Millefiori Milano SANDALO BERGAMOTTO - Aroma-olie, 15 ml

€ 9,19

€ 612,67 / 1l

plus € 11,00 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Wierookkegeltjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Acqua di Parma Grazie, parfumfles, geurverspreider met citrusaroma
Acqua di Parma Grazie, parfumfles, geurverspreider met citrusaroma
€ 362,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Rookkegeltjes Ylang-ylang, handgemaakt. Verpakking van 10 kegeltjes Ylang-ylang
Rookkegeltjes Ylang-ylang, handgemaakt. Verpakking van 10 kegeltjes Ylang-ylang
€ 1.266,33/1kg
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Millefiori Milano MEDITERRANEAN BERGAMOT - Aroma-olie, 15 ml
Millefiori Milano MEDITERRANEAN BERGAMOT - Aroma-olie, 15 ml
€ 586,00/1l
€ 11,99
-26%
€ 8,79
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Millefiori Milano Aromaolie, viooltje & muskus, 15 ml
Millefiori Milano Aromaolie, viooltje & muskus, 15 ml
€ 1.414,67/1l
€ 21,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lalique Diffuser 250ml - Amalfi
Lalique Diffuser 250ml - Amalfi
€ 273,36/1l
€ 68,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Millefiori Milano Aromaverspreider, Verdant Escape, 500 ml
Millefiori Milano Aromaverspreider, Verdant Escape, 500 ml
€ 102,38/1l
€ 51,19
Gratis bezorging
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Lalique Diffuser 250ml - Bali
Lalique Diffuser 250ml - Bali
€ 276,00/1l
€ 69,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lime & Vetiver - Millefiori - Geurstaafjes, 100 ml - nieuw model, 2021
Lime & Vetiver - Millefiori - Geurstaafjes, 100 ml - nieuw model, 2021
€ 21,00
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Blue Posidonia - Millefiori - Geurstaafjes, 250 ml - Nieuw 2024
Blue Posidonia - Millefiori - Geurstaafjes, 250 ml - Nieuw 2024
€ 94,36/1l
€ 23,59
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Crystalline S0582566, navulling luchtverfrisser, kledingreiniger
Crystalline S0582566, navulling luchtverfrisser, kledingreiniger
€ 5.680,00/1l
€ 7,05
-19%
€ 5,68
Verkoper: Scentist
Productafbeelding van Jo Malone Lime Basil & Mandarijn, geurverspreider
Jo Malone Lime Basil & Mandarijn, geurverspreider
€ 517,21/1l
€ 85,34
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Aromaverspreider Zona Oxygen, 250 ml
Aromaverspreider Zona Oxygen, 250 ml
€ 208,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 52,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Neuschwansteiner kerstgeur – 24 geurkaarsen in verschillende geuren
Neuschwansteiner kerstgeur – 24 geurkaarsen in verschillende geuren
€ 2,60
-29%
€ 1,83
Verkoper: Limonds
Productafbeelding van MIKADO Luchtverfrisser, 100 ml, LA VITA E BELLA
MIKADO Luchtverfrisser, 100 ml, LA VITA E BELLA
€ 146,95/1l
€ 13,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cristalinas Reed Diffuser 180ml, geurverspreider met rietjes, aroma van frambozen, zwarte fles
Cristalinas Reed Diffuser 180ml, geurverspreider met rietjes, aroma van frambozen, zwarte fles
€ 25,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Crottendorfer rookkaarsen - Santali Patchouli van Crottendorfer
Crottendorfer rookkaarsen - Santali Patchouli van Crottendorfer
€ 3,19
Verkoper: Rudolphs-Schatzkiste
Productafbeelding van Vanille-roomkoekjes, geurkaarsen set, 2 x 112 gram
Vanille-roomkoekjes, geurkaarsen set, 2 x 112 gram
€ 64,91/1kg
€ 14,54
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van 1070 - Duftique - Kerstgeuren & Santalgeuren
1070 - Duftique - Kerstgeuren & Santalgeuren
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 12,22
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Rudolphs-Schatzkiste
Productafbeelding van Acqua di Parma Quercia, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Quercia, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 476,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Crottendorfer rookkaarsen - Santali Oriental van Crottendorfer
Crottendorfer rookkaarsen - Santali Oriental van Crottendorfer
€ 3,19
Verkoper: Rudolphs-Schatzkiste

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De geur van sandelhout en bergamot bevat zeldzame sandelhoutspecerijen en wordt beschouwd als een symbool van levensenergie. De intense, kruidige geur vermindert stress en nervositeit. De samenstelling van de geur is als volgt: topnoten: grapefruit, bergamot, lavendel, Siciliaanse citroen; hartnoten: rode vruchten, koriander, jasmijn, mirte, karwij; basisnoten: guajakhout, sandelhout, vanille en patchouli.

Fabrikant
Inhoud
0.015 l
Ingrediënten
Ingrediënten: Capryl/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Zoete Amandel) Olie, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Zaadolie, Triticum Vulgare (Tarwe) Ontkiemingsolie, Persea Gratissima (Avocado) Olie, Helianthus Annuus (Zonnebloem) Zaadolie, Ribes Nigrum (Zwarte Bes) Zaadolie, Rosa Canina Fruitolie, Linum Usitatissimum (Lijnzaad) Olie, Parfum/Geur, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamaat, Citronellol, Geraniol, Linalool, Citral, Limoneen. "Let op: de ingrediëntenlijsten voor onze producten worden regelmatig bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de productverpakking voor de meest actuele lijst met ingrediënten om er zeker van te zijn dat deze geschikt is voor uw persoonlijke gebruik." (Voor producten die in de winkel worden bijgevuld, dient de meest actuele ingrediëntenlijst te worden verkregen bij het verkooppunt nadat het product opnieuw is gevuld)
EAN
8034073607424
MPN (Manufacturer Part Number)
Aroma olej 15ml

Fabrikant
Inhoud
0.015 l
Ingrediënten
Ingrediënten: Capryl/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Zoete Amandel) Olie, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Zaadolie, Triticum Vulgare (Tarwe) Ontkiemingsolie, Persea Gratissima (Avocado) Olie, Helianthus Annuus (Zonnebloem) Zaadolie, Ribes Nigrum (Zwarte Bes) Zaadolie, Rosa Canina Fruitolie, Linum Usitatissimum (Lijnzaad) Olie, Parfum/Geur, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamaat, Citronellol, Geraniol, Linalool, Citral, Limoneen. "Let op: de ingrediëntenlijsten voor onze producten worden regelmatig bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de productverpakking voor de meest actuele lijst met ingrediënten om er zeker van te zijn dat deze geschikt is voor uw persoonlijke gebruik." (Voor producten die in de winkel worden bijgevuld, dient de meest actuele ingrediëntenlijst te worden verkregen bij het verkooppunt nadat het product opnieuw is gevuld)
EAN
8034073607424
MPN (Manufacturer Part Number)
Aroma olej 15ml
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Acqua di Parma Oud, vaas, geurverspreider met schil, 0,18 liter
Acqua di Parma Oud, vaas, geurverspreider met schil, 0,18 liter
€ 351,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
Luxus Geschenkbox schwarze Duftkerzen 6-teilig
Cadeaubox met 6 geurkaarsen – Luxe set geurkaarsen voor ontspanning en sfeer – Verfijnde zwarte set geurkaarsen – Set geurkaarsen – Zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,50
Gratis bezorging
Verkoper: 1915SHOP
Productafbeelding van Originele Crottendorfer - Set van 5 wierkaarsen, wierkegels, maat M - Wierook
Originele Crottendorfer - Set van 5 wierkaarsen, wierkegels, maat M - Wierook
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 15,51
Verkoper: BrickTakeoverShop
Productafbeelding van Natuurlijke rookspiraal, hangend - Set van 2 met in totaal 6 spiraaltjes - Citronella tegen muggen
Natuurlijke rookspiraal, hangend - Set van 2 met in totaal 6 spiraaltjes - Citronella tegen muggen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Rookkaarsen, wierook, rood, set van 6
Rookkaarsen, wierook, rood, set van 6
€ 1,75
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van KNOX - Rookkaarsen, rookstokjes, maat M - Vurft
KNOX - Rookkaarsen, rookstokjes, maat M - Vurft
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 1,95
Verkoper: Limonds
Productafbeelding van Acqua di Parma Grazie, parfumfles, geurverspreider met citrusaroma
Acqua di Parma Grazie, parfumfles, geurverspreider met citrusaroma
€ 362,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acqua di Parma Quercia, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Quercia, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 476,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CROTTENDORFER 1001 Räucherkerze "Weihnachtlicher Weihrauch"24 Kerzen
CROTTENDORFER 1001 Räucherkerze "Weihnachtlicher Weihrauch"24 Kerzen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 28,36
-33%
€ 18,91
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Crottendorfer 1002 Räucherkerze Tannenduft Pack mit 24 Kerzen
Crottendorfer 1002 Räucherkerze Tannenduft Pack mit 24 Kerzen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 5,99
-64%
€ 2,15
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Acqua di Parma La Casa sul Lago, geurverspreider met schil, 0,18 liter
Acqua di Parma La Casa sul Lago, geurverspreider met schil, 0,18 liter
€ 372,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 67,09
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Original Crottendorfer - Set van 10 wierkerzen, wierkegels - wierook
Original Crottendorfer - Set van 10 wierkerzen, wierkegels - wierook
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 22,56
Verkoper: BrickTakeoverShop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Acqua di Parma La Casa sul Lago, geurverspreider met schil, 0,18 liter
Acqua di Parma La Casa sul Lago, geurverspreider met schil, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 67,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 372,72/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Grazie, parfumfles, geurverspreider met citrusaroma
Acqua di Parma Grazie, parfumfles, geurverspreider met citrusaroma
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 362,67/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Oud, vaas, geurverspreider met schil, 0,18 liter
Acqua di Parma Oud, vaas, geurverspreider met schil, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 351,33/1l
Productafbeelding van Rookkegeltjes wierook, set van 10 stuks, met een combinatie van wierook en mirre
Rookkegeltjes wierook, set van 10 stuks, met een combinatie van wierook en mirre
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.266,33/1kg
Productafbeelding van Rookkegeltjes Ylang-ylang, handgemaakt. Verpakking van 10 kegeltjes Ylang-ylang
Rookkegeltjes Ylang-ylang, handgemaakt. Verpakking van 10 kegeltjes Ylang-ylang
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.266,33/1kg
Productafbeelding van Rookkegeltjes, patchouli, met de hand gedompeld, biologisch, voor yoga. Verpakking van 20 stuks
Rookkegeltjes, patchouli, met de hand gedompeld, biologisch, voor yoga. Verpakking van 20 stuks
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 839,80/1kg
Productafbeelding van Wierookkegeltjes, sandelhout, meditatie, yoga. Verpakking van 10 sandelhoutkegeltjes
Wierookkegeltjes, sandelhout, meditatie, yoga. Verpakking van 10 sandelhoutkegeltjes
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.266,33/1kg