di 27 – wo 28 oktober
Wees er snel bij!
Poeders & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sisley Phyto Teint Perfection 7N Caramel (30 ml)
Sisley Phyto Teint Perfection 7N Caramel (30 ml)
€ 2.312,00/1l
€ 69,36
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van FOREVER Foundation BRONZER GLOW Verfijningispoeder #05 - Intense, 7 gram
FOREVER Foundation BRONZER GLOW Verfijningispoeder #05 - Intense, 7 gram
€ 7.868,57/1kg
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van YSL All Hours Hyper Luminize Highlighter, AI-gegenereerde afbeelding
YSL All Hours Hyper Luminize Highlighter
€ 530,40/1kg
€ 55,08
-3%
€ 53,04
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Afternoon Glow, highlighterpoeder van Bobbi Brown
Afternoon Glow, highlighterpoeder van Bobbi Brown
€ 6.630,00/1kg
€ 53,04
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van La Roche-Posay 3337872412066, Geschikt voor de gevoelige huid, Goudbeige, Beige, Pot, Geperst poeder, Voor vrouwen
La Roche-Posay 3337872412066, Geschikt voor de gevoelige huid, Goudbeige, Beige, Pot, Geperst poeder, Voor vrouwen
€ 3.472,63/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van La Roche-Posay - Toleriane Teint Compact - 14 Creme 9.5g
La Roche-Posay - Toleriane Teint Compact - 14 Creme 9.5g
€ 23.960,00/1l
€ 33,67
-28%
€ 23,96
Verkoper: Beautyplaza
Productafbeelding van La Roche-Posay - Toleriane Fixerend Poeder - 12g
La Roche-Posay - Toleriane Fixerend Poeder - 12g
€ 2.161,54/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,10
Verkoper: Haarshop
Productafbeelding van BELLÁPIERRE Mineralen bronzer - Starshine
BELLÁPIERRE Mineralen bronzer - Starshine
€ 1.734,00/1l
€ 17,34
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van e.l.f. C-Brightening Putty Primer Gezichtsprimer met Vitamine C 21 g
e.l.f. C-Brightening Putty Primer Gezichtsprimer met Vitamine C 21 g
€ 6,48/1l
€ 14,99
-13%
€ 12,95
Verkoper: SheMattersBeauty
Productafbeelding van Artdeco - Perfect Teint Iluminator 1
Artdeco - Perfect Teint Iluminator 1
€ 8.510,00/1l
€ 17,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sunkissed Glowgrip Hydraterende Primer met Glans, 24 ml
Sunkissed Glowgrip Hydraterende Primer met Glans, 24 ml
€ 492,50/1l
€ 11,82
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vichy - Dermablend Covermatte 45 Gold - 9.5 gr
Vichy - Dermablend Covermatte 45 Gold - 9.5 gr
€ 299,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 28,20
-23%
€ 21,56
Verkoper: Beautyplaza
Productafbeelding van Jane Iredale PurePressed Blush, kleur Dubonnet (3,2 g)
Jane Iredale PurePressed Blush, kleur Dubonnet (3,2 g)
€ 10.200,00/1kg
€ 32,64
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van INGLOT Crème Bronzer 90, 5 ml
INGLOT Crème Bronzer 90, 5 ml
€ 4.794,00/1l
€ 23,97
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van IDUN Minerals Poederfoundation 9 gr. - Natuurlijke Mineralen met SPF 15
IDUN Minerals Poederfoundation 9 gr. - Natuurlijke Mineralen met SPF 15
€ 35,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Vichy - Dermablend Covermatte 25 Nude - 9.5 gr
Vichy - Dermablend Covermatte 25 Nude - 9.5 gr
€ 2,16/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 29,87
-27%
€ 21,56
Verkoper: Beautyplaza
Productafbeelding van Mary Kay Chromafusion Highlighterpoeder Honey Glow, 5 g
Mary Kay Chromafusion Highlighterpoeder Honey Glow, 5 g
€ 3.498,00/1kg
€ 17,49
Verkoper: lithuaniashop
Productafbeelding van Catr.Holid.Skin Luminous Bronzer 02
Catr.Holid.Skin Luminous Bronzer 02
€ 1.247,50/1kg
€ 9,98
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumtoi
Productafbeelding van Guerlain - Terracotta Bronzing Powder 8,5 g
Guerlain - Terracotta Bronzing Powder 8,5 g
€ 51,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 51,63
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

La Roche-Posay Toleriane Teint C11 Mineral is een minerale compact foundation speciaal ontwikkeld voor de gevoelige en intolerante huid. Deze poederfoundation egaliseert de teint op natuurlijke wijze zonder de poriën te verstoppen. Dankzij de hoge dekking camoufleert het roodheid, onzuiverheden en pigmentvlekjes zonder de huid te belasten. De formule is verrijkt met kalmerend thermaal bronwater van La Roche-Posay en bevat geen parfum of conserveermiddelen, waardoor het perfect is voor de meest gevoelige huidtypes.


Belangrijkste eigenschappen


  • Compacte poederfoundation met hoge dekking




  • Speciaal voor de gevoelige of intolerante huid




  • Egaliseert de teint zonder maskereffect




  • Matterend effect met een natuurlijke finish




  • Niet-comedogeen, parfumvrij en zonder conserveermiddelen




  • Verrijkt met thermaal bronwater van La Roche-Posay




  • Hypoallergeen en getest




La Roche-Posay Toleriane Teint C11 Mineral kopen bij Haarshop.nl

nl en geef je gevoelige huid een egale en natuurlijke uitstraling met verzorgende bescherming. Bestel vandaag nog en wij zorgen dat je bestelling snel en zorgvuldig bij je thuis wordt bezorgd!

Kleur
Beige
Gewicht
50 g
Inhoud
1 ml
Ingrediënten
Algemene categorieaanduiding (niet specifiek voor een product, INCI): Talk- Mica- Silica- Magnesiumstearaat- CI 77491- CI 77492- CI 77499. Pigmenten en dragers kunnen variëren afhankelijk van de kleur.
Fabrikant
La Roche-Posay
EAN
3337872412042
03337872412042
MPN (Manufacturer Part Number)
58786

Kleur
Beige
Gewicht
50 g
Inhoud
1 ml
Ingrediënten
Algemene categorieaanduiding (niet specifiek voor een product, INCI): Talk- Mica- Silica- Magnesiumstearaat- CI 77491- CI 77492- CI 77499. Pigmenten en dragers kunnen variëren afhankelijk van de kleur.
Fabrikant
La Roche-Posay
EAN
3337872412042
03337872412042
MPN (Manufacturer Part Number)
58786
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Set van 6 wijnglazen, 300 ml. Zwarte rode wijnglazen, witte wijnglazen, wijnglas
Set van 6 wijnglazen, 300 ml. Zwarte rode wijnglazen, witte wijnglazen, wijnglas
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 27,99
Verkoper: Sendez_GmbH
Productafbeelding van La Roche-Posay - Toleriane Fixerend Poeder - 12g
La Roche-Posay - Toleriane Fixerend Poeder - 12g
€ 2.161,54/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,10
Verkoper: Haarshop
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 558
€ 58,10
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van La Roche-Posay 3337872412066, Geschikt voor de gevoelige huid, Goudbeige, Beige, Pot, Geperst poeder, Voor vrouwen
La Roche-Posay 3337872412066, Geschikt voor de gevoelige huid, Goudbeige, Beige, Pot, Geperst poeder, Voor vrouwen
€ 3.472,63/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van La Roche-Posay - Toleriane - Teint C13 Mineralen 9.5g
La Roche-Posay - Toleriane - Teint C13 Mineralen 9.5g
€ 2.522,11/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,96
Verkoper: Beautyplaza
Productafbeelding van La Roche-Posay - Toleriane Teint Compact - 14 Creme 9.5g
La Roche-Posay - Toleriane Teint Compact - 14 Creme 9.5g
€ 23.960,00/1l
€ 33,67
-28%
€ 23,96
Verkoper: Beautyplaza
Productafbeelding van Vichy - Dermablend Covermatte 35 Sand - 9.5 gr
Vichy - Dermablend Covermatte 35 Sand - 9.5 gr
€ 308,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 28,54
-24%
€ 21,56
Verkoper: Beautyplaza
Productafbeelding van Roche-Posay Effaclar Mat, 30 ml
Roche-Posay Effaclar Mat, 30 ml
€ 285,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,82
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van La Roche-Posay - Effaclar MAT+ - 40 ml
La Roche-Posay - Effaclar MAT+ - 40 ml
€ 489,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 19,56
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Variete – mascara, langdurig effect, dekking
Eveline Cosmetics Variete – mascara, langdurig effect, dekking
€ 680,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,80
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Philips Sonicare HX9054/17 G3, set van 4 stuks, voor tandvleesverzorging en wittere tanden
Philips Sonicare HX9054/17 G3, set van 4 stuks, voor tandvleesverzorging en wittere tanden
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 183
€ 31,-
Verkoper: EssentialsJG
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 2.200,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1537
€ 22,-
Gratis bezorging
Verkoper: Aurelienproducts
Productafbeelding van Set professionele dweil met emmer, voorzien van geïntegreerde wielen
Set professionele dweil met emmer, voorzien van geïntegreerde wielen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 560
€ 69,18
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van SCHÜTTE design badkraan DENVER, badkraan met 1/2" doucheaansluiting, eengreeps badkraan, mat zwart
SCHÜTTE design badkraan DENVER, badkraan met 1/2" doucheaansluiting, eengreeps badkraan, mat zwart
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 120,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 52,37
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.015,10/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 286
€ 101,51
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco
Productafbeelding van La Roche-Posay - Respectissime Waterproof Oogreiniger - 125 ml
La Roche-Posay - Respectissime Waterproof Oogreiniger - 125 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Intelligente hula-hoepel, verstelbaar voor training, fitness, buikspieroefeningen en gymnastiek - SPINSLIM, roze
Intelligente hula-hoepel, verstelbaar voor training, fitness, buikspieroefeningen en gymnastiek - SPINSLIM, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van REEBOK Sneakers 100010027GLIDE_BIWHIGRY
REEBOK Sneakers 100010027GLIDE_BIWHIGRY
€ 73,80
Gratis bezorging
Verkoper: GH-STORES
Productafbeelding van Weleda 4001638088459, Crème, voor vrouwen, voor een droge huid, anti-aging, hydraterend, voedend, beschermend, regenererend, verzachtend, verzorgend, 50 ml, tube
Weleda 4001638088459, Crème, voor vrouwen, voor een droge huid, anti-aging, hydraterend, voedend, beschermend, regenererend, verzachtend, verzorgend, 50 ml, tube
€ 244,80/1l
€ 12,24
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
€ 232,47/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 231
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Beautissu Campix, 60x190 cm, antraciet, gastenmatras, gastenbed, opvouwbaar
Beautissu Campix, 60x190 cm, antraciet, gastenmatras, gastenbed, opvouwbaar
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 47,99
-2%
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Kinderbed Vitalispa Enzo Wit 90x200 cm, Model 25363
Kinderbed Vitalispa Enzo Wit 90x200 cm, Model 25363
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 252,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 570
€ 36,85
-4%
€ 35,32
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Lattafa | Khamrah |  100 ml
Lattafa | Khamrah | 100 ml
€ 3.356,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2497
€ 33,56
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Ninja AF100EU Ninja Max       6 -in-1  Heißluftfritteuse         AF100EU
Ninja AF100EU Ninja Max 6 -in-1 Heißluftfritteuse AF100EU
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 211,-
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van La Roche-Posay - Anthelios UVMune 400 SPF50+ - 50 ml
La Roche-Posay - Anthelios UVMune 400 SPF50+ - 50 ml
€ 459,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van MONZANA Wandklok, radiogestuurd, geluidsarm, zwart, zilver, 31 cm, groot
MONZANA Wandklok, radiogestuurd, geluidsarm, zwart, zilver, 31 cm, groot
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 122
€ 32,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Parfum voor dames, Annayake An'na Annayake, Eau de Parfum, 100 ml
Parfum voor dames, Annayake An'na Annayake, Eau de Parfum, 100 ml
€ 477,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 47,76
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Xiaomi stofzuiger G20 Lite
Xiaomi stofzuiger G20 Lite
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 92,64
Verkoper: Shopmobile

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 27 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super poeder voor couperose
Beoordeeld op 30 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Revlon Colorstay Light 820, matmakend, geperst gezichtspuder, 1 stuk.
Revlon Colorstay Light 820, matmakend, geperst gezichtspuder, 1 stuk.
€ 17,99
€ 17,99
2% Voucher
Verkoper: Lemonbite
€ 2.141,67/1kg
Productafbeelding van Revlon ColorStay Compactpoeder, Licht/Medium: Breng het met de bijgeleverde applicator aan over uw hele gezicht, met speciale aandacht voor de T-zone (voorhoofd, neus, ...).
Revlon ColorStay Compactpoeder, Licht/Medium: Breng het met de bijgeleverde applicator aan over uw hele gezicht, met speciale aandacht voor de T-zone (voorhoofd, neus, ...).
€ 16,99
€ 16,99
2% Voucher
Verkoper: Lemonbite
€ 1.699,00/1kg
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sisley Phyto-Poudre Compacte, Geschikt voor elk huidtype, Roze, Palette, Geperst poeder, Egaliserend, 12 ml
Sisley Phyto-Poudre Compacte, Geschikt voor elk huidtype, Roze, Palette, Geperst poeder, Egaliserend, 12 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 81,67
-14%
€ 69,44
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.786,67/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-Teint, losse poeder, universeel, medium, gebruind, diep, beige, met doseerder, los poeder
Sisley Phyto-Teint, losse poeder, universeel, medium, gebruind, diep, beige, met doseerder, los poeder
€ 75,48
-4%
€ 71,74
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.978,33/1kg
Productafbeelding van Bobbi Brown Nude Finish Verhelderende Poeder 6,6g
Bobbi Brown Nude Finish Verhelderende Poeder 6,6g
€ 57,12
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 8.654,55/1kg
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sisley Phyto-poudre Compact, voor normale huid, tint Bronze, verpakking, geperst poeder, mat, 12 g
Sisley Phyto-poudre Compact, voor normale huid, tint Bronze, verpakking, geperst poeder, mat, 12 g
€ 102,00
-€ 38,54
€ 63,46
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.173,00/1kg
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sisley Blur Expert, Geschikt voor elk huidtype, Licht, Beige, Verpakking, Geperst poeder, Natuurlijk, Strassend
Sisley Blur Expert, Geschikt voor elk huidtype, Licht, Beige, Verpakking, Geperst poeder, Natuurlijk, Strassend
€ 63,70
-2%
€ 62,04
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.640,00/1kg
Productafbeelding van Dior Forever Cushion, Geschikt voor elk huidtype, Medium, Licht, Losse poeder, Natuurlijk/Natuurlijk, 10 g
Dior Forever Cushion, Geschikt voor elk huidtype, Medium, Licht, Losse poeder, Natuurlijk/Natuurlijk, 10 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,26
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.426,00/1kg
Productafbeelding van Forever Nude Bronzer Glow Poeder Bronzers #04-warm Matte Dior, 7 gram
Forever Nude Bronzer Glow Poeder Bronzers #04-warm Matte Dior, 7 gram
€ 56,10
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 8.014,29/1kg
Productafbeelding van Medium Bronzerpoeder van Bobbi Brown
Medium Bronzerpoeder van Bobbi Brown
€ 47,58
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 432,55/1kg
Productafbeelding van Bobbi Brown Nude Finish Verhelderende Poeder 6,6g
Bobbi Brown Nude Finish Verhelderende Poeder 6,6g
€ 54,87
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 8.313,64/1kg
Productafbeelding van Golden Light, bronzer van Bobbi Brown
Golden Light, bronzer van Bobbi Brown
€ 47,94
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.326,67/1kg
Productafbeelding van Bobbi Brown Bronzer, licht, 10 g
Bobbi Brown Bronzer, licht, 10 g
€ 54,06
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 470,09/1kg
Productafbeelding van Bronzerpoeder (9 g) - Kleur: Donkerbruin
Bronzerpoeder (9 g) - Kleur: Donkerbruin
€ 53,04
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.893,33/1kg
Productafbeelding van Afternoon Glow, highlighterpoeder van Bobbi Brown
Afternoon Glow, highlighterpoeder van Bobbi Brown
€ 53,04
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.630,00/1kg
Productafbeelding van Jane Iredale Amazing Base Losse Minerale Poeder, Natuurlijk (10,5 g)
Jane Iredale Amazing Base Losse Minerale Poeder, Natuurlijk (10,5 g)
€ 44,88
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.274,29/1kg
Productafbeelding van Compacte bronzerpoeder Bronze Goddess van Estee Lauder, kleur 02-Medium (21 g)
Compacte bronzerpoeder Bronze Goddess van Estee Lauder, kleur 02-Medium (21 g)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 41,82
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.991,43/1kg
Welkomstdeals
Productafbeelding van #03 Golden Medina YSL All Hours Hyper Bronze Poeder
#03 Golden Medina YSL All Hours Hyper Bronze Poeder
€ 53,04
-10%
€ 47,21
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.573,67/1kg
Welkomstdeals
Productafbeelding van #02 Buff Dune YSL All Hours Hyper Bronze Poeder
#02 Buff Dune YSL All Hours Hyper Bronze Poeder
€ 52,02
-9%
€ 47,26
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.301,33/1kg