Aantal stuks:

5

Philips TL Mini 6W/33-640, 6 Watt, G5 fitting, 10.000 uur, 260 lumen, koel wit

€ 223,61

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
TL-buizen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 10 x Gloeilamp buis T5 HE 517mm 13W/865 G5 daglicht, 6500K, koud wit
10 x Gloeilamp buis T5 HE 517mm 13W/865 G5 daglicht, 6500K, koud wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 36,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van 10 x Gloeilamp buis T5 HE 212mm 6W/830 G5, warm wit, 3000K
10 x Gloeilamp buis T5 HE 212mm 6W/830 G5, warm wit, 3000K
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 31,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van Philips TL Mini, 13 W, G5, T5, 930 lumen, koel wit
Philips TL Mini, 13 W, G5, T5, 930 lumen, koel wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 11,30
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: KupZarovky
Productafbeelding van Philips MASTER TL Mini Super 80, 7,1 W, G5, T5, 470 lm, koel wit
Philips MASTER TL Mini Super 80, 7,1 W, G5, T5, 470 lm, koel wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,38
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Philips 70473327, 7,1 Watt, G5, 410 lumen, koel wit
Philips 70473327, 7,1 Watt, G5, 410 lumen, koel wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 6,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van Philips TL-D, 18 Watt, G13, T26, 5000 uur
Philips TL-D, 18 Watt, G13, T26, 5000 uur
€ 51,36
-10%
€ 46,08
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Philips 26042027, fluorescentielamp, 7,1 W, fitting G5
Philips 26042027, fluorescentielamp, 7,1 W, fitting G5
€ 8,98
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van Philips ECOFIT36865, 16 Watt, 36 Watt, G13, 1600 lumen, 20.000 uur, Koel daglicht
Philips ECOFIT36865, 16 Watt, 36 Watt, G13, 1600 lumen, 20.000 uur, Koel daglicht
€ 9,31
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: KupZarovky
Productafbeelding van Philips TL-lamp, warm wit, 827, 30W, fitting G13
Philips TL-lamp, warm wit, 827, 30W, fitting G13
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van Osram Lumilux T5 HE, 21 W, G5, T5, 24.000 uur, 1750 lm, Koel daglicht
Osram Lumilux T5 HE, 21 W, G5, T5, 24.000 uur, 1750 lm, Koel daglicht
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 8,98
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van Philips 68710900 LED-lamp, daglicht, 6500 K, 12 W, G13
Philips 68710900 LED-lamp, daglicht, 6500 K, 12 W, G13
€ 55,46
-56%
€ 24,18
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: KupZarovky
Productafbeelding van Osram LUMILUX, 22 Watt, G10q, T9, 9000 uur, 1350 lumen, koel wit
Osram LUMILUX, 22 Watt, G10q, T9, 9000 uur, 1350 lumen, koel wit
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 14,99
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: JOGISEsvietidla
Productafbeelding van Osram Lumilux T8, 58 W, G13, T8, 20.000 uur, 5200 lm, Warm wit
Osram Lumilux T8, 58 W, G13, T8, 20.000 uur, 5200 lm, Warm wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 4,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van Osram DULUX D 13 W/830, 13 Watt, 10.000 uur, 900 lumen
Osram DULUX D 13 W/830, 13 Watt, 10.000 uur, 900 lumen
€ 68,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van Müller-Licht 400109, 18 Watt, G13 fitting, 1700 lumen, 25000 uur, koel wit licht
Müller-Licht 400109, 18 Watt, G13 fitting, 1700 lumen, 25000 uur, koel wit licht
€ 41,40
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van TL-buis T8, 33 cm, 10W/865, G13, 280 lm, daglicht, 6500K, koud wit
TL-buis T8, 33 cm, 10W/865, G13, 280 lm, daglicht, 6500K, koud wit
€ 8,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van Philips Ecofit LED-buis, 600 mm, 8W, 865, T8, G13, 800 lm, 6500K, koud wit
Philips Ecofit LED-buis, 600 mm, 8W, 865, T8, G13, 800 lm, 6500K, koud wit
€ 5,47
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: KupZarovky
Productafbeelding van Osram DULUX L HE 28 W/840 2GX11, 27,9 W, 20.000 uur, 2800 lm
Osram DULUX L HE 28 W/840 2GX11, 27,9 W, 20.000 uur, 2800 lm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 28,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van Osram L 15 W/840, 15 Watt, G13, T8, 20.000 uur, 950 lumen, koel wit
Osram L 15 W/840, 15 Watt, G13, T8, 20.000 uur, 950 lumen, koel wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 35,06
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Philips LEDtube EM T8, 6 Watt, vervangt 15 Watt, fitting G13, 600 lumen, 15.000 uur, koel wit licht
Philips LEDtube EM T8, 6 Watt, vervangt 15 Watt, fitting G13, 600 lumen, 15.000 uur, koel wit licht
€ 12,60
-31%
€ 8,69
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: KupZarovky

Productbeschrijving & productgegevens

Philips Lighting fluorescentielamp TL Mini #71583827

Fabrikant
: Philips Lighting
Typeaanduiding
: Fluorescentielamp 6W/33-640 1FM10X25CC
Type
: TL Mini #71583827
Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU-verordening 2019/2015
: G
Energie-efficiëntieklasse spectrum
: A tot G
Fitting
: G5
Lichtopbrengst
: 260 lm
Lampvermogen
: 6 W
Kleurweergave-index CRI
: 60-69
Kleurtemperatuur
: 4000 K
Lampvorm
: Staaf
Lichtopbrengst per Watt
: 43 lm/W
Lichtkleur
: 640
Lichtkleur volgens EN 12464-1
: neutraalwit 3300 tot 5300 K
Buismateriaal diameter
: 16 mm
Lengte
: 226,3 mm
Interne reflector
: nee
Kleur
: wit
Toepassing
: algemeen
Splinterwerend
: nee
Ontstekers
: nee
Snellstart
: ja
Werking zonder ontsteker
: nee
Volledig spectrum lamp
: nee
Geschikt voor Ex-lampen
: nee
Geschikt voor noodverlichting
: nee
Dubbelwandig
: nee
Geschikt voor toepassing bij lage temperaturen
: nee
Energie-efficiëntieklasse
: G
Gewogen energieverbruik in 1.000 uur
: 6 kWh
Gemiddelde nominale levensduur
: 10000 h
Lampaanduiding
: T5

Philips Lighting fluorescentielamp TL Mini #71583827: verdere details

De TL Mini maakt, dankzij de kleine afmetingen, een minimalistisch lichtontwerp mogelijk en kan worden bedreven met gelijkstroom bij lage spanning (noodstroom). Het is ideaal voor toepassingen waarbij kleurreproductie en lichtopbrengst een ondergeschikte rol spelen, zoals oriëntatie-, signaal- en noodverlichting.

Wordt geleverd: Philips Lamp fluorescentielamp 6W/33-640 1FM10X25CC TL Mini #71583827, verpakkingseenheid: 1 stuk, EAN: 8711500715838
Lengte
5.24 cm
Fabrikant
Vermogen
6 W
Aantal stuks
5
Spanning
42 V
Gewicht
0.01 kg
EAN
8711500715838
EPREL ID
423488
MPN (Manufacturer Part Number)
871150071583827

Lengte
5.24 cm
Fabrikant
Vermogen
6 W
Aantal stuks
5
Spanning
42 V
Gewicht
0.01 kg
EAN
8711500715838
EPREL ID
423488
MPN (Manufacturer Part Number)
871150071583827
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Osr fluorescentielamp Lumil. 18 W/840
Osr fluorescentielamp Lumil. 18 W/840
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 64,97
-50%
€ 31,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van EXACOMPTA 62251E EXACOMPTA Opbergbox Neo Deco, DIN A5+, zwart
EXACOMPTA 62251E EXACOMPTA Opbergbox Neo Deco, DIN A5+, zwart
€ 37,25
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van novus 020-1953 Heftapparaat B2 ColorID 2.0, helder petrolblauw
novus 020-1953 Heftapparaat B2 ColorID 2.0, helder petrolblauw
€ 16,99
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Brašny Vaude Aqua Back Plus - achtertas, set van twee, voor bagagedrager, ijsblauw
Brašny Vaude Aqua Back Plus - achtertas, set van twee, voor bagagedrager, ijsblauw
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 228,36
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Llorens 30009, Baby pop, Geslachtneutraal, Vanaf 3 jaar, 300 mm, 700 g, Meerdere kleuren
Llorens 30009, Baby pop, Geslachtneutraal, Vanaf 3 jaar, 300 mm, 700 g, Meerdere kleuren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Bartscher chafing dish, formaat 1/1, 1000 watt
Bartscher chafing dish, formaat 1/1, 1000 watt
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 260,90
Verkoper: Gastrojoker
Productafbeelding van HP CN 684 EE Kleppenpatroon zwart, type 364 XL
HP CN 684 EE Kleppenpatroon zwart, type 364 XL
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 50,39
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van EXACOMPTA 62351E EXACOMPTA Opbergbox Neo Deco, DIN A4+, zwart
EXACOMPTA 62351E EXACOMPTA Opbergbox Neo Deco, DIN A4+, zwart
€ 29,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Spiegellamp View 3x Zoom 21cm rond chroom
Spiegellamp View 3x Zoom 21cm rond chroom
€ 174,00
-€ 68,40
€ 105,60
Gratis bezorging
Verkoper: Feim-SK
Productafbeelding van Canon 3712C008: Canon PG-560XL + CL-561XL, zwarte en gekleurde printkoppen + fotopapier, set van 2
Canon 3712C008: Canon PG-560XL + CL-561XL, zwarte en gekleurde printkoppen + fotopapier, set van 2
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 63,29
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van EXACOMPTA 62258E EXACOMPTA Opbergbox Neo Deco, DIN A5+, wit
EXACOMPTA 62258E EXACOMPTA Opbergbox Neo Deco, DIN A5+, wit
€ 37,25
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Nachtmann Ethno longdrink glazen set, cocktailglas, 422 ml, glas, transparant, 4 stuks, 69 mm
Nachtmann Ethno longdrink glazen set, cocktailglas, 422 ml, glas, transparant, 4 stuks, 69 mm
€ 20,78
-6%
€ 19,50
Verkoper: Aspect-Shop
Productafbeelding van Mairol® 49052 Mairol® Kakteenkraft Kakteendünger 0,5 l
Mairol® 49052 Mairol® Kakteenkraft Kakteendünger 0,5 l
€ 59,06/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 29,53
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van BOSCH 2608636793 BOSCH PRO Metal Sandwich T1018AFP Stichsägeblätter-Set 3 St.
BOSCH 2608636793 BOSCH PRO Metal Sandwich T1018AFP Stichsägeblätter-Set 3 St.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 34,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Osram fluorescentielamp LUMILUX T5 FH 21W 827 G5, warm wit
Osram fluorescentielamp LUMILUX T5 FH 21W 827 G5, warm wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 6,98
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van KMP C89 - 28 ml - Zwart - Compatibel - Inktpatroon
KMP C89 - 28 ml - Zwart - Compatibel - Inktpatroon
€ 55,48
-81%
€ 10,43
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van novus 025-0653 Locher B220 ColorID 2.0, kleur: zachte mintgroen
novus 025-0653 Locher B220 ColorID 2.0, kleur: zachte mintgroen
€ 14,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Brother LC123C printerpatroon, cyaan
Brother LC123C printerpatroon, cyaan
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Veet Haarentferningscrème voor gevoelige huid, 100 ml
Veet Haarentferningscrème voor gevoelige huid, 100 ml
€ 40,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,08
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van EXACOMPTA 62451E EXACOMPTA Opbergbox Neo Deco, DIN A3+, zwart
EXACOMPTA 62451E EXACOMPTA Opbergbox Neo Deco, DIN A3+, zwart
€ 40,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van EXACOMPTA 62253E EXACOMPTA opbergbox Neo Deco, DIN A5+, blauwgroen
EXACOMPTA 62253E EXACOMPTA opbergbox Neo Deco, DIN A5+, blauwgroen
€ 31,98
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van novus 020-1954 novus Heftapparaat B2 ColorID 2.0, kleur: smart grey
novus 020-1954 novus Heftapparaat B2 ColorID 2.0, kleur: smart grey
€ 16,99
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nieuw productitem: KL-24610
Nieuw productitem: KL-24610
€ 12,66
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van 2 x TL-buis T5, hoogenergie, 288 mm, 8W/830, warm wit, 3000K
2 x TL-buis T5, hoogenergie, 288 mm, 8W/830, warm wit, 3000K
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 10,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van Gimi Glory wasdroger, 18 meter, model 167722
Gimi Glory wasdroger, 18 meter, model 167722
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 20,23
-16%
€ 16,85
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Fa Deo Roll-on Women - Pink Passion 50 ml
Fa Deo Roll-on Women - Pink Passion 50 ml
€ 31,60/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,58
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van novus 025-0652 Locher B220 ColorID 2.0, lila
novus 025-0652 Locher B220 ColorID 2.0, lila
€ 14,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Varta Phone AAA Micro batterij VT398, Ni-MH, 1,2V, 800mAh, verpakking met 2 stuks
Varta Phone AAA Micro batterij VT398, Ni-MH, 1,2V, 800mAh, verpakking met 2 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 8,65
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Philips Nose. ear and eyebrow trimmer
Philips Nose. ear and eyebrow trimmer
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 19,45
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Elektrische, waterdichte (IPX7) geluidsreinigende tandenborstel met 6 reinigingsmodi, 30 dagen batterijduur, USB, elektrische tandenborstel - BELISMILE, wit
Elektrische, waterdichte (IPX7) geluidsreinigende tandenborstel met 6 reinigingsmodi, 30 dagen batterijduur, USB, elektrische tandenborstel - BELISMILE, wit
2,7Gemiddelde beoordeling: 2,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 30 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Aantal stuks 5
Beoordeeld op 2 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Aantal stuks 5
Beoordeeld op 7 oktober 2024 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 10 x NCC-Licht fluorescentielamp, 150 cm, T8, 58W, 840, neutraal wit
10 x NCC-Licht fluorescentielamp, 150 cm, T8, 58W, 840, neutraal wit
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van 10 x NCC-Licht fluorescentielamp T8, buis 120 cm, 36W/840, G13, 3350 lm, neutraal wit, 4000K
10 x NCC-Licht fluorescentielamp T8, buis 120 cm, 36W/840, G13, 3350 lm, neutraal wit, 4000K
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 41,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van 10 x Gloeilamp buis T5 HE 549mm 14W/827 G5, warm wit, 2700K
10 x Gloeilamp buis T5 HE 549mm 14W/827 G5, warm wit, 2700K
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 36,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van 10 x Gloeilamp, buisvormig, T5, hoogenergie, 549 mm, 14W/840, G5, neutraal wit, 4000K
10 x Gloeilamp, buisvormig, T5, hoogenergie, 549 mm, 14W/840, G5, neutraal wit, 4000K
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 36,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van 10 x Gloeilamp buis T5 HO, 549 mm, 24W/865, G5, daglicht, 6500K, koud wit
10 x Gloeilamp buis T5 HO, 549 mm, 24W/865, G5, daglicht, 6500K, koud wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 36,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van 10 x Gloeilamp, buisvormig, T5, hoog rendement, 549 mm, 24W/840, G5, neutraal wit, 4000K
10 x Gloeilamp, buisvormig, T5, hoog rendement, 549 mm, 24W/840, G5, neutraal wit, 4000K
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 36,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van 10 x Gloeilamp buis T5 HE 849mm 21W/840 G5, neutraal wit, 4000K
10 x Gloeilamp buis T5 HE 849mm 21W/840 G5, neutraal wit, 4000K
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van 10 x Gloeilamp buis T5 HE 849mm 21W/827 G5, warm wit, 2700K
10 x Gloeilamp buis T5 HE 849mm 21W/827 G5, warm wit, 2700K
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van 10 x Gloeilamp buis T5 HO, 549 mm, 24W/830, G5, warm wit, 3000K
10 x Gloeilamp buis T5 HO, 549 mm, 24W/830, G5, warm wit, 3000K
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 36,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van 10 x Gloeilamp, buisvormig, T5, hoogenergie, 849 mm, 21W/865, G5, daglicht, 6500K, koud wit
10 x Gloeilamp, buisvormig, T5, hoogenergie, 849 mm, 21W/865, G5, daglicht, 6500K, koud wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van 10 x Gloeilamp, buisvormig, T5, hoogenergie, 549 mm, 14W/865, daglicht, 6500K, koud wit
10 x Gloeilamp, buisvormig, T5, hoogenergie, 549 mm, 14W/865, daglicht, 6500K, koud wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 36,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van 10 x Gloeilamp buis T5 HE 517mm 13W/865 G5 daglicht, 6500K, koud wit
10 x Gloeilamp buis T5 HE 517mm 13W/865 G5 daglicht, 6500K, koud wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 36,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van 10 x Gloeilamp buis T5 HE 849mm 21W/830 G5, warm wit, 3000K
10 x Gloeilamp buis T5 HE 849mm 21W/830 G5, warm wit, 3000K
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van 10 x Gloeilamp buis T5 HE 549mm 14W/830 G5, warm wit, 3000K
10 x Gloeilamp buis T5 HE 549mm 14W/830 G5, warm wit, 3000K
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 36,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van 10 x Gloeilamp buis T5 HO, 549 mm, 24W/827, G5, warm wit, 2700K
10 x Gloeilamp buis T5 HO, 549 mm, 24W/827, G5, warm wit, 2700K
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 36,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van 10 x Gloeilamp buis T5 HO, 849 mm, 39W/830, G5, warm wit, 3000K
10 x Gloeilamp buis T5 HO, 849 mm, 39W/830, G5, warm wit, 3000K
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van 10 x Gloeilamp, buisvormig, T5, hoogenergie, 517 mm, 13W/840, G5, neutraal wit, 4000K
10 x Gloeilamp, buisvormig, T5, hoogenergie, 517 mm, 13W/840, G5, neutraal wit, 4000K
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 36,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van 10 x Gloeilamp, buisvormig, T5, HO, 849 mm, 39W/865, G5, daglicht, 6500K, koud wit
10 x Gloeilamp, buisvormig, T5, HO, 849 mm, 39W/865, G5, daglicht, 6500K, koud wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van 10 x Gloeilamp buis T5 HO, 849 mm, 39W/827, G5, warm wit, 2700K
10 x Gloeilamp buis T5 HO, 849 mm, 39W/827, G5, warm wit, 2700K
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van 10 x Gloeilamp buis T5 HE 212mm 6W/830 G5, warm wit, 3000K
10 x Gloeilamp buis T5 HE 212mm 6W/830 G5, warm wit, 3000K
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 31,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de