Leitz Solid A4, Monochroom, Zwart, A4, 80 vel, Mat, 80 g/m²

€ 34,90

€ 2.492,86 / 1m

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 10 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Notitieboeken & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Leitz 44540089, Effen, Zwart, A5, 80 vel, Mat, 100 g/m²
Leitz 44540089, Effen, Zwart, A5, 80 vel, Mat, 100 g/m²
€ 297,26/1m
€ 40,13
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Leitz 44761094, Effen, Zwart, A4, 80 vel, 100 g/m², Geruit papier
Leitz 44761094, Effen, Zwart, A4, 80 vel, 100 g/m², Geruit papier
€ 232,81/1m
€ 50,52
Verkoper: Green_Country
Productafbeelding van Leitz Notitieboek Solid 46660095, A5, hardcover, 160 pagina's, zwart
Leitz Notitieboek Solid 46660095, A5, hardcover, 160 pagina's, zwart
€ 122,65/1m
€ 19,01
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Leitz 44830089, Effen, Zwart, B5, 80 vel, Mat, 100 g/m²
Leitz 44830089, Effen, Zwart, B5, 80 vel, Mat, 100 g/m²
€ 4.359,00/1m
€ 43,59
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Leitz 44820089, Effen, Zwart, B5, 80 vel, Mat, 100 g/m²
Leitz 44820089, Effen, Zwart, B5, 80 vel, Mat, 100 g/m²
€ 308,06/1m
€ 53,91
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Leitz 44751094, Effen, Zwart, A4, 80 vel, 100 g/m², Lijnpapier
Leitz 44751094, Effen, Zwart, A4, 80 vel, 100 g/m², Lijnpapier
€ 147,60/1m
€ 32,03
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Leitz 44591035, Monochroom, Blauw, Grijs, A5, 90 vel, 80 g/m², Lijnpapier
Leitz 44591035, Monochroom, Blauw, Grijs, A5, 90 vel, 80 g/m², Lijnpapier
€ 121,34/1m
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Leitz 44981025, Monochroom, Grijs, Rood, A5, 90 vel, 80 g/m², Geruit papier
Leitz 44981025, Monochroom, Grijs, Rood, A5, 90 vel, 80 g/m², Geruit papier
€ 129,82/1m
€ 21,29
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Pigna Monochroom notitieboek A4, 19 bladen, zwart
Pigna Monochroom notitieboek A4, 19 bladen, zwart
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van Leitz WOW, Model, Zwart, A4, 80 vel, 80 g/m², Geruit papier
Leitz WOW, Model, Zwart, A4, 80 vel, 80 g/m², Geruit papier
€ 34,65
Verkoper: Green_Country
Productafbeelding van Leitz 44531094, Effen, Zwart, A5, 80 vel, 100 g/m², Zachte omslag
Leitz 44531094, Effen, Zwart, A5, 80 vel, 100 g/m², Zachte omslag
€ 151,90/1m
€ 42,19
-24%
€ 31,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Leitz WOW A4 notitieboek, 80 pagina's, geruit, zwart
Leitz WOW A4 notitieboek, 80 pagina's, geruit, zwart
€ 1.432,14/1m
€ 20,05
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Leitz Notitieboek Solid 46660020, A5, hardcover, 160 pagina's, karton
Leitz Notitieboek Solid 46660020, A5, hardcover, 160 pagina's, karton
€ 1.602,14/1m
€ 22,43
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Leitz 46261051, Gekleurd, Blauw, A4, 80 vel, 80 g/m², Geruit papier
Leitz 46261051, Gekleurd, Blauw, A4, 80 vel, 80 g/m², Geruit papier
€ 89,07/1m
€ 48,76
-44%
€ 26,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Leitz 44961055, Monochroom, Groen, Grijs, A4, 90 vel, 80 g/m², Lijnpapier
Leitz 44961055, Monochroom, Groen, Grijs, A4, 90 vel, 80 g/m², Lijnpapier
€ 22,43
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Leitz 44951055, Monochroom, Groen, Grijs, A4, 90 vel, 80 g/m², Geruit papier
Leitz 44951055, Monochroom, Groen, Grijs, A4, 90 vel, 80 g/m², Geruit papier
€ 99,69/1m
€ 39,11
-42%
€ 22,43
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Rhodia 119910C, Effen, Zwart, A5+, 80 bladzijden, 90 g/m², Geruit papier
Rhodia 119910C, Effen, Zwart, A5+, 80 bladzijden, 90 g/m², Geruit papier
€ 45,64
-49%
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Esselte 628481, Genummerd, Blauw, A4, 80 vel, 80 g/m², Geruit papier
Esselte 628481, Genummerd, Blauw, A4, 80 vel, 80 g/m², Geruit papier
€ 110,52/1m
€ 25,42
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Blasetti 7751, Effen, Verschillende kleuren, A4+, 60 vel, 80 g/m², Geruit papier
Blasetti 7751, Effen, Verschillende kleuren, A4+, 60 vel, 80 g/m², Geruit papier
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van Leitz Notitieboek Solid 46660030, A5, hardcover, 160 pagina's, karton, lichtblauw
Leitz Notitieboek Solid 46660030, A5, hardcover, 160 pagina's, karton, lichtblauw
€ 36,19/1m
€ 24,00
-76%
€ 5,61
Verkoper: TEC-MORE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Leitz notitieboek, Solid, A4, met lijnen
  • Met stevige omslag
  • Met sterke binding voor een lange levensduur en langdurig gebruik
  • Personalisatie mogelijk op de eerste pagina
  • Het gelamineerde oppervlak is vuilafstotend, duurzaam en krasbestendig
  • Materiaal: harde karton, gelamineerd
  • Formaat: DIN A4
  • Gramgewicht papier: 80, 90 g/m²
  • Kleur: zwart
Lengte
0.014 m
DIN-formaat
A4
Kleur
Zwart
Lijnsoort
Gelinieerd
Fabrikant
Aantal stuks
1
Gewicht
0.61 kg
EAN
4002432116904
MPN (Manufacturer Part Number)
46650095

Lengte
0.014 m
DIN-formaat
A4
Kleur
Zwart
Lijnsoort
Gelinieerd
Fabrikant
Aantal stuks
1
Gewicht
0.61 kg
EAN
4002432116904
MPN (Manufacturer Part Number)
46650095
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Chupa Chups 305890 Chupa Chups FLOWER BOUQUET Lutscher 19x 12,0 g, 1 St.
Chupa Chups 305890 Chupa Chups FLOWER BOUQUET Lutscher 19x 12,0 g, 1 St.
€ 73,86/1kg
€ 16,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fellowes® 4630601 Documentvernietiger Powershred® - 10M, microdeeltjes
Fellowes® 4630601 Documentvernietiger Powershred® - 10M, microdeeltjes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 182,69
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Aluminium leuning voor trap, antraciet, model RD26021, 100 cm
Aluminium leuning voor trap, antraciet, model RD26021, 100 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Contantgeldteller / Contantgeldlade ECONOMY
Contantgeldteller / Contantgeldlade ECONOMY
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,77
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Clairefontaine Raffia-Naturbast, natur
Clairefontaine Raffia-Naturbast, natur
€ 387,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,51
-52%
€ 19,35
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kantoormeubel met 5 vakken | moderne archiefkast met schuifdeuren en slot | Afmetingen ca. B. 70 x H. 184 x D. 37 cm – Lona 5-vaks afsluitbaar
Kantoormeubel met 5 vakken | moderne archiefkast met schuifdeuren en slot | Afmetingen ca. B. 70 x H. 184 x D. 37 cm – Lona 5-vaks afsluitbaar
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 306,90
Gratis bezorging
Verkoper: VCM24
Productafbeelding van Emuca Recycle, recyclebak voor de keuken, 1x 20 liter, met bevestiging aan de vloer en
Emuca Recycle, recyclebak voor de keuken, 1x 20 liter, met bevestiging aan de vloer en
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,87
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Joseph Joseph Milltop Zout- en pepermolenset - Editions, groen
Joseph Joseph Milltop Zout- en pepermolenset - Editions, groen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,12
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Spirella zeepdispenser "Quadro", porselein, voor vloeibare zeep, 300 ml, mat
Spirella zeepdispenser "Quadro", porselein, voor vloeibare zeep, 300 ml, mat
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 31,42
-8%
€ 28,63
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van WEDO 78 825 WEDO Safety-Cutter ALU, mes: 19 mm, zilver/anthraciet/rood
WEDO 78 825 WEDO Safety-Cutter ALU, mes: 19 mm, zilver/anthraciet/rood
€ 20,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MAUL 2335254: DIN A4 prikbord met foliecoating, lichtgroen
MAUL 2335254: DIN A4 prikbord met foliecoating, lichtgroen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 16,37
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van STABILO STABILO EASYbirdy R beere/pink 660347
STABILO STABILO EASYbirdy R beere/pink 660347
€ 957,60/1kg
€ 23,94
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nokia 105 mobiele telefoon, 4,49 cm (1,77 inch) scherm, 2019, DualSIM, kleur: zwart
Nokia 105 mobiele telefoon, 4,49 cm (1,77 inch) scherm, 2019, DualSIM, kleur: zwart
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 59,99
Verkoper: Elektrolocke
Productafbeelding van Motor
Motor
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 372,34
-€ 111,74
€ 260,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Alle Ride Sandwichmakers, 24 V / 120 W
Alle Ride Sandwichmakers, 24 V / 120 W
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 65,13
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Clairefontaine Kopierpapier evercopy premium 1902C A4 RC 500Bl
Clairefontaine Kopierpapier evercopy premium 1902C A4 RC 500Bl
€ 19,62
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van BGS technic set met gieteradapter, 3,38 kg
BGS technic set met gieteradapter, 3,38 kg
€ 102,25
-€ 3,82
€ 98,43
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Afscheiding voor de cabine, geschikt voor VW T5, T6 en T6.1 California, Multivan, Caravelle en Transporter, in de kleur grijs
Afscheiding voor de cabine, geschikt voor VW T5, T6 en T6.1 California, Multivan, Caravelle en Transporter, in de kleur grijs
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 127,58
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Offgridtec© dakdoorvoer, dubbel, heavy uitvoering, wit, geschikt voor kabeldiameters van 3-12 mm
Offgridtec© dakdoorvoer, dubbel, heavy uitvoering, wit, geschikt voor kabeldiameters van 3-12 mm
€ 46,32
-20%
€ 36,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Conditioner voor blond of grijs haar, Milk Shake Silver Shine, 100 ml
Conditioner voor blond of grijs haar, Milk Shake Silver Shine, 100 ml
€ 408,10/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 40,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van HENDI geïsoleerde thermoskan, dubbelwandig, 1 liter, roestvrij staal/PP, zwart
HENDI geïsoleerde thermoskan, dubbelwandig, 1 liter, roestvrij staal/PP, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,62
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Verpakking van 10 kleine glasschmeltsicheringsautomaten, merk "flink", type 611, afmetingen 6,3x32mm, 250V, geschikt voor 20A
Verpakking van 10 kleine glasschmeltsicheringsautomaten, merk "flink", type 611, afmetingen 6,3x32mm, 250V, geschikt voor 20A
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,60
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van hama 50560 hama Basic 4-in-1 set: laminator set
hama 50560 hama Basic 4-in-1 set: laminator set
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van tecno 2100011538 Multifunctioneel papier, premium kwaliteit, A4, 90 g/m²
tecno 2100011538 Multifunctioneel papier, premium kwaliteit, A4, 90 g/m²
€ 265,67/1kg
€ 23,91
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van STABILO® GB/8810-46 Fineliner, punt 88®, etui – set van 10, zwart
STABILO® GB/8810-46 Fineliner, punt 88®, etui – set van 10, zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 39,86
-33%
€ 26,57
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Belkin SheerForce magnetische beschermhoes voor iPhone 13 Pro, modelnummer MSA006btCL
Belkin SheerForce magnetische beschermhoes voor iPhone 13 Pro, modelnummer MSA006btCL
€ 57,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Schneider 129098 8 Maxx 290 Whiteboard- und Flipchart-Marker farbsortiert 2,0 - 3,0 mm
Schneider 129098 8 Maxx 290 Whiteboard- und Flipchart-Marker farbsortiert 2,0 - 3,0 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,61
-8%
€ 13,33
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Houten garderobe | Kast met 5 compartimenten en draaideuren | Afmetingen ca. B. 70 x H. 184 x D. 40 cm – Lona
Houten garderobe | Kast met 5 compartimenten en draaideuren | Afmetingen ca. B. 70 x H. 184 x D. 40 cm – Lona
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 232,90
Gratis bezorging
Verkoper: VCM24
Productafbeelding van Metalen kledingrek op wielen | verchroomd (110,5-170,5) x 160 x 48,5 cm | Robuuste kledingstang | Rollende garderobe met schoenenrek, zilverkleurig SONGMICS HSR02S
Metalen kledingrek op wielen | verchroomd (110,5-170,5) x 160 x 48,5 cm | Robuuste kledingstang | Rollende garderobe met schoenenrek, zilverkleurig SONGMICS HSR02S
€ 95,18
-14%
€ 81,23
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 29 oktober 2022 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Een 52 cm groot acupunctuurmodel van het menselijk lichaam, met voetstuk, bedoeld voor demonstraties aan mannelijke studenten
Een 52 cm groot acupunctuurmodel van het menselijk lichaam, met voetstuk, bedoeld voor demonstraties aan mannelijke studenten
€ 82,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Notitieboek DIN A5, vintage design, kunstleer, dagboek met blanco pagina's, ringband, roze, 200 pagina's
Notitieboek DIN A5, vintage design, kunstleer, dagboek met blanco pagina's, ringband, roze, 200 pagina's
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 386,32/1m
Productafbeelding van Vintage notitieboekje van kunstleer, formaat A5, dagboek, navulbaar, blanco kraftpapier, 200 pagina's, met PVC-hoes, oranje
Vintage notitieboekje van kunstleer, formaat A5, dagboek, navulbaar, blanco kraftpapier, 200 pagina's, met PVC-hoes, oranje
€ 72,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 331,77/1m
Productafbeelding van Notitieboek A5, vintage design, kunstleer, dagboek met blanco papier, navulbaar, 200 pagina's, met PVC-hoes, bruin
Notitieboek A5, vintage design, kunstleer, dagboek met blanco papier, navulbaar, 200 pagina's, met PVC-hoes, bruin
€ 77,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 354,50/1m
Productafbeelding van Notitieboek A5, vintage design, kunstleer, navulbaar, blanco kraftpapier, 200 pagina's, met PVC-hoes
Notitieboek A5, vintage design, kunstleer, navulbaar, blanco kraftpapier, 200 pagina's, met PVC-hoes
€ 72,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 331,77/1m
Productafbeelding van Notitieboek DIN A5, vintage design, kunstleer, navulbaar, blanco kraftpapier, 200 pagina's, met PVC-hoes
Notitieboek DIN A5, vintage design, kunstleer, navulbaar, blanco kraftpapier, 200 pagina's, met PVC-hoes
€ 75,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 345,41/1m
Productafbeelding van A5-ordner, 6 ringen, kunstleer, magnetische sluiting, navulbaar notitieboekje met 80 vel papier
A5-ordner, 6 ringen, kunstleer, magnetische sluiting, navulbaar notitieboekje met 80 vel papier
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Set voor het maken van "flipsbooks" (animatiefilmpjes), bestaande uit 5 losse, met de hand beschilderde boekjes met schroeven, verfspullen voor kinderen en ander creatief tekenmateriaal
Set voor het maken van "flipsbooks" (animatiefilmpjes), bestaande uit 5 losse, met de hand beschilderde boekjes met schroeven, verfspullen voor kinderen en ander creatief tekenmateriaal
€ 26,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza