Autoparfum, geurkaars voor de auto

€ 21,60

€ 514,29 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Luchtverfrissers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van California Scents - Autoparfums Newport, Nieuwe Auto - Nieuwe auto
California Scents - Autoparfums Newport, Nieuwe Auto - Nieuwe auto
€ 58,17/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van California Scents - Autoparfums - Verri Berry
California Scents - Autoparfums - Verri Berry
€ 3,49/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 3,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Set van 6 luchtverfrissers voor de auto | Autoparfum | Ruimteparfum | Geurzakje | Geurverspreider
Set van 6 luchtverfrissers voor de auto | Autoparfum | Ruimteparfum | Geurzakje | Geurverspreider
€ 399,71/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Autoparfum Santa Barbara Berry - Bessenaroma
Autoparfum Santa Barbara Berry - Bessenaroma
€ 77,56/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 3,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Autoparfum, geurkaars voor de auto
Autoparfum, geurkaars voor de auto
€ 53,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,58
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Autoparfum Verri Berry - Blauwe bes
Autoparfum Verri Berry - Blauwe bes
€ 52,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,40
-7%
€ 3,14
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van CCS-12302CT California Scents, geur: Verri Berry
CCS-12302CT California Scents, geur: Verri Berry
€ 512,62/1kg
€ 21,53
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van California Scents: Geurverwijderaar en luchtverfrisser
California Scents: Geurverwijderaar en luchtverfrisser
€ 16,79
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards
Productafbeelding van California Scents x 12: Luchtverfrisser voor auto, taxi, kantoor, huis, geur: kersen (kersen), 12 stuks
California Scents x 12: Luchtverfrisser voor auto, taxi, kantoor, huis, geur: kersen (kersen), 12 stuks
€ 2.211,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 92,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van California Scents: Autoparfum, smaak: aardbei, 42 gram
California Scents: Autoparfum, smaak: aardbei, 42 gram
€ 512,86/1kg
€ 21,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Wunder-Baum, kleine tropische plant
Wunder-Baum, kleine tropische plant
€ 8,48/1kg
€ 1,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PARADISE SCENTS Luchtverfrisser, 5 ml
PARADISE SCENTS Luchtverfrisser, 5 ml
€ 4.580,00/1l
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Vent Stick Coronado Cherry - Kersenaroma
Vent Stick Coronado Cherry - Kersenaroma
€ 84,67/1kg
€ 2,54
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Wunder-Baum geurverspreider, sportversie
Wunder-Baum geurverspreider, sportversie
€ 1.020,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 4,59
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Luchtverfrisser met katoenengeur voor de auto
Luchtverfrisser met katoenengeur voor de auto
€ 4,82
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Yankee Candle 1221000E, Auto
Yankee Candle 1221000E, Auto
€ 219,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,14
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Luchtverfrisser met rode fruitgeur voor de auto
Luchtverfrisser met rode fruitgeur voor de auto
€ 4,82
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Areon Xperience Autoluchtverfrisser, vanillegeur
Areon Xperience Autoluchtverfrisser, vanillegeur
€ 500,67/1kg
€ 19,99
-24%
€ 15,02
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Ultrana Luchtverfrisser, Zomerfris, 300 ml
Ultrana Luchtverfrisser, Zomerfris, 300 ml
€ 25,37/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,61
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Yankee Candle 1194395E, Auto
Yankee Candle 1194395E, Auto
€ 8,07
Verkoper: LBD

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

CALIFORNIA CAR SCENTS CORONADO CHERRY - DOOSJE 42G

Coronado Cherry

Luchtverfrisser, verkrijgbaar in een breed scala aan geuren. Geschikt voor gebruik overal waar een langdurig fris aroma gewenst is. Ideaal voor thuis, in de auto, op kantoor, in de winkel, etc. In de verpakking zitten 3 blokjes van cederhout, doordrenkt met aromatische oliën. Milieuvriendelijk. De verpakking is 100% recyclebaar en de blokjes zijn biologisch afbreekbaar.

Gebruik:

Open de verpakking, plaats het blokje onder de stoel of in de bekerhouder en geniet van het frisse aroma. Na 60 dagen kunt u het blokje omdraaien in de verpakking en bijvoorbeeld in een kast, buffet of lade plaatsen, waardoor het aroma nog enkele weken aanhoudt.

De geur wordt geleverd met een afsluitbare dop.

Gewicht:

42g

Fabrikant
Inny producent
Gewicht
42 g
EAN
0091400002107
91400002107
091400002107

Fabrikant
Inny producent
Gewicht
42 g
EAN
0091400002107
91400002107
091400002107
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van California Scents - Autoparfums Newport, Nieuwe Auto - Nieuwe auto
California Scents - Autoparfums Newport, Nieuwe Auto - Nieuwe auto
€ 58,17/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van California Scents - Autoparfums - Verri Berry
California Scents - Autoparfums - Verri Berry
€ 3,49/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 3,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van AVANA iPhone 14 Pro Max gehard glas privacy screen protector, beschermfolie voor het scherm, gehard glas 9H, anti-spionage beschermfolie, 2 stuks
AVANA iPhone 14 Pro Max gehard glas privacy screen protector, beschermfolie voor het scherm, gehard glas 9H, anti-spionage beschermfolie, 2 stuks
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 570
€ 10,99
Verkoper: AVANA-Shop
Productafbeelding van Gehard glas voor Apple iPhone 13 Pro Max. 2x beschermfolie voor de camera. 2x gehard glasfolie
Gehard glas voor Apple iPhone 13 Pro Max. 2x beschermfolie voor de camera. 2x gehard glasfolie
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 9,99
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van Technaxx TG-24, Reservoir, Ultrasoon aromavernevelaar, 0,1 liter, 10 uur, 5 watt
Technaxx TG-24, Reservoir, Ultrasoon aromavernevelaar, 0,1 liter, 10 uur, 5 watt
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,48
-52%
€ 18,90
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Smartphonehouder voor auto – 360° draaibare telefoonhouder voor ventilatieroosters – geschikt voor telefoons van 57 tot 88 mm – universele autohouder
Smartphonehouder voor auto – 360° draaibare telefoonhouder voor ventilatieroosters – geschikt voor telefoons van 57 tot 88 mm – universele autohouder
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 15,29
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Apple USB-C-voeding 20 W MHJE3ZM/A wit
Apple USB-C-voeding 20 W MHJE3ZM/A wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 603
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van California Scents Luchtverfrisser, geurdoosje, Monterey Vanilla
California Scents Luchtverfrisser, geurdoosje, Monterey Vanilla
€ 514,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,61
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Autoparfum Santa Barbara Berry - Bessenaroma
Autoparfum Santa Barbara Berry - Bessenaroma
€ 77,56/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 3,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van KRUMAD Vliegenhor Deur Magnetisch, 100x220 cm, Op maat te snijden, 80/90/100 x 210/220 cm, Vliegenbescherming voor balkondeur, zonder boren, Vliegenhor voor balkondeur, zwart
KRUMAD Vliegenhor Deur Magnetisch, 100x220 cm, Op maat te snijden, 80/90/100 x 210/220 cm, Vliegenbescherming voor balkondeur, zonder boren, Vliegenhor voor balkondeur, zwart
€ 7,78/1m
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 17,11
Gratis bezorging
Verkoper: EBRAN_EUROPE
Productafbeelding van Luchtverfrisser California Scents, blikje, geur: Malibu Meloen
Luchtverfrisser California Scents, blikje, geur: Malibu Meloen
€ 21,27
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Samsung Originele USB-C naar USB-C kabel - 3A - 1 meter - Zwart
Samsung Originele USB-C naar USB-C kabel - 3A - 1 meter - Zwart
€ 11,52/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 366
€ 11,52
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
Productafbeelding van Bureau Vicco Colin Wit 90 x 50 cm, Model 30275
Bureau Vicco Colin Wit 90 x 50 cm, Model 30275
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 77,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Wunder-Baum Bubble Gum, hangende geurverfrisser, roze, rozengeur, kauwgom, 1 stuk
Wunder-Baum Bubble Gum, hangende geurverfrisser, roze, rozengeur, kauwgom, 1 stuk
€ 1.644,00/1kg
€ 8,22
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van California Scents x 12: Luchtverfrisser voor auto, taxi, kantoor, huis, geur: kersen (kersen), 12 stuks
California Scents x 12: Luchtverfrisser voor auto, taxi, kantoor, huis, geur: kersen (kersen), 12 stuks
€ 2.211,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 92,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Einhell nat- en droogzuiger TC-VC 1812 S
Einhell nat- en droogzuiger TC-VC 1812 S
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 74,85
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Slimme Wi-Fi stekker Sonoff S60TPF
Slimme Wi-Fi stekker Sonoff S60TPF
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,65
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Glazen bekers Elysia van Pasabahce met gouden rand, set van 4, 355 ml
Glazen bekers Elysia van Pasabahce met gouden rand, set van 4, 355 ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,99
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Zonnestoel met parasol, inklapbaar, bruin, 187 x 58 x 27 cm
Zonnestoel met parasol, inklapbaar, bruin, 187 x 58 x 27 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 98
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Bagagedrager mand, schooltas, fietstas
Bagagedrager mand, schooltas, fietstas
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 50,40
Verkoper: Green_Country
Productafbeelding van TurboTronic waterkoker – TT-LED01 – glazen waterkoker van 2200 W, inhoud 1,7 l, blauwe LED-binnenverlichting, BPA-vrij
TurboTronic waterkoker – TT-LED01 – glazen waterkoker van 2200 W, inhoud 1,7 l, blauwe LED-binnenverlichting, BPA-vrij
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 31,90
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van Vliesbehang 483482, Retro Vintage behang, 53 x 1005 cm, Rasch Das Beste (2025), wit
Vliesbehang 483482, Retro Vintage behang, 53 x 1005 cm, Rasch Das Beste (2025), wit
€ 5,05/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Autoparfum: Zonsondergang in het bos
Autoparfum: Zonsondergang in het bos
€ 3,40
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Flat Mop + Bucket + Telescopic Pole + 2 x Microfibre Pad 5.7L Floor Cleaning XXL Set Rotating Head
Flat Mop + Bucket + Telescopic Pole + 2 x Microfibre Pad 5.7L Floor Cleaning XXL Set Rotating Head
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 29,02
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van INF Draadloze FM-zender voor de auto Bluetooth 5.0 QC3
INF Draadloze FM-zender voor de auto Bluetooth 5.0 QC3
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,49
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Drielaags, zwart, uitschuifbaar magnetronrek met 6 haken, in hoogte en lengte verstelbaar (40-64 cm) – kruidenrek, magnetronhouder
Drielaags, zwart, uitschuifbaar magnetronrek met 6 haken, in hoogte en lengte verstelbaar (40-64 cm) – kruidenrek, magnetronhouder
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: ZTJKTRADEMICRO
Productafbeelding van Maclean MC-450 Universele tv-standaard Standvoet voor tv-schermen van 32-65 inch QLED LCD LED OLED plasma-tv's tot max. 40 kg max. VESA 400x400, hoogte
Maclean MC-450 Universele tv-standaard Standvoet voor tv-schermen van 32-65 inch QLED LCD LED OLED plasma-tv's tot max. 40 kg max. VESA 400x400, hoogte
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 116
€ 30,86
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Mop & Bucket System Vileda Ultramax Box
Mop & Bucket System Vileda Ultramax Box
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 26,94
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van STATUS PROFI behanglijm extra sterk voor extra zwaar en speciaal vliesbehang
STATUS PROFI behanglijm extra sterk voor extra zwaar en speciaal vliesbehang
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 8,95
-5%
€ 8,50
Verkoper: Profhome

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 11 augustus 2024 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 436,33/1l
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 423,30/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 402,33/1l
Productafbeelding van Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
€ 97,41
Verkoper: PerfumTraders
€ 194,82/1l
Productafbeelding van Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
€ 93,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 568,73/1l
Productafbeelding van ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
€ 93,84
-€ 3,06
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 181,56/1l
Productafbeelding van Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 151,30/1kg
Productafbeelding van Miller Harris Mossket, geurverspreider
Miller Harris Mossket, geurverspreider
€ 90,78
-€ 5,10
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 141,10/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 385,95/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,90/1kg
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 165,24/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
€ 54,27
-7%
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 277,67/1l
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
€ 71,40
-€ 2,04
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg