Lengte:

0.05 m

PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Anthraciet

€ 8,95

€ 28,87 / 1l

plus € 23,95 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Voegafdichtingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van PCI Silcoferm S, 310 ml, caramelkleur, 1 patroon
PCI Silcoferm S, 310 ml, caramelkleur, 1 patroon
€ 41,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, cementgrijs
PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, cementgrijs
€ 28,87/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuursteen, antraciet, 5 kg
PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuursteen, antraciet, 5 kg
€ 4,79/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Carraferm Carraraweiß, nummer 25, 310 ml, siliconenkit, geschikt voor natuursteen
PCI Carraferm Carraraweiß, nummer 25, 310 ml, siliconenkit, geschikt voor natuursteen
€ 44,35/1l
€ 13,75
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van 310 ml Prima Acryl Afdichtmiddel Wit, voegkit voor binnen- en buitengebruik, hecht goed aan vloeren, hout en andere oppervlakken
310 ml Prima Acryl Afdichtmiddel Wit, voegkit voor binnen- en buitengebruik, hecht goed aan vloeren, hout en andere oppervlakken
€ 19,19/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Gisogrund, grondverf, 10 liter
PCI Gisogrund, grondverf, 10 liter
€ 9,19/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 91,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Dekalin Dekaseal 8936, 310 ml, lichtgrijs, afdichtingsmassa
Dekalin Dekaseal 8936, 310 ml, lichtgrijs, afdichtingsmassa
€ 221,65/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 68,71
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van vdw 870: Kit voor voegwerk, 5 liter
vdw 870: Kit voor voegwerk, 5 liter
€ 15,59/1l
€ 77,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Lastogum Afdichtingsmassa, 8 kg, wit
PCI Lastogum Afdichtingsmassa, 8 kg, wit
€ 8,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 66,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sopro KeramikSilicon 310ml, kleur: Jurabeige 33
Sopro KeramikSilicon 310ml, kleur: Jurabeige 33
€ 32,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Pavifix CEM, grijze zak van 25 kg
PCI Pavifix CEM, grijze zak van 25 kg
€ 1,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 24,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Siliconenkit SIKA SikaSeal 110 voor timmerwerk en glaszetting - steingrijs - 300ml
Siliconenkit SIKA SikaSeal 110 voor timmerwerk en glaszetting - steingrijs - 300ml
€ 155,13/1l
€ 46,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Elastische siliconenkit SIKA Sikaseal-162 voor beglazing - zwart - 300ml
Elastische siliconenkit SIKA Sikaseal-162 voor beglazing - zwart - 300ml
€ 69,18/1kg
€ 34,59
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Sikaflex 521 UV – witte, UV-bestendige kit, 300 ml
Sikaflex 521 UV – witte, UV-bestendige kit, 300 ml
€ 184,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 55,44
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van PCI Nanofug Nr. 21 - Lichtgrijs, 15 kg
PCI Nanofug Nr. 21 - Lichtgrijs, 15 kg
€ 3,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 56,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Carrafug voegmortel, nummer 26, parelgrijs, 5 kg
PCI Carrafug voegmortel, nummer 26, parelgrijs, 5 kg
€ 4,79/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sopro Dichtacryl, wit, 310 ml
Sopro Dichtacryl, wit, 310 ml
€ 19,19/1l
€ 5,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sikaflex 515 – lichtgrijs afdichtingskit, 300 ml
Sikaflex 515 – lichtgrijs afdichtingskit, 300 ml
€ 137,20/1l
€ 41,16
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ceresit voegenmortel CE 40, kleur: balibrown, 5 kg
Ceresit voegenmortel CE 40, kleur: balibrown, 5 kg
€ 8,68/1kg
€ 43,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ceresit Tegelvoegmortel CE 40, chocoladebruin, 5 kg
Ceresit Tegelvoegmortel CE 40, chocoladebruin, 5 kg
€ 4,84/1l
€ 24,20
Verkoper: MasterBau

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

PCI Silcofug E

Elastische kit voor binnen- en buitentoepassing

Toepassingsgebieden

  • Voor binnen- en buitentoepassing.
  • Voor wanden en vloeren.
  • Afdichten van hoek-, bewegings- en aansluitvoegen in sanitaire ruimtes, zwembaden (inclusief zwembaden en randen), balkons en terrassen.
  • Afdichten van voegen tussen glas, aluminium, hout, emaille, keramiek, hard PVC en sanitair acryl.
  • Kitnaden bij ramen van hout, geanodiseerd en ongeanodiseerd aluminium (zie DIN 18545 deel 1-3 en IVD-richtlijn nr. 10 - Afdichting van glas bij houten ramen met kit).
  • Afdichten van stootvoegen bij profielglas, ornamentglas en golfplaatglas, glasblokken en glaselementen.

Eigenschappen

  • Elastisch, compenseert uitzettings- en krimpbewegingen tot 20% van de voegbreedte (zie IVD-richtlijn nr. 2 - Classificatie van kit).
  • Bestendig tegen weersinvloeden en UV-straling, ideaal voor buitentoepassing, temperatuurbestendig tot +165 °C.
  • Uitgerust met een schimmelwerende werking, voorkomt schimmelvorming op de kit.
  • Bestendig tegen gangbare huishoudelijke reinigingsmiddelen en desinfectiemiddelen, de voeg kan gemakkelijk worden gereinigd.
  • Zeer weinig emissies PLUS, GEV-EMICODE EC 1 PLUS.


PCI Silcofug E is een universele siliconenkit, ontworpen voor flexibele afdichting van voegen zowel binnen als buiten. Het is geschikt voor gebruik in muren en vloeren, in sanitaire ruimtes, op balkons, terrassen en gevels. Het sluit betrouwbaar hoek-, dilatatie- en verbindingsvoegen tussen glas, keramiek, aluminium, hout, PVC of sanitair acryl. Dankzij de aanwezigheid van een fungicide bestanddeel is het bestand tegen schimmels en algen, blijft het permanent flexibel en is het gemakkelijk te reinigen. De weerbestendigheid, UV-bestendigheid en bestendigheid tegen reinigingsmiddelen maken het een betrouwbare keuze voor duurzame en esthetische afdichting. Het product moet droog worden opgeslagen en de temperatuur mag niet hoger zijn dan +30 °C. Universeel gebruik, geschikt voor zowel binnen als buiten, muren en vloeren. Permanent flexibel – compenseert dilatatiebewegingen tot 20%. Bestendig tegen UV-straling en weersinvloeden. Bevat fungiciden tegen schimmels en algen. Bestendig tegen gangbare reinigingsmiddelen. Technische specificaties
Lengte
0.05 m
Gewicht
310 g
Inhoud
0.31 l
Kleur
Grijs
EAN
4083200027851
MPN (Manufacturer Part Number)
51649336
Fabrikant
PCI

Lengte
0.05 m
Gewicht
310 g
Inhoud
0.31 l
Kleur
Grijs
EAN
4083200027851
MPN (Manufacturer Part Number)
51649336
Fabrikant
PCI
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van PCI Silcoferm S, 310 ml, caramelkleur, 1 patroon
PCI Silcoferm S, 310 ml, caramelkleur, 1 patroon
€ 41,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, basaltgrijs
PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, basaltgrijs
€ 28,87/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuursteen, antraciet, 5 kg
PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuursteen, antraciet, 5 kg
€ 4,79/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2190
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van UISEBRT Vliegenraam, 80 x 100 cm, Insektenbescherming, Vliegenhor, Muggengaas, met aluminium frame, zonder boren en schroeven, antraciet
UISEBRT Vliegenraam, 80 x 100 cm, Insektenbescherming, Vliegenhor, Muggengaas, met aluminium frame, zonder boren en schroeven, antraciet
€ 21,09/1m
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 208
€ 21,09
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van COSTWAY 3-delige tuinmeubelsset, balkonmeubelset, bestaande uit een tafel en 2 stoelen, met ademend materiaal. Tuinset, zitgroep
COSTWAY 3-delige tuinmeubelsset, balkonmeubelset, bestaande uit een tafel en 2 stoelen, met ademend materiaal. Tuinset, zitgroep
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Famanu set van 24 microvezeldoeken - 32x32 cm, 270 g/m², verkrijgbaar in verschillende kleuren
Famanu set van 24 microvezeldoeken - 32x32 cm, 270 g/m², verkrijgbaar in verschillende kleuren
€ 543,95/1m²
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 57,40
-2%
€ 55,70
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Allibert balkon- en tuinmeubelset Rosario, inclusief zitkussens, kleur: grafiet
Allibert balkon- en tuinmeubelset Rosario, inclusief zitkussens, kleur: grafiet
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 255,39
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur 11 Jasmin
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur 11 Jasmin
€ 22,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 6,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit voor binnen- en buitentoepassing, topas, 310 ml
PCI Silcofug® E: Elastische kit voor binnen- en buitentoepassing, topas, 310 ml
€ 28,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, cementgrijs
PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, cementgrijs
€ 28,87/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: zandgrijs
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: zandgrijs
€ 28,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, lichtgrijs
PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, lichtgrijs
€ 28,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: zilvergrijs
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: zilvergrijs
€ 28,87/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Pergamon
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Pergamon
€ 28,87/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug® E Elastische kit, 310 ml - 01 Helderwit
PCI Silcofug® E Elastische kit, 310 ml - 01 Helderwit
€ 28,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, transparant
PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, transparant
€ 28,87/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur: wit, artikelnummer: C01
Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur: wit, artikelnummer: C01
€ 26,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 10,63
-25%
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Manhattan
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Manhattan
€ 28,87/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug® E Elastische kit, 310 ml - Kleur: Lichtgrijs
PCI Silcofug® E Elastische kit, 310 ml - Kleur: Lichtgrijs
€ 28,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Carraferm Carraraweiß, nummer 25, 310 ml, siliconenkit, geschikt voor natuursteen
PCI Carraferm Carraraweiß, nummer 25, 310 ml, siliconenkit, geschikt voor natuursteen
€ 44,35/1l
€ 13,75
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Buitenkleed, platgeweven, modern, boho, etnisch, weerbestendig, voor buiten, afmetingen 133x190 cm
Buitenkleed, platgeweven, modern, boho, etnisch, weerbestendig, voor buiten, afmetingen 133x190 cm
€ 20,57/1m²
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Antieke plafondspot Marley 3-lichts
Antieke plafondspot Marley 3-lichts
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 81,30
-55%
€ 35,99
Verkoper: Feim-SK
Productafbeelding van Gorenje R619EES5 koelkast, vrijstaand model, 398 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, energie-efficiëntieklasse: E, metallic grijs
Gorenje R619EES5 koelkast, vrijstaand model, 398 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, energie-efficiëntieklasse: E, metallic grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 133
€ 822,69
-€ 169,50
€ 653,19
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuursteen, in een lichtgrijs/grijs tint, 5 kg
PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuursteen, in een lichtgrijs/grijs tint, 5 kg
€ 4,79/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Hanse Home tapijt met korte pool, effen design, gemakkelijk te onderhouden, bruin
Hanse Home tapijt met korte pool, effen design, gemakkelijk te onderhouden, bruin
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 92,71
Verkoper: Mujkoberec
Productafbeelding van PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuurstenen, kleur ahorn, 5 kg
PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuurstenen, kleur ahorn, 5 kg
€ 4,79/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SONNI Spiegelschaaf Badkamer LED met 3-kleurenverlichting, 105x65cm, scheerstopcontact, touchbediening, 3 deuren, roestvrij staal, draadloos scharniersysteem, modern design
SONNI Spiegelschaaf Badkamer LED met 3-kleurenverlichting, 105x65cm, scheerstopcontact, touchbediening, 3 deuren, roestvrij staal, draadloos scharniersysteem, modern design
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 233,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van Verborgen douche systeem met handdouche. Douchekooi met regendouche, 30 cm douchekop van roestvrij staal. Doucheset. Thermostatische douche, zwart
Verborgen douche systeem met handdouche. Douchekooi met regendouche, 30 cm douchekop van roestvrij staal. Doucheset. Thermostatische douche, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 112,46
-€ 2,65
€ 109,81
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Alpina serviesset voor 8 personen - 40 delen - geschikt voor vaatwasser en magnetron - wit
Alpina serviesset voor 8 personen - 40 delen - geschikt voor vaatwasser en magnetron - wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 114,14
-€ 43,15
€ 70,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 14 beoordelingen
Beoordeeld op 17 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goed product - bewezen PCI-kwaliteit
Beoordeeld op 17 augustus 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
PCI-producten
Beoordeeld op 14 april 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
PCI-siliconen
Beoordeeld op 25 mei 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Item perfect.
Beoordeeld op 10 augustus 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alle goede
Beoordeeld op 13 januari 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
eenvoudig te verwerken
Beoordeeld op 6 januari 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Top - Alles goed
Beoordeeld op 15 november 2025 op
Geverifieerde aankoop