Tigi Power Play, haarstylinggel, voor mannen, 200 ml, voor het stylen, tube, CE-markering

€ 13,21

€ 66,05 / 1l

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Haargels & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Aveda 18084857489, Haargel, voor heren, 150 ml, Fixerend, tube, 1 stuk
Aveda 18084857489, Haargel, voor heren, 150 ml, Fixerend, tube, 1 stuk
€ 204,00/1l
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Goldwell - Stylesing Curls, lichte stylingvloeistof, 150 ml
Goldwell - Stylesing Curls, lichte stylingvloeistof, 150 ml
€ 115,60/1l
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Schwarzkopf Osis+ G.Force, 150 ml
Schwarzkopf Osis+ G.Force, 150 ml
€ 102,00/1l
€ 15,30
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wella EIMI Pearl, Haargel, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, 30 ml, Fixerend, Tube
Wella EIMI Pearl, Haargel, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, 30 ml, Fixerend, Tube
€ 340,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 10,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van American Crew Light Hold Styling Gel, Haargel, Mannen, Geschikt voor alle haartypes, 250 ml, Fixeergel, Tube
American Crew Light Hold Styling Gel, Haargel, Mannen, Geschikt voor alle haartypes, 250 ml, Fixeergel, Tube
€ 27,68/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,92
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Kaypro Verzorgingsproduct voor mannen, matterende stylingpasta, 100 ml
Kaypro Verzorgingsproduct voor mannen, matterende stylingpasta, 100 ml
€ 173,60/1l
€ 17,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Garnier Fructis Style: Structurerende stylinggel, 200 ml
Garnier Fructis Style: Structurerende stylinggel, 200 ml
€ 59,10/1l
€ 11,82
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van Haargum, wax, haarstylingproducten, sterke pomades
Haargum, wax, haarstylingproducten, sterke pomades
€ 184,10/1kg
€ 20,41
-9%
€ 18,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van STYLING DRY Stylingproduct, modelleerbaar, 150 ml
STYLING DRY Stylingproduct, modelleerbaar, 150 ml
€ 135,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 20,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Inebrya Style-In Vloeibare Gel, 250 ml
Inebrya Style-In Vloeibare Gel, 250 ml
€ 63,64/1l
€ 15,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CHI 633911630648, Haargel, voor vrouwen, 200 ml, stylingproduct
CHI 633911630648, Haargel, voor vrouwen, 200 ml, stylingproduct
€ 87,95/1l
€ 43,48
-59%
€ 17,59
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van NISHMAN Haargel Dynamic Style 5, ultra sterke fixatie, 750 ml
NISHMAN Haargel Dynamic Style 5, ultra sterke fixatie, 750 ml
€ 13,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,44
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Schwarzkopf Got2b Phenomenal stylingpasta voor mannen, 100 ml
Schwarzkopf Got2b Phenomenal stylingpasta voor mannen, 100 ml
€ 148,00/1l
€ 14,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Taft Maxx Power Level 8 Haargel 300ml
Taft Maxx Power Level 8 Haargel 300ml
€ 19,97/1l
€ 5,99
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 6x Taft Gel Tube 150ml Power Activity Hold 7
6x Taft Gel Tube 150ml Power Activity Hold 7
€ 213,20/1l
€ 15,88
-32%
€ 10,66
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ANIAN Kinderstyling Gel, 250 ml
ANIAN Kinderstyling Gel, 250 ml
€ 58,80/1l
€ 14,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van PHILIP B Gravity-Defying Gel, haargel voor sterke fixatie, 178 ml
PHILIP B Gravity-Defying Gel, haargel voor sterke fixatie, 178 ml
€ 226,57/1l
€ 40,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SYOSS POWER HOLD, Haargel, voor mannen, geschikt voor alle haartypes, 250 ml, voor stevige fixatie, in tube
SYOSS POWER HOLD, Haargel, voor mannen, geschikt voor alle haartypes, 250 ml, voor stevige fixatie, in tube
€ 29,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,89
-5%
€ 7,46
Verkoper: Scentist
Productafbeelding van Schwarzkopf - Taft - Absoluut Haargel - Voor mannen - Langdurige fixatie - 300 ml - Voordeelverpakking - 2 stuks
Schwarzkopf - Taft - Absoluut Haargel - Voor mannen - Langdurige fixatie - 300 ml - Voordeelverpakking - 2 stuks
€ 46,58/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 38,95
-28%
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Taft - Maxx Power 8 - Styling Gel - Langdurige fixatie - 300 ml - Voordeelverpakking - 4 stuks
Taft - Maxx Power 8 - Styling Gel - Langdurige fixatie - 300 ml - Voordeelverpakking - 4 stuks
€ 39,96/1l
€ 47,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

0

Een verfijnd, luxueus
Afmetingen
200 milliliter
Gewicht
900 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
volgens de beschrijving van het aanbod
Fabrikant
EAN
0615908425826
615908425826
MPN (Manufacturer Part Number)
425826

Afmetingen
200 milliliter
Gewicht
900 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
volgens de beschrijving van het aanbod
Fabrikant
EAN
0615908425826
615908425826
MPN (Manufacturer Part Number)
425826
Gaat ook goed samen met

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 23 december 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snelle levering
Beoordeeld op 23 september 2022 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sebastian Professional Liquid Steel, 140 ml
Sebastian Professional Liquid Steel, 140 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 233,14/1l
Productafbeelding van Maria Nila Styling Cream, Haarcreme, 100 ml, voor extra volume, verpakking: pot. Inhoud: Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Synthetic Beeswax/Cire d'abeille, PEG-40 Hydrogenated..., 1 stuk
Maria Nila Styling Cream, Haarcreme, 100 ml, voor extra volume, verpakking: pot. Inhoud: Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Synthetic Beeswax/Cire d'abeille, PEG-40 Hydrogenated..., 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,70/1l
Productafbeelding van Aveda 18084857489, Haargel, voor heren, 150 ml, Fixerend, tube, 1 stuk
Aveda 18084857489, Haargel, voor heren, 150 ml, Fixerend, tube, 1 stuk
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 204,00/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Mesh, haarcrème, 250 ml, geschikt voor alle haartypes, voor textuur, 1 stuk, 1 stuk
I.C.O.N Mesh, haarcrème, 250 ml, geschikt voor alle haartypes, voor textuur, 1 stuk, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 115,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Seb Man The Hero Herbruikbare Gel, 75 ml
Sebastian Professional Seb Man The Hero Herbruikbare Gel, 75 ml
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 380,80/1l
Productafbeelding van KMS AddVolume Stylingpoeder, 10 gram
KMS AddVolume Stylingpoeder, 10 gram
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 550,80/1kg
Productafbeelding van I.C.O.N Mane Control, Haargel, voor dames, geschikt voor fijn en normaal haar, 150 ml, geeft een glanzende uitstraling, tube
I.C.O.N Mane Control, Haargel, voor dames, geschikt voor fijn en normaal haar, 150 ml, geeft een glanzende uitstraling, tube
€ 27,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,67/1l
Productafbeelding van Sebastian Liquid Steel, supersterke haargel, 140 ml
Sebastian Liquid Steel, supersterke haargel, 140 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 189,43/1l
Productafbeelding van Sebastian Gel Forte, glanzende haargel met sterke fixatie, 200 ml
Sebastian Gel Forte, glanzende haargel met sterke fixatie, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,60/1l
Productafbeelding van Sebastian Texturizer, vloeibare gel voor volume, 145 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian Texturizer, vloeibare gel voor volume, 145 ml
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 182,90/1l
Productafbeelding van KMS Hairplay Styling Gel, 200 ml
KMS Hairplay Styling Gel, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 122,40/1l
Productafbeelding van Allow - Pomade 60ml (voor lichtreflectie, glans of een "nat" effect)
Allow - Pomade 60ml (voor lichtreflectie, glans of een "nat" effect)
€ 24,05
Verkoper: PerfumTraders
€ 481,00/1l
Productafbeelding van Aveda Confixor Liquid Gel, Haargel, Unisex, 250 ml, Fixerend, Ingrediënten: Water (Aqua), Extracten: Linum Usitatissimum (lijnzaad) extract, ..., 1 stuk
Aveda Confixor Liquid Gel, Haargel, Unisex, 250 ml, Fixerend, Ingrediënten: Water (Aqua), Extracten: Linum Usitatissimum (lijnzaad) extract, ..., 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 92,40/1l
Productafbeelding van PHILIP B Styling Gel, stylinggel voor het haar, voor definitie en volume, 178 ml
PHILIP B Styling Gel, stylinggel voor het haar, voor definitie en volume, 178 ml
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 131,80/1l
Productafbeelding van Haargel met medium fixatie, SEB MAN The Player (Medium Hold Gel), 150 ml
Haargel met medium fixatie, SEB MAN The Player (Medium Hold Gel), 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 142,80/1l
Productafbeelding van American Crew Modeling Clay 85g - Stylingproduct
American Crew Modeling Clay 85g - Stylingproduct
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1kg
Productafbeelding van American Crew Matte Clay Cream, 150 ml
American Crew Matte Clay Cream, 150 ml
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 122,40/1l
Productafbeelding van Goldwell - Stylesing Curls, lichte stylingvloeistof, 150 ml
Goldwell - Stylesing Curls, lichte stylingvloeistof, 150 ml
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 115,60/1l
Productafbeelding van Goldwell StyleSign Air Dry BB Cream, 125 ml
Goldwell StyleSign Air Dry BB Cream, 125 ml
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 138,72/1l
Productafbeelding van American Crew Firm Hold Styling Cream 100ml, Haarstylingcrème, 100 ml, Geschikt voor alle haartypes, Hydraterend, Tube, Aqua/Water/Eau, VP/Dimethylaminoethylmethacrylate Copolymer, Acrylates Crosspolymer-3, Aminomethyl...
American Crew Firm Hold Styling Cream 100ml, Haarstylingcrème, 100 ml, Geschikt voor alle haartypes, Hydraterend, Tube, Aqua/Water/Eau, VP/Dimethylaminoethylmethacrylate Copolymer, Acrylates Crosspolymer-3, Aminomethyl...
€ 17,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 170,60/1l