Lengte:

0.31 m

PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: zandgrijs

€ 8,95

€ 28,87 / 1l

plus € 23,95 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 7 – do 8 oktober
Wees er snel bij!
Voegafdichtingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, cementgrijs
PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, cementgrijs
€ 28,87/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur 11 Jasmin
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur 11 Jasmin
€ 22,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcoferm S, 310 ml, caramelkleur, 1 patroon
PCI Silcoferm S, 310 ml, caramelkleur, 1 patroon
€ 41,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuurstenen, kleur ahorn, 5 kg
PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuurstenen, kleur ahorn, 5 kg
€ 4,79/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Carraferm Carraraweiß, nummer 25, 310 ml, siliconenkit, geschikt voor natuursteen
PCI Carraferm Carraraweiß, nummer 25, 310 ml, siliconenkit, geschikt voor natuursteen
€ 44,35/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,75
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sopro KeramikSilicon 310ml, steingrijs, kleur 22
Sopro KeramikSilicon 310ml, steingrijs, kleur 22
€ 32,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Lastogum Afdichtingsmiddel, 4 kg, grijs
PCI Lastogum Afdichtingsmiddel, 4 kg, grijs
€ 8,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Seccoral 1K, afsluitingsmortel, 3,5 kg zak
PCI Seccoral 1K, afsluitingsmortel, 3,5 kg zak
€ 6,56/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Pecitape, afdichtingsband, 90° binnenhoek
PCI Pecitape, afdichtingsband, 90° binnenhoek
€ 69,50/1m
€ 6,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van BOSTIK Premium P790 Lijm en kit, beige - 30616373
BOSTIK Premium P790 Lijm en kit, beige - 30616373
€ 93,43/1kg
€ 41,11
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ARDEX G8S Flexibele voegmortel, zandgrijs, 5 kg zak
ARDEX G8S Flexibele voegmortel, zandgrijs, 5 kg zak
€ 3,99/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sikaflex 515 – lichtgrijs afdichtingskit, 300 ml
Sikaflex 515 – lichtgrijs afdichtingskit, 300 ml
€ 121,00/1l
€ 36,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van PCI Lastogum Afdichtingsmiddel, 25 kg, wit
PCI Lastogum Afdichtingsmiddel, 25 kg, wit
€ 5,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 141,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sikaflex 527 AT, zwart, 300 ml, cartridge, kit
Sikaflex 527 AT, zwart, 300 ml, cartridge, kit
€ 129,37/1l
€ 38,81
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van PCI Lastogum Afdichtingsmiddel, 4 kg, wit
PCI Lastogum Afdichtingsmiddel, 4 kg, wit
€ 9,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ceresit Tegelvoegmortel CE 40, chocoladebruin, 2 kg
Ceresit Tegelvoegmortel CE 40, chocoladebruin, 2 kg
€ 14,30/1kg
€ 28,60
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tubag Silikon FFM VarioFlex, zandkleur, 310 ml
Tubag Silikon FFM VarioFlex, zandkleur, 310 ml
€ 70,81/1l
€ 21,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Fugovací Směs Ceresit Ce 40, Metaalgreuwe Kleur, 111
Fugovací Směs Ceresit Ce 40, Metaalgreuwe Kleur, 111
€ 15,29/1kg
€ 30,57
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Sikaflex 522 – grijze kit voor caravans, 300 ml
Sikaflex 522 – grijze kit voor caravans, 300 ml
€ 104,37/1l
€ 31,31
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van PCI Pecimor 1K, bitumineuze diklaagcoating, 10 liter
PCI Pecimor 1K, bitumineuze diklaagcoating, 10 liter
€ 4,20/1l
€ 41,95
Verkoper: bauschnell

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

PCI Silcofug E

Elastische kit voor binnen- en buitentoepassing

Toepassingsgebieden

  • Voor binnen- en buitentoepassing.
  • Voor wanden en vloeren.
  • Afdichten van hoek-, bewegings- en aansluitvoegen in sanitaire ruimtes, zwembaden (inclusief zwembaden en randen), balkons en terrassen.
  • Afdichten van voegen tussen glas, aluminium, hout, emaille, keramiek, hard PVC en sanitair acryl.
  • Kitnaden bij ramen van hout, geanodiseerd en ongeanodiseerd aluminium (zie DIN 18545 deel 1-3 en IVD-richtlijn nr. 10 - Afdichting van glas bij houten ramen met kit).
  • Afdichten van stootvoegen bij profielglas, ornamentglas en golfplaatglas, glasblokken en glaselementen.

Eigenschappen

  • Elastisch, compenseert uitzettings- en krimpbewegingen tot 20% van de voegbreedte (zie IVD-richtlijn nr. 2 - Classificatie van kit).
  • Bestendig tegen weersinvloeden en UV-straling, ideaal voor buitentoepassing, temperatuurbestendig tot +165 °C.
  • Uitgerust met een schimmelwerende werking, voorkomt schimmelvorming op de kit.
  • Bestendig tegen gangbare huishoudelijke reinigingsmiddelen en desinfectiemiddelen, de voeg kan gemakkelijk worden gereinigd.
  • Zeer weinig emissies PLUS, GEV-EMICODE EC 1 PLUS.


PCI Silcofug E is een universele siliconenkit, ontworpen voor flexibele afdichting van voegen zowel binnen als buiten. Het is geschikt voor gebruik in muren en vloeren, in sanitaire ruimtes, op balkons, terrassen en gevels. Het sluit betrouwbaar hoek-, dilatatie- en verbindingsvoegen tussen glas, keramiek, aluminium, hout, PVC of sanitair acryl. Dankzij de aanwezigheid van een fungicide bestanddeel is het bestand tegen schimmels en algen, blijft het permanent flexibel en is het gemakkelijk te reinigen. De weerbestendigheid, UV-bestendigheid en bestendigheid tegen reinigingsmiddelen maken het een betrouwbare keuze voor duurzame en esthetische afdichting. Het product moet droog worden opgeslagen en de temperatuur mag niet hoger zijn dan +30 °C. Universeel gebruik, geschikt voor zowel binnen als buiten, muren en vloeren. Permanent flexibel – compenseert dilatatiebewegingen tot 20%. Bestendig tegen UV-straling en weersinvloeden. Bevat fungiciden tegen schimmels en algen. Bestendig tegen gangbare reinigingsmiddelen. Technische specificaties
Lengte
0.31 m
Gewicht
310 g
Inhoud
0.31 l
EAN
4083200027004
MPN (Manufacturer Part Number)
51649866
Fabrikant
PCI

Lengte
0.31 m
Gewicht
310 g
Inhoud
0.31 l
EAN
4083200027004
MPN (Manufacturer Part Number)
51649866
Fabrikant
PCI
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit voor binnen- en buitentoepassing, topas, 310 ml
PCI Silcofug® E: Elastische kit voor binnen- en buitentoepassing, topas, 310 ml
€ 28,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, cementgrijs
PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, cementgrijs
€ 28,87/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Welkomstdeals
Productafbeelding van 1 stuk buitengordijn, lichtdicht, met klittenbandsluiting en lussen, thermisch gordijn, waterdicht, verduisterend, geschikt voor terras, balkon of tuin, 132x213 cm, beige
1 stuk buitengordijn, lichtdicht, met klittenbandsluiting en lussen, thermisch gordijn, waterdicht, verduisterend, geschikt voor terras, balkon of tuin, 132x213 cm, beige
€ 13,15/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 28,65
-2%
€ 28,02
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuursteen, in een lichtgrijs/grijs tint, 5 kg
PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuursteen, in een lichtgrijs/grijs tint, 5 kg
€ 4,79/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: zilvergrijs
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: zilvergrijs
€ 28,87/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, basaltgrijs
PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, basaltgrijs
€ 28,87/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur 11 Jasmin
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur 11 Jasmin
€ 22,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, transparant
PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, transparant
€ 28,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Anthraciet
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Anthraciet
€ 28,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug® E Elastische kit, 310 ml - Kleur: Lichtgrijs
PCI Silcofug® E Elastische kit, 310 ml - Kleur: Lichtgrijs
€ 28,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug® E Elastische kit, 310 ml - 01 Helderwit
PCI Silcofug® E Elastische kit, 310 ml - 01 Helderwit
€ 28,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Manhattan
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Manhattan
€ 28,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, lichtgrijs
PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, lichtgrijs
€ 28,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcoferm S, 310 ml, caramelkleur, 1 patroon
PCI Silcoferm S, 310 ml, caramelkleur, 1 patroon
€ 41,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SONNI Douchewand 120 x 200 cm, douchewand zonder deur, 8 mm NANO glas, inclusief 120 cm stabilisator
SONNI Douchewand 120 x 200 cm, douchewand zonder deur, 8 mm NANO glas, inclusief 120 cm stabilisator
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 426,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Pergamon
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Pergamon
€ 28,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van LZQ 20X 5W LED-schijnwerper, inbouwspot, plafondspot, inbouwspot, 230V, 450lm, warm wit, inbouwspot, inbouwverlichting, plafondinbouwspot
LZQ 20X 5W LED-schijnwerper, inbouwspot, plafondspot, inbouwspot, 230V, 450lm, warm wit, inbouwspot, inbouwverlichting, plafondinbouwspot
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 312
€ 23,17
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: HKGaga
Productafbeelding van Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur: wit, artikelnummer: C01
Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur: wit, artikelnummer: C01
€ 26,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 10,63
-25%
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuurstenen, kleur ahorn, 5 kg
PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuurstenen, kleur ahorn, 5 kg
€ 4,79/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug® E Elastische kit, 310 ml - Kleur: zwart
PCI Silcofug® E Elastische kit, 310 ml - Kleur: zwart
€ 28,87/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van MONZANA 2-delige set zwaar belastbaar schap, 180x90x40 cm
MONZANA 2-delige set zwaar belastbaar schap, 180x90x40 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 54,50
Verkoper: PartyKadoshop
Podlahový programovatelný drátový WiFi GoSmart termostat P56201UF
EMOS GoSMART programmeerbare thermostaat, WiFi, vloerverwarming, model P56201UF
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 54,38
Verkoper: Feim-SK
Productafbeelding van Ecovacs OZMO DEEBOT T8+, zonder stofzak, zwart, wit, rond, met stofzakhouder, 0,24 liter, oplaadbaar
Ecovacs OZMO DEEBOT T8+, zonder stofzak, zwart, wit, rond, met stofzakhouder, 0,24 liter, oplaadbaar
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 1.199,00
Gratis bezorging
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Keukenwastafel, spoelbak, wastafel, roestvrij staal, inbouwspoelbak, zwarte spoelbak, met afdruipgedeelte
Keukenwastafel, spoelbak, wastafel, roestvrij staal, inbouwspoelbak, zwarte spoelbak, met afdruipgedeelte
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,60
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van CASARIA Bierbankset, 170 cm, voor 8 personen, 3-delig, inklapbaar, AI-gegenereerde afbeelding
CASARIA Bierbankset, 170 cm, voor 8 personen, 3-delig, inklapbaar
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 113,95
-€ 8,00
€ 105,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Stekdoosset McPower Flair Beginner, 2-voudig, 3-delig, wit
Stekdoosset McPower Flair Beginner, 2-voudig, 3-delig, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 47,26
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van WESCO WESCO New Double-Boy silber 105690
WESCO WESCO New Double-Boy silber 105690
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 272
€ 90,78
Verkoper: HAI-END
Productafbeelding van INTEX 28684 Elektrische waterverwarmer
INTEX 28684 Elektrische waterverwarmer
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 168,97
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Schwarz deurhardware ERGO voor binnendeuren: deurset; deurklink; deurknop
Schwarz deurhardware ERGO voor binnendeuren: deurset; deurklink; deurknop
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 28,96
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Verborgen douche systeem met handdouche. Douchekooi met regendouche, 30 cm douchekop van roestvrij staal. Doucheset. Thermostatische douche, zwart
Verborgen douche systeem met handdouche. Douchekooi met regendouche, 30 cm douchekop van roestvrij staal. Doucheset. Thermostatische douche, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 112,46
-€ 2,65
€ 109,81
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 8 beoordelingen
Beoordeeld op 14 april 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
PCI-siliconen
Beoordeeld op 25 mei 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Item perfect.
Beoordeeld op 10 augustus 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alle goede
Beoordeeld op 6 januari 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Top - Alles goed
Beoordeeld op 10 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 13 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 3 augustus 2023 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 26 november 2022 op
Geverifieerde aankoop