Dymatize Super Mass Gainer, Caramel, Vanille, 90 g, Melkproteïne, Whey-proteïne, 304 kcal, 338 kcal, 1279 kJ

€ 31,54

€ 35,04 / 1kg

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Eiwitrepen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Dymatize | Super Mass Gainer Bar, smaak van vanille en karamel
Dymatize | Super Mass Gainer Bar, smaak van vanille en karamel
€ 47,00/1l
€ 4,23
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Weider Proteïne Repen, 60% eiwitgehalte, 24 repen van 45 gram, smaak: vanille-karamel
Weider Proteïne Repen, 60% eiwitgehalte, 24 repen van 45 gram, smaak: vanille-karamel
€ 107,41/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 116,00
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Weider Proteïne Rep - 32% eiwit - 24 stuks van 60g - Banaan smaak
Weider Proteïne Rep - 32% eiwit - 24 stuks van 60g - Banaan smaak
€ 84,72/1l
€ 61,00
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van 6PAK Nutrition | Sirop Zero - Chocolade Caramel
6PAK Nutrition | Sirop Zero - Chocolade Caramel
€ 20,58/1kg
€ 10,29
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GymBeam - ASAP Complete reep, 100 g, bosvruchten
GymBeam - ASAP Complete reep, 100 g, bosvruchten
€ 191,70/1kg
€ 19,17
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Proteïne-reep Premir Protein, hoge proteïnegehalte, 40g
Proteïne-reep Premir Protein, hoge proteïnegehalte, 40g
€ 1.322,75/1kg
€ 52,91
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Polleo Sport eiwitreep, 31% eiwit, 35 gram - Kokos
Polleo Sport eiwitreep, 31% eiwit, 35 gram - Kokos
€ 42,86/1kg
€ 1,50
Verkoper: PolleoSport
Productafbeelding van Voxberg Rijstmaaltijd 60 g, zoute karamel-amandelen / Andere (proefverpakkingen) / Heerlijke, eiwitrijke rijstpap zonder toegevoegde suiker
Voxberg Rijstmaaltijd 60 g, zoute karamel-amandelen / Andere (proefverpakkingen) / Heerlijke, eiwitrijke rijstpap zonder toegevoegde suiker
€ 343,50/1kg
€ 20,61
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van More Nutrition Proteïne Repen, 10 stuks x 50g
More Nutrition Proteïne Repen, 10 stuks x 50g
€ 53,34/1l
€ 28,42
-6%
€ 26,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Karamel-eiwitreep, 50 gram
Karamel-eiwitreep, 50 gram
€ 2,90
-4%
€ 2,76
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SNICKERS 393078 SNICKERS PROTEIN 30 % Proteinriegel 18 x 47,0 g
SNICKERS 393078 SNICKERS PROTEIN 30 % Proteinriegel 18 x 47,0 g
€ 56,39
-11%
€ 49,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Oshee Baton Proteïne, kokos & karamel, 48 gram
Oshee Baton Proteïne, kokos & karamel, 48 gram
€ 60,20/1kg
€ 3,17
-5%
€ 3,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Applied Nutrition | Proteïnekoekjesdeeg dessert, smaak: Choco Bueno
Applied Nutrition | Proteïnekoekjesdeeg dessert, smaak: Choco Bueno
€ 42,84/1l
€ 42,84
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Hero.Lab | Collageen Proteïne Rep Toffee - Caramel
Hero.Lab | Collageen Proteïne Rep Toffee - Caramel
€ 358,33/1l
€ 4,30
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van QNT 40% Proteïne Crunchy Bar - 12 stuks van 65 gram, chocoladesmaak
QNT 40% Proteïne Crunchy Bar - 12 stuks van 65 gram, chocoladesmaak
€ 59,87/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Barebells Proteïne Rep - 55 g, hazelnoot - nougat
Barebells Proteïne Rep - 55 g, hazelnoot - nougat
€ 3,59
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Powerbar Protein Plus reep met slechts 107 kcal - eiwitrijke reep met weinig suiker, fitnessreep
Powerbar Protein Plus reep met slechts 107 kcal - eiwitrijke reep met weinig suiker, fitnessreep
€ 64,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 67,34
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van AllNutrition | NutLove Proteïne Truffels, witte chocolade met pistache
AllNutrition | NutLove Proteïne Truffels, witte chocolade met pistache
€ 353,96/1kg
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van OstroVit | De Rep. / Proteïne Rep Chocolate
OstroVit | De Rep. / Proteïne Rep Chocolate
€ 37,33/1l
€ 2,24
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Polleo Sport eiwitreep, 50% eiwit, 50 gram - Choco Crisp
Polleo Sport eiwitreep, 50% eiwit, 50 gram - Choco Crisp
€ 50,00/1kg
€ 2,50
Verkoper: PolleoSport

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Iedereen die traint met als doel indrukwekkende spieren op te bouwen, weet: eiwitten dragen bij aan een toename van spiermassa. Dymatize Super Mass Gainer repen zijn uitstekende eiwitrepen, speciaal ontwikkeld voor mensen die snel aankomen en voor alle atleten die zich in de opbouw fase bevinden.

Met 27 – 28 g hoogwaardig eiwit per reep, afhankelijk van de smaak, waarvan 5,4 g natuurlijke BCAA's*, plus koolhydraten, onderscheidt deze 90 g reep zich door de hoogste kwaliteit en de beste smaak. Dymatize Super Mass Gainer repen – een waar smaakfeest en de juiste keuze na de training.

Highlights:

  • Trainingsdoel: Kracht & spieropbouw | Gewichtstoename
  • Smaak: Vanilla Caramel Fudge
  • Hoog eiwitgehalte: 27 – 28 g hoogwaardig eiwit per 90 g reep, afhankelijk van de smaak
  • Eiwitten dragen bij aan een toename van spiermassa
  • 5,4 g BCAA's per reep*
  • 28 g koolhydraten per 90g reep (bijv.: Deluxe Chocolate smaak)
  • Ongelooflijk zachte textuur en heerlijke smaak
  • BCAA's (vertakte keten aminozuren: L-leucine, L-isoleucine, L-valine) zitten van nature in eiwitten.

Voedingswaarden kunnen variëren afhankelijk van de smaak – zie de voedingswaarde tabel voor smaakspecifieke informatie.

Eigenschappen:

  • Productomschrijving:

    Eiwitreep voor sporters, met melkchocolade coating en karamelfylling, vanille-karamel smaak.
  • Gebruiksaanwijzing: 1 reep per dag, na de training. Als onderdeel van een gevarieerd en evenwichtig dieet en een gezonde levensstijl.
  • Ingrediënten:

    MELKeiwit (24%), invertsuikerstroop, MELKchocolade coating (20%) [suiker, cacaoboter, volle MELKpoeder, cacaomassa, emulgator (lecithinen (SOJA), aroma], karamelfylling (14%) [glucosestroop, palmolie, suiker, gesuikerde gecondenseerde magere MELK, dextrose, emulgator (lecithinen (SOJA), koolzaadolie (volledig gehard), zout, natuurlijk aroma], glucosestroop, whey-eiwit (MELK) (5%), SOJA crisps [soja-eiwit (4%), zetmeel, zout], bevochtigingsmiddel (glycerine), aroma, emulgator (lecithinen (SOJA). Kan sporen bevatten van: NOTEN, AMANDELEN, GLUTEN.
  • Allergenen: MELK en MELKproducten, SOJA. Kan sporen bevatten van: NOTEN, AMANDELEN, GLUTEN.
  • Hoeveelheid: 10 repen à 90 g = 900 g

Inhoud:

  • 10 x DYMATIZE High Protein Weight-Gainer reep Super Mass Gainer Vanilla Caramel Fudge à 90 g

Voedingsbedrijf: Active Nutrition International GmbH, Zielstattstr. 38 | 81379 München (Duitsland) | Vestiging/geregistreerd kantoor: München

Kleur
Wit
Fabrikant
Dymatize
Model
DYMATIZE High Protein Weight-Gainer Riegel Super Mass Gainer Vanilla Caramel Fudge
Allergenen
Kan bevatten: pinda's (aardnoten) en producten op basis daarvan
Kan bevatten: hazelnoten en producten op basis daarvan
Kan bevatten: amandelen en producten op basis daarvan
Melk en producten op basis daarvan, inclusief lactose
Soja en producten op basis daarvan, inclusief sojalecithine
Sporen van gluten mogelijk
Gewicht
900 g
Aantal stuks
1
Smaak
Karamel
Vanille
Inhoud
900 ml
Ingrediënten
Zie verpakking
Voedingswaarde
Zie verpakking
Aanbevolen dosering
Zie verpakking
Levensmiddelenbedrijven
Dymatize
Verkoopbenaming
Proteïne repen
EAN
4029679671829
MPN (Manufacturer Part Number)
25276801

Kleur
Wit
Fabrikant
Dymatize
Model
DYMATIZE High Protein Weight-Gainer Riegel Super Mass Gainer Vanilla Caramel Fudge
Allergenen
Kan bevatten: pinda's (aardnoten) en producten op basis daarvan
Kan bevatten: hazelnoten en producten op basis daarvan
Kan bevatten: amandelen en producten op basis daarvan
Melk en producten op basis daarvan, inclusief lactose
Soja en producten op basis daarvan, inclusief sojalecithine
Sporen van gluten mogelijk
Gewicht
900 g
Aantal stuks
1
Smaak
Karamel
Vanille
Inhoud
900 ml
Ingrediënten
Zie verpakking
Voedingswaarde
Zie verpakking
Aanbevolen dosering
Zie verpakking
Levensmiddelenbedrijven
Dymatize
Verkoopbenaming
Proteïne repen
EAN
4029679671829
MPN (Manufacturer Part Number)
25276801
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kevin Levrone | Gold Line / Gold Creatine Monohydraat, ongezoet
Kevin Levrone | Gold Line / Gold Creatine Monohydraat, ongezoet
€ 32,17/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ecdysteron - 120 capsules | Beta-ecdysteron | Spinazie-extract | Plantaardig steroïdhormoon | Met leucine | Spiermassa | Spieropbouw | Vegan | Vrij va
Ecdysteron - 120 capsules | Beta-ecdysteron | Spinazie-extract | Plantaardig steroïdhormoon | Met leucine | Spiermassa | Spieropbouw | Vegan | Vrij va
€ 59,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 29,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Kevin Levrone Scatterbrain, 270g
Kevin Levrone Scatterbrain, 270g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,44
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Gainer voor spieropbouw, met eiwit, banaan smaak, 2270g
Gainer voor spieropbouw, met eiwit, banaan smaak, 2270g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,34
-5%
€ 19,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mutant Mass
Mutant Mass
€ 220,85/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 44,17
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Dymatize Super Mass Gainer, Chocolade, 90 g, Bevat melkproteïne en whey-proteïne, 304 kcal, 338 kcal, 1279 kJ
Dymatize Super Mass Gainer, Chocolade, 90 g, Bevat melkproteïne en whey-proteïne, 304 kcal, 338 kcal, 1279 kJ
€ 35,04/1kg
€ 31,54
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Mutant Mass Gainer, Smaak: Cookies & Cream, 2270 gram, Artikelnummer: 17864
Mutant Mass Gainer, Smaak: Cookies & Cream, 2270 gram, Artikelnummer: 17864
€ 227,55/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 45,51
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
€ 27,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 24,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van DYMATIZE Whey Protein Poeder Shake ISO 100, gehydrolyseerd eiwit, smaak: Gourmet Chocolate, 576 gram
DYMATIZE Whey Protein Poeder Shake ISO 100, gehydrolyseerd eiwit, smaak: Gourmet Chocolate, 576 gram
€ 122,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 70,31
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van DYMATIZE Whey Protein Poeder Shake ISO 100, gehydrolyseerd eiwit, smaak: gourmet vanille, 570 g
DYMATIZE Whey Protein Poeder Shake ISO 100, gehydrolyseerd eiwit, smaak: gourmet vanille, 570 g
€ 115,74/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 70,48
-6%
€ 65,97
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Mutant Mass Extreme 2500, Gainer, 5450 gram, artikelnummer 18053
Mutant Mass Extreme 2500, Gainer, 5450 gram, artikelnummer 18053
€ 357,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,16
-5%
€ 71,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eiwit 85 - 900g: Chocolade | 30 porties | Poeder | Meercomponenten eiwit | Sojaproteïne | Caseïne | Tarwe-eiwit | Vitamine supplement
Eiwit 85 - 900g: Chocolade | 30 porties | Poeder | Meercomponenten eiwit | Sojaproteïne | Caseïne | Tarwe-eiwit | Vitamine supplement
€ 27,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 24,90
Verkoper: PEAK

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.