Clairalfa multifunctioneel papier, DCP, DIN A4, 350 g/m², wit, 125 vellen

€ 31,50

€ 18,53-41%

plus € 9,95 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Printerpapier & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Clairalfa 3801C, multifunctioneel papier, DCP, DIN A4, 300 g/m², wit
Clairalfa 3801C, multifunctioneel papier, DCP, DIN A4, 300 g/m², wit
€ 67,57/1kg
€ 20,27
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Clairalfa multifunctioneel papier DCP, DIN A3, 80 g/m², wit
Clairalfa multifunctioneel papier DCP, DIN A3, 80 g/m², wit
€ 82,98
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Clairalfa multifunctioneel papier DCP, DIN A3, 90 g/m², wit
Clairalfa multifunctioneel papier DCP, DIN A3, 90 g/m², wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 83,86
-31%
€ 57,30
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Clairalfa 1844C multifunctioneel papier, DCP, DIN A4, 120 g/m², wit
Clairalfa 1844C multifunctioneel papier, DCP, DIN A4, 120 g/m², wit
€ 136,08/1kg
€ 16,33
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Clairefontaine 1800C multifunctioneel papier, DCP, DIN A4, 80 g/m², wit
Clairefontaine 1800C multifunctioneel papier, DCP, DIN A4, 80 g/m², wit
€ 277,75/1kg
€ 22,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Clairalfa multifunctioneel papier DCP, DIN A3, 100 g/m², wit
Clairalfa multifunctioneel papier DCP, DIN A3, 100 g/m², wit
€ 35,54
-16%
€ 29,62
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Clairalfa 1843C multifunctioneel papier, DCP, DIN A3, 160 g/m², wit
Clairalfa 1843C multifunctioneel papier, DCP, DIN A3, 160 g/m², wit
€ 30,23
-16%
€ 25,19
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Clairalfa 50706C, multifunctioneel papier voor inkjetprinters, DIN A4, 100 g/m²
Clairalfa 50706C, multifunctioneel papier voor inkjetprinters, DIN A4, 100 g/m²
€ 64,79
-31%
€ 44,43
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Clairalfa 50712C, multifunctioneel papier voor inkjetprinters, DIN A4, 160 g/m²
Clairalfa 50712C, multifunctioneel papier voor inkjetprinters, DIN A4, 160 g/m²
€ 58,89
-31%
€ 40,46
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Clairalfa multifunctioneel papier, DIN A4, 80 g/m², Smartpack
Clairalfa multifunctioneel papier, DIN A4, 80 g/m², Smartpack
€ 90,68
-56%
€ 39,68
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Clairalfa multifunctioneel papier DCP, A4, 100 g/m², ivoorwit
Clairalfa multifunctioneel papier DCP, A4, 100 g/m², ivoorwit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 64,79
-31%
€ 44,43
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Clairalfa multifunctioneel papier, DIN A4, 210 g/m², extra wit
Clairalfa multifunctioneel papier, DIN A4, 210 g/m², extra wit
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Clairalfa 1979HOC, multifunctioneel papier, DIN A4, 80 g/m², extra wit
Clairalfa 1979HOC, multifunctioneel papier, DIN A4, 80 g/m², extra wit
€ 46,55
-49%
€ 23,45
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Clairalfa 1979C, multifunctioneel papier, DIN A4, 80 g/m², extra wit
Clairalfa 1979C, multifunctioneel papier, DIN A4, 80 g/m², extra wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,84
-33%
€ 35,22
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Clairalfa multifunctioneel papier evercopy plus, DIN A3, 80 g/m²
Clairalfa multifunctioneel papier evercopy plus, DIN A3, 80 g/m²
€ 33,42
-41%
€ 19,66
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Clairefontaine 50014SC, Clairefontaine multifunctioneel papier DCP GREEN, A4, 90 g/m²
Clairefontaine 50014SC, Clairefontaine multifunctioneel papier DCP GREEN, A4, 90 g/m²
€ 271,67/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Clairalfa 1952C multifunctioneel papier, DIN A4, 120 g/m², extra wit
Clairalfa 1952C multifunctioneel papier, DIN A4, 120 g/m², extra wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,11
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Clairalfa multifunctioneel papier, gelijkwaardig, DIN A4, 80 g/m²
Clairalfa multifunctioneel papier, gelijkwaardig, DIN A4, 80 g/m²
€ 25,25
-31%
€ 17,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Clairalfa multifunctioneel papier evercopy premium, DIN A4
Clairalfa multifunctioneel papier evercopy premium, DIN A4
€ 38,29
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Clairalfa multifunctioneel papier, DIN A3, 160 g/m², geel
Clairalfa multifunctioneel papier, DIN A3, 160 g/m², geel
€ 87,74
-31%
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Ideaal geschikt voor alle soorten kleurendruk.
  • Optimale kleurweergave, heldere resultaten.
  • Perfect vlak oppervlak.
  • Hoog witgehalte: 170 CIE.
  • Hoogglanzend: 150 Bekk.
  • Transparante, herbruikbare en recyclebare verpakking.
  • FSC-gecertificeerd: geproduceerd van pulp afkomstig uit duurzaam beheerde bossen.
  • Geschikt voor alle lasersystemen en kleureninktprinters.


Kwaliteitspapier voor het printen van schema's, architectuurtekeningen en fijne lijntjes, 90 g/m², papier is niet aan een rol bevestigd, verpakt per 6 stuks
DIN-formaat
A4
Kleur
Wit
Gramgewicht (gewicht per m²)
350 g/m²
Aantal stuks
1
Gewicht
350 g
EAN
3329680380606
MPN (Manufacturer Part Number)
3806C

DIN-formaat
A4
Kleur
Wit
Gramgewicht (gewicht per m²)
350 g/m²
Aantal stuks
1
Gewicht
350 g
EAN
3329680380606
MPN (Manufacturer Part Number)
3806C
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 10x LR44 - LR44W knoopcelbatterij, 1,5V - Alkaline - 10 stuks - Lekvrij [18750]
10x LR44 - LR44W knoopcelbatterij, 1,5V - Alkaline - 10 stuks - Lekvrij [18750]
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 5,66
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van brother CM300XX1 ScanNCut Schneideplotter
brother CM300XX1 ScanNCut Schneideplotter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 311,15
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van POSCA KPE-200 36C, POSCA viltstiften, PENCIL KPE200, etui met 36 stuks
POSCA KPE-200 36C, POSCA viltstiften, PENCIL KPE200, etui met 36 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 70,20
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van VEVOR Warmtepers - 8-in-1 transferpers - 38x30 cm - Warmtepers voor t-shirts en textieldruk
VEVOR Warmtepers - 8-in-1 transferpers - 38x30 cm - Warmtepers voor t-shirts en textieldruk
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 221,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van uni-ball Pigmentmarker POSCA PC-1MC, etui met 16 stuks
uni-ball Pigmentmarker POSCA PC-1MC, etui met 16 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 58,21
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Clairalfa 3801C, multifunctioneel papier, DCP, DIN A4, 300 g/m², wit
Clairalfa 3801C, multifunctioneel papier, DCP, DIN A4, 300 g/m², wit
€ 67,57/1kg
€ 20,27
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Clairefontaine DCP, geschikt voor laser- en inktprinters, formaat A3 (297x420 mm), 125 vel, 300 g/m², wit, gecertificeerd door het Forest Stewardship Council (FSC)
Clairefontaine DCP, geschikt voor laser- en inktprinters, formaat A3 (297x420 mm), 125 vel, 300 g/m², wit, gecertificeerd door het Forest Stewardship Council (FSC)
€ 33,16
-12%
€ 29,08
Verkoper: PolisElectro

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 100 vellen gekleurd papier, A4-formaat, 140 g/m² - knutselpapier, pastelpapier, bedrukbaar; papierdikte 140 g/m²
100 vellen gekleurd papier, A4-formaat, 140 g/m² - knutselpapier, pastelpapier, bedrukbaar; papierdikte 140 g/m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,99
Verkoper: tkgruppe
€ 8,58/1kg
Productafbeelding van Probensnijder, kaart voor stofmonsters, textielmachine, 100 cm², schijfmonsternemermes, codeermes, rond apparaat voor het meten van gramgewicht
Probensnijder, kaart voor stofmonsters, textielmachine, 100 cm², schijfmonsternemermes, codeermes, rond apparaat voor het meten van gramgewicht
€ 85,00
-8%
€ 78,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 48,75/1kg
Productafbeelding van 10 rollen printpapier voor instantcamera's, 57 x 25 mm, thermisch, voor het bijvullen, vervangingsaccessoire
10 rollen printpapier voor instantcamera's, 57 x 25 mm, thermisch, voor het bijvullen, vervangingsaccessoire
€ 29,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 116,00/1kg
Productafbeelding van 10 stuks laser transferpapier, thermotransferfolie voor textieldruk, voor het overbrengen van motieven op kleding
10 stuks laser transferpapier, thermotransferfolie voor textieldruk, voor het overbrengen van motieven op kleding
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 218,18/1kg
Productafbeelding van Ovenpapier-set, keramische vezel smeltpapier, geschikt voor glas- en keramiekoven, 10 stuks
Ovenpapier-set, keramische vezel smeltpapier, geschikt voor glas- en keramiekoven, 10 stuks
€ 18,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 1.800,00/1kg
Productafbeelding van Thermopapierrol, 56 mm, geschikt voor het printen met etikettendrukker, kinderfoto-instantcamera, navulprintpapier, verpakking met 6 rollen
Thermopapierrol, 56 mm, geschikt voor het printen met etikettendrukker, kinderfoto-instantcamera, navulprintpapier, verpakking met 6 rollen
€ 26,99
Gratis bezorging3% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
€ 81,79/1kg