Inkoop rubberringen, rood, 94 x 108 mm, verpakking van 10 stuks

€ 8,17

€ 173,83 / 1kg

plus € 11,99 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Elastiekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Weck-inzetringen voor 10 potten, 94x108mm, rood
Weck-inzetringen voor 10 potten, 94x108mm, rood
€ 385,23/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 16,95
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kookringen, 94x108 mm, 10 stuks, geschikt voor 100 mm
Kookringen, 94x108 mm, 10 stuks, geschikt voor 100 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van WECK-rubberringen, 20 stuks. Inwekkelsluitingen, rubberringen voor inmaakpotten
WECK-rubberringen, 20 stuks. Inwekkelsluitingen, rubberringen voor inmaakpotten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,63
-4%
€ 22,63
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van WECK Klammern 20-tlg., im Polybeutel
WECK Klammern 20-tlg., im Polybeutel
€ 39,32/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 9,83
Verkoper: _Haushaltsparadies_
Productafbeelding van Graupner rubberringen, 65x4x1 mm, verpakking van 10 stuks
Graupner rubberringen, 65x4x1 mm, verpakking van 10 stuks
€ 8,26
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van Wihedü 510.064 Rubberringen - Ø85 mm, verpakking van 25 gram, rood
Wihedü 510.064 Rubberringen - Ø85 mm, verpakking van 25 gram, rood
€ 1.118,40/1kg
€ 27,96
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van WECK rubberen ring, 39x52mm, verpakking van 10 stuks.
WECK rubberen ring, 39x52mm, verpakking van 10 stuks.
€ 8,83
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Wihedü 500.017 rubberringen - diameter 25 mm, 1000 gram
Wihedü 500.017 rubberringen - diameter 25 mm, 1000 gram
€ 31,02/1kg
€ 59,92
-48%
€ 31,02
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Läufer 69223 RONDELLA: Rubberringen in een doos, diameter 85 mm, 25 gram, rood (S)
Läufer 69223 RONDELLA: Rubberringen in een doos, diameter 85 mm, 25 gram, rood (S)
€ 188,33/1kg
€ 5,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lüfer RONDELLA rubberringen in een doos, 40 mm, 50 gram, rood
Lüfer RONDELLA rubberringen in een doos, 40 mm, 50 gram, rood
€ 393,80/1kg
€ 29,54
-33%
€ 19,69
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Gummibandjes, kantoorartikelen, 30 mm, rood, 1 kg
Gummibandjes, kantoorartikelen, 30 mm, rood, 1 kg
€ 25,90/1kg
€ 49,65
-47%
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gummibandjes, kantoorartikelen, 50 mm, 1 kg, rood
Gummibandjes, kantoorartikelen, 50 mm, 1 kg, rood
€ 24,75/1kg
€ 45,73
-45%
€ 24,75
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kantoorgummi, 1,5 mm x 3 mm, diameter 50 mm, 1000 gram, rood
Kantoorgummi, 1,5 mm x 3 mm, diameter 50 mm, 1000 gram, rood
€ 10,99/1kg
€ 40,06
-72%
€ 10,99
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Läufer 50741 Läufer rubberringen, RONDELLA, in doos, rood, 100 mm, 1.000 g
Läufer 50741 Läufer rubberringen, RONDELLA, in doos, rood, 100 mm, 1.000 g
€ 36,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 66,18
-44%
€ 36,90
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Rode receptuurgom, 100 gram, D.RECT
Rode receptuurgom, 100 gram, D.RECT
€ 22,20/1kg
€ 2,34
-5%
€ 2,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gummibandjes, kantoorartikelen, 80 mm, 1 kg, rood
Gummibandjes, kantoorartikelen, 80 mm, 1 kg, rood
€ 25,90/1kg
€ 42,89
-39%
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Wonday FEL120202 Gummibänder natur 75 x 10 mm 100 g
Wonday FEL120202 Gummibänder natur 75 x 10 mm 100 g
€ 288,30/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 31,95
-9%
€ 28,83
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Herlitz 8859456, rood
Herlitz 8859456, rood
€ 46,72/1kg
€ 5,84
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van G-Force RC Rubberringen, 100 x 5 mm, 20 stuks / GF-2000-003
G-Force RC Rubberringen, 100 x 5 mm, 20 stuks / GF-2000-003
€ 10,58
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van 12 stuks WIHEDÜ 510010 rubberringen, gesorteerd op kaart
12 stuks WIHEDÜ 510010 rubberringen, gesorteerd op kaart
€ 700,13/1kg
€ 52,51
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

