Dr. Oetker 1498757005 Dr. Oetker Feine Marzipan Rübli Dekor 12 St.

€ 5,22

€ 130,50 / 1kg

plus € 15,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Eetbare taartversieringen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
€ 43,36/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,77
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Mini-decoratiebloemetjes, 40 stuks, 10 gram, taatversiering
Dr. Oetker Mini-decoratiebloemetjes, 40 stuks, 10 gram, taatversiering
€ 50,90/1kg
€ 5,09
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Roze glazuur voor taart, 125 gram
Roze glazuur voor taart, 125 gram
€ 33,44/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van PICK. Liefde. Zo blauw. 110g
PICK. Liefde. Zo blauw. 110g
€ 47,55/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Fondant, wit, 850g. Modelleerpasta voor taartdecoratie, cakeversiering. Suikerpasta
Fondant, wit, 850g. Modelleerpasta voor taartdecoratie, cakeversiering. Suikerpasta
€ 2,21/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,99
Verkoper: Trend-Laden_5
Productafbeelding van Dr. Oetker Suikerstroop, verkrijgbaar in 4 kleuren: blauw, geel, rood en groen
Dr. Oetker Suikerstroop, verkrijgbaar in 4 kleuren: blauw, geel, rood en groen
€ 41,80/1kg
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Oetker Suikerogen, 12 stuks (verpakt per 10 gram)
Oetker Suikerogen, 12 stuks (verpakt per 10 gram)
€ 417,00/1kg
€ 4,17
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Oetker Dekor: ABC-letters en cijfers (58 g)
Oetker Dekor: ABC-letters en cijfers (58 g)
€ 86,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 5,19
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Witte chocolade couverture, premium kwaliteit, 150g
Dr. Oetker Witte chocolade couverture, premium kwaliteit, 150g
€ 24,13/1kg
€ 3,62
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker - Lübecker marzipaan, ongezoete basis - 200g
Dr. Oetker - Lübecker marzipaan, ongezoete basis - 200g
€ 31,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,27
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Gehakte Pistachenoten, 25g – Gehakte pistachenoten voor het bakken en decoreren
Dr. Oetker Gehakte Pistachenoten, 25g – Gehakte pistachenoten voor het bakken en decoreren
€ 139,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker 1538751004 Dr. Oetker Schokoladen Streusel  700,0 g, 1 St.
Dr. Oetker 1538751004 Dr. Oetker Schokoladen Streusel 700,0 g, 1 St.
€ 48,57/1kg
€ 34,00
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Oetker 3472619008 Dr. Oetker Haselnuss Krokant  700 g, 1 St.
Dr. Oetker 3472619008 Dr. Oetker Haselnuss Krokant 700 g, 1 St.
€ 31,33/1kg
€ 21,93
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Oetker 711225000 Dr. Oetker Blattgelatine  150 Blatt, 1 St.
Dr. Oetker 711225000 Dr. Oetker Blattgelatine 150 Blatt, 1 St.
€ 76,66/1kg
€ 38,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Oetker Vanillesuiker, 16 gram
Dr. Oetker Vanillesuiker, 16 gram
€ 1,40/1kg
€ 0,35
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Oetker 1498767002 Dr. Oetker Raspelschokolade Vollmilch  100,0 g, 1 St.
Dr. Oetker 1498767002 Dr. Oetker Raspelschokolade Vollmilch 100,0 g, 1 St.
€ 96,50/1kg
€ 9,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Oetker 4627840001 Dr. Oetker 4 Back- und Speisefarben , 1 St.
Dr. Oetker 4627840001 Dr. Oetker 4 Back- und Speisefarben , 1 St.
€ 125,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Oetker Polewa dessertpoeder, 100 gram
Dr. Oetker Polewa dessertpoeder, 100 gram
€ 21,80/1kg
€ 2,29
-4%
€ 2,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Oetker Vruchtenjam met karamel, 200 g
Dr. Oetker Vruchtenjam met karamel, 200 g
€ 14,14/1kg
€ 3,13
-5%
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Oetker - Bourbon-vanillepasta - 50g tube
Dr. Oetker - Bourbon-vanillepasta - 50g tube
€ 141,60/1kg
€ 7,08
Verkoper: Store-Germany

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ingrediënten
INGREDIËNTEN: Suiker, 24% AMANDELEN, invertsuikerstroop, glucose-omgekeerde suikerstroop, bevochtigingsmiddel (sorbitolstroop, invertase), verdikkingsmiddel (arabische gom), kleurstoffen (E 100, E 131, E 160a, E 172), EIWIT van kippeneieren, wei van melk, zuurteregelaar (citroenzuur). Kan sporen van HAZELNOTEN bevatten.

Gebruiksaanwijzing
De fijne marzipan worteltjes zijn uitermate geschikt voor het decoreren van gebak, zoals bijvoorbeeld de populaire worteltaart.
Room of slagroom pas kort voor het serveren toevoegen.

Disclaimer
De productverpakking en bijbehorende documenten kunnen informatie bevatten die verder gaat dan of afwijkt van de informatie op onze website. Wij raden u daarom aan om u niet uitsluitend te baseren op de informatie die op onze website wordt weergegeven, maar om voor gebruik van het product altijd zorgvuldig de etiketten, waarschuwingen en instructies te lezen die bij het product worden geleverd.

Ingrediënten
Suiker, 24% AMANDELEN, invertsuikerstroop, glucose-fructosestroop, bevochtigingsmiddel (sorbitolstroop, invertase), verdikkingsmiddel (arabische gom), kleurstoffen (E 100, E 131, E 160a, E 172), EIWIT van kippeneieren, wei-eiwit van melk, zuurteregelaar (citroenzuur). Kan sporen van hazelnoten bevatten.
Voedingswaarde
Energie: 435 kilocalorieën (kcal) Energie: 1833 kilojoule (kJ) Koolhydraten: 73 gram Koolhydraten, waarvan suikers: 67 gram Vet: 13 gram Vet, waarvan verzadigde vetzuren: 0,9 gram Vezels: 2,1 gram Eiwitten: 6,4 gram Zout: 0 gram
Gewicht
40 g
Levensmiddelenbedrijven
Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14 33617 Bielefeld
Verkoopbenaming
Marzipan worteltjes, marzipan decoratie met suikerglazuur (96% marzipan)
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
oe-06280
EAN
4000521006280

Ingrediënten
Suiker, 24% AMANDELEN, invertsuikerstroop, glucose-fructosestroop, bevochtigingsmiddel (sorbitolstroop, invertase), verdikkingsmiddel (arabische gom), kleurstoffen (E 100, E 131, E 160a, E 172), EIWIT van kippeneieren, wei-eiwit van melk, zuurteregelaar (citroenzuur). Kan sporen van hazelnoten bevatten.
Voedingswaarde
Energie: 435 kilocalorieën (kcal) Energie: 1833 kilojoule (kJ) Koolhydraten: 73 gram Koolhydraten, waarvan suikers: 67 gram Vet: 13 gram Vet, waarvan verzadigde vetzuren: 0,9 gram Vezels: 2,1 gram Eiwitten: 6,4 gram Zout: 0 gram
Gewicht
40 g
Levensmiddelenbedrijven
Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14 33617 Bielefeld
Verkoopbenaming
Marzipan worteltjes, marzipan decoratie met suikerglazuur (96% marzipan)
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
oe-06280
EAN
4000521006280
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
€ 43,36/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,77
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Witte chocolade couverture, premium kwaliteit, 150g
Dr. Oetker Witte chocolade couverture, premium kwaliteit, 150g
€ 24,13/1kg
€ 3,62
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lukier, groene kleur, Dr. Oetker, 100 gram
Lukier, groene kleur, Dr. Oetker, 100 gram
€ 17,40/1kg
€ 1,83
-4%
€ 1,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Oetker Suikerstroop, verkrijgbaar in 4 kleuren: blauw, geel, rood en groen
Dr. Oetker Suikerstroop, verkrijgbaar in 4 kleuren: blauw, geel, rood en groen
€ 41,80/1kg
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van PICK. Liefde. Zo blauw. 110g
PICK. Liefde. Zo blauw. 110g
€ 47,55/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Swiffer 8006540719350 WET Feuchte Bodentücher Mikrofaser, 24 Tücher
Swiffer 8006540719350 WET Feuchte Bodentücher Mikrofaser, 24 Tücher
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 24,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Oetker Suikerogen, 12 stuks (verpakt per 10 gram)
Oetker Suikerogen, 12 stuks (verpakt per 10 gram)
€ 417,00/1kg
€ 4,17
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Pickerd Knapperige Donuts, 65g
Pickerd Knapperige Donuts, 65g
€ 64,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,17
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Roze glazuur voor taart, 125 gram
Roze glazuur voor taart, 125 gram
€ 33,44/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Fondant, wit, 850g. Modelleerpasta voor taartdecoratie, cakeversiering. Suikerpasta
Fondant, wit, 850g. Modelleerpasta voor taartdecoratie, cakeversiering. Suikerpasta
€ 2,21/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,99
Verkoper: Trend-Laden_5
Productafbeelding van Dr. Oetker Mini-decoratiebloemetjes, 40 stuks, 10 gram, taatversiering
Dr. Oetker Mini-decoratiebloemetjes, 40 stuks, 10 gram, taatversiering
€ 50,90/1kg
€ 5,09
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Hoogwaardige set van paarse vlinder-decoraties in 3D, geschikt als taartdecoratie voor verjaardagen van meisjes of bruiloften
Hoogwaardige set van paarse vlinder-decoraties in 3D, geschikt als taartdecoratie voor verjaardagen van meisjes of bruiloften
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
€ 140,80/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 90 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 90 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 536
€ 42,90
-6%
€ 39,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
€ 11,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Oetker Dekor Confetti (100 gram verpakking)
Oetker Dekor Confetti (100 gram verpakking)
€ 41,80/1kg
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Macramé wanddecoratie, bohemien decoratie, geweven wanddecor, wandtapijt met blad- en veermotief, boheemse wandversiering, handgemaakte woonaccessoires, decoratie voor woonkamer en slaapkamer
Macramé wanddecoratie, bohemien decoratie, geweven wanddecor, wandtapijt met blad- en veermotief, boheemse wandversiering, handgemaakte woonaccessoires, decoratie voor woonkamer en slaapkamer
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 19,53
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Maggi Fix, gehaktvlees-kaassop (46 g)
Maggi Fix, gehaktvlees-kaassop (46 g)
€ 41,60/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Damesparfum The One van Dolce & Gabbana, eau de parfum, 50 ml
Damesparfum The One van Dolce & Gabbana, eau de parfum, 50 ml
€ 1.196,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 59,81
Verkoper: Glamperfeu
Bestseller
Productafbeelding van Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 14,51/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 11,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Etagère met 3 plateaus - Porselein
Etagère met 3 plateaus - Porselein
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 17,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Ipae-Progarden Adige, Wit, Polypropyleen (PP), Vierkant, 4 poten, 440 mm, 440 mm
Ipae-Progarden Adige, Wit, Polypropyleen (PP), Vierkant, 4 poten, 440 mm, 440 mm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 17,28
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Dr. Oetker - Lübecker marzipaan, ongezoete basis - 200g
Dr. Oetker - Lübecker marzipaan, ongezoete basis - 200g
€ 31,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,27
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van EDZARD Theelichthouders, nachtlampjes, set van 50, transparante behuizing, brandduur ongeveer 8 uur.
EDZARD Theelichthouders, nachtlampjes, set van 50, transparante behuizing, brandduur ongeveer 8 uur.
€ 8,03/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: Provantis
Productafbeelding van COSTWAY Hangstoel met kussen en handgrepen, verstelbare kinderstoel, tuinstoel, boomstoel, draagvermogen 150 kg, binnen- en buitenstoel voor kinderen en volwassenen
COSTWAY Hangstoel met kussen en handgrepen, verstelbare kinderstoel, tuinstoel, boomstoel, draagvermogen 150 kg, binnen- en buitenstoel voor kinderen en volwassenen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 230
€ 14,49
-10%
€ 12,97
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Rotho 17567, 50 liter, Rechthoekig, Polypropyleen (PP), Grijs, 651 mm, 486 mm
Rotho 17567, 50 liter, Rechthoekig, Polypropyleen (PP), Grijs, 651 mm, 486 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 17,50
-7%
€ 16,18
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van MEDION koffiemachine met thermoskan en timer (filterapparaat, 8 kopjes, 1,2 liter, 900 watt, 3 standen, warmhoudfunctie, timer, anti-druppel, display, MD18458), roestvrij staal
MEDION koffiemachine met thermoskan en timer (filterapparaat, 8 kopjes, 1,2 liter, 900 watt, 3 standen, warmhoudfunctie, timer, anti-druppel, display, MD18458), roestvrij staal
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 410
€ 61,61
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Maggi Dose Ravioli in pittige saus, 800g
Maggi Dose Ravioli in pittige saus, 800g
€ 5,22/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.