Luchtverfrisser California Scents - geur: Ice

€ 21,57

€ 513,57 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Luchtverfrissers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Autoparfum, geurkaars voor de auto
Autoparfum, geurkaars voor de auto
€ 514,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,60
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van California Scents - Autoparfums - Verri Berry
California Scents - Autoparfums - Verri Berry
€ 3,49/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 3,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van California Scents - Autoparfums Newport, Nieuwe Auto - Nieuwe auto
California Scents - Autoparfums Newport, Nieuwe Auto - Nieuwe auto
€ 58,17/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Set van 6 luchtverfrissers voor de auto | Autoparfum | Ruimteparfum | Geurzakje | Geurverspreider
Set van 6 luchtverfrissers voor de auto | Autoparfum | Ruimteparfum | Geurzakje | Geurverspreider
€ 399,71/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van California Scents luchtverfrisser
California Scents luchtverfrisser
€ 16,79
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards
Productafbeelding van Autoluchtverfrisser California Scents JB16004, frambozengeur
Autoluchtverfrisser California Scents JB16004, frambozengeur
€ 22,90/1kg
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van California Scents: Geurverwijderaar en luchtverfrisser
California Scents: Geurverwijderaar en luchtverfrisser
€ 371,72/1kg
€ 21,56
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van California Scents Geurverwijderaar Luchtverfrisser COCONUT
California Scents Geurverwijderaar Luchtverfrisser COCONUT
€ 1.449,29/1kg
€ 60,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PARADISE SCENTS Luchtverfrisser, 5 ml
PARADISE SCENTS Luchtverfrisser, 5 ml
€ 4.360,00/1l
€ 21,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Auto-luchtverfrisser California Scents, ventilsticks (2 stuks)
Auto-luchtverfrisser California Scents, ventilsticks (2 stuks)
€ 22,90/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Geurzakje "My Sunshine"
Geurzakje "My Sunshine"
€ 56,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,46
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Geurzakje Sunkissed
Geurzakje Sunkissed
€ 56,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,46
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Aromaverspreider Nantucket Coast
Aromaverspreider Nantucket Coast
€ 271,67/1l
€ 32,60
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Navulling voor geurverspreider, lavendel
Navulling voor geurverspreider, lavendel
€ 11,03
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Geurkaars voor aromalamp: Vanilla Dream
Geurkaars voor aromalamp: Vanilla Dream
€ 6,29
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Geurzakje lavendel
Geurzakje lavendel
€ 56,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,46
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Aromaverspreider Salt & Sea Glass
Aromaverspreider Salt & Sea Glass
€ 271.666,67/1l
€ 32,60
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Aromaverspreider lavendel
Aromaverspreider lavendel
€ 32,60
Verkoper: Arthome

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ice - Ice - Bent u op zoek naar een geur die u verkoelt tijdens de warme maanden?

Een zeer intense, doordringende en langdurige geur die doet denken aan de bekende kauwgom Pedro. Als u van zoete geuren houdt, zult u niet teleurgesteld zijn.

Waarom kiezen voor onze geurige, biologische luchtverfrissers California Scents Spillproof® spuitbussen?

?

  • Een breed scala aan interessante geuren
  • Gemaakt van 100% biologische geuroliën
  • Een milieuvriendelijk en biologisch afbreekbaar product
  • 100% veilig voor kunststoffen in uw auto
  • Zonder gel of gelatine
  • Geen risico op lekkage van parfum
  • Langdurige geur tot 60 dagen
  • Iets wat u nergens anders vindt
  • Perfect design
  • Intensiteitsregelaar is inbegrepen bij de spuitbus
Gewicht
42 g
EAN
0091400019259
91400019259
091400019259
Geur
Eis

Gewicht
42 g
EAN
0091400019259
91400019259
091400019259
Geur
Eis
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van California Scents Luchtverfrisser, geurdoosje, Monterey Vanilla
California Scents Luchtverfrisser, geurdoosje, Monterey Vanilla
€ 514,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,61
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van California Scents - Autoparfums Newport, Nieuwe Auto - Nieuwe auto
California Scents - Autoparfums Newport, Nieuwe Auto - Nieuwe auto
€ 58,17/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Autoparfum, geurkaars voor de auto
Autoparfum, geurkaars voor de auto
€ 53,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,58
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van California Scents - Autoparfums - Verri Berry
California Scents - Autoparfums - Verri Berry
€ 3,49/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 3,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Autoparfum, geurkaars voor de auto
Autoparfum, geurkaars voor de auto
€ 514,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,60
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Luchtverfrisser California Scents, blikje, geur: Malibu Meloen
Luchtverfrisser California Scents, blikje, geur: Malibu Meloen
€ 21,27
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Set van 6 luchtverfrissers voor de auto | Autoparfum | Ruimteparfum | Geurzakje | Geurverspreider
Set van 6 luchtverfrissers voor de auto | Autoparfum | Ruimteparfum | Geurzakje | Geurverspreider
€ 399,71/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van California Scents x 12: Luchtverfrisser voor auto, taxi, kantoor, huis, geur: kersen (kersen), 12 stuks
California Scents x 12: Luchtverfrisser voor auto, taxi, kantoor, huis, geur: kersen (kersen), 12 stuks
€ 2.211,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 92,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van California Scents Autospray, geur: Capi Kokos
California Scents Autospray, geur: Capi Kokos
€ 513,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,57
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 21 februari 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Top product
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 436,33/1l
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 423,30/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 402,33/1l
Productafbeelding van Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
€ 97,41
Verkoper: PerfumTraders
€ 194,82/1l
Productafbeelding van Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
€ 93,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 568,73/1l
Productafbeelding van ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
€ 93,84
-€ 3,06
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 181,56/1l
Productafbeelding van Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 151,30/1kg
Productafbeelding van Miller Harris Mossket, geurverspreider
Miller Harris Mossket, geurverspreider
€ 90,78
-€ 5,10
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 141,10/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 385,95/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,90/1kg
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 165,24/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
€ 54,27
-7%
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 277,67/1l
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
€ 71,40
-€ 2,04
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg