STORCK 232110 STORCK California Früchte Bonbons 425,0 g

€ 34,58

€ 24,16-30%

€ 56,85 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 10 – do 15 oktober
Onze bestedeals
Bonbons & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van STORCK 232059 STORCK Campino Früchte  Bonbons 325,0 g
STORCK 232059 STORCK Campino Früchte Bonbons 325,0 g
€ 74,34/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 24,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
€ 14,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 42,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van nimm2® 360479 nimm2® Bonbons 240,0 g
nimm2® 360479 nimm2® Bonbons 240,0 g
€ 72,54/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
€ 319,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,39
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van STORCK 232097 STORCK Mint Chocs Bonbons 325,0 g
STORCK 232097 STORCK Mint Chocs Bonbons 325,0 g
€ 57,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 24,52
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
€ 49,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
€ 14,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
€ 420,79/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 95,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
€ 77,35/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 25,14
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Frigeo bruistabletten Ahoj Brause 200 stuks
Frigeo bruistabletten Ahoj Brause 200 stuks
€ 15,16/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 24,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Roshen Bim Bom harde snoepjes met fruitvulling 1 kg
Roshen Bim Bom harde snoepjes met fruitvulling 1 kg
€ 16,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,89
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Roshen Gummibeertjes, Jelly, 1 kg
Roshen Gummibeertjes, Jelly, 1 kg
€ 8,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 9,04
-4%
€ 8,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van nimm2® 361124 nimm2® Rote Früchte Bonbons 429,0 g
nimm2® 361124 nimm2® Rote Früchte Bonbons 429,0 g
€ 57,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van VIVIL® 2362 VIVIL® Extra Stark ohne Zucker Bonbons 120,0 g
VIVIL® 2362 VIVIL® Extra Stark ohne Zucker Bonbons 120,0 g
€ 142,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,13
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Cool Mini Bonbons 72400 1kg
Cool Mini Bonbons 72400 1kg
€ 33,90/1kg
€ 33,90
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van STORCK 230369 Euka Menthol Bonbons, 425,0 g
STORCK 230369 Euka Menthol Bonbons, 425,0 g
€ 59,04/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 25,09
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van LINDT Lindor Truffels, melkchocolade, 200 gram
LINDT Lindor Truffels, melkchocolade, 200 gram
€ 73,91/1kg
€ 17,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vivil Caramel suikervrij - 1 kilo
Vivil Caramel suikervrij - 1 kilo
€ 20,05/1kg
€ 20,05
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van VIVIL® 0411 VIVIL® Pfefferminz ohne Zucker Bonbons 84,0 g
VIVIL® 0411 VIVIL® Pfefferminz ohne Zucker Bonbons 84,0 g
€ 271,55/1kg
€ 33,22
-31%
€ 22,81
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Haribo Gesuikerde Bananen - 3 kilo (2 x 1,5 kilo)
Haribo Gesuikerde Bananen - 3 kilo (2 x 1,5 kilo)
€ 11,33/1kg
€ 34,00
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ingrediënten:
INGREDIËNTEN: Suiker, glucose-siroop, glucose-fructose-siroop, geconcentreerde vruchtensappen 1,3%* (sinaasappel, limoen, citroen, kers, ananas, grapefruit, vlierbes), zuurteregelend middel (citroenzuur, melkzuur), aroma's, kleurstof (concentraat van zwarte wortel), kleurstof (kurkuma-extract).
*komt overeen met 5,6% vruchtensap

Voedingswaarden per 100g:
Energie: 374,00 kilocalorieën (kcal) Energie: 1.588,00 kilojoule (kJ) Vet: 0,10 Vet, waarvan verzadigde vetzuren: 0,10 Koolhydraten: 92,50 Koolhydraten, waarvan suikers: 71,00 Eiwitten: 0,10 Zout: 0,01

Productomschrijving:
Gevulde fruitkauwgom in de smaken ananas, sinaasappel, kers, grapefruit

Bewaar- en gebruikinstructies:
Bescherm tegen warmte en vocht

Disclaimer
De productverpakking en bijbehorende documenten kunnen informatie bevatten die afwijkt van of aanvullend is op de informatie op onze website. Wij raden u daarom aan om u niet uitsluitend te baseren op de informatie die op onze website wordt weergegeven, maar om voor gebruik van het product altijd ook de etiketten, waarschuwingen en instructies die bij het product worden geleverd zorgvuldig te lezen.

Ingrediënten
Suiker, glucose-siroop, glucose-fructose-siroop, geconcentreerde vruchtensappen 1,3 %* (sinaasappel, limoen, citroen, kers, ananas, grapefruit, vlierbes), zuurteregelend middel (citroenzuur, melkzuur), aroma's, zwart wortelconcentraat, kleur: kurkuma-extract. *komt overeen met 5,6 % vruchtensap
Voedingswaarde
Niet beschikbaar
Gewicht
425 g
Levensmiddelenbedrijven
August Storck KG Waldstrasse 27 13403 Berlin Deutschland
Verkoopbenaming
Gevulde fruitkauwgom
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
232110
EAN
4014400904307

Ingrediënten
Suiker, glucose-siroop, glucose-fructose-siroop, geconcentreerde vruchtensappen 1,3 %* (sinaasappel, limoen, citroen, kers, ananas, grapefruit, vlierbes), zuurteregelend middel (citroenzuur, melkzuur), aroma's, zwart wortelconcentraat, kleur: kurkuma-extract. *komt overeen met 5,6 % vruchtensap
Voedingswaarde
Niet beschikbaar
Gewicht
425 g
Levensmiddelenbedrijven
August Storck KG Waldstrasse 27 13403 Berlin Deutschland
Verkoopbenaming
Gevulde fruitkauwgom
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
232110
EAN
4014400904307
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
€ 12,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
€ 14,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 42,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STORCK 232219 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 325,0 g
STORCK 232219 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 325,0 g
€ 57,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 18,62
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
€ 49,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
€ 77,35/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 25,14
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van BAHLSEN 81810 Kerstgebak, Peperkoekhartjes, Akora Edelherb - 150 g
BAHLSEN 81810 Kerstgebak, Peperkoekhartjes, Akora Edelherb - 150 g
€ 61,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,16
Verkoper: somnia24
Bestseller
Productafbeelding van STORCK 757438 Storck Nimm 2,  1,0 Kg
STORCK 757438 Storck Nimm 2, 1,0 Kg
€ 15,56/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
€ 420,79/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 95,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
€ 19,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haribo Gesuikerde Bananen - 150 stuks
Haribo Gesuikerde Bananen - 150 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 20,60
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van RIESEN® 391046 RIESEN® Schokobonbons 23 St./231,0 g
RIESEN® 391046 RIESEN® Schokobonbons 23 St./231,0 g
€ 40,43/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Blumtal spantlaken 140x200 cm – Ademend microvezel lakens in antraciet – Spantlaken 140x200 cm voor een fris en comfortabel slaapgevoel
Blumtal spantlaken 140x200 cm – Ademend microvezel lakens in antraciet – Spantlaken 140x200 cm voor een fris en comfortabel slaapgevoel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 486
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
€ 45,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
€ 60,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 10,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Roshen Bim Bom harde snoepjes met fruitvulling 1 kg
Roshen Bim Bom harde snoepjes met fruitvulling 1 kg
€ 16,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,89
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
€ 14,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
€ 56,96/1kg
€ 24,21
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Alpenbauer Bonbons Gember-Sinaasappel (90 gr)
Alpenbauer Bonbons Gember-Sinaasappel (90 gr)
€ 21,56/1kg
€ 2,21
-12%
€ 1,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van nimm2® 361216 nimm2® Rote Früchte Bonbons 240 g
nimm2® 361216 nimm2® Rote Früchte Bonbons 240 g
€ 94,58/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,70
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van RCB Elektrische Kinderstep, Opvouwbare E-Scooter, 16 km Actieradius, 20 km/h, voor Kinderen en Jongeren
RCB Elektrische Kinderstep, Opvouwbare E-Scooter, 16 km Actieradius, 20 km/h, voor Kinderen en Jongeren
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 189,99
-€ 10,00
€ 179,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van STORCK 232097 STORCK Mint Chocs Bonbons 325,0 g
STORCK 232097 STORCK Mint Chocs Bonbons 325,0 g
€ 57,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 24,52
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Bahlsen Lebkuchen-brezels, inhoud: 113 individueel verpakte stukken, AI-gegenereerde afbeelding
Bahlsen Lebkuchen-brezels, inhoud: 113 individueel verpakte stukken
€ 0,33/1kg
€ 37,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SodaStream Terra waterbron, voordeelpak met 3 flessen en Quick Connect cilinder, zwart
SodaStream Terra waterbron, voordeelpak met 3 flessen en Quick Connect cilinder, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 446
€ 122,90
-€ 4,24
€ 118,66
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
€ 59,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Monin Siroop Munt 0,7 liter
Monin Siroop Munt 0,7 literWegwerp
€ 31,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,21
-4%
€ 22,28
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Lindt & Sprüngli Edel Marzipan, pure chocoladereep (50g)
Lindt & Sprüngli Edel Marzipan, pure chocoladereep (50g)
€ 21,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,05
Verkoper: Store-Germany

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 1 juni 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Californische vruchtensnoepjes
Beoordeeld op 8 juni 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snoep
Beoordeeld op 8 juni 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Storck
Beoordeeld op 15 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop