Chocoladecapsules, goudkleurig, 75 stuks, chocoladeverpakkingen in capsulevorm, aluminium, goudkleurig, 75 stuks

€ 5,38

€ 5,11-5%

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Chocoladevormpjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Diamant-vorm voor pralines: 27,5 x 13,5 x 2,5 cm grote vormplaten van polycarbonaat voor het maken van pralines
Diamant-vorm voor pralines: 27,5 x 13,5 x 2,5 cm grote vormplaten van polycarbonaat voor het maken van pralines
€ 20,32
Verkoper: CPGASTRO-DE
Productafbeelding van Siliconen vorm voor chocolade, Tartufino, 120 ml - Silikomart
Siliconen vorm voor chocolade, Tartufino, 120 ml - Silikomart
€ 37,17
-33%
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van AVANA siliconen chocoladevorm voor 6 chocoladerepen, BPA-vrij, antiaanbaklaag. Vorm voor chocolade, siliconen vorm, bruin (vorm 2)
AVANA siliconen chocoladevorm voor 6 chocoladerepen, BPA-vrij, antiaanbaklaag. Vorm voor chocolade, siliconen vorm, bruin (vorm 2)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 9,95
Verkoper: AVANA-Shop
Productafbeelding van 2 stuks chocoladevorm van siliconen, chocoladetafelvorm, bonbonvormen, extra diep, chocoladevorm voor chocolade, bonbons en snoepjes
2 stuks chocoladevorm van siliconen, chocoladetafelvorm, bonbonvormen, extra diep, chocoladevorm voor chocolade, bonbons en snoepjes
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 7,86
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Mini papieren waaier, goudkleurig, 27x17 mm, DECORA, 180 stuks
Mini papieren waaier, goudkleurig, 27x17 mm, DECORA, 180 stuks
€ 45,05
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Chocoladevorm, rechthoekig, met ribbelpatroon
Chocoladevorm, rechthoekig, met ribbelpatroon
€ 20,32
Verkoper: CPGASTRO-DE
Productafbeelding van Fantasie
Fantasie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,15
-17%
€ 28,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van silikomart | SCG23 Siliconenmal voor chocoladebonbons "Winter", antiaanbaklaag, voor 15 bonbons
silikomart | SCG23 Siliconenmal voor chocoladebonbons "Winter", antiaanbaklaag, voor 15 bonbons
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,97
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Siliconenmal voor chocoladebonbons, verschillende motieven, 15 stuks
Siliconenmal voor chocoladebonbons, verschillende motieven, 15 stuks
€ 6,95
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van Siliconen halvebolvormen, 3 stuks, kleine chocoladevormen, BPA-vrij, temperatuurbestendig van -60°C tot 240°C
Siliconen halvebolvormen, 3 stuks, kleine chocoladevormen, BPA-vrij, temperatuurbestendig van -60°C tot 240°C
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Formicidae BEER (20 stuks)
Formicidae BEER (20 stuks)
€ 21,23
-82%
€ 3,79
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Siliconen vormen voor fondant, Barokstijl, set van 6 stuks
Siliconen vormen voor fondant, Barokstijl, set van 6 stuks
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Siliconen cakepopvorm met 12 holtes en 100 stokjes
Siliconen cakepopvorm met 12 holtes en 100 stokjes
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Siliconenmal voor voetbaltrofee, geschikt voor chocolade en snoep
Siliconenmal voor voetbaltrofee, geschikt voor chocolade en snoep
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Cupcakevormpjes, mini, papier, 100 stuks, roze, 5 x 3,8 x 3 cm
Cupcakevormpjes, mini, papier, 100 stuks, roze, 5 x 3,8 x 3 cm
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Siliconen vormpjes in de vorm van Gummiberen, set van 4 stuks, met 2 pipetten, geschikt voor het maken van snoepjes, chocolade en gelei
Siliconen vormpjes in de vorm van Gummiberen, set van 4 stuks, met 2 pipetten, geschikt voor het maken van snoepjes, chocolade en gelei
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Chocoladevorm - Pille
Chocoladevorm - Pille
€ 31,90
Verkoper: Gastrojoker
Productafbeelding van Chocoladevorm - Ballotin
Chocoladevorm - Ballotin
€ 31,90
Verkoper: Gastrojoker
Productafbeelding van Chocoladevorm - Druppels, Scherazade
Chocoladevorm - Druppels, Scherazade
€ 31,90
Verkoper: Gastrojoker
Productafbeelding van Maxima - Tarteletvorm - Gegolfd - 84/71 mm - 8 stuks
Maxima - Tarteletvorm - Gegolfd - 84/71 mm - 8 stuks
€ 650,30
Gratis bezorging
Verkoper: Gastromark

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Elegante verpakking voor pralines, muffins en gebak: Onze pralinéverpakkingen zijn ideaal voor het decoratief presenteren en n van kleine lekkernijen. Ze zijn gemaakt van voedselveilig materiaal dat vetwerend is, waardoor vetvlekken geen probleem zijn.

Kleine, gouden pralinéverpakkingen, 75 stuks, diameter onderkant 26 mm, diameter bovenkant ca. 35 mm, hoogte 16 mm

Ideaal voor zelfgemaakte ijskroon: Vul de ganache eenvoudig met een spuitzak en laat het opstijven. Zo makkelijk kan het maken van een praliné zijn.

NIET geschikt voor het bakken!

  • Elegante verpakking voor pralines, muffins en gebak: Onze pralinéverpakkingen zijn ideaal voor het decoratief presenteren en n van kleine lekkernijen.
  • Gemaakt van voedselveilig, vetwerend materiaal, waardoor vetvlekken geen probleem zijn.
  • Kleine, gouden pralinéverpakkingen, 75 stuks, diameter onderkant 26 mm, diameter bovenkant ca. 35 mm, hoogte 16 mm
  • Ideaal voor zelfgemaakte ijskroon: Vul de ganache eenvoudig met een spuitzak en laat het opstijven. Zo makkelijk kan het maken van een praliné zijn.
  • NIET geschikt voor het bakken!
Materiaal
Aluminium
Model
2692397522
Fabrikant
AK-Colonia
Aantal stuks
75
Gewicht
0.1 kg
EAN
4004158191128
MPN (Manufacturer Part Number)
100608

Materiaal
Aluminium
Model
2692397522
Fabrikant
AK-Colonia
Aantal stuks
75
Gewicht
0.1 kg
EAN
4004158191128
MPN (Manufacturer Part Number)
100608
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Siliconen vorm voor chocolade, Tartufino, 120 ml - Silikomart
Siliconen vorm voor chocolade, Tartufino, 120 ml - Silikomart
€ 37,17
-33%
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Nedis AX8401020, Lichtketting, Groen, Wit, Kerst, 12 meter, Jongen/meisje, Modern
Nedis AX8401020, Lichtketting, Groen, Wit, Kerst, 12 meter, Jongen/meisje, Modern
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,27
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van BigDean 6-delige set voorraadpotten, 1,5 liter - Inmaakpotten met deksel en schroefsluiting - Gemaakt in Duitsland - Glazen potten met metalen beugel voor luchtdichte opslag
BigDean 6-delige set voorraadpotten, 1,5 liter - Inmaakpotten met deksel en schroefsluiting - Gemaakt in Duitsland - Glazen potten met metalen beugel voor luchtdichte opslag
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 31,49
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Jayseuw Plafondventilator, diameter 50 cm, LED-plafondlamp met verlichting en afstandsbediening. Plafondlamp
Jayseuw Plafondventilator, diameter 50 cm, LED-plafondlamp met verlichting en afstandsbediening. Plafondlamp
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 145
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Bank van grenenhout - 125 x 40 cm - Houten bank voor tuin of park
Bank van grenenhout - 125 x 40 cm - Houten bank voor tuin of park
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 56,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 143
€ 17,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre 400g
€ 40,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 20,30
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Grundig VCC 3850 A
Grundig VCC 3850 A
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 253
€ 90,99
-8%
€ 83,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Digitale thermometer en hygrometer in één
Digitale thermometer en hygrometer in één
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 3,72
-5%
€ 3,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MONZANA 4-delige kofferset, zachte schaal, zwart
MONZANA 4-delige kofferset, zachte schaal, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 74,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 48,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Apple USB-C-voeding 20 W MHJE3ZM/A wit
Apple USB-C-voeding 20 W MHJE3ZM/A wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 603
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 715
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
€ 39,40/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 19,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
€ 43,36/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,77
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Star Trading 728-98, Verlichte decoratieve lichtketting, Zwart, Transparant, IP44, 6 uur, 18 uur, Zwart
Star Trading 728-98, Verlichte decoratieve lichtketting, Zwart, Transparant, IP44, 6 uur, 18 uur, Zwart
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,80
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van FILMER Fietsverlichtingsset 40.207
FILMER Fietsverlichtingsset 40.207
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 50,68
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van PICK. Liefde. Roze Liefde, 110g
PICK. Liefde. Roze Liefde, 110g
€ 54,82/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,03
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Set van 12 wekpotten van 220 ml, tulpmotieven, inclusief 12 glazen deksels
Set van 12 wekpotten van 220 ml, tulpmotieven, inclusief 12 glazen deksels
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 31,29
Gratis bezorging
Verkoper: Fuduu-Shop
Productafbeelding van Hermia Concept, BNMPOLYAS12-5 v2, voorraadbakken, set van 12 stuks, antraciet, kunststof, 10 x 10 x 9,5 cm
Hermia Concept, BNMPOLYAS12-5 v2, voorraadbakken, set van 12 stuks, antraciet, kunststof, 10 x 10 x 9,5 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,41
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 25 lampen + 2 reservelampen, lengte 7,7 meter
Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 25 lampen + 2 reservelampen, lengte 7,7 meter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 195
€ 26,26
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van SONGMICS Zitkruk, 37 liter, inklapbare opbergkist, opbergbox, lichtgrijs
SONGMICS Zitkruk, 37 liter, inklapbare opbergkist, opbergbox, lichtgrijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 104
€ 47,82
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van CampFeuer picknickdeken, 200x200 cm, blauw, met stippen
CampFeuer picknickdeken, 200x200 cm, blauw, met stippen
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van 2612-12 Back- und Pralinenförmchen - Ø 26 mm, weiß, 200 Stück
2612-12 Back- und Pralinenförmchen - Ø 26 mm, weiß, 200 Stück
€ 29,13
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Villeroy & Boch Winter Collage Accessoires: Set van 3 kleurrijke koekjestrommels, artikelnummer 3593910070
Villeroy & Boch Winter Collage Accessoires: Set van 3 kleurrijke koekjestrommels, artikelnummer 3593910070
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 49,62
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 12,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van Roze glazuur voor taart, 125 gram
Roze glazuur voor taart, 125 gram
€ 33,44/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Delgeo reistassen voor heren en dames met USB-oplaadpoort, rugzak goedgekeurd door luchtvaartmaatschappijen, met laptopvak, roze, 15,6 inch.
Delgeo reistassen voor heren en dames met USB-oplaadpoort, rugzak goedgekeurd door luchtvaartmaatschappijen, met laptopvak, roze, 15,6 inch.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 228
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Remington D5706 Hairdressing Set. Curl Confidence 2200W Ionic Hair Dryer. 45mm Brush. Ceramic Grill. Lightweight. Quiet
Remington D5706 Hairdressing Set. Curl Confidence 2200W Ionic Hair Dryer. 45mm Brush. Ceramic Grill. Lightweight. Quiet
€ 73,22/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 60,77
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Roestvrijstalen bakvormen, 30 stuks, cannoli-vormen, broodrolvormen, halvemaanvormen, keukenaccessoires
Roestvrijstalen bakvormen, 30 stuks, cannoli-vormen, broodrolvormen, halvemaanvormen, keukenaccessoires
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Siliconen vorm met 100 kuiltjes, geschikt voor het bakken van koekjes, pudding, gelei en lebkuchenmannen
Siliconen vorm met 100 kuiltjes, geschikt voor het bakken van koekjes, pudding, gelei en lebkuchenmannen
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Siliconen vorm voor Halloween, set van 3, voor chocolade en snoepjes, geschikt voor zelfgemaakte pompoenfiguren
Siliconen vorm voor Halloween, set van 3, voor chocolade en snoepjes, geschikt voor zelfgemaakte pompoenfiguren
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Siliconen vorm voor kerst, 30 kuiltjes, kerstmannetje, kerstboom, kerst
Siliconen vorm voor kerst, 30 kuiltjes, kerstmannetje, kerstboom, kerst
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion