Swiffer Stofzuiger met handgreep en microvezeldoek verwijdert stof en haren

€ 17,95

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – wo 7 oktober
Wees er snel bij!
Plumeaus & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Swiffer Stofvangerdoekjes, 9 stuks - Vangen 3 keer meer stof en haren op (verpakking van 3)
Swiffer Stofvangerdoekjes, 9 stuks - Vangen 3 keer meer stof en haren op (verpakking van 3)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 39,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van 2x Swiffer XXL Stofdoek Startpakket
2x Swiffer XXL Stofdoek Startpakket
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 29,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Swiffer Stofzuiger XXL set met telescopische steel, handgreep en 14 doekjes – ideaal voor het reinigen van meubels, verwijdert stof, haren en allergenen effectief
Swiffer Stofzuiger XXL set met telescopische steel, handgreep en 14 doekjes – ideaal voor het reinigen van meubels, verwijdert stof, haren en allergenen effectief
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 34,95
-14%
€ 29,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Swiffer Duster XXL + 2 dusters
Swiffer Duster XXL + 2 dusters
€ 29,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Swiffer Duster Kit - 1 Handvat & 7 Navul Stofdoekjes
Swiffer Duster Kit - 1 Handvat & 7 Navul Stofdoekjes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 33,95
-74%
€ 8,82
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Stofzuiger-starterset (handvat + 3 doeken), stofwisser
Stofzuiger-starterset (handvat + 3 doeken), stofwisser
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 13,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Swiffer 8001090380210 Stofzuiger met 360 graden zuigkracht, XXL startpakket
Swiffer 8001090380210 Stofzuiger met 360 graden zuigkracht, XXL startpakket
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 3,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Swiffer Duster Trap & Lock 9 Stuks
Swiffer Duster Trap & Lock 9 Stuks
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 9,45
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Stofwisser Duster XL
Stofwisser Duster XL
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 19,08
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van 3 stuks telescopische stofwissers, uitschuifbaar. Handzame stofwissers met telescopische steel
3 stuks telescopische stofwissers, uitschuifbaar. Handzame stofwissers met telescopische steel
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 9,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Swiffer Starterset 3 doekjes met Febreze
Swiffer Starterset 3 doekjes met Febreze
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,83
-2%
€ 3,73
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Peggy Perfect 6050 Peggy Perfect, magnetische starterset
Peggy Perfect 6050 Peggy Perfect, magnetische starterset
€ 42,62
-51%
€ 20,71
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Pronto StaubXpress navulverpakking, geurvrij (1 x 5 verwisselbare fiberkoppen)
Pronto StaubXpress navulverpakking, geurvrij (1 x 5 verwisselbare fiberkoppen)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 19,82
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Set van 2 telescoopstofwissers | Stofwisser met telescopische steel | Uittrekbare telescopische stofwisser | Handstofwisser met telescopische steel
Set van 2 telescoopstofwissers | Stofwisser met telescopische steel | Uittrekbare telescopische stofwisser | Handstofwisser met telescopische steel
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Staubmagnet XXL Startset (Telescoopsteel + 2 doeken), Stofwisser
Staubmagnet XXL Startset (Telescoopsteel + 2 doeken), Stofwisser
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 49,49
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Swiffer Duster-kit, startset: 1 handvat, 3 doekjes
Swiffer Duster-kit, startset: 1 handvat, 3 doekjes
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 38,62
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Nölle 281500 Staubwedel Teleskopstiel
Nölle 281500 Staubwedel Teleskopstiel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van JOHNSON Pronto StaubXpress Set met handgreep + 2 navullingen
JOHNSON Pronto StaubXpress Set met handgreep + 2 navullingen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,20
-3%
€ 4,06
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Swiffer 8700216711135, Swiffer Dweildoeken met Febreze-geur, 23 stuks
Swiffer 8700216711135, Swiffer Dweildoeken met Febreze-geur, 23 stuks
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 24,62
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

 

Stofzuiger Starterset 

  • Verwijdert stof, vuil en haren van alle oppervlakken en houdt ze vast.
  • In tegenstelling tot traditionele doekjes die stof alleen maar opwekken, vangt de Swiffer Stofzuiger tot drie keer meer stof.
  • De flexibele handgreep en vezels maken het gemakkelijker om overal schoon te maken, vooral op moeilijk bereikbare plaatsen zoals jaloezieën, boekenkasten en lampen.
  • De zachte vezels beschadigen decoratie en meubels niet.
  • 1 handgreep en 1 doekje.

 

Voorbeelden van gebruik: 

  • Overal waar u stof wilt verwijderen:
  • Reinigen van raamkozijnen en jaloezieën
  • Stof verwijderen van lampen, computers, toetsenborden, schermen en andere elektronische apparaten
  • Reinigen van houten en rieten meubels, plinten, onder meubels en constructies
  • Stof verwijderen van muziekinstrumenten.
  • Stof verwijderen van boeken en boekenkasten.
  • Stof verwijderen van lederen artikelen, planten, ventilatoren
  • Verwijderen van spinnenwebben en dierenharen.

 

 

De Swiffer Stofzuiger
De Swiffer Stofzuiger bestaat uit duizenden microvezels die, bij gebruik, een elektrostatische lading genereren. Het dichte weefsel van de Swiffer vangt het vuil volledig op en trekt de deeltjes, als een magneet, naar binnen. Met de pluizige en flexibele stofwisser bereikt u moeiteloos zelfs de moeilijkste plekjes. En dat keer op keer, want elk Swiffer doekje is tot vijf keer toe herbruikbaar!

 

Kleur
Bont
Fabrikant
Gewicht
0.24 kg
EAN
4084500407633
MPN (Manufacturer Part Number)
68017-145857

Kleur
Bont
Fabrikant
Gewicht
0.24 kg
EAN
4084500407633
MPN (Manufacturer Part Number)
68017-145857
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Swiffer, artikelnummer 5410076291076, blauw
Swiffer, artikelnummer 5410076291076, blauw
€ 13,16/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 139
€ 10,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Set van 10 theedoeken, katoen, 50x70 cm, blauw geruit
Set van 10 theedoeken, katoen, 50x70 cm, blauw geruit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 55,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Bestron Mini-koekjesmaker met dierenmotieven, wafelijzer voor mini-wafelkoekjes, met indicatielampje en antiaanbaklaag, 700 watt, kleur: roze
Bestron Mini-koekjesmaker met dierenmotieven, wafelijzer voor mini-wafelkoekjes, met indicatielampje en antiaanbaklaag, 700 watt, kleur: roze
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 47,82
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van EDZARD Theelichthouders, nachtlampjes, set van 50, transparante behuizing, brandduur ongeveer 8 uur.
EDZARD Theelichthouders, nachtlampjes, set van 50, transparante behuizing, brandduur ongeveer 8 uur.
€ 8,03/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: Provantis
Productafbeelding van Famanu set van 24 microvezeldoeken - 32x32 cm, 270 g/m², verkrijgbaar in verschillende kleuren
Famanu set van 24 microvezeldoeken - 32x32 cm, 270 g/m², verkrijgbaar in verschillende kleuren
€ 543,95/1m²
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 57,40
-2%
€ 55,70
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Oral-B PRO 700 CrossAction, Volwassenen, Oscillerend-roterende elektrische tandenborstel, Dagelijks gebruik, Blauw, Wit, Batterij, Ingebouwd
Oral-B PRO 700 CrossAction, Volwassenen, Oscillerend-roterende elektrische tandenborstel, Dagelijks gebruik, Blauw, Wit, Batterij, Ingebouwd
€ 559,19/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 158,90
-€ 13,51
€ 145,39
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Set van 2 strandhanddoeken, duurzame en absorberende badhanddoeken in de afmeting 70x180 cm, 100% katoen, blauw, AI-gegenereerde afbeelding
Set van 2 strandhanddoeken, duurzame en absorberende badhanddoeken in de afmeting 70x180 cm, 100% katoen, blauw
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 75,13
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Alassio 43119 Alassio Schlüsseletui, aus Nappa-Leder, schwarz
Alassio 43119 Alassio Schlüsseletui, aus Nappa-Leder, schwarz
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 34,32
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Celebrations, 1,435 kg
Celebrations, 1,435 kg
€ 30,47/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 43,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Febreze Badluchtverfrisser "Aprilfrisch", 7,5 ml. (Artikelnummer: 8006540465165)
Febreze Badluchtverfrisser "Aprilfrisch", 7,5 ml. (Artikelnummer: 8006540465165)
€ 560,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Swirl® 622189 Stofzuigzak - Merk Siemens/Bosch - S 67 AirSpace
Swirl® 622189 Stofzuigzak - Merk Siemens/Bosch - S 67 AirSpace
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 9,20
Verkoper: PG-Service
Productafbeelding van Maoam Fruit - 265 st - 1200 gram
Maoam Fruit - 265 st - 1200 gram
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 21,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Samsung, snellaadkabel (USB-C naar USB-C, 1 meter), zwart
Samsung, snellaadkabel (USB-C naar USB-C, 1 meter), zwart
€ 18,49/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 18,49
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
Productafbeelding van Aardappelplantzak XXL - 2 stuks / elk 70 liter - met handgrepen en kijkvenster
Aardappelplantzak XXL - 2 stuks / elk 70 liter - met handgrepen en kijkvenster
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
€ 140,80/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van SAMSUNG mobiele snellader 15W, inclusief USB-C kabel, wit
SAMSUNG mobiele snellader 15W, inclusief USB-C kabel, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 505
€ 15,90
Verkoper: Phonmatic
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 12,39
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 400
€ 5,34
Verkoper: Jumada
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 556
€ 43,96
-16%
€ 36,85
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2198
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Swiffer Duster Kit - 1 Handvat & 7 Navul Stofdoekjes
Swiffer Duster Kit - 1 Handvat & 7 Navul Stofdoekjes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 33,95
-74%
€ 8,82
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Swiffer 8001090630612 Startset vloerwisser, droog-/natdoekjes (A)
Swiffer 8001090630612 Startset vloerwisser, droog-/natdoekjes (A)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 29,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Swiffer Duster Trap & Lock 9 Stuks
Swiffer Duster Trap & Lock 9 Stuks
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 9,45
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Stofzuiger-starterset (handvat + 3 doeken), stofwisser
Stofzuiger-starterset (handvat + 3 doeken), stofwisser
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 13,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Feuchte doekjes voor vloeren, navulverpakking, 24 stuks, reinigingsdoekjes
Feuchte doekjes voor vloeren, navulverpakking, 24 stuks, reinigingsdoekjes
€ 246,60/1m²
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 43,46
-66%
€ 14,50
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van 3 stuks telescopische stofwissers, uitschuifbaar. Handzame stofwissers met telescopische steel
3 stuks telescopische stofwissers, uitschuifbaar. Handzame stofwissers met telescopische steel
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 9,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Ferrero Schoko Bons White, 200g
Ferrero Schoko Bons White, 200g
€ 81,20/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 16,24
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
€ 20,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 31,90
-3%
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Grundig Draadloze Sport In-Ear Oordopjes – Bluetooth Oortjes met Microfoon – Earbuds met Touch Control – LED Laadindicatie – Batterijduur van 7 uur – 2 uur Oplaadtijd
Grundig Draadloze Sport In-Ear Oordopjes – Bluetooth Oortjes met Microfoon – Earbuds met Touch Control – LED Laadindicatie – Batterijduur van 7 uur – 2 uur Oplaadtijd
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 248
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 19 mei 2019 op
Melden
Snel en gemakkelijk stof verwijderen
Beoordeeld op 20 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super praktisch "huishoudhulpje
Beoordeeld op 1 augustus 2022 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 10 maart 2022 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Stofwisser, telescopisch, wasbaar, set van 10 stuks, uittrekbaar tot 250 cm, oranje/grijs
Stofwisser, telescopisch, wasbaar, set van 10 stuks, uittrekbaar tot 250 cm, oranje/grijs
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Stofdoek, telescopisch, wasbaar, uittrekbaar tot 254 cm, grijs, 5 stuks
Stofdoek, telescopisch, wasbaar, uittrekbaar tot 254 cm, grijs, 5 stuks
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Telescopische stofwisser met uitschuifbare steel, voorzien van 3 microvezeldoeken, plat, roestvrij staal, 72-215 cm
Telescopische stofwisser met uitschuifbare steel, voorzien van 3 microvezeldoeken, plat, roestvrij staal, 72-215 cm
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Stofdoek telescoop, 7 stuks, uitschuifbaar tot 213 cm, microvezel met haak, grijs
Stofdoek telescoop, 7 stuks, uitschuifbaar tot 213 cm, microvezel met haak, grijs
€ 51,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Stofwisser, telescopisch, wasbaar, microvezel, roestvrij staal, uittrekbaar tot 254 cm, blauw
Stofwisser, telescopisch, wasbaar, microvezel, roestvrij staal, uittrekbaar tot 254 cm, blauw
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Stofwisser-telescoopsset, 8-delig. Microvezel, uitschuifbaar tot 250 cm, wasbaar, geschikt voor hoge plafonds
Stofwisser-telescoopsset, 8-delig. Microvezel, uitschuifbaar tot 250 cm, wasbaar, geschikt voor hoge plafonds
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Uitschuifbare microvezelstofwisser met telescopische stang, 254 cm, wasbaar, flexibel, roestvrij staal
Uitschuifbare microvezelstofwisser met telescopische stang, 254 cm, wasbaar, flexibel, roestvrij staal
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Stofwisser, telescopisch uitschuifbaar tot 245 cm, wasbaar, set van 6, blauw
Stofwisser, telescopisch uitschuifbaar tot 245 cm, wasbaar, set van 6, blauw
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Telescopische stofborstel met een flexibele microvezelkop, roestvrij staal, grijs/wit, set van 6 stuks
Telescopische stofborstel met een flexibele microvezelkop, roestvrij staal, grijs/wit, set van 6 stuks
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Uitrekbare, wasbare stofwisser met siliconen dop, rood, 237 cm
Uitrekbare, wasbare stofwisser met siliconen dop, rood, 237 cm
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Telescopische stofzuiger, wasbaar, uittrekbaar, met siliconen dop, hemelsblauw
Telescopische stofzuiger, wasbaar, uittrekbaar, met siliconen dop, hemelsblauw
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Telescopische stofwisser, wasbaar, uittrekbaar, met siliconen dop, geschikt voor het verwijderen van spinnenwebben op hoge plafonds en ventilatoren, kleur: oranje
Telescopische stofwisser, wasbaar, uittrekbaar, met siliconen dop, geschikt voor het verwijderen van spinnenwebben op hoge plafonds en ventilatoren, kleur: oranje
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Telescopische stofwisser, wasbaar, uittrekbaar tot 254 cm, grijs, 3 stuks
Telescopische stofwisser, wasbaar, uittrekbaar tot 254 cm, grijs, 3 stuks
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Stofwisser-telescoopset, 8-delig, tot 243 cm lengte, microvezel, flexibel, met roestvrijstalen steel
Stofwisser-telescoopset, 8-delig, tot 243 cm lengte, microvezel, flexibel, met roestvrijstalen steel
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Stofwisser, telescopisch, wasbaar, microvezel, roestvrij staal, uittrekbaar tot 254 cm, grijs
Stofwisser, telescopisch, wasbaar, microvezel, roestvrij staal, uittrekbaar tot 254 cm, grijs
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Microvezel schoonmaakset, 7-delig, met telescopische steel tot 242 cm, flexibel, inclusief ruitenborstel
Microvezel schoonmaakset, 7-delig, met telescopische steel tot 242 cm, flexibel, inclusief ruitenborstel
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Telescopische stofwisser, uittrekbaar, wasbaar, met siliconen dop, geschikt voor het verwijderen van spinnenwebben op hoge plafonds, 237 cm, grijs
Telescopische stofwisser, uittrekbaar, wasbaar, met siliconen dop, geschikt voor het verwijderen van spinnenwebben op hoge plafonds, 237 cm, grijs
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Stofwisser met telescopische steel, voorzien van microvezelwisser, flexibele hoekborstel, roestvrijstalen stang, grijs, set van 3
Stofwisser met telescopische steel, voorzien van microvezelwisser, flexibele hoekborstel, roestvrijstalen stang, grijs, set van 3
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Telescopische stofwisser set, grijs, wasbaar, uittrekbaar tot 245 cm, 6 stuks
Telescopische stofwisser set, grijs, wasbaar, uittrekbaar tot 245 cm, 6 stuks
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Stofwisser, telescoopmodel, wasbaar, extra lang (254 cm), uittrekbaar, microvezel, grijs
Stofwisser, telescoopmodel, wasbaar, extra lang (254 cm), uittrekbaar, microvezel, grijs
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion