Maja Badzeep (3 X 140 gr)

€ 14,50

€ 34,52 / 1kg

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september
Onze bestedeals
Zeep & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Maja geurzeep, ronde zeep, Classic, set van 3 x 100 gram
Maja geurzeep, ronde zeep, Classic, set van 3 x 100 gram
€ 74,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Maja Zeep (140 gr)
Maja Zeep (140 gr)
€ 36,79/1kg
€ 5,15
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Maja Vloeibare zeep geparfumeerd (250 ml)
Maja Vloeibare zeep geparfumeerd (250 ml)
€ 20,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,15
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nivea Zeep – Creme Care 100 gr
Nivea Zeep – Creme Care 100 gr
€ 16,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Maja Toiletzeep (150 gr)
Maja Toiletzeep (150 gr)
€ 26,87/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,48
-65%
€ 5,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Palmolive Original Olijfzeep, zeepstaven, 4 stuks van 90 gram
Palmolive Original Olijfzeep, zeepstaven, 4 stuks van 90 gram
€ 6,90/1kg
€ 2,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van MAGNO: Set van 2 pastillen zeep
MAGNO: Set van 2 pastillen zeep
€ 120,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,05
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Dove Beauty Cream zeep, origineel, 90 gram - 10 stuks.
Dove Beauty Cream zeep, origineel, 90 gram - 10 stuks.
€ 17,58/1kg
€ 2,11
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Dalli Kernzeep Natuurlijk, handzeep, verzorgend, parfumvrij, veganistisch | 3 stuks zeep
Dalli Kernzeep Natuurlijk, handzeep, verzorgend, parfumvrij, veganistisch | 3 stuks zeep
€ 15,73/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,90
Verkoper: BrickTakeoverShop
Productafbeelding van Palmolive Olijf & Melk Zeep, 90 gram
Palmolive Olijf & Melk Zeep, 90 gram
€ 12,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tea tree zeep, 1 stuk zeep
Tea tree zeep, 1 stuk zeep
€ 27,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,64
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Melos - Honig zeep, honingraatvorm, 75g
Melos - Honig zeep, honingraatvorm, 75g
€ 36,53/1kg
€ 2,81
-2%
€ 2,74
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van KAPPUS Natuurzeep Rozengeur, 125 g
KAPPUS Natuurzeep Rozengeur, 125 g
€ 8,40/1l
€ 1,05
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van 3 x 200g Tengri® Original Aleppo Zeep, 20% laurierolie, 80% olijfolie. Haarzeep, natuurzeep, handgemaakt volgens een traditioneel recept
3 x 200g Tengri® Original Aleppo Zeep, 20% laurierolie, 80% olijfolie. Haarzeep, natuurzeep, handgemaakt volgens een traditioneel recept
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 18,34
Verkoper: HyKos
Productafbeelding van Maja Toiletzeep Rond in Doos (25 gr)
Maja Toiletzeep Rond in Doos (25 gr)
€ 51,20/1l
€ 1,31
-2%
€ 1,28
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Alepeo Aleppo Zeep 30% (200 gr)
Alepeo Aleppo Zeep 30% (200 gr)
€ 42,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,78
-2%
€ 8,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nesti Dante Romantica (250 gr)
Nesti Dante Romantica (250 gr)
€ 16,20/1kg
€ 4,05
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nesti Dante Cipresso (250 gr)
Nesti Dante Cipresso (250 gr)
€ 15,57/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,88
-4%
€ 4,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Walter Rau Tjota badzeep aloe vera (225 gr)
Walter Rau Tjota badzeep aloe vera (225 gr)
€ 19,11/1kg
€ 4,30
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Biobel Vlekverwijderaar Zeep (240 gr)
Biobel Vlekverwijderaar Zeep (240 gr)
€ 20,08/1kg
€ 4,91
-2%
€ 4,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Badzeep met de unieke Maja geur.

Productbeschrijving: Dit traditionele merk uit Spanje verenigd de magie en de essentie van Spaanse passie en temperament in de geuren van haar producten. 1.1. Ingrediënten: Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Parfum, Citrit Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium Edta, Citronellol, Eugenol, Linalool, Limonene, Evernia Prunastri (Eikenmos) extract, Geraniol, CI 26100, CI 47000, CI 61565, CI 77891

Maja Seife Classic, set van 3 stuks à 140 gram
Gewicht
420 g
Ingrediënten
Toevoeging voor schoonheid en gezondheid
Fabrikant
Maja Myrurgia
EAN
7501046110591
MPN (Manufacturer Part Number)
727944

Gewicht
420 g
Ingrediënten
Toevoeging voor schoonheid en gezondheid
Fabrikant
Maja Myrurgia
EAN
7501046110591
MPN (Manufacturer Part Number)
727944
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Maja geurzeep, ronde zeep, Classic, set van 3 x 100 gram
Maja geurzeep, ronde zeep, Classic, set van 3 x 100 gram
€ 74,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Maja Eau de toilette natural spray (50 ml)
Maja Eau de toilette natural spray (50 ml)
€ 193,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 9,68
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Maja Bad en douchegel (400 ml)
Maja Bad en douchegel (400 ml)
€ 17,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 7,04
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pontec 57502 PondoCompact 300iL - Binnenfonteinpomp, compacte pomp voor fonteinen en waterspelen, inclusief energiezuinige halogeenverlichting, grijs
Pontec 57502 PondoCompact 300iL - Binnenfonteinpomp, compacte pomp voor fonteinen en waterspelen, inclusief energiezuinige halogeenverlichting, grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 54,53
-6%
€ 50,79
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Maja Eau de toilette natural spray (100 ml)
Maja Eau de toilette natural spray (100 ml)
€ 154,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 15,45
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Intenso 4034303034017 100er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 4034303034017 100er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 36,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maja Zeep (140 gr)
Maja Zeep (140 gr)
€ 36,79/1kg
€ 5,15
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Maja Vloeibare zeep geparfumeerd (250 ml)
Maja Vloeibare zeep geparfumeerd (250 ml)
€ 20,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,15
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 211,22
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van Maja Toiletzeep (150 gr)
Maja Toiletzeep (150 gr)
€ 26,87/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,48
-65%
€ 5,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Style Heim dekbedovertrek, 135 x 200 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ongeveer 1377 gram, microvezel
Style Heim dekbedovertrek, 135 x 200 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ongeveer 1377 gram, microvezel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 31,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Runderzeep + Zeepschal 140 Gram
Runderzeep + Zeepschal 140 Gram
€ 14,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Draagbare barbecue | Opvouwbare grill voor kamperen | Mini-kolengrill | Opvouwbare kolengrill
Draagbare barbecue | Opvouwbare grill voor kamperen | Mini-kolengrill | Opvouwbare kolengrill
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 18,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van MAGNO: Set van 2 pastillen zeep
MAGNO: Set van 2 pastillen zeep
€ 120,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,05
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Style Heim dekbedovertrek, 155 x 220 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ongeveer 1739 gram, microvezel
Style Heim dekbedovertrek, 155 x 220 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ongeveer 1739 gram, microvezel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 33,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Tefal EY1018 Easy Fry Compact heteluchtfriteuse, kleur: zwart
Tefal EY1018 Easy Fry Compact heteluchtfriteuse, kleur: zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 74,95
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Puluomis, 3-laags staande lamp, vloerlamp, staande lamp, bodenlamp, E27 binnenverlichting voor slaapkamer, woonkamer, met houten plank, zwart, 160 cm
Puluomis, 3-laags staande lamp, vloerlamp, staande lamp, bodenlamp, E27 binnenverlichting voor slaapkamer, woonkamer, met houten plank, zwart, 160 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 387
€ 54,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: Puluomis
Productafbeelding van Elektrische melkschuimer van Tchibo, met anti-aanbaklaag, voor zowel warme als koude melkschuim, geschikt voor latte macchiato, cappuccino en chocolademelk, met een roestvrijstalen behuizing
Elektrische melkschuimer van Tchibo, met anti-aanbaklaag, voor zowel warme als koude melkschuim, geschikt voor latte macchiato, cappuccino en chocolademelk, met een roestvrijstalen behuizing
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 140
€ 62,48
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Maja Plum Blossom Zeep (3 X 100 gr)
Maja Plum Blossom Zeep (3 X 100 gr)
€ 32,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,95
-2%
€ 9,69
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 369
€ 87,09
Gratis bezorging
Verkoper: Zurbrueggen
Productafbeelding van SONNI Badspiegel met LED-verlichting, energiezuinig, IP44, koper/loodvrij, mat oppervlak, verlichte randen, wandspiegel, 60 x 50 cm
SONNI Badspiegel met LED-verlichting, energiezuinig, IP44, koper/loodvrij, mat oppervlak, verlichte randen, wandspiegel, 60 x 50 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van Bloembak 49x16x17,5 cm, 12 liter, met zelfwateringssysteem. Geschikt voor leuning, balkon en als bloempot. Merk: Ratolla. Kleur: antraciet
Bloembak 49x16x17,5 cm, 12 liter, met zelfwateringssysteem. Geschikt voor leuning, balkon en als bloempot. Merk: Ratolla. Kleur: antraciet
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 19,69
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 261
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van Stofzuiger Zeegma Zonder Basis, Jet, zonder zak, met set van opzetstukken, zwart, 900W, zuigkracht 4000W,
Stofzuiger Zeegma Zonder Basis, Jet, zonder zak, met set van opzetstukken, zwart, 900W, zuigkracht 4000W,
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 655
€ 150,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2036
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Nokia 6700 Classic, 55,9 mm (2,2 inch), 320 x 240 pixels, 16,77 miljoen kleuren, 171 MB, 8 GB, 5 MP
Nokia 6700 Classic, 55,9 mm (2,2 inch), 320 x 240 pixels, 16,77 miljoen kleuren, 171 MB, 8 GB, 5 MP
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
Gebruikt
€ 99,99
Verkoper: www_fs-t_de
Productafbeelding van Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 43,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van VASAGLE garderobekast, met zitplaats, met haken, 3 planken, hoogte 175 cm - 41
VASAGLE garderobekast, met zitplaats, met haken, 3 planken, hoogte 175 cm - 41
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 61,38
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Samsung Galaxy Tab A, 25,6 cm (10,1 inch), WiFi, 3 GB RAM, 64 GB opslag, kleur: zwart
Samsung Galaxy Tab A, 25,6 cm (10,1 inch), WiFi, 3 GB RAM, 64 GB opslag, kleur: zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 340,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Vloeibare zeep Clinique (400 ml)
Vloeibare zeep Clinique (400 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 42,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 105,15/1l
Productafbeelding van M.Brown Woody & Citrus Handverzorgingsset, 2 x 300 ml, totale inhoud 600 ml
M.Brown Woody & Citrus Handverzorgingsset, 2 x 300 ml, totale inhoud 600 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 71,40/1l
Productafbeelding van Hermes Terre d'Hermes Zeep, 100g
Hermes Terre d'Hermes Zeep, 100g
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 397,80/1kg
Productafbeelding van Navulling voor vloeibare handzeep Delicious Rhubarb & Rose (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
Navulling voor vloeibare handzeep Delicious Rhubarb & Rose (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 94,35/1l
Productafbeelding van Handzeep Orange & Bergamot (vloeibare handzeep) 200 ml
Handzeep Orange & Bergamot (vloeibare handzeep) 200 ml
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1l
Productafbeelding van Vloeibare handzeep Heavenly Gingerlily (200 ml)
Vloeibare handzeep Heavenly Gingerlily (200 ml)
€ 34,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 173,10/1l
Productafbeelding van Navulling voor vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
Navulling voor vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 84,15/1l
Productafbeelding van Vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper, 200 ml
Vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper, 200 ml
€ 33,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 167,25/1l
Productafbeelding van Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel Handzeep, 300 ml
Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel Handzeep, 300 ml
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 105,40/1l
Productafbeelding van Molton Brown Flora Luminare Handzeep, 300 ml
Molton Brown Flora Luminare Handzeep, 300 ml
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 102,00/1l
Productafbeelding van Tuhé zeep, Fiery Pink Pepper (geparfumeerde zeep), 150 gram
Tuhé zeep, Fiery Pink Pepper (geparfumeerde zeep), 150 gram
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 197,20/1kg
Productafbeelding van Molton Brown Gel: Molton Brown Heavenly Gingerlily vloeibare handzeep, 300 ml
Molton Brown Gel: Molton Brown Heavenly Gingerlily vloeibare handzeep, 300 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 91,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Orange & Bergamot, vloeibare handzeep, 300 ml
Molton Brown Orange & Bergamot, vloeibare handzeep, 300 ml
€ 27,54
-3%
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 88,40/1l
Productafbeelding van Yardley London, Engelse lavendel, zeep in blokvorm, 120g
Yardley London, Engelse lavendel, zeep in blokvorm, 120g
€ 2,29
Verkoper: Lemonbite
€ 17.615,38/1kg
Productafbeelding van Irish Spring Original zeepstaven, set van 3, elk 106,3 gram
Irish Spring Original zeepstaven, set van 3, elk 106,3 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l
Productafbeelding van Dinorassic MARTINELIA Gelei-hand- en douchegel voor kinderen, 100 ml
Dinorassic MARTINELIA Gelei-hand- en douchegel voor kinderen, 100 ml
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 29,90/1l
Productafbeelding van Moisture Blast Zeepset, 105 stuks, Irish Spring
Moisture Blast Zeepset, 105 stuks, Irish Spring
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,87/1l
Productafbeelding van Irish Spring Icy Blast zeepblokjes, afkomstig uit de VS, 105,8 gram per stuk, verpakt per 3
Irish Spring Icy Blast zeepblokjes, afkomstig uit de VS, 105,8 gram per stuk, verpakt per 3
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,87/1l
Productafbeelding van Irish Spring | Zeep - Aloe Mist - Deodorerende zeep met aloë vera - Frisse geur - 3 stuks à 104,8 g - Voor het wassen van het lichaam
Irish Spring | Zeep - Aloe Mist - Deodorerende zeep met aloë vera - Frisse geur - 3 stuks à 104,8 g - Voor het wassen van het lichaam
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,72/1l
Productafbeelding van Vloeibare gezichtszeep mild met pompje 200 ml
Vloeibare gezichtszeep mild met pompje 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 21,79
Verkoper: PerfumTraders
€ 108,95/1l