Primo 073TRI12AP, 12 stuks, Meerkleurig, Driehoek, Kunststof, Was, 3 jaar/jaren

€ 71,99

€ 19,27-73%

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Waskrijt & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Jovi L'OURS MAGIQUE waskrijtjes, doos met 30 stuks, in verschillende kleuren gesorteerd
Jovi L'OURS MAGIQUE waskrijtjes, doos met 30 stuks, in verschillende kleuren gesorteerd
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Stockmar 34000 Wachsmalblöcke zitronengelb, orange, karminrot, grün, blau, blauviolett, rotbraun, schwarz
Stockmar 34000 Wachsmalblöcke zitronengelb, orange, karminrot, grün, blau, blauviolett, rotbraun, schwarz
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Primo 0721TRI8ST, 8 stuks, Meerkleurig, Meerkleurig, Driehoek, Was, 3 jaar/jaren
Primo 0721TRI8ST, 8 stuks, Meerkleurig, Meerkleurig, Driehoek, Was, 3 jaar/jaren
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Primo 0503PC48E, 48 stuks, Meerkleurig, Rond, Was, 3 jaar, 9 mm
Primo 0503PC48E, 48 stuks, Meerkleurig, Rond, Was, 3 jaar, 9 mm
€ 70,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van Primo 0501PC12E, 12 stuks, meerkleurig, was, 3 jaar, 110 mm, 120 mm
Primo 0501PC12E, 12 stuks, meerkleurig, was, 3 jaar, 110 mm, 120 mm
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van Voskovstiften, set van 12 stuks, driehoekig
Voskovstiften, set van 12 stuks, driehoekig
€ 2,11
-5%
€ 2,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Waskrijtjes, 8 stuks
Waskrijtjes, 8 stuks
€ 0,71
Verkoper: Capi-cap
Productafbeelding van Crayola 52-6448, 64 stuks, Meerkleurig, Meerkleurig, Rond, Was, Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar
Crayola 52-6448, 64 stuks, Meerkleurig, Meerkleurig, Rond, Was, Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 25,01
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van EBERHARD FABER Driehoekige waskrijtjes, set van 8 + 2, in een kunststof etui
EBERHARD FABER Driehoekige waskrijtjes, set van 8 + 2, in een kunststof etui
€ 12,86
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Crayola 52-0114, 24 stuks, Meerkleurig, Meerkleurig, Rond, Geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar, Geschikt voor jongens en meisjes
Crayola 52-0114, 24 stuks, Meerkleurig, Meerkleurig, Rond, Geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar, Geschikt voor jongens en meisjes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,35
-57%
€ 11,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van F.I.L.A. 281200, Modelbouwsset voor kinderen
F.I.L.A. 281200, Modelbouwsset voor kinderen
€ 21,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Kleurpotloden, 12 kleuren, Colorino
Kleurpotloden, 12 kleuren, Colorino
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Primo 1301WM8, 8 stuks, Groen, Lichtblauw, Oranje, Rood, Geel, Kunststof, Was, 3 jaar, Jongen/meisje
Primo 1301WM8, 8 stuks, Groen, Lichtblauw, Oranje, Rood, Geel, Kunststof, Was, 3 jaar, Jongen/meisje
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Stapelbare waskrijtjes, 14 stuks, 10 kleuren, geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar
Stapelbare waskrijtjes, 14 stuks, 10 kleuren, geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Crayola Mini Kids - 16 Driehoekige waskrijtjes
Crayola Mini Kids - 16 Driehoekige waskrijtjes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,79
Verkoper: Jouwoutlet_de
Productafbeelding van F.I.L.A. 311000, Modelbouwspeelset voor kinderen
F.I.L.A. 311000, Modelbouwspeelset voor kinderen
€ 22,90
-11%
€ 20,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Draaiende waskrijtjes, set van 24 stuks
Draaiende waskrijtjes, set van 24 stuks
€ 35,35
-43%
€ 19,88
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Waxkrijtjes, 12 kleuren, Hot Wheels Starpakket
Waxkrijtjes, 12 kleuren, Hot Wheels Starpakket
€ 14,00
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Kores driehoekige pastelkrijtjes - 12 kleuren / Jumbo
Kores driehoekige pastelkrijtjes - 12 kleuren / Jumbo
€ 8,95
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Edushape waskrijtjes, set van 4 stuks
Edushape waskrijtjes, set van 4 stuks
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Primo Wachsmalstiften Set, driehoekig - 12 stuks in doos, voor kinderen. Met deze kleurrijke set driehoekige waxstiften van Primo wordt het tekenen en kleuren een groot plezier! De driehoekige waxstiften liggen goed in de hand en rollen niet weg – ideaal voor kleine kunstenaars vanaf 3 jaar. De stiften zijn 50 mm lang en worden geleverd in een stevige doos, zodat ze gemakkelijk mee kunnen worden genomen. De heldere kleuren zorgen voor prachtige tekeningen op papier. Dankzij de zachte textuur glijden de stiften soepel over het papier en zijn ze ook voor kleine handjes gemakkelijk vast te houden. Perfect voor thuis, op school of onderweg! Aanvullende informatie: * Set met 12 driehoekige waxstiften * Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar * Praktische opbergdoos inbegrepen * Zachte textuur voor gemakkelijk tekenen

Driehoekige, zeer stevige waxkrijtjes, verkrijgbaar in 12 kleuren, inclusief goud en zilver. Zeer heldere en intense kleuren die, dankzij hun vorm, zowel prettig vast te houden zijn als ideaal zijn voor specifieke toepassingen. De resultaten zijn altijd indrukwekkend. Door het papier op verschillende oppervlakken te leggen, kan de kleur bijvoorbeeld de structuur van het oppervlak weergeven. Het kiezen van verschillende soorten papier en het overschilderen met verschillende kleuren is ook belangrijk om interessante resultaten te bereiken. De kleur laat de handen schoon.
Bevat batterijen
Nee
Fabrikant
Gewicht
3.75 kg
EAN
8006919000737
MPN (Manufacturer Part Number)
073TRI12AP

Bevat batterijen
Nee
Fabrikant
Gewicht
3.75 kg
EAN
8006919000737
MPN (Manufacturer Part Number)
073TRI12AP
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Jovi L'OURS MAGIQUE waskrijtjes, doos met 30 stuks, in verschillende kleuren gesorteerd
Jovi L'OURS MAGIQUE waskrijtjes, doos met 30 stuks, in verschillende kleuren gesorteerd
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Pelikan® 720250 Verfkvastenset 735K/12 - 12 kleuren + 1 dekkend wit
Pelikan® 720250 Verfkvastenset 735K/12 - 12 kleuren + 1 dekkend wit
€ 100,82/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 28,23
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Stockmar 34000 Wachsmalblöcke zitronengelb, orange, karminrot, grün, blau, blauviolett, rotbraun, schwarz
Stockmar 34000 Wachsmalblöcke zitronengelb, orange, karminrot, grün, blau, blauviolett, rotbraun, schwarz
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maaleo 8643 Creatieve set 288 stuks
Maaleo 8643 Creatieve set 288 stuks
€ 12,62/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 20,83
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Arebos 4260627423378, Rood
Arebos 4260627423378, Rood
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 189
€ 139,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Primo 252TB12, Zwart, Blauw, Bruin, Groen, Oranje, Roze, Rood, Paars, Wit, Geel, Decoratieve verf, Vloeistof, 25 ml, 1 stuk
Primo 252TB12, Zwart, Blauw, Bruin, Groen, Oranje, Roze, Rood, Paars, Wit, Geel, Decoratieve verf, Vloeistof, 25 ml, 1 stuk
€ 916,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Primo 202BR500100, Wit, 500 ml, Fles, Italië, 1 stuk
Primo 202BR500100, Wit, 500 ml, Fles, Italië, 1 stuk
€ 135,98/1l
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van Pelikan 820998 Pelikan Griffix inktpen, neon zwart
Pelikan 820998 Pelikan Griffix inktpen, neon zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 18,13
-5%
€ 17,19
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van maped 832053 12 maped Harry Potter Buntstifte farbsortiert
maped 832053 12 maped Harry Potter Buntstifte farbsortiert
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FABER-CASTELL Dreikant-Wachsmalkreide, 24er Kartonetui
FABER-CASTELL Dreikant-Wachsmalkreide, 24er Kartonetui
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Primo 651W6SP, Zwart, Blauw, Groen, Roze, Wit, Geel, Waterverf, Vloeistof, 75 ml, 6 stuks
Primo 651W6SP, Zwart, Blauw, Groen, Roze, Wit, Geel, Waterverf, Vloeistof, 75 ml, 6 stuks
€ 345,60/1l
€ 25,92
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van FABER-CASTELL 155560 Fasermaler CONNECTOR PEN 60er Koffer(S-T)
FABER-CASTELL 155560 Fasermaler CONNECTOR PEN 60er Koffer(S-T)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 24,78
-6%
€ 23,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Primo 204BR1000630, Groen, 1000 ml, Fles, Italië, 1 stuk
Primo 204BR1000630, Groen, 1000 ml, Fles, Italië, 1 stuk
€ 68,99/1l
€ 68,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van Opblaasbed Intex Deluxe 64136 152x203x42 Cm
Opblaasbed Intex Deluxe 64136 152x203x42 Cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 147
€ 90,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Strijd in de Diepe Duisternis - Minecraft LEGO 21246
Strijd in de Diepe Duisternis - Minecraft LEGO 21246
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 145,00
Verkoper: BrickInvest
Productafbeelding van JOYSTAR 24-inch kinderfiets voor jongens en meisjes van 5 tot 16 jaar, een mountainbike voor kinderen met één versnelling, wit
JOYSTAR 24-inch kinderfiets voor jongens en meisjes van 5 tot 16 jaar, een mountainbike voor kinderen met één versnelling, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 265,99
Gratis bezorging
Verkoper: HILAND_EU
Productafbeelding van Muuwmi Aluminium Scooter Neon – Step, 180 mm, ABEC 5, GS-gekeurd, in hoogte verstelbaar, LED-verlichte wielen, groen-zwart
Muuwmi Aluminium Scooter Neon – Step, 180 mm, ABEC 5, GS-gekeurd, in hoogte verstelbaar, LED-verlichte wielen, groen-zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 92,02
-21%
€ 72,15
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van GTPLAYER Gaming Stoel, Gamer Stoel, Ergonomische bureaustoel met voetsteun, verstelbare lendensteun en hoofdkussen, beklede gaming stoel, gaming fauteuil
GTPLAYER Gaming Stoel, Gamer Stoel, Ergonomische bureaustoel met voetsteun, verstelbare lendensteun en hoofdkussen, beklede gaming stoel, gaming fauteuil
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 169,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van Primo 204BR1000920, Goud, 1000 ml, Fles, Italië, 1 stuk
Primo 204BR1000920, Goud, 1000 ml, Fles, Italië, 1 stuk
€ 69,99/1l
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van Hermia Concept, Lavanta 14, ontbijtbord, wit, keramiek, 25 x 11 x 3,5 cm
Hermia Concept, Lavanta 14, ontbijtbord, wit, keramiek, 25 x 11 x 3,5 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 50,15
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van Opblaasbare strandbal Mickey Mouse 51cm Bestway 91098
Opblaasbare strandbal Mickey Mouse 51cm Bestway 91098
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,99
Verkoper: PrizePoint
Productafbeelding van Play-Doh Startset, klei, blau, groen, rood, geel, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar, jongens/meisjes
Play-Doh Startset, klei, blau, groen, rood, geel, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar, jongens/meisjes
€ 15,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 88,00
-66%
€ 29,45
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Primo 204BR1000330 Tempera-verf, 1000 ml fles, roze
Primo 204BR1000330 Tempera-verf, 1000 ml fles, roze
€ 68,99/1l
€ 68,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van Pelikan 803328 Wasco potloden - 6 kleuren, assorti, blisterverpakking
Pelikan 803328 Wasco potloden - 6 kleuren, assorti, blisterverpakking
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Primo 204BR1000300, Rood, 1000 ml, Fles, Italië, 1 stuk
Primo 204BR1000300, Rood, 1000 ml, Fles, Italië, 1 stuk
€ 68,99/1l
€ 68,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van BADLAND Rechthoekige badkuip, model Avita, rechts, 170x75 cm, inclusief afvoer en poten + badkussen, kleur zwart. BADLAND AVITA
BADLAND Rechthoekige badkuip, model Avita, rechts, 170x75 cm, inclusief afvoer en poten + badkussen, kleur zwart. BADLAND AVITA
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 399,99
Gratis bezorging
Verkoper: BADLAND24-DE
Productafbeelding van Metallic aquarelverf, 12 kleuren, merk Schulwasser, met glitter
Metallic aquarelverf, 12 kleuren, merk Schulwasser, met glitter
€ 126,83/1kg
€ 16,22
-6%
€ 15,22
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 46,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Faber-Castell 111992 FABER-CASTELL Potlood Jumbo GRIP, 2 stuks, blisterverpakking
Faber-Castell 111992 FABER-CASTELL Potlood Jumbo GRIP, 2 stuks, blisterverpakking
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van colozoo Set nachtgloeiende acrylverf | 8x20ml verf die in het donker oplichten + 3 penselen | Deze glow-in-the-dark acrylverf is permanent te gebruiken op elk oppervlak | Fluorescerende, zelfoplichtende kleuren
colozoo Set nachtgloeiende acrylverf | 8x20ml verf die in het donker oplichten + 3 penselen | Deze glow-in-the-dark acrylverf is permanent te gebruiken op elk oppervlak | Fluorescerende, zelfoplichtende kleuren
€ 351,13/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 56,18
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 14 juli 2022 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kleurpotloden voor kinderen, geschikt voor schoolgebruik, niet giftig, Crayola, 8 kleuren
Kleurpotloden voor kinderen, geschikt voor schoolgebruik, niet giftig, Crayola, 8 kleuren
€ 5,49
-72%
€ 1,49
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Crayola afwasbare waxstiften, 16 kleuren
Crayola afwasbare waxstiften, 16 kleuren
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite