5,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
HP Tweepack mat polypropyleen, zelfklevend, 1067 mm x 22,9 m (42 inch x 75 voet), mat, 180 g/m², China, 15 - 35 °C, 244 x 127 x 1133 mm, 10,7 kg
€ 301,55
plus € 4,90 verzendkosten
Naar huis en naar afhaalstations
Gratis retour – 14 dagen
Onze bestedeals
Printerpapier & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Q1398A HP Plotterpapier, breedte 42 inch (1067 mm)
€ 8,16/1kg
€ 41,44
Verkoper: TisknuLevneCZ

HP 2-pack mat polypropyleen, formaat 91,4 cm (36 inch) x 30,5 meter
€ 55,66/1kg
€ 428,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart

HP D9R28A, 61 meter, mat, 203 µm, 120 g/m²
€ 399,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart

HP zelfklevende folie met PVC-coating – 1067 mm x 30,5 m (42 inch x 100 voet), 178 µm, 175 g/m²
€ 71,96/1kg
€ 408,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart

HP Hartpostpapier - 914,40 mm x 45,72 m
€ 11,51/1kg
€ 48,24
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

HP Q1956A, 67,5 meter, 15,2 cm (6 inch), 130 g/m²
€ 23,57/1kg
€ 229,36
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

C6567B HP Plotterpapier, breedte 42 inch (1067 mm)
€ 92,11
Verkoper: TisknuLevneCZ

C6036A HP Plotterpapier, breedte 36 inch (914 mm), rolbreedte 45,7 mm
€ 12,15/1kg
€ 56,50
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 51,89
Verkoper: TisknuLevneCZ

Dots, mat oppervlak, standaard plotterpapier - Plotterpapier/folie
€ 230,22
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH

HP Opaque Scrim, 42 inch (1067 mm) x 15,2 meter, 15,2 meter, 106,7 cm, 495 g/m², 378 µm
€ 748,95/1kg
€ 297,26
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

HP Mat - gecoat - 4,5 mil - rol (91,4 cm x 45,7 m)
€ 60,99
-12%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 53,59
Verkoper: TEC-MORE

Q1446A HP Plotterpapier, formaat 17 (432 mm)
€ 12,05/1kg
€ 20,24
Verkoper: TisknuLevneCZ

HP, 2-pack, mat polypropyleen, formaat 61 cm (24 inch) x 30,5 meter
€ 31,92/1kg
€ 264,22
-€ 96,64Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 167,58
Verkoper: MegaMobileBe

Q1413B HP Plotterpapier, formaat 36 (914 mm), 30,5
€ 87,37
-23%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 66,73
Verkoper: TisknuLevneCZ

HP C6035A Hartpostpapier - 610 mm x 45 m - 90 g/m² - 95 helderheid - 1 rol - Wit
€ 44,35/1kg
€ 146,81
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

HP C6030C, 15 - 35 °C, 111 x 111 x 949 mm, 0 - 40 °C, 20 - 80%, 111 x 111 x 949 mm, 5 - 95%
€ 20,84/1kg
€ 77,33
Verkoper: TisknuLevneCZ

A6DF0A HP Plotterpapier (2 stuks), formaat 42 (1067 mm)
€ 79,31
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

HP Q1398A, 5,08 kg, 20 - 70, 15 - 30 °C, 5 - 40 °C, 10 - 80, 1067 mm x 45,7 m
€ 10,65/1kg
€ 54,12
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

L5C73A HP Plotterpapier, formaat 33 (838 mm)
€ 288,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart

Epson C13S041855 - Mat papier - 1117,60 mm x 40 m - 120 g/m² - Mat
€ 39,06/1kg
€ 249,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
C0F20A
- Lengte
- 2290 cm
- Gramgewicht (gewicht per m²)
- 180 g/m²
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 2
- Gewicht
- 11100 g
- EAN
- 084841201295808871115015928484120129587427453989905
- MPN (Manufacturer Part Number)
- C0F20A
- Lengte
- 2290 cm
- Gramgewicht (gewicht per m²)
- 180 g/m²
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 2
- Gewicht
- 11100 g
- EAN
- 084841201295808871115015928484120129587427453989905
- MPN (Manufacturer Part Number)
- C0F20A
Gaat ook goed samen met

NIEUW: Easyprint Printerpapier Kopieerpapier 2500 Vel 5 x 500 A4 Premium Extra Wit CIE 160 Testwinnaar PEFC-gecertificeerd
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: Unitedprint

5 pakken kopieerpapier Basic Pro, 80 DIN A4, 70 g/m², 500 vel per pak
€ 34,23
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH

NIEUW: Infowerk Printerpapier Kopieerpapier 2500 Vel 5 x 500 A4 Premium Extra Wit CIE 160 Testwinnaar PEFC-gecertificeerd
€ 27,95
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: Unitedprint

A4 Pollux kopieerpapier, 80g, karton
€ 9,96
Verkoper: Katomix

NIEUW: print24 Printerpapier Kopieerpapier 2500 Vel 5 x 500 A4 Premium Extra Wit CIE 160 Testwinnaar PEFC-gecertificeerd
€ 26,95
Gratis bezorging
Verkoper: Unitedprint

Navigator N80A4 Universeel - A4, 80 g/m², wit, 500 vel
€ 218,25/1kg
€ 17,46
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

Thermorolletje, 57 x 40 x 12 mm / 18 meter, wit, verpakkingseenheid = 50 stuks
€ 6,46/1m
€ 116,35
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH

100 vellen gekleurd papier, A4-formaat, 140 g/m² - knutselpapier, pastelpapier, bedrukbaar; papierdikte 140 g/m²
€ 8,58/1kg
€ 6,99
Verkoper: tkgruppe

MultiCopy 2100005145: Multifunctioneel papier - A3, 80 g/m², helderwit, 500 vel
€ 65,92
-70%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 19,61
Verkoper: TisknuLevneCZ

100 vellen DIN A4 sublimatiepapier, thermotransferpapier voor sublimatieprinten, bijvoorbeeld op bekers en textiel – snel drogend
€ 11,49
Verkoper: Patronenprofis

STYLEX® 40825 Kopieerpapier - A4, 75/80 g/m², 250 vel, gesorteerd
€ 42,81
-48%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy

Papier, fotokopieerapparaat, kantoor - POLSPEED (A4; 80g/m²; 500 vellen per pak; wit papier; mat)
€ 37,54/1kg
€ 18,77
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Clairalfa 2618C multifunctioneel papier, DIN A4, 160 g/m², extra wit
€ 57,56
-53%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 26,57
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

A4 thermisch papier – 5 rollen (6 meter, diameter 30 mm), BPA-vrij, hoogwaardige printrol, ideaal voor foto's, bonnen en instantfoto's
€ 64,36/1kg
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza

Steinbeis kopieerpapier, type No. 2, conform ISO 80, K1501666080A, formaat A4, 500 vel.
€ 16,92
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

Canon Kopierpapier Black Label Zero 99840554 DIN A4 80g ws 500 Bl./Pack
€ 50,71
-66%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 17,02
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Zelfklevende papieren rollen voor mini-printers, afmetingen 5,7 cm x 4,5 m, 5 stuks
€ 119,90/1kg
€ 11,99
Verkoper: Netsilla

5 pakken Mondi 9457A80S kopieerpapier MAESTRO extra, DIN A4, 80 g/m², 500 vel per pak
€ 22,64/1kg
€ 56,60
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Igepa Kopierpapier Happy Office 809A80S A4 80g ws 500 Bl./Pack.
€ 67,13/1kg
€ 5,37
Verkoper: TisknuLevneCZ

HP CHP150 Kopieerpapier voor thuis en kantoor, A4, 80 g/m² (500 vel)
€ 17,51
-65%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 5,99
Verkoper: eu-bay_de

5 pakken Xerox 003R90649 kopieerpapier Performer, DIN A4, 80 g/m², 500 vel per pak
€ 73,14
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

DISCOVERY 7001304668, multifunctioneel papier, US-formaat, 75 g/m², wit
€ 33,96
Verkoper: Green_Country

Papier, fotokopieerapparaat, kantoor, Mondi Communicator Basic 9488A80 (A4; 80 g/m²; 500 vel; wit papier)
€ 19,86
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,55
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Inapa Recyconomic, klassiek wit printerpapier, A4, 80 g/m² (500 vel)
€ 35,97
-83%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 5,99
Verkoper: eu-bay_de

953AH80B Kopierpapier Standard - A5, 80 g/qm, weiß, 500 Blatt
€ 389,00/1kg
€ 46,98
-33%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 31,12
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Inkjet-transferpapier A4 voor T-shirts, warmtepers en textiel
€ 9,89
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark

Kopierpapier DIN A5 160 g/qm weiß 250Bl./Pack.
€ 339,81/1kg
€ 54,37
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

RNK Verlag thermisch papierrol, geschikt voor digitale snelheidsmeters
€ 20,08
Verkoper: somnia24

Dylon Pod Olive Green (350 gr)
€ 7,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 15 april 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

100 vellen gekleurd papier, A4-formaat, 140 g/m² - knutselpapier, pastelpapier, bedrukbaar; papierdikte 140 g/m²



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(3)Aantal beoordelingen: 3
€ 6,99
Verkoper: tkgruppe
€ 8,58/1kg

Probensnijder, kaart voor stofmonsters, textielmachine, 100 cm², schijfmonsternemermes, codeermes, rond apparaat voor het meten van gramgewicht
€ 85,00
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 78,00
Verkoper: Ladenza
€ 48,75/1kg

10 rollen printpapier voor instantcamera's, 57 x 25 mm, thermisch, voor het bijvullen, vervangingsaccessoire
€ 29,00
Verkoper: Ladenza
€ 116,00/1kg

10 stuks laser transferpapier, thermotransferfolie voor textieldruk, voor het overbrengen van motieven op kleding



1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 24,00
Verkoper: Ladenza
€ 218,18/1kg

Ovenpapier-set, keramische vezel smeltpapier, geschikt voor glas- en keramiekoven, 10 stuks
€ 18,00
Verkoper: Ladenza
€ 1.800,00/1kg

Thermopapierrol, 56 mm, geschikt voor het printen met etikettendrukker, kinderfoto-instantcamera, navulprintpapier, verpakking met 6 rollen
€ 26,99
Verkoper: Ladenza
€ 81,79/1kg