Posypshovel SHARKIE, blauw, 0,7 liter (voor algemeen gebruik)

€ 8,22

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – wo 7 oktober
Wees er snel bij!
Sneeuwschop-accessoires & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Pressol 16090
Pressol 16090
€ 134,66
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Professionele sneeuwschuiver, sneeuwschuif
Professionele sneeuwschuiver, sneeuwschuif
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 196,30
-€ 51,50
€ 144,80
Verkoper: Landema
Productafbeelding van Reparatieset
Reparatieset
€ 18,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van Pressol universeel vet, 80 gram
Pressol universeel vet, 80 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,30
Verkoper: Green_Country
Productafbeelding van Triuso Greepzange, 180 mm / 7
Triuso Greepzange, 180 mm / 7
€ 5,98
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van Pressol vetpersaccessoire, nummer 12110
Pressol vetpersaccessoire, nummer 12110
€ 37,80
Verkoper: Green_Country
Productafbeelding van JUCO 35364, 400 mm, 1 kg, 1 stuk
JUCO 35364, 400 mm, 1 kg, 1 stuk
€ 20,99
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Kutlu 10299650
Kutlu 10299650
€ 6,18
Gratis bezorging
Verkoper: Kutlu24
Productafbeelding van X-Serie sneeuwschuiver (zwart/geel, 53 cm)
X-Serie sneeuwschuiver (zwart/geel, 53 cm)
€ 153,36
-€ 86,60
€ 66,76
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van TRIUSO Metselkem 180 mm - 660180
TRIUSO Metselkem 180 mm - 660180
€ 44,95
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van FELCO 13/4 vervangingsmes
FELCO 13/4 vervangingsmes
€ 33,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van Stevige Sloopstaaf met Beitelsnuit en Zwanenhals - 350 mm
Stevige Sloopstaaf met Beitelsnuit en Zwanenhals - 350 mm
€ 43,03
Gratis bezorging
Verkoper: Kleyn
Productafbeelding van Felco Vervangingsset 2/9 en 6/8
Felco Vervangingsset 2/9 en 6/8
€ 18,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van KPO3980-4: Voedingskabel voor draagbare koelkasten
KPO3980-4: Voedingskabel voor draagbare koelkasten
€ 23,75
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Palette Rubi pfm24-140 37314, laag
Palette Rubi pfm24-140 37314, laag
€ 21,93
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Felco 31/4, Lemmet, Zwart, FELCO 31
Felco 31/4, Lemmet, Zwart, FELCO 31
€ 18,69
Verkoper: Officinacoltelli
Productafbeelding van Zelfborende schroeven voor sneeuwschuivers
Zelfborende schroeven voor sneeuwschuivers
€ 32,43
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Fiskars Solid™ Sneeuwschop 1052525
Fiskars Solid™ Sneeuwschop 1052525
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 59,63
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van VEVOR set van 100 sneeuwstokken, 47,8 inch (121,5 cm), oranje, UV-bestendig
VEVOR set van 100 sneeuwstokken, 47,8 inch (121,5 cm), oranje, UV-bestendig
€ 102,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van FELCO CDO: Professionele snoeischaar
FELCO CDO: Professionele snoeischaar
€ 93,99
Verkoper: Arbeitsbedarf24de

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Posyp-schep SHARKIE - blauw, 0,7 liter

Deze multifunctionele schep voor het verdelen van materialen maakt nauwkeurige dosering van losse stoffen mogelijk: zout, meststoffen, zaden, fijn grind, absorptiemiddelen, enz.

Specificaties:

  • Lengte: 29 cm
  • Hoogte: 6,5 cm
  • Materiaal: kunststof
  • Inhoud: 0,7 liter
  • Kleur: blauw
  • Gewicht: 109 g
Gewicht
1 kg
Geschikt voor fabrikanten
Prosperplast
Materiaal
Kunststof
EAN
5905197199542
MPN (Manufacturer Part Number)
ZA1249
Fabrikant

Gewicht
1 kg
Geschikt voor fabrikanten
Prosperplast
Materiaal
Kunststof
EAN
5905197199542
MPN (Manufacturer Part Number)
ZA1249
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Hamann strooizout 861301, 10 kg
Hamann strooizout 861301, 10 kg
€ 9,33/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 210
€ 93,27
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van esco Streusalz 09450621 12,5kg
esco Streusalz 09450621 12,5kg
€ 1,96/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 24,50
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Combisystem voegenkrabber Gardena
Combisystem voegenkrabber Gardena
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 24,94
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Welkomstdeals
Productafbeelding van Set van 2 pluizige kussens van kunstbont. Zachte, kunstmatige vacht, kussenhoezen, pluizig, vachtkussens, decoratieve kussens, kussenhoezen voor bank en slaapkamer, 43x43 cm
Set van 2 pluizige kussens van kunstbont. Zachte, kunstmatige vacht, kussenhoezen, pluizig, vachtkussens, decoratieve kussens, kussenhoezen voor bank en slaapkamer, 43x43 cm
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 18,68
-2%
€ 18,30
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van DEUBA® hydraulische krik, 3 ton, hefhoogte 135-400 mm, inclusief rubberen steunplaat, draaghandvat, geschikt voor auto's, SUV's, en aanhangers. Hydraulische krik, robuust en wendbaar
DEUBA® hydraulische krik, 3 ton, hefhoogte 135-400 mm, inclusief rubberen steunplaat, draaghandvat, geschikt voor auto's, SUV's, en aanhangers. Hydraulische krik, robuust en wendbaar
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 89,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van FEANDREA Krabpalen, groter model, 141 cm, dikke palen, stabiel, met omvalbeveiliging, zwart
FEANDREA Krabpalen, groter model, 141 cm, dikke palen, stabiel, met omvalbeveiliging, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 738
€ 158,90
-€ 13,31
€ 145,59
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 100
100
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Boxset MASTER voor kinderen, inclusief bokszak en handschoenen
Boxset MASTER voor kinderen, inclusief bokszak en handschoenen
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,66
-4%
€ 32,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LG Micro Hi-Fi audiosysteem CM2460
LG Micro Hi-Fi audiosysteem CM2460
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 207,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BOTSLAB 4-kanaals dashcam voor auto, voor- en achterkant, 4 kanalen, 3K + 3 * 1080P, autoradio met 128GB SD-kaart, GPS, 5GHz WiFi, 3,18" IPS-scherm, super nachtzicht
BOTSLAB 4-kanaals dashcam voor auto, voor- en achterkant, 4 kanalen, 3K + 3 * 1080P, autoradio met 128GB SD-kaart, GPS, 5GHz WiFi, 3,18" IPS-scherm, super nachtzicht
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 229,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Welkomstdeals
Productafbeelding van LED-sterrenhemelprojector, muzieksterrenlichtprojector, projectielamp met afstandsbediening/Bluetooth/timer/luidspreker, kinderocean-golfprojectie
LED-sterrenhemelprojector, muzieksterrenlichtprojector, projectielamp met afstandsbediening/Bluetooth/timer/luidspreker, kinderocean-golfprojectie
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 13,50
-2%
€ 13,20
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Opvouwbare, draagbare kruk - FOLDYSEAT
Opvouwbare, draagbare kruk - FOLDYSEAT
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 133
€ 12,49
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van SEVERIN robot vacuum cleaner - 12.8V lithium battery - 90min battery life - 350ml tank - 65dB silence
SEVERIN robot vacuum cleaner - 12.8V lithium battery - 90min battery life - 350ml tank - 65dB silence
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 99,99
-€ 9,60
€ 90,39
Gratis bezorging
Verkoper: Apollo_store
Domovní bezdrátový zvonek P5723 na 3x AA
Draadloze deurbel voor buiten, wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 12,90
Verkoper: DataElCom
Productafbeelding van Hamann Mercatus strooizout, 10 kg
Hamann Mercatus strooizout, 10 kg
€ 0,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 4,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,32/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Ontkalkings- en reinigingstabletten voor koffiemachines. Geschikt voor merken: KRUPS, JURA, BOSCH, SIEMENS. Inclusief 10 tabletten
Ontkalkings- en reinigingstabletten voor koffiemachines. Geschikt voor merken: KRUPS, JURA, BOSCH, SIEMENS. Inclusief 10 tabletten
€ 299,83/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van UISEBRT Douchekruk, badkruk, 360° draaibaar, in hoogte verstelbaar, antislip, met douchehulp en handgreep. Stoel + handgreep
UISEBRT Douchekruk, badkruk, 360° draaibaar, in hoogte verstelbaar, antislip, met douchehulp en handgreep. Stoel + handgreep
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 370
€ 29,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van 18V Accu-multifunctionele frees DRT50ZJX2 | zonder accu, zonder oplader
18V Accu-multifunctionele frees DRT50ZJX2 | zonder accu, zonder oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 349,25
-€ 94,56
€ 254,69
Verkoper: Etrona
Productafbeelding van 2-delige set UV-insectenverdelger, elektrische insectenval | Elektrische insectenbescherming | Lichtgevende vliegenvanger | Muggengad
2-delige set UV-insectenverdelger, elektrische insectenval | Elektrische insectenbescherming | Lichtgevende vliegenvanger | Muggengad
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 21,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Blauwe bes 'Emblue', ongeveer 30 cm hoog. Deze premium variëteit zorgt voor heerlijke, aromatische oogsten en gezonde momenten van genot!
Blauwe bes 'Emblue', ongeveer 30 cm hoog. Deze premium variëteit zorgt voor heerlijke, aromatische oogsten en gezonde momenten van genot!
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 3,99
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Gymform® Leg Action voetmassageapparaat: vibratie + Shiatsu massage. Voetmassageapparaat en beenmassageapparaat, inclusief massageprogramma
Gymform® Leg Action voetmassageapparaat: vibratie + Shiatsu massage. Voetmassageapparaat en beenmassageapparaat, inclusief massageprogramma
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 160,42
-€ 5,40
€ 155,02
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Lehmann sandwichmaker 5-in-1 met verschillende vormen, 1200 watt, geschikt voor wafels, contactgrillen, panini's, sandwiches en zoete gebakjes. Inclusief 5 sets verwisselbare platen
Lehmann sandwichmaker 5-in-1 met verschillende vormen, 1200 watt, geschikt voor wafels, contactgrillen, panini's, sandwiches en zoete gebakjes. Inclusief 5 sets verwisselbare platen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 81,35
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ZEEGMA Persoonsweegschaal met lichaamsvetmeting. Digitale weegschaal voor het analyseren van tot 17 lichaamsparameters, met een nauwkeurige meting en een LCD-display. Gewichtsmethode tot 200 kg
ZEEGMA Persoonsweegschaal met lichaamsvetmeting. Digitale weegschaal voor het analyseren van tot 17 lichaamsparameters, met een nauwkeurige meting en een LCD-display. Gewichtsmethode tot 200 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 51,15
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van WMF Philadelphia bestekset, voordeelverpakking*, 60-delig, Cromargan® 120059
WMF Philadelphia bestekset, voordeelverpakking*, 60-delig, Cromargan® 120059
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 153,84
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Gardena Mini-sproeier, artikelnummer 437399
Gardena Mini-sproeier, artikelnummer 437399
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CLEANmaxx 05551, Dweilpads, Turquoise, Polyester, Polypropyleen (PP), 2 stuks, 360 mm, 360 mm
CLEANmaxx 05551, Dweilpads, Turquoise, Polyester, Polypropyleen (PP), 2 stuks, 360 mm, 360 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 30,31
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MONZANA 2-delige set zwaar belastbaar schap, 180x90x40 cm
MONZANA 2-delige set zwaar belastbaar schap, 180x90x40 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 54,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van ZMH LED-strip 20 meter, slimme RGB-tape, dimbaar, geschikt voor kerstfeest, bar, interieurontwerp
ZMH LED-strip 20 meter, slimme RGB-tape, dimbaar, geschikt voor kerstfeest, bar, interieurontwerp
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 336
€ 41,96
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van Arebos AR-HE-SLR02TG, 900 mm, 400 mm, 1800 mm, 15,5 kg
Arebos AR-HE-SLR02TG, 900 mm, 400 mm, 1800 mm, 15,5 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 402
€ 38,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 11 beoordelingen
Beoordeeld op 18 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldig
Beoordeeld op 2 mei 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super schep
Beoordeeld op 9 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles in orde
Beoordeeld op 5 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snelle levering
Beoordeeld op 13 februari 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Handig
Beoordeeld op 19 februari 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Slechte kwaliteit
Beoordeeld op 5 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 16 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop