Kleur:

Beige

Silikomart 26.186.13.0065, Taartring, Beige, Siliconen, 100 ml, 1 stuk, Italië

€ 48,82

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Figuurbakvormen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Silikomart 3D Mini Druppel siliconen bakvorm
Silikomart 3D Mini Druppel siliconen bakvorm
€ 42,37
-26%
€ 30,97
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Silikomart 3D Mini Girotondo cakevorm
Silikomart 3D Mini Girotondo cakevorm
€ 36,49
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Silikomart 3D Mini Raggio bakvorm
Silikomart 3D Mini Raggio bakvorm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,71
-31%
€ 30,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Inspiratie springvorm, hartvormig, 28 x 26,5 cm, met antiaanbaklaag, lekvrij, voor een gelijkmatige bruining
Inspiratie springvorm, hartvormig, 28 x 26,5 cm, met antiaanbaklaag, lekvrij, voor een gelijkmatige bruining
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Siliconen bakvorm 3D Coccola
Siliconen bakvorm 3D Coccola
€ 43,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Siliconen bakvorm, halve bollen, model SF004
Siliconen bakvorm, halve bollen, model SF004
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 38,98
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Siliconen bakvorm, Krulmonster design
Siliconen bakvorm, Krulmonster design
€ 22,92
-5%
€ 21,62
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Silikomart 3D ronde bakvorm
Silikomart 3D ronde bakvorm
€ 55,68
-28%
€ 40,07
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Silikomart 3D Eleganza siliconen bakvorm
Silikomart 3D Eleganza siliconen bakvorm
€ 55,10
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Backvorm 25 cm, siliconen vorm, taartvorm, bakplaat, nieuw, SILIKOMART
Backvorm 25 cm, siliconen vorm, taartvorm, bakplaat, nieuw, SILIKOMART
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Hondenkoekjes bakvorm, siliconen vorm voor hondensnoepjes, bakmat, uitsteker voor hondenkoekjes, ijsblokjesvormen voor gummyberen, jelly cake, muffin, cupcake
Hondenkoekjes bakvorm, siliconen vorm voor hondensnoepjes, bakmat, uitsteker voor hondenkoekjes, ijsblokjesvormen voor gummyberen, jelly cake, muffin, cupcake
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Silikomart 3D Luna siliconen bakvorm
Silikomart 3D Luna siliconen bakvorm
€ 52,71
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Siliconen bakvorm 3D Dot, 20 cm, 1,5 liter
Siliconen bakvorm 3D Dot, 20 cm, 1,5 liter
€ 47,15
-11%
€ 41,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 8X siliconen vorm van Apfel, geschikt voor mousse, bakken, fruitgebak, taarten en chocolade
8X siliconen vorm van Apfel, geschikt voor mousse, bakken, fruitgebak, taarten en chocolade
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,85
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Fijne kerstdagen
Fijne kerstdagen
€ 21,47
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Lurch 00065033, Taartvorm, Overig, -40 °C, 240 °C, Bruin, Siliconen
Lurch 00065033, Taartvorm, Overig, -40 °C, 240 °C, Bruin, Siliconen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,57
-28%
€ 34,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ZENKER Hartvormige springvorm, 24x28 cm, met Teflon coating, modelnummer 168805
ZENKER Hartvormige springvorm, 24x28 cm, met Teflon coating, modelnummer 168805
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 20,30
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Silikomart 3D Perla, bakvorm van 20 cm
Silikomart 3D Perla, bakvorm van 20 cm
€ 43,90
-9%
€ 39,55
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Orion siliconen bakvorm, model HARTEN, voor het bakken van pralines, taarten en koekjes
Orion siliconen bakvorm, model HARTEN, voor het bakken van pralines, taarten en koekjes
€ 12,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Siliconen vorm voor desserts, geschikt voor gelatine en koude desserts. SILIKOMART
Siliconen vorm voor desserts, geschikt voor gelatine en koude desserts. SILIKOMART
€ 53,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Silikomart 3D Hartvorm voor hartjes

-3D-vorm, voor het bakken als een professional

-Gemaakt van 100% voedselveilig, geur- en smaaktraal LSR vloeibaar siliconen

-Hitte- en vorstbestendig, van +230°C tot -60°C

-Stabiel verouderingsproces, geschikt voor 3000 of meer gebruiksmomenten

-Geschikt voor oven, magnetron en vaatwasser

Diameter
3.8 cm
Materiaal
Siliconen
Kleur
Beige
Vorm
Hart
Fabrikant
Anti-aanbaklaag
Ja
Verpakkingsinhoud
1 stuk
Aantal stuks
1
Gewicht
0.287 kg
EAN
8051085257676
MPN (Manufacturer Part Number)
195767

Diameter
3.8 cm
Materiaal
Siliconen
Kleur
Beige
Vorm
Hart
Fabrikant
Anti-aanbaklaag
Ja
Verpakkingsinhoud
1 stuk
Aantal stuks
1
Gewicht
0.287 kg
EAN
8051085257676
MPN (Manufacturer Part Number)
195767
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Silikomart Bolle, grijs, siliconen, overig, 1600 ml, 1 stuk, 55 mm
Silikomart Bolle, grijs, siliconen, overig, 1600 ml, 1 stuk, 55 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 51,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Siliconen vorm voor een enkele portie, "Geheimen van het bos", merk SILIKOMART
Siliconen vorm voor een enkele portie, "Geheimen van het bos", merk SILIKOMART
€ 45,68
-10%
€ 40,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre 400g
€ 40,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 20,30
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Siliconen bakvorm, halve bollen, model SF004
Siliconen bakvorm, halve bollen, model SF004
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 38,98
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
€ 43,36/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,77
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van AVANA siliconen chocoladevorm voor 6 chocoladerepen, BPA-vrij, antiaanbaklaag. Vorm voor chocolade, siliconen vorm, bruin (vorm 2)
AVANA siliconen chocoladevorm voor 6 chocoladerepen, BPA-vrij, antiaanbaklaag. Vorm voor chocolade, siliconen vorm, bruin (vorm 2)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 9,95
Verkoper: AVANA-Shop
Productafbeelding van Siliconen vorm GEMMA, 18x9 cm, HOMLA
Siliconen vorm GEMMA, 18x9 cm, HOMLA
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 52,62
-20%
€ 41,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dr. Oetker Winkelpalette, extra hoog, spatel voor het decoreren en versieren van taarten, keukenhulp met een functioneel onderdeel van roestvrij staal, hoogwaardige glazuurschep (kleur: wit/zilver), hoeveelheid: 1 stuk
Dr. Oetker Winkelpalette, extra hoog, spatel voor het decoreren en versieren van taarten, keukenhulp met een functioneel onderdeel van roestvrij staal, hoogwaardige glazuurschep (kleur: wit/zilver), hoeveelheid: 1 stuk
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 24,75
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PartyDeco KPT57-100, Taartdecoratie, Hout, Hout, Verjaardag, 1 stuk, 16,5 cm
PartyDeco KPT57-100, Taartdecoratie, Hout, Hout, Verjaardag, 1 stuk, 16,5 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,03
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Heitmann Voedingskleurstof - Crazy Colors, 6 x 4 gram
Heitmann Voedingskleurstof - Crazy Colors, 6 x 4 gram
€ 217,50/1kg
€ 5,22
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Flexibele vorm voor rundvlees, diameter 26 cm x 5 cm
Dr. Oetker Flexibele vorm voor rundvlees, diameter 26 cm x 5 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 44,31
-42%
€ 25,42
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
€ 39,40/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 19,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Silikomart 22.820.13.0065, Taartring, Beige, Siliconen, 1523 ml, 1 stuk, Italië
Silikomart 22.820.13.0065, Taartring, Beige, Siliconen, 1523 ml, 1 stuk, Italië
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 55,16
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Siliconen bakvorm 3D Coccola
Siliconen bakvorm 3D Coccola
€ 43,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Silikomart 26.261.13.0065, Ringvorm voor taart, Beige, Siliconen, 106 ml, 6 stuks, Italië
Silikomart 26.261.13.0065, Ringvorm voor taart, Beige, Siliconen, 106 ml, 6 stuks, Italië
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 43,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Gietvorm MINI GEMMA, siliconen, 6,8 x 4,2 cm
Gietvorm MINI GEMMA, siliconen, 6,8 x 4,2 cm
€ 47,60
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Siliconen vorm voor chocolade, Tartufino, 120 ml - Silikomart
Siliconen vorm voor chocolade, Tartufino, 120 ml - Silikomart
€ 37,17
-33%
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 12-delige set Russische spuitmondjes + 1 professionele spuitzak (20 cm) voor taartdecoratie, 27-delig set
12-delige set Russische spuitmondjes + 1 professionele spuitzak (20 cm) voor taartdecoratie, 27-delig set
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Hermia Concept, BNMPOLYAS12-5 v2, voorraadbakken, set van 12 stuks, antraciet, kunststof, 10 x 10 x 9,5 cm
Hermia Concept, BNMPOLYAS12-5 v2, voorraadbakken, set van 12 stuks, antraciet, kunststof, 10 x 10 x 9,5 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,41
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van VEVOR Zeepjes snijset, set voor het maken van zeep, 1301 ml, siliconen zeepmaken set, doe-het-zelf zeepset, handgemaakte zeep, rechthoekige siliconen zeepvorm met bamboe doos, 278 x 142 x 93 mm
VEVOR Zeepjes snijset, set voor het maken van zeep, 1301 ml, siliconen zeepmaken set, doe-het-zelf zeepset, handgemaakte zeep, rechthoekige siliconen zeepvorm met bamboe doos, 278 x 142 x 93 mm
€ 17,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Herbruikbare folieband, 1,5 meter x 15 cm
Herbruikbare folieband, 1,5 meter x 15 cm
€ 37,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van FIFTYEIGHT PRODUCTS T015301 FIFTYEIGHT Eierbecher Set Nr.3 - Glücklich & Hmpff weiß
FIFTYEIGHT PRODUCTS T015301 FIFTYEIGHT Eierbecher Set Nr.3 - Glücklich & Hmpff weiß
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 59,87
-61%
€ 23,05
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Siliconen mal RAGGIO SILIKOMART
Siliconen mal RAGGIO SILIKOMART
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 48,41
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Intex 28003 Deluxe zwembadreinigingsset
Intex 28003 Deluxe zwembadreinigingsset
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 105,51
-€ 59,12
€ 46,39
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Opviq, Ruche, Kroonluchter, Kameel, Hout, 32 x 32 x 65 cm
Opviq, Ruche, Kroonluchter, Kameel, Hout, 32 x 32 x 65 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,95
-39%
€ 33,32
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van Pop-up muggennet voor slaaptent, bed 200x180x145 cm, outdoor muggennet, ademend muggenwerend net voor bed - BUGISTOP
Pop-up muggennet voor slaaptent, bed 200x180x145 cm, outdoor muggennet, ademend muggenwerend net voor bed - BUGISTOP
€ 11,50/1m
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Einhell spuitpistool voor verf, model TC-SY 400 P
Einhell spuitpistool voor verf, model TC-SY 400 P
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 74,73
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Mahlzeit chafing dish professionele set "Grenoble", 4 roestvrijstalen warmhoudbakken voor eten, 30-delig
Mahlzeit chafing dish professionele set "Grenoble", 4 roestvrijstalen warmhoudbakken voor eten, 30-delig
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 144
€ 129,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van Bestron Mini-koekjesmaker met dierenmotieven, wafelijzer voor mini-wafelkoekjes, met indicatielampje en antiaanbaklaag, 700 watt, kleur: roze
Bestron Mini-koekjesmaker met dierenmotieven, wafelijzer voor mini-wafelkoekjes, met indicatielampje en antiaanbaklaag, 700 watt, kleur: roze
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 45,90
-21%
€ 35,84
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kue.bio Backoblat. Rechthoekig, 10 Stuks.
Kue.bio Backoblat. Rechthoekig, 10 Stuks.
€ 56,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,25
Verkoper: Store-Germany

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Springvorm Herz XL, romantische taartvorm, antiaanbaklaag, bakvorm - 28,5 x 25 cm - koolstofstaal - antraciet
Springvorm Herz XL, romantische taartvorm, antiaanbaklaag, bakvorm - 28,5 x 25 cm - koolstofstaal - antraciet
€ 67,95
-14%
€ 58,34
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van INF 6-delige hart- en roosvormige siliconen ijsvorm zwart
INF 6-delige hart- en roosvormige siliconen ijsvorm zwart
€ 16,99
-5%
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Siliconen mal met 60 holtes, chocolademal, spookjes, pompoenen, Halloween
Siliconen mal met 60 holtes, chocolademal, spookjes, pompoenen, Halloween
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Siliconen bakvormen, hartvormig, 2 stuks, diameter 20 cm, antiaanbaklaag, geschikt voor taarten en puddings
Siliconen bakvormen, hartvormig, 2 stuks, diameter 20 cm, antiaanbaklaag, geschikt voor taarten en puddings
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Siliconen mal voor gummyberen, mini formaat, 70 holtes. Chocoladevorm in de vorm van een schedel
Siliconen mal voor gummyberen, mini formaat, 70 holtes. Chocoladevorm in de vorm van een schedel
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Siliconen mallen, Halloween, 2 stuks, 15 holtes, voor chocolade, pompoenen en spookjes
Siliconen mallen, Halloween, 2 stuks, 15 holtes, voor chocolade, pompoenen en spookjes
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Siliconen bakmatten voor hondenkoekjes, 2 stuks. Deegschraper. BPA-vrij. Blauw, roze
Siliconen bakmatten voor hondenkoekjes, 2 stuks. Deegschraper. BPA-vrij. Blauw, roze
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Siliconen cakevorm, hartvorm, antiaanbaklaag, 4 stuks, 15 cm, hartvormige bakvorm x4
Siliconen cakevorm, hartvorm, antiaanbaklaag, 4 stuks, 15 cm, hartvormige bakvorm x4
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Hartvormige siliconen bakvorm, 15 cm, 2 stuks. Anti-aanbaklaag. 15 cm hartvormige bakvorm, 2 stuks
Hartvormige siliconen bakvorm, 15 cm, 2 stuks. Anti-aanbaklaag. 15 cm hartvormige bakvorm, 2 stuks
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Hartvormige siliconen bakvormen, mini, antiaanbaklaag, klein, 6 stuks, 10 cm. Hartvormige bakvormen, 6 stuks
Hartvormige siliconen bakvormen, mini, antiaanbaklaag, klein, 6 stuks, 10 cm. Hartvormige bakvormen, 6 stuks
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Hartvormige siliconen bakvorm, anti-aanbaklaag, voor taarten en puddings, 20 cm. Hartvormige bakvorm, 2 stuks
Hartvormige siliconen bakvorm, anti-aanbaklaag, voor taarten en puddings, 20 cm. Hartvormige bakvorm, 2 stuks
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Siliconen vorm voor vis, gietvorm voor kaarsen, zeep, taarten, 1 stuk
Siliconen vorm voor vis, gietvorm voor kaarsen, zeep, taarten, 1 stuk
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Siliconen vorm voor hondensnoepjes, vorm van een hondepoot, deegschraper, borstel, groen
Siliconen vorm voor hondensnoepjes, vorm van een hondepoot, deegschraper, borstel, groen
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Siliconen bakmat met 5 vormen voor hondensnoepjes, deegspatel en spuitmond, roze
Siliconen bakmat met 5 vormen voor hondensnoepjes, deegspatel en spuitmond, roze
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Siliconen bakmat voor hondenkoekjes, 5 vormen, BPA-vrij, ster, hart, blauw
Siliconen bakmat voor hondenkoekjes, 5 vormen, BPA-vrij, ster, hart, blauw
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Donutvormen van siliconen, set van 2, elk met 6 vakken, antiaanbaklaag, geschikt tot 260°C. Kleur: groen en roze
Donutvormen van siliconen, set van 2, elk met 6 vakken, antiaanbaklaag, geschikt tot 260°C. Kleur: groen en roze
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van PTaizjjz Halloween siliconen mal met schedelmotief, met 100 holtes - Mini siliconen mal, snoepvorm voor het bakken van koekjes, pudding, gelei, en traktaties voor honden
PTaizjjz Halloween siliconen mal met schedelmotief, met 100 holtes - Mini siliconen mal, snoepvorm voor het bakken van koekjes, pudding, gelei, en traktaties voor honden
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koekvorm voor huisdieren, gemaakt van voedselveilig siliconen, herbruikbaar, voor het maken van snacks en koekjes
Koekvorm voor huisdieren, gemaakt van voedselveilig siliconen, herbruikbaar, voor het maken van snacks en koekjes
€ 26,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Hartvormige bakvorm van gietijzer, geschikt voor zelfgebruik, voor de keuken, pannenkoekenpan, antiaanbaklaag, cakevorm, bakplaat
Hartvormige bakvorm van gietijzer, geschikt voor zelfgebruik, voor de keuken, pannenkoekenpan, antiaanbaklaag, cakevorm, bakplaat
€ 10,00
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy