PCI Pavifix CEM Rapid 25 kg: Cementgebonden mortel voor het voegwerk van tegels

€ 37,95

€ 1,52 / 1kg

plus € 23,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Mortel & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van PCI Pavifix 1K Extra, 25 kg, verpakt in een PE-emmer (anthraciet)
PCI Pavifix 1K Extra, 25 kg, verpakt in een PE-emmer (anthraciet)
€ 3,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 82,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET Trass-cementmortel TZM, 30 kg
SAKRET Trass-cementmortel TZM, 30 kg
€ 0,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van tubag Mortel voor voegwerk bij bestrating, PFN, 25 kg, lichtgrijs
tubag Mortel voor voegwerk bij bestrating, PFN, 25 kg, lichtgrijs
€ 1,72/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 42,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Spenner Portlandcement Screed20, CEM I 52,5 N, cementgebonden dekvloer, 20 kg
Spenner Portlandcement Screed20, CEM I 52,5 N, cementgebonden dekvloer, 20 kg
€ 0,30/1kg
€ 5,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Polyfix 5 Minuten snellbinder, cementmortel, 15 kg
PCI Polyfix 5 Minuten snellbinder, cementmortel, 15 kg
€ 1,86/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sopro RAM3 renovatiemortel, egalisatiemortel, 25 kg
Sopro RAM3 renovatiemortel, egalisatiemortel, 25 kg
€ 2,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,44
-15%
€ 49,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Weber.Xerm 844, 2-componenten tegelplakmiddel, 24 kg
Weber.Xerm 844, 2-componenten tegelplakmiddel, 24 kg
€ 7,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 179,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Nanolight tegelplakmiddel, 15 kg
PCI Nanolight tegelplakmiddel, 15 kg
€ 2,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-component, grijs, 25 kg
ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-component, grijs, 25 kg
€ 3,32/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 82,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van vdw 480, grijze egalisatiemortel, 25 kg
vdw 480, grijze egalisatiemortel, 25 kg
€ 1,00/1kg
€ 24,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-component, grijs, 12,5 kg
ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-component, grijs, 12,5 kg
€ 4,24/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 63,01
-15%
€ 52,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Flexmörtel S1 Rapid, 20 kg, grijs
PCI Flexmörtel S1 Rapid, 20 kg, grijs
€ 2,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sopro Designfuge Solitär, antraciet, 12,5 kg
Sopro Designfuge Solitär, antraciet, 12,5 kg
€ 5,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 68,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Nanocret R4, reparatiemortel, 25 kg, grijs
PCI Nanocret R4, reparatiemortel, 25 kg, grijs
€ 1,84/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 45,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET Egalisatiemortel voor beddingsmortel, bindmiddel BM, 25 kg
SAKRET Egalisatiemortel voor beddingsmortel, bindmiddel BM, 25 kg
€ 0,68/1kg
€ 20,17
-15%
€ 16,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Romex ROMPOX® D1 Tegelvoegmortel 2K, Basalt, 25 kg
Romex ROMPOX® D1 Tegelvoegmortel 2K, Basalt, 25 kg
€ 4,24/1kg
€ 105,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET Tegellijm extra FKe, 25 kg
SAKRET Tegellijm extra FKe, 25 kg
€ 0,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van MAPEI ULTRACOLOR PLUS mortel - 112 Titan, 5 kg
MAPEI ULTRACOLOR PLUS mortel - 112 Titan, 5 kg
€ 7,43/1kg
€ 38,17
-2%
€ 37,17
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van PCI Durapox Premium, 2 kg, type 19, basalt
PCI Durapox Premium, 2 kg, type 19, basalt
€ 21,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,95
Verkoper: bauschnell

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

PCI Pavifix® CEM Rapid: Cementmortel voor voegwerk bij natuursteenplaten en -bestrating


Producteigenschappen:

  • Gemakkelijk verwerkbaar, zorgt voor een goede vulling van de voegen.
  • Zeer slijtvast, duurzaam bestand tegen weersinvloeden en mechanische belasting, bijvoorbeeld door veegmachines.
  • Hardt zonder scheuren, de voeg scheurt niet en breekt niet.
  • Snel uithardend.
  • Waterdicht.
  • Bestandig tegen vorst en strooizout.
  • Verwerking door gieten bij platenbestrating.
  • Verwerking door het aanbrengen van een slurry bij bestratingsvlakken.
  • Bestandig tegen hoge druk reiniging tot 120 bar.

Kleur: grijs
Verpakkingsvorm: 25 kg zak

Toepassingsgebieden:

  • Voor vloeren.
  • Voor binnen- en buitentoepassingen.
  • Voor voegbreedtes van 5 tot 80 mm.
  • Met name geschikt voor het voegwerk bij platenbestrating van natuursteen, bijvoorbeeld polygonale platen op terrassen en tuinpaden. Verwerking door gieten.
  • Voor het voegwerk bij mozaïek-, kleine en grote bestrating van kleurvaste natuursteen bij een gebonden constructie. Verwerking door het aanbrengen van een slurry.
  • Ook geschikt voor toepassing op oppervlakken met een hogere belasting.


Voorbereiding van het ondergrond:

  • De gehele constructie van het verkeersoppervlak en de bestrating moet, conform de te verwachten belasting, worden uitgevoerd volgens RStO. In de regel moet een gebonden constructie worden gekozen. Hier gelden de voorschriften en richtlijnen voor oppervlaktebekleding met bestratings- en platenbestrating.
  • RStO: Richtlijn voor de standaardisatie van verkeersoppervlaktebekleding.
  • Richtlijn DNV "Bestratings- en platenbestrating van natuursteen voor verkeersoppervlakken".
  • Breng de voegen voor het voegwerk bij bestrating of platen gelijkmatig tot de vereiste voegdiepte.
  • Bij renovaties van bestaande bestrating, breng de voegen door uitblazen tot de vereiste voegdiepte en verwijder verontreinigingen aan de steenflanken.
  • Laat de aanleg- of legmortel uitharden.
  • Bij het aanbrengen van een slurry, bevochtig het oppervlak van tevoren! Zorg ervoor dat er geen water in de voegen blijft staan. Vermijd plassen!


Verwerking van PCI Pavifix CEM Rapid:
Het mengwater in een schoon mengvat gieten. Vervolgens het poeder toevoegen en met een geschikt menggereedschap, bevestigd aan een krachtige boormachine, roerder, vrijvalmenger of dwangmenger, tot een gietbaar, klontvrij mengsel roeren.
Na een rusttijd van ongeveer 3 minuten, opnieuw roeren.

Aanbrengen:
Aanbrengen bij het gietproces voor natuursteenplaten
De voegmortel met een geschikt gietvat in de voegen aanbrengen tot er een kleine overstand ontstaat. Nadat de mortel is aangezet (vingertoptest), de overstand met een spatel verwijderen en de voeg direct gladmaken met een licht bevochtigde spons/spoonschuurpapier. De resterende mortellaag van het oppervlak verwijderen met een spons/spoonschuurpapier.

Aanbrengen bij het schraaptechniek voor natuursteenbestrating
Het mengsel aanbrengen op het voorbevochtigde oppervlak en met een rubberschep in de voegen werken. Het stenoppervlak af en toe licht bevochtigen met een nevel. Nadat de mortel in de voeg is aangezet (vingertoptest), de mortelresten op het stenoppervlak opnieuw oplossen met een beetje water en een rubberschep of zachte borstel (bijvoorbeeld een kokosborstel). Vervolgens het oppervlak reinigen met een waterstraal. Om uitspoelen van de voegen te voorkomen, moet de waterstraal bijna horizontaal ten opzichte van het oppervlak worden gericht.

Veiligheidsinformatieblad

VeiligheidsinformatiebladVeiligheidsinformatieblad.pdf
Aangepast door de leverancier op04.04.2014
Gefkommlink

Arbeidsveiligheid en opslag

Risicozinnen
R37
Kan irritatie van de ademhalingswegen veroorzaken.
R38
Kan huidirritatie veroorzaken.
R41
Kan ernstige oogschade veroorzaken.
H-zinnen
H315
Veroorzaakt huidirritatie.
H318
Veroorzaakt ernstige oogschade.
H335
Kan irritatie van de luchtwegen veroorzaken.
H-zinnen (GHS)
H315
Veroorzaakt huidirritatie.
H318
Veroorzaakt ernstige oogschade.
H335
Kan irritatie van de luchtwegen veroorzaken.
P-zinnen
Raadpleeg sectie 2.2 van het veiligheidsinformatieblad.
P102
Buiten het bereik van kinderen houden.
P261
Stof/rook/gas/nevel/damp/aerosol niet inademen.
P264
Na gebruik grondig handen wassen.
P280
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gezichtsbescherming.
P302+P352
BIJ CONTACT MET DE HUID: Spoelen met veel water/…
P304+P340
BIJ INADEMEN: De persoon in de frisse lucht brengen en zorgen voor vrije ademhaling.
P305+P351+P338
BIJ CONTACT MET DE OGEN: Minstens 15 minuten lang spoelen met water. Eventueel contactlenzen verwijderen, indien mogelijk. Blijven spoelen.
P315
Onmiddellijk een arts raadplegen/medische hulp inschakelen.
P332+P313
Bij huidirritatie: Een arts raadplegen/medische hulp inschakelen.
P362
Verontreinigde kleding uittrekken.
Watergevaarlijkheidsklasse1 - zwak watergevaarlijk

Gevaren

WaarschuwingGevaar
EU-gevaarsymbolenXi Irriterend
GHS-pictogrammenGHS05 Corrosief, IrriterendGHS07 Schadelijk voor de gezondheid

Ingrediënten

CAS-nummerReden van toevoegingNaam van de stof
65997-15-1
Gewicht
25 kg
EAN
4083200010198
MPN (Manufacturer Part Number)
1019
Fabrikant
PCI Augsburg

Gewicht
25 kg
EAN
4083200010198
MPN (Manufacturer Part Number)
1019
Fabrikant
PCI Augsburg
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van PCI Pavifix® 1K Extra: Voegmortel voor natuursteen- en betontegelbestrating, grijs, 25 kg
PCI Pavifix® 1K Extra: Voegmortel voor natuursteen- en betontegelbestrating, grijs, 25 kg
€ 3,32/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 82,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Pavifix CEM, grijze zak van 25 kg
PCI Pavifix CEM, grijze zak van 25 kg
€ 1,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 24,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, geometrisch patroon, retro, modern, 3D
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, geometrisch patroon, retro, modern, 3D
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 443
€ 104,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, geometrisch patroon, retro, modern, 3D
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, geometrisch patroon, retro, modern, 3D
€ 26,72/1m²
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 443
€ 154,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Twee laadrampen voor auto's, draagvermogen 400 kg, verzinkt staal
Twee laadrampen voor auto's, draagvermogen 400 kg, verzinkt staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 167
€ 54,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van PCI Pavifix 1K Extra, 25 kg, verpakt in een PE-emmer (anthraciet)
PCI Pavifix 1K Extra, 25 kg, verpakt in een PE-emmer (anthraciet)
€ 3,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 82,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, geometrisch patroon, retro, modern, 3D
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, geometrisch patroon, retro, modern, 3D
€ 34,99/1m²
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 443
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van 3D Wandpanelen | Styropor bekleding met een natuurlijke baksteenlook | Ideaal voor keuken, woonkamer, slaapkamer | 9 panelen van 100 x 50 cm (40" x 20")
3D Wandpanelen | Styropor bekleding met een natuurlijke baksteenlook | Ideaal voor keuken, woonkamer, slaapkamer | 9 panelen van 100 x 50 cm (40" x 20")
€ 197,92/1m
€ 199,90
Gratis bezorging
Verkoper: onebv
Productafbeelding van Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 400
€ 5,34
Verkoper: Jumada
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET Trass-cementmortel TZM, 30 kg
SAKRET Trass-cementmortel TZM, 30 kg
€ 0,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Carrament natuursteenmortel, grijs, 25 kg
PCI Carrament natuursteenmortel, grijs, 25 kg
€ 1,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 41,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Beautylushh Zwarte Sieradenbox met Luxe Opslag Jewelry
Beautylushh Zwarte Sieradenbox met Luxe Opslag Jewelry
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 12,67
Verkoper: EmptCZ
Productafbeelding van UISEBRT Privacy-scherm, PVC, privacy-omheining, antraciet. Windscherm voor tuin, balkon en terras, 90x300 cm. Stabile W-vorm
UISEBRT Privacy-scherm, PVC, privacy-omheining, antraciet. Windscherm voor tuin, balkon en terras, 90x300 cm. Stabile W-vorm
€ 12,22/1m²
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 32,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Planten van Frank | 72 Steekpalmplanten | Ilex Crenata 'Jenny' | Heckenplanten | Alternatief voor buxus | Winterhard | Groenblijvend | Tuinplanten
Planten van Frank | 72 Steekpalmplanten | Ilex Crenata 'Jenny' | Heckenplanten | Alternatief voor buxus | Winterhard | Groenblijvend | Tuinplanten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 282
€ 99,00
Gratis bezorging
Verkoper: Viva-Lavandula
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2786
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Fischer 12x hoogwaardige mortel FIS V Plus 360 S / DMS HWK G - 560029
Fischer 12x hoogwaardige mortel FIS V Plus 360 S / DMS HWK G - 560029
€ 329,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 30,41/1kg
Productafbeelding van fischer FIS MR Plus statische menginrichting, 1 stuk.
fischer FIS MR Plus statische menginrichting, 1 stuk.
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,99
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 119,90/1kg
Productafbeelding van Aluminiumlegering, boogschietkoorden, verbindingskabels. Snaarroller, glad oppervlak, zwart
Aluminiumlegering, boogschietkoorden, verbindingskabels. Snaarroller, glad oppervlak, zwart
€ 27,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza