KREUL Zijdedrukverf JAVANA, Zijdedrukset

€ 92,69

€ 65,99-28%

€ 77,64 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Textielverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Decola - Zijdefarven set | 9 x 50 ml Batikfarven set | Textielverf / Stofverf, afwasbaar | Kwaliteit van Nevskaya Palitra
Decola - Zijdefarven set | 9 x 50 ml Batikfarven set | Textielverf / Stofverf, afwasbaar | Kwaliteit van Nevskaya Palitra
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,82
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Setacolor, verdunningsmiddel, 45 ml
Pebeo Setacolor, verdunningsmiddel, 45 ml
€ 121,11/1l
€ 5,45
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Setasilk, verdunningsmiddel, 45 ml
Pebeo Setasilk, verdunningsmiddel, 45 ml
€ 130,22/1l
€ 5,86
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PENTART Textielnevelspray, 50 ml, turkoois
PENTART Textielnevelspray, 50 ml, turkoois
€ 107,20/1l
€ 5,36
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 1716 05 021, textielverf, middelgeel 021, 50 ml
Marabu 1716 05 021, textielverf, middelgeel 021, 50 ml
€ 129,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 6,49
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Batikverf, korelkleur, 100 ml
Batikverf, korelkleur, 100 ml
€ 233,30/1kg
€ 23,33
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van KREUL Textielverf JAVANA "Dekkend", Creatiefset 6 x 20 ml
KREUL Textielverf JAVANA "Dekkend", Creatiefset 6 x 20 ml
€ 917,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van TEXTIELSUIKER 1139 Centropen - groen
TEXTIELSUIKER 1139 Centropen - groen
€ 201,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,20
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van PENTART Textielnevelspray, 50 ml, roze
PENTART Textielnevelspray, 50 ml, roze
€ 107,20/1l
€ 5,36
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 91956 Textielverf JAVANA "Dekkend" blauw, 50 ml
KREUL 91956 Textielverf JAVANA "Dekkend" blauw, 50 ml
€ 116,60/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 5,83
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PENTART textielverf, 50 ml, turkooisgroen
PENTART textielverf, 50 ml, turkooisgroen
€ 107,20/1l
€ 5,36
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PENTART textielversteviger, 500 ml
PENTART textielversteviger, 500 ml
€ 28,08/1l
€ 14,04
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PENTART Batikverf, 80 ml, magenta
PENTART Batikverf, 80 ml, magenta
€ 84,63/1l
€ 6,77
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PENTART Batikverhelderaar, medium, 250 ml
PENTART Batikverhelderaar, medium, 250 ml
€ 64,56/1l
€ 16,14
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Setacolor Workbox set, 10 x 45 ml
Pebeo Setacolor Workbox set, 10 x 45 ml
€ 185,69/1l
€ 83,56
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 1108 05 000 Matlak (50 ml) (verpakking)
Marabu 1108 05 000 Matlak (50 ml) (verpakking)
€ 115,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,79
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Setasilk, 45 ml, kleur 01: Primairgeel
Pebeo Setasilk, 45 ml, kleur 01: Primairgeel
€ 130,22/1l
€ 5,86
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 171600087 Textielverf, 6 x 15,0 ml
Marabu 171600087 Textielverf, 6 x 15,0 ml
€ 228,89/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,60
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Creall Bruine Textielverf
Creall Bruine Textielverf
€ 39,30/1l
€ 36,99
-46%
€ 19,65
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Marabu 17160 005 078 Textilfarbe grau(S)
Marabu 17160 005 078 Textilfarbe grau(S)
€ 129,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 6,49
Verkoper: Art-Paint-Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Met dop, geschikt voor het voorbereidend tekenen op stoffen, zijde, karton of canvas. Zelfuitwisbare inkt, die vanzelf verdwijnt aan de lucht of door water, waardoor er geen sporen meer achterblijven. De inkt is ongeveer 2-4 dagen zichtbaar
Inhoud
160 ml
Kleur
Blauw
Fabrikant
Kreul
Aantal stuks
1
Gewicht
0.85 kg
EAN
4000798818456
MPN (Manufacturer Part Number)
81845

Inhoud
160 ml
Kleur
Blauw
Fabrikant
Kreul
Aantal stuks
1
Gewicht
0.85 kg
EAN
4000798818456
MPN (Manufacturer Part Number)
81845
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van KREUL 81800 Zijdedrukverf JAVANA Trendkleurenset, 6 x 20 ml
KREUL 81800 Zijdedrukverf JAVANA Trendkleurenset, 6 x 20 ml
€ 279,42/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 50,29
-33%
€ 33,53
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL 81600 Zijdedrukverf JAVANA, Creatieve set
KREUL 81600 Zijdedrukverf JAVANA, Creatieve set
€ 280,17/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,43
-33%
€ 33,62
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Weiße gesteppte Matratzenauflage mit Quadratsteppung, aus leichtem Winkel betrachtet
Ergonomische toplaag tegen rugpijn, hoogwaardige polyester toplaag voor matrassen, 2 cm dik - TOPKNER 90x190
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 113
€ 21,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Decola - Zijdefarven set | 9 x 50 ml Batikfarven set | Textielverf / Stofverf, afwasbaar | Kwaliteit van Nevskaya Palitra
Decola - Zijdefarven set | 9 x 50 ml Batikfarven set | Textielverf / Stofverf, afwasbaar | Kwaliteit van Nevskaya Palitra
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,82
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 120 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 120 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 537
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van COSTWAY eettafel, inklapbaar, houten keukentafel, eettafel voor 4-7 personen, inklapbare tafel met een draagvermogen tot 60 kg, geschikt voor kleine ruimtes, afmetingen 163x80x75cm. Koffie
COSTWAY eettafel, inklapbaar, houten keukentafel, eettafel voor 4-7 personen, inklapbare tafel met een draagvermogen tot 60 kg, geschikt voor kleine ruimtes, afmetingen 163x80x75cm. Koffie
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 98,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Delgeo reistrugzak voor dames en heren, grote handtas-rugzak, uitbreidbare handtas, 17-inch laptoprugzak voor reizen, beige
Delgeo reistrugzak voor dames en heren, grote handtas-rugzak, uitbreidbare handtas, 17-inch laptoprugzak voor reizen, beige
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 229
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Opvouwbare garderobekast, inclusief 6 transparante deuren met magnetische sluiting, 1 kledingstang en 10 vakken. Geschikt voor de slaapkamer
Opvouwbare garderobekast, inclusief 6 transparante deuren met magnetische sluiting, 1 kledingstang en 10 vakken. Geschikt voor de slaapkamer
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 111,30
Gratis bezorging
Verkoper: Remzetta
Productafbeelding van Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 41,38
-17%
€ 34,24
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Jacquard Creatieve Ringzeefdrukset voor kinderen en volwassenen
Jacquard Creatieve Ringzeefdrukset voor kinderen en volwassenen
€ 55,26
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Opblaasbed Intex Deluxe 64136 152x203x42 Cm
Opblaasbed Intex Deluxe 64136 152x203x42 Cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 147
€ 90,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van COSTWAY 180 cm LED kunstkerstboom met 1000 PVC takken, 350 LED-lampjes, 11 lichtmodi, 5 kleurveranderingsopties en een metalen voet. Kerstboom, groene boom
COSTWAY 180 cm LED kunstkerstboom met 1000 PVC takken, 350 LED-lampjes, 11 lichtmodi, 5 kleurveranderingsopties en een metalen voet. Kerstboom, groene boom
€ 13,00/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 167
€ 77,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 268
€ 91,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van KESPER Keukenwagen, wit, met uitschuifbaar werkblad – 4 wielen (2 met rem) – 45–97 x 37 x 75,5 cm – Model 2581613
KESPER Keukenwagen, wit, met uitschuifbaar werkblad – 4 wielen (2 met rem) – 45–97 x 37 x 75,5 cm – Model 2581613
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 231
€ 87,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kindle B08C1KN5J2 Amazon Fire TV Stick (2021) inkl Alexa Sprachfernbedienung
Kindle B08C1KN5J2 Amazon Fire TV Stick (2021) inkl Alexa Sprachfernbedienung
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 564
€ 73,00
-34%
€ 48,05
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van 650W, 65000Pa, SMARTAI, draadloze accustofzuiger, handstofzuiger met 2 LED's, 8-in-1 stofzuiger zonder zak, met touchscreen, stille stofzuiger met luchtfilter
650W, 65000Pa, SMARTAI, draadloze accustofzuiger, handstofzuiger met 2 LED's, 8-in-1 stofzuiger zonder zak, met touchscreen, stille stofzuiger met luchtfilter
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 231
€ 129,49
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van COSTWAY Camping slaapmat, zelfopblazend, geschikt voor 2 personen, met kussen, ultralicht, waterdicht, luchtbed voor camping, wandelen, strand en reizen
COSTWAY Camping slaapmat, zelfopblazend, geschikt voor 2 personen, met kussen, ultralicht, waterdicht, luchtbed voor camping, wandelen, strand en reizen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Buymax Topper, elastische hoeslaken van jersey, 100% katoen, geschikt voor matrassen tot 12 cm dik, afmeting 120x200 cm, antracietgrijs
Buymax Topper, elastische hoeslaken van jersey, 100% katoen, geschikt voor matrassen tot 12 cm dik, afmeting 120x200 cm, antracietgrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 957
€ 13,99
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Wiltec konijnenhok, wit, 1175 x 410 x 1000 mm, konijnenhok als aanvulling voor een ren, konijnenkooi met 4 deuren en een trap
Wiltec konijnenhok, wit, 1175 x 410 x 1000 mm, konijnenhok als aanvulling voor een ren, konijnenkooi met 4 deuren en een trap
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 166,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Knaaskooi, konijnenkooi, dubbele kooi, kooi van 1,2 meter
Knaaskooi, konijnenkooi, dubbele kooi, kooi van 1,2 meter
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 159,00
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 537
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Arebos AR-HE-SLR02TG, 900 mm, 400 mm, 1800 mm, 15,5 kg
Arebos AR-HE-SLR02TG, 900 mm, 400 mm, 1800 mm, 15,5 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 402
€ 38,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 79,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van 100
100
€ 16,95
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Marabu 1719 50 073 Fashion-Spray, zwart, 100 ml
Marabu 1719 50 073 Fashion-Spray, zwart, 100 ml
€ 81,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 8,10
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Kunstkerstboom 830-257, met 73 stevige takken, 15 warme LED-lampjes, groen, 20 x 60 cm
Kunstkerstboom 830-257, met 73 stevige takken, 15 warme LED-lampjes, groen, 20 x 60 cm
€ 35,18/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 29,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van YARDIN 24-delig ren, ren voor konijnen, cavia-kooi, hok voor kleine dieren met deur, hok voor kleine dieren, konijnen, fretjes, egels, puppy's, kittens, gaas met kleine mazen, 142 x 72 x 72 cm
YARDIN 24-delig ren, ren voor konijnen, cavia-kooi, hok voor kleine dieren met deur, hok voor kleine dieren, konijnen, fretjes, egels, puppy's, kittens, gaas met kleine mazen, 142 x 72 x 72 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 37,99
6% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Compact Power RO 3731EA (zwart/blauw)
Compact Power RO 3731EA (zwart/blauw)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 123,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KM-Fit 2-in-1 hometrainer/ergometer, opvouwbaar | Fitnessfiets met LCD-scherm en telefoonhouder
KM-Fit 2-in-1 hometrainer/ergometer, opvouwbaar | Fitnessfiets met LCD-scherm en telefoonhouder
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 154,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 100 x 200 cm | 16 cm | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 100 x 200 cm | 16 cm | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 88,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 7 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zijden schilderij
Beoordeeld op 2 september 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kartonnen doos is even wennen
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van ARTDECO Nagellakherstellende serum, 10 ml. Hydraterend, versterkend. Bevat: AQUA (WATER), GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, TRISODIUM PHOSPHATE, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, LACTOSE,... (met kwastje en in fles).
ARTDECO Nagellakherstellende serum, 10 ml. Hydraterend, versterkend. Bevat: AQUA (WATER), GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, TRISODIUM PHOSPHATE, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, LACTOSE,... (met kwastje en in fles).
€ 13,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.345,00/1l