Olimp BCAA Xplode Poeder - 1000g - Verschillende smaken - Fruit Punch

€ 76,18

€ 76,18 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 9 – wo 14 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Aminozuren & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Olimp Glutamine Xplode poeder - 500g, verschillende smaken - citroen
Olimp Glutamine Xplode poeder - 500g, verschillende smaken - citroen
€ 74,40/1kg
€ 37,20
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van BSN Amino X - 1 kg - Fruitsmaak (Fruit Punch)
BSN Amino X - 1 kg - Fruitsmaak (Fruit Punch)
€ 49,41/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van 6PAK Nutrition | EAA-poeder, grapefruit smaak
6PAK Nutrition | EAA-poeder, grapefruit smaak
€ 54,07/1l
€ 21,63
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van SFD Nutrition L-Arginine poeder, 250 gram
SFD Nutrition L-Arginine poeder, 250 gram
€ 13,45
Verkoper: jbnutrieu
Productafbeelding van OstroVit BCAA + Glutamine (200g), sinaarssmaak - Aminozuren - BCAA
OstroVit BCAA + Glutamine (200g), sinaarssmaak - Aminozuren - BCAA
€ 63,70/1l
€ 12,74
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Scitec Nutrition Citrulline Malate, 90 capsules
Scitec Nutrition Citrulline Malate, 90 capsules
€ 114,91/1l
€ 13,31
-5%
€ 12,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nutriversum | L-Glutamine Poeder, ongezoet
Nutriversum | L-Glutamine Poeder, ongezoet
€ 54,58/1l
€ 27,29
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van 6PAK Nutrition | Citrullinepoeder, citroensmaak
6PAK Nutrition | Citrullinepoeder, citroensmaak
€ 62,96/1l
€ 28,33
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GymBeam - L-Fenylalanine poeder, 250 g, smaakneutraal
GymBeam - L-Fenylalanine poeder, 250 g, smaakneutraal
€ 106,52/1kg
€ 26,63
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van MEGAMAX Nutrition Eiwitpoeder, banaan smaak, 30 gram
MEGAMAX Nutrition Eiwitpoeder, banaan smaak, 30 gram
€ 2,08
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BrainMax L-Glutamine, L-Glutamine 500 gram
BrainMax L-Glutamine, L-Glutamine 500 gram
€ 102,30/1l
€ 51,15
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BrainMax L-Citrulline, L-citrulline, 500 gram
BrainMax L-Citrulline, L-citrulline, 500 gram
€ 60,10
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Olimp Citrulline Malate 200g, zure gelei-smaak
Olimp Citrulline Malate 200g, zure gelei-smaak
€ 22,89
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Dymatize BCAA 2200 – 400 capsules
Dymatize BCAA 2200 – 400 capsules
€ 169,24/1kg
€ 48,74
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GymBeam | BCAA 4:1:1, oplosbaar poeder, sinaasjesmaak
GymBeam | BCAA 4:1:1, oplosbaar poeder, sinaasjesmaak
€ 94,16/1l
€ 47,08
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van AllNutrition | Citrulline Malate Poeder, smaak: aardbei
AllNutrition | Citrulline Malate Poeder, smaak: aardbei
€ 117,60/1l
€ 23,52
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van AllNutrition | BCAA Instant Poeder, Smaak: Sinaasappel
AllNutrition | BCAA Instant Poeder, Smaak: Sinaasappel
€ 57,32/1l
€ 22,93
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Nutrend Citrulline Malate, 300 gram
Nutrend Citrulline Malate, 300 gram
€ 38,72
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Applied Nutrition BCAA Amino-Hydrate (450g), Ananas - Aminozuren - BCAA
Applied Nutrition BCAA Amino-Hydrate (450g), Ananas - Aminozuren - BCAA
€ 73,87/1l
€ 33,24
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GreenFood Nutrition Carnitine + Arginine + Maca, 90 capsules
GreenFood Nutrition Carnitine + Arginine + Maca, 90 capsules
€ 35,14
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Wat is er zo bijzonder aan het Olimp Sport Nutrition BCAA Xplode poeder?

Verwacht je spierbescherming, spierbehoud en spieropbouw? Dan kan het Olimp BCAA Xplode poeder je daarbij helpen. Dit poeder is verkrijgbaar in heerlijke smaken en bevat BCAAs, L-Glutamine en vitamine B6. BCAAs kunnen je lichaam helpen om de spieren optimaal te beschermen, vooral tijdens een dieet waarbij je minder voedingsstoffen binnenkrijgt. Ze kunnen ook een anabole omgeving creëren, zodat je optimaal nieuwe spieren kunt opbouwen. Bovendien bevat het BCAA Xplode poeder vitamine B6. Dit kan je helpen om de aminozuren beter te verwerken. Veel mensen met een vitamine B6-tekort hebben last van vermoeidheid. Dit product biedt hier een directe oplossing. L-Glutamine dient om de regeneratie te verbeteren en zo de tijdens de training ontstane microtrauma's sneller te herstellen.

De belangrijkste feiten in een overzicht

  • 6000mg hoogwaardige BCAAs
  • Aanvullende vitamine B6
  • L-Glutamine voor regeneratie
  • Heerlijke smaken
  • Anticatabolisch en anabolisch

Voor wie raden we het BCAA Xplode poeder van Olimp Sport Nutrition aan?

Het BCAA Xplode poeder van Olimp Sport Nutrition is geschikt voor jou als je krachttraining doet en op zoek bent naar een heerlijke shake. Door de anticatabole en anabole werking is het bijna een must-have in de supplementenkast van elke ambitieuze sporter die effectief nieuwe spieren wil opbouwen of hard opgebouwde spieren wil behouden.



Intensieve toevoer van aminozuren in poedervorm – Olimp BCAA Xplode 1000g. Olimp BCAA Xplode is een hoogwaardig aminozuurpoeder voor iedereen die zijn of haar voeding op een gerichte manier wil aanvullen. De combinatie van de vertakte keten aminozuren L-leucine, L-valine en L-isoleucine vormt de basis van dit doordachte product. Het product wordt aangevuld met L-glutamine en vitamine B6. De fijne poedervorm zorgt voor een eenvoudige bereiding en goede oplosbaarheid in water. Dankzij de verschillende smaken biedt dit product een aangenaam alternatief voor traditionele supplementen. Olimp combineert jarenlange ervaring op het gebied van sportvoeding met zorgvuldig geselecteerde ingrediënten en betrouwbare productkwaliteit. De grote verpakking van 1000g is ideaal voor regelmatig gebruik over een langere periode. Hierdoor kan het product flexibel worden geïntegreerd in verschillende voedings- en trainingsschema's. Flexibel in gebruik – zo optimaliseert u BCAA Xplode. Het poeder kan eenvoudig worden gemengd met water en als drank worden geconsumeerd. Het is ideaal voor gebruik rondom sportieve activiteiten. Ook tijdens langere trainingen kan het product gemakkelijk worden gebruikt. Bovendien kan het een praktische aanvulling zijn in het dagelijks leven, wanneer een vloeibare bron van aminozuren wordt geprefereerd. Eenvoudig te integreren – passend bij uw trainingsschema. De inname kan individueel worden aangepast, bijvoorbeeld voor, tijdens of na de training. Zo kan het product flexibel worden aangepast aan verschillende trainingsmomenten. Andere opties voor uw aminozuurroutine. Naast BCAA-poeders zijn er ook EAA-producten die een breder aminozuurprofiel bieden. Daarnaast bieden capsules of tabletten een alternatieve toedieningsvorm voor onderweg. Ook klassieke proteïnepoeders kunnen, afhankelijk van de voedingswijze, een aanvullende optie vormen.
Kleur
Zwart
Fabrikant
Olimp Sportnutrition
Gewicht
1000 g
Aantal stuks
1
Inhoud
1000 ml
Ingrediënten
Zie verpakking
Voedingswaarde
Zie verpakking
Aanbevolen dosering
Zie verpakking
Levensmiddelenbedrijven
OLIMP LABORATORIES Sp.z o.o. Nagawczyna 109c, 39-200 Debica, Poland
Verkoopbenaming
Olimp BCAA Xplode Poeder - 1000g - Verschillende smaken - Fruit Punch
EAN
5901330039393
MPN (Manufacturer Part Number)
I0-UQGJ-7TNK

Kleur
Zwart
Fabrikant
Olimp Sportnutrition
Gewicht
1000 g
Aantal stuks
1
Inhoud
1000 ml
Ingrediënten
Zie verpakking
Voedingswaarde
Zie verpakking
Aanbevolen dosering
Zie verpakking
Levensmiddelenbedrijven
OLIMP LABORATORIES Sp.z o.o. Nagawczyna 109c, 39-200 Debica, Poland
Verkoopbenaming
Olimp BCAA Xplode Poeder - 1000g - Verschillende smaken - Fruit Punch
EAN
5901330039393
MPN (Manufacturer Part Number)
I0-UQGJ-7TNK
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Scitec Nutrition BCAA 6400, 375 tabletten
Scitec Nutrition BCAA 6400, 375 tabletten
€ 56,43/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 40,74
-48%
€ 21,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BCAA - TS-Technology - 500 g : Blueberry | Aminozuren | 2:1:1 (Leucine : Isoleucine : Valine) | Snelle opname
BCAA - TS-Technology - 500 g : Blueberry | Aminozuren | 2:1:1 (Leucine : Isoleucine : Valine) | Snelle opname
€ 39,80/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Zweeds Nutra Marine Collageen 10.000 mg – Vloeibare viscollageen met hyaluronzuur en vitamine C, 500 ml – Aardbei/bessen smaak
Zweeds Nutra Marine Collageen 10.000 mg – Vloeibare viscollageen met hyaluronzuur en vitamine C, 500 ml – Aardbei/bessen smaak
€ 42,54/1kg
€ 22,39
-5%
€ 21,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 100% L-Glutamine (500 gram)
100% L-Glutamine (500 gram)
€ 59.553,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,03
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Activlab BCAA Xtra Drink 5000mg (24x330ml) - Sinaasjesmaak
Activlab BCAA Xtra Drink 5000mg (24x330ml) - Sinaasjesmaak
€ 1,91/1l
€ 0,63
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Lefax Intens, vloeibare capsules, 20 capsules
Lefax Intens, vloeibare capsules, 20 capsules
€ 7,37
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BCAA - TS-Technology - 500 g : Cherry | Aminozuren | 2:1:1 (Leucine : Isoleucine : Valine) | Snelle opname
BCAA - TS-Technology - 500 g : Cherry | Aminozuren | 2:1:1 (Leucine : Isoleucine : Valine) | Snelle opname
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van SCITEC Nutrition | Amino 5600
SCITEC Nutrition | Amino 5600
€ 176,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 44,01
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.