SÄNGER
Inlegringen voor inmaakpotten

  • Om de inmaakpotten luchtdicht af te sluiten met deksels en inmaakklemmen, worden de bijbehorende inlegringen (rubberringen) gebruikt.
  • Technisch gezien hebben ze de functie van een afdichtring.
  • Voor gebruik 5 minuten in kokend water leggen.
  • Geschikt voor glazen met een ronde rand van 0,5 l, 1 l, 1,5 l, 2,5 l - mits ze dezelfde opening hebben (100 mm diameter).
  • 10 ringen in een polybag met euro-perforatie.


Fabrikant
Aantal stuks
10
Gewicht
47 g
EAN
4012677090204
MPN (Manufacturer Part Number)
09020

Fabrikant
Aantal stuks
10
Gewicht
47 g
EAN
4012677090204
MPN (Manufacturer Part Number)
09020
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Weck-inzetringen voor 10 potten, 94x108mm, rood
Weck-inzetringen voor 10 potten, 94x108mm, rood
€ 385,23/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 16,95
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Set van 12 wekpotten van 220 ml, tulpmotieven, inclusief 12 glazen deksels
Set van 12 wekpotten van 220 ml, tulpmotieven, inclusief 12 glazen deksels
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 31,29
Gratis bezorging
Verkoper: Fuduu-Shop
Productafbeelding van Knopcelbatterij CAMELION AG13, 15V, alkaline, verpakking met 10 stuks
Knopcelbatterij CAMELION AG13, 15V, alkaline, verpakking met 10 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 418
€ 6,19
-75%
€ 1,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van WECK Einkochring 10-tlg., rot, für Sturzglas, ø: 67 mm, ø 2: 54 mm
WECK Einkochring 10-tlg., rot, für Sturzglas, ø: 67 mm, ø 2: 54 mm
€ 4.333,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 43,33
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Mattel 52370 Mattel Skip-Bo | 52370
Mattel 52370 Mattel Skip-Bo | 52370
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 225
€ 24,83
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Kookringen, 94x108 mm, 10 stuks, geschikt voor 100 mm
Kookringen, 94x108 mm, 10 stuks, geschikt voor 100 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van SONAX Clean&Drive Microvezeldoek voor interieur, 40 x 50 cm
SONAX Clean&Drive Microvezeldoek voor interieur, 40 x 50 cm
€ 16,95/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,39
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 400
€ 5,34
Verkoper: Jumada
Productafbeelding van WECK Klammern 20-tlg., im Polybeutel
WECK Klammern 20-tlg., im Polybeutel
€ 39,32/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 9,83
Verkoper: _Haushaltsparadies_
Productafbeelding van BORMIOLI VAN WELL Reserveelstiekjes voor 'fido'-glazen met draadophanging (1 zakje met 6 stuks)
BORMIOLI VAN WELL Reserveelstiekjes voor 'fido'-glazen met draadophanging (1 zakje met 6 stuks)
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,69
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Lionto Donut hondenbed, rond hondenbank met pluche bekleding en antislipnoppen, zacht en comfortabel, diameter 60 cm, lichtgrijs
Lionto Donut hondenbed, rond hondenbank met pluche bekleding en antislipnoppen, zacht en comfortabel, diameter 60 cm, lichtgrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 43,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Bigstren 21708 Hetelucht-soldeerstation 700 W
Bigstren 21708 Hetelucht-soldeerstation 700 W
€ 26,55/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van WECK-rubberringen, 20 stuks. Inwekkelsluitingen, rubberringen voor inmaakpotten
WECK-rubberringen, 20 stuks. Inwekkelsluitingen, rubberringen voor inmaakpotten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,63
-4%
€ 22,63
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Ruhhy siliconen deksels voor levensmiddelen, 6 stuks
Ruhhy siliconen deksels voor levensmiddelen, 6 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 5,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kruzzel 20371, armbanden, productie: 10.000 stuks
Kruzzel 20371, armbanden, productie: 10.000 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,50
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Hoekbeschermers - Siliconen hoekbeschermers
Hoekbeschermers - Siliconen hoekbeschermers
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 44,81
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kunststof plantenbak XXL, groot - 58 cm / antraciet - Ronde bloempot voor binnen en buiten - Plantenpot, bloempot, plantcontainer, overpot
Kunststof plantenbak XXL, groot - 58 cm / antraciet - Ronde bloempot voor binnen en buiten - Plantenpot, bloempot, plantcontainer, overpot
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 239
€ 39,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van 200 lange lucifers | Lucifers | Aanmaakhout voor de kachel | Lucifers | Barbecue
200 lange lucifers | Lucifers | Aanmaakhout voor de kachel | Lucifers | Barbecue
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 18,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Industriële plafonnière Typhoon Ø 29cm
Industriële plafonnière Typhoon Ø 29cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,89
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van SHINY CLEAN Tandenborstel #medium, 4 stuks
SHINY CLEAN Tandenborstel #medium, 4 stuks
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ruhhy 22525 Analytische personenweegschaal met Bluetooth, 180 kg, zwart
Ruhhy 22525 Analytische personenweegschaal met Bluetooth, 180 kg, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 13,69
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Kruzzel 23542 3D-puzzel: houten meubels voor poppen, 34-delig
Kruzzel 23542 3D-puzzel: houten meubels voor poppen, 34-delig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,45
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Hondenkoekjes bakvorm, siliconen vorm voor hondensnoepjes, bakmat, uitsteker voor hondenkoekjes, ijsblokjesvormen voor gummyberen, jelly cake, muffin, cupcake
Hondenkoekjes bakvorm, siliconen vorm voor hondensnoepjes, bakmat, uitsteker voor hondenkoekjes, ijsblokjesvormen voor gummyberen, jelly cake, muffin, cupcake
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Kinetic Sand, kleurenpakje, roze (roze)
Kinetic Sand, kleurenpakje, roze (roze)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,31
Verkoper: Humbi
Productafbeelding van ISO TRADE Weegschaal, elektronische keukenweegschaal, digitale weegschaal, 5 kg, 5000 g/1 g, brievenweegschaal, Slim 1158
ISO TRADE Weegschaal, elektronische keukenweegschaal, digitale weegschaal, 5 kg, 5000 g/1 g, brievenweegschaal, Slim 1158
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 41,31
-75%
€ 10,14
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Xtrobb 20881 Transparante beschermfolie voor auto's, 50 mm x 5 m
Xtrobb 20881 Transparante beschermfolie voor auto's, 50 mm x 5 m
€ 91,70/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 9,17
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Kopf grote braadpanGigant, 28 cm -Roestvrij staal, 122463
Kopf grote braadpanGigant, 28 cm -Roestvrij staal, 122463
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 87,93
-3%
€ 85,12
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Magneetjes voor op de koelkast - dieren, 40 stuks
Magneetjes voor op de koelkast - dieren, 40 stuks
€ 7,64
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Kruzzel 21910 Houten speelgoed om kleuren te leren: bijtjes
Kruzzel 21910 Houten speelgoed om kleuren te leren: bijtjes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,66
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Relaxdays 10045870, 1 stuk
Relaxdays 10045870, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van KOTARBAU® Kistenband, 112 x 35 mm, kistscharnier, tafelscharnier, meubelscharnier, meubelscharnier, poedercoating, zwart, set van 10 stuks
KOTARBAU® Kistenband, 112 x 35 mm, kistscharnier, tafelscharnier, meubelscharnier, meubelscharnier, poedercoating, zwart, set van 10 stuks
€ 32,99
Verkoper: KOTARBAU