Milchschokolade 75g 24St

€ 25,18

€ 335,73 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Koekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
€ 59,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
€ 32,53/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 10,17
-4%
€ 9,76
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van LEIBNIZ 20990 LEIBNIZ Schoko-Butterkeks "CHOCO VOLLMILCH", 125 g
LEIBNIZ 20990 LEIBNIZ Schoko-Butterkeks "CHOCO VOLLMILCH", 125 g
€ 292,56/1kg
€ 36,57
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Oreo wafelrolletje met vanillesmaak, 54g
Oreo wafelrolletje met vanillesmaak, 54g
€ 421,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,77
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
€ 19,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HELLMA 60114800 Mini 60er Muffins, im Körbchen-Karton
HELLMA 60114800 Mini 60er Muffins, im Körbchen-Karton
€ 25,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
€ 181,10/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 36,22
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Coppenrath Wiener Sandringe, huisgemaakte koekjes, 200g (ten minste houdbaar tot: 01.08.2024)
Coppenrath Wiener Sandringe, huisgemaakte koekjes, 200g (ten minste houdbaar tot: 01.08.2024)
€ 11,30/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,13
-27%
€ 2,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Double 170g 10St
Double 170g 10St
€ 145,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
€ 27,56/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Coppenrath Botercookies, zelfgemaakte lekkernijen, 200g (te koop vanaf 1 augustus 2024)
Coppenrath Botercookies, zelfgemaakte lekkernijen, 200g (te koop vanaf 1 augustus 2024)
€ 11,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bahlsen Rekord Wafelmengsel, variant "Edelherb" (fijnere smaak) en volle melkchocolade, 250g
Bahlsen Rekord Wafelmengsel, variant "Edelherb" (fijnere smaak) en volle melkchocolade, 250g
€ 87,68/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,92
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Mikado melkchocolade - doos met 24 stuks van 75 gram
Mikado melkchocolade - doos met 24 stuks van 75 gram
€ 46.633,33/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 83,94
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van PICK UP! 27670 PICK UP! Choco & Milk Kekse 24x 28,0 g
PICK UP! 27670 PICK UP! Choco & Milk Kekse 24x 28,0 g
€ 29,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BAHLSEN 81810 Kerstgebak, Peperkoekhartjes, Akora Edelherb - 150 g
BAHLSEN 81810 Kerstgebak, Peperkoekhartjes, Akora Edelherb - 150 g
€ 61,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Twix White: Knapperige koek bedekt met karamel en omhuld met witte chocolade, 45g
Twix White: Knapperige koek bedekt met karamel en omhuld met witte chocolade, 45g
€ 111,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van FERRERO 773128 Nutella B-ready 6 St.
FERRERO 773128 Nutella B-ready 6 St.
€ 42,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,26
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van LEIBNIZ 35910 LEIBNIZ Cream Dark Choco Kekse 190,0 g
LEIBNIZ 35910 LEIBNIZ Cream Dark Choco Kekse 190,0 g
€ 183,95/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Milka Choco Sticks, koekjes bedekt met melkchocolade, 112 gram
Milka Choco Sticks, koekjes bedekt met melkchocolade, 112 gram
€ 154,55/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van LEIBNIZ 14600 LEIBNIZ Zoo Kakao Kekse 100,0 g
LEIBNIZ 14600 LEIBNIZ Zoo Kakao Kekse 100,0 g
€ 72,15/1kg
€ 9,38
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Mikado Melkchocolade: Knapper koekje bedekt met chocolade, 75g

De perfecte snack voor chocolade liefhebbers

  • Knapperige koekjesstokjes bedekt met fijne melkchocolade
  • Licht, knapperig en onweerstaanbaar lekker
  • Perfecte balans tussen knapperig koekje en zacht smeltende chocolade

Ideaal voor elke gelegenheid

  • Perfect bij koffie, thee of als een zoete snack tussendoor
  • Praktische vorm voor onderweg, om te delen of voor een korte pauze
  • Knapperig, chocoladeachtig en gewoonweg onweerstaanbaar

Mikado – Kwaliteit met genot

  • Gemaakt met hoogwaardige melkchocolade voor puur genot
  • Zonder kunstmatige kleur- en conserveermiddelen voor een natuurlijke smaak
  • 75g verpakking – ideaal voor de kleine chocoladehonger

Mikado Melkchocolade – het knapperige koekjesstokje voor maximaal chocoladegenot!

Mondeléz Deutschland GmbH
Postfach 107840
28078 Bremen (D)


Gebäck Milchschokolade 75 g/Pack.
Ingrediënten
TARWEBLOEM, suiker, cacaoboter, cacaomassa, MAGERE MELKPOEDER, plantaardige vetten (palm, kokos), glucose-siroop, BOTERREINVET, zoete weipoeder (van MELK), zout, emulgator (SOJALECITHINE), rijsmiddel (E503), gist, aroma. KAN NOTEN BEVATTEN.
Voedingswaarde
Energie: 484,00 kilocalorieën (kcal) Energie: 2.032,00 kilojoule (kJ) Vet: 20,00 gram Waarvan verzadigde vetzuren: 11,00 gram Koolhydraten: 68,00 gram Waarvan suikers: 33,00 gram Vezels: 3,30 gram Eiwitten: 6,80 gram Zout: 0,80 gram
Allergenen
Gluten
Sojabonen en producten op basis daarvan
Melk en producten op basis daarvan, inclusief lactose
Schaalvruchten
Gewicht
75 g
Levensmiddelenbedrijven
Mondeléz Deutschland GmbH Postfach 107840 28078 Bremen Deutschland
Verkoopbenaming
Koekjes bedekt met melkchocolade (49%).
Fabrikant
MONDELEZ DEUTSCHLAND SERVICES
MPN (Manufacturer Part Number)
847920
EAN
7622300476144

Ingrediënten
TARWEBLOEM, suiker, cacaoboter, cacaomassa, MAGERE MELKPOEDER, plantaardige vetten (palm, kokos), glucose-siroop, BOTERREINVET, zoete weipoeder (van MELK), zout, emulgator (SOJALECITHINE), rijsmiddel (E503), gist, aroma. KAN NOTEN BEVATTEN.
Voedingswaarde
Energie: 484,00 kilocalorieën (kcal) Energie: 2.032,00 kilojoule (kJ) Vet: 20,00 gram Waarvan verzadigde vetzuren: 11,00 gram Koolhydraten: 68,00 gram Waarvan suikers: 33,00 gram Vezels: 3,30 gram Eiwitten: 6,80 gram Zout: 0,80 gram
Allergenen
Gluten
Sojabonen en producten op basis daarvan
Melk en producten op basis daarvan, inclusief lactose
Schaalvruchten
Gewicht
75 g
Levensmiddelenbedrijven
Mondeléz Deutschland GmbH Postfach 107840 28078 Bremen Deutschland
Verkoopbenaming
Koekjes bedekt met melkchocolade (49%).
Fabrikant
MONDELEZ DEUTSCHLAND SERVICES
MPN (Manufacturer Part Number)
847920
EAN
7622300476144
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Trolli Glotzer 4: Schaumsnoepjes en fruitgummiebonbons met vulling, 75g
Trolli Glotzer 4: Schaumsnoepjes en fruitgummiebonbons met vulling, 75g
€ 30,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,31
-47%
€ 2,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
€ 59,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Haribo Rainbow, Gummiberen, 160 g, met de smaken appel, braam en aardbei, meerkleurig, 1615 kJ, 381 kcal
Haribo Rainbow, Gummiberen, 160 g, met de smaken appel, braam en aardbei, meerkleurig, 1615 kJ, 381 kcal
€ 16,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Feiny Biscuitjes, wafelrolletjes met vanillevulling, 400 gram
Feiny Biscuitjes, wafelrolletjes met vanillevulling, 400 gram
€ 8,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
€ 89,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van PartyDeco KPT57-100, Taartdecoratie, Hout, Hout, Verjaardag, 1 stuk, 16,5 cm
PartyDeco KPT57-100, Taartdecoratie, Hout, Hout, Verjaardag, 1 stuk, 16,5 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,03
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Pick Up Choco: Knapperige koekjes met een romige, melkachtige vulling. 24 stuks van 28 gram
Pick Up Choco: Knapperige koekjes met een romige, melkachtige vulling. 24 stuks van 28 gram
€ 65,88/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,14
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van T24 Glazen theepot met roestvrijstalen zeef, 1250 ml, zwart
T24 Glazen theepot met roestvrijstalen zeef, 1250 ml, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 226
€ 49,21
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
€ 209,17/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kellogg's Corn Flakes, klassiek, extra groot pak, ontbijtgranen, 1000g
Kellogg's Corn Flakes, klassiek, extra groot pak, ontbijtgranen, 1000g
€ 20,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Uni2Raw-artikel--1
Uni2Raw-artikel--1
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 34,90
-19%
€ 28,00
Verkoper: FC-Moto
Productafbeelding van Microsoft Xbox Series X, Zwart, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Microsoft Xbox Series X, Zwart, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 955
€ 1.200,00
Verkoper: Weinzierl_Warenhandel
Productafbeelding van Double 170g 10St
Double 170g 10St
€ 145,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Gebak Sensations, 156 gram
Gebak Sensations, 156 gram
€ 244,04/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 38,07
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
€ 227,53/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 34,13
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Coppenrath Wiener Sandringe, huisgemaakte koekjes, 200g (ten minste houdbaar tot: 01.08.2024)
Coppenrath Wiener Sandringe, huisgemaakte koekjes, 200g (ten minste houdbaar tot: 01.08.2024)
€ 11,30/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,13
-27%
€ 2,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
€ 27,56/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van funny-frisch 11700 funny-frisch Mais-Snack Chips 75,0 g
funny-frisch 11700 funny-frisch Mais-Snack Chips 75,0 g
€ 109,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
€ 56,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 11,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LEIBNIZ 20990 LEIBNIZ Schoko-Butterkeks "CHOCO VOLLMILCH", 125 g
LEIBNIZ 20990 LEIBNIZ Schoko-Butterkeks "CHOCO VOLLMILCH", 125 g
€ 292,56/1kg
€ 36,57
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
€ 140,80/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
€ 99,94/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
€ 181,10/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 36,22
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
€ 43,36/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,77
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Ferrero Schoko Bons White, 200g
Ferrero Schoko Bons White, 200g
€ 81,20/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 16,24
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Bestseller
Productafbeelding van Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 14,51/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 11,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
€ 19,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,19
Verkoper: somnia24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 7 beoordelingen
Beoordeeld op 18 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Het product was moeilijk te vinden op websites in Polen
Beoordeeld op 25 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Erg lekker
Beoordeeld op 6 juli 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Verrassing
Beoordeeld op 18 december 2020 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Mega lekkere koekjes
Beoordeeld op 30 januari 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Het is een schande
Beoordeeld op 20 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 9 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop