Gewicht:

25 kg
  • 10 kg
    Beschikbare opties weergeven
  • 25 kg

Inhoud:

  • 10 l
    Beschikbare opties weergeven
  • 25 l

SAKRET Voegmortel voor bestrating, type PF1 Plus, kleur: fijn steengrijs, verpakking: 25 kg

€ 99,95

€ 4,00 / 1kg

plus € 23,95 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – vr 2 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Mortel & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van PCI Carrafug voegmortel, nummer 26, parelgrijs, 5 kg
PCI Carrafug voegmortel, nummer 26, parelgrijs, 5 kg
€ 4,79/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van vdw 840 plus 1K-voegmortel, 25 kg, steingrijs
vdw 840 plus 1K-voegmortel, 25 kg, steingrijs
€ 3,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 74,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Romex ROMPOX® D1 Egalisatiemortel voor bestrating, 2-componenten, neutraal, 25 kg
Romex ROMPOX® D1 Egalisatiemortel voor bestrating, 2-componenten, neutraal, 25 kg
€ 4,24/1kg
€ 105,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Romex ROMPOX-EASY voegmortel voor bestrating, steingrijs, 25 kg emmer
Romex ROMPOX-EASY voegmortel voor bestrating, steingrijs, 25 kg emmer
€ 2,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 68,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van vdw 400 plus cementgebonden voegmortel, 25 kg, grijs
vdw 400 plus cementgebonden voegmortel, 25 kg, grijs
€ 1,72/1kg
€ 42,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van vdw 850 plus 2K-voegmortel 25 kg, zelfverdichtend, natuurlijke kleur
vdw 850 plus 2K-voegmortel 25 kg, zelfverdichtend, natuurlijke kleur
€ 3,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 88,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van MAPEI ULTRACOLOR PLUS FUGA - Kleur: wit, verpakking: 2 kg
MAPEI ULTRACOLOR PLUS FUGA - Kleur: wit, verpakking: 2 kg
€ 4,52/1kg
€ 22,61
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Voegmortel Mapei Ultracolor Plus, kleur karamel, 2 kg
Voegmortel Mapei Ultracolor Plus, kleur karamel, 2 kg
€ 11,31/1kg
€ 22,61
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van PCI Nanofug Nr. 19 - Basalt, 4 kg verpakking
PCI Nanofug Nr. 19 - Basalt, 4 kg verpakking
€ 4,74/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van MAPEI ULTRACOLOR PLUS FUGA - Kleur: 144 Chocolade, verpakking: 5 kg
MAPEI ULTRACOLOR PLUS FUGA - Kleur: 144 Chocolade, verpakking: 5 kg
€ 7,43/1kg
€ 37,17
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van CERESIT CE 40, mengsel voor voegwerk, kleur: amandelbruin, 145
CERESIT CE 40, mengsel voor voegwerk, kleur: amandelbruin, 145
€ 15,42/1kg
€ 30,83
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Voegmortel Mapei Ultracolor Plus, cementgrijs, 2 kg
Voegmortel Mapei Ultracolor Plus, cementgrijs, 2 kg
€ 11,31/1l
€ 23,61
-4%
€ 22,61
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Mapei Ultracolor Plus 134 voegmortel, zijdeglans, 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 134 voegmortel, zijdeglans, 2 kg
€ 11,32/1kg
€ 22,63
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Profiplus 1-componenten voegmortel, 25 kg, steengrijs
Profiplus 1-componenten voegmortel, 25 kg, steengrijs
€ 2,68/1kg
€ 66,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor bestrating, 1-componenten, antraciet, 12,5 kg
ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor bestrating, 1-componenten, antraciet, 12,5 kg
€ 4,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van vdw 815 ultra basalt: 10 kg mortel voor het verlijmen van basaltplaten
vdw 815 ultra basalt: 10 kg mortel voor het verlijmen van basaltplaten
€ 6,18/1kg
€ 61,76
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ARDEX G8S FLEX-fugenmortel 1-6 - 5 kg, basalt
ARDEX G8S FLEX-fugenmortel 1-6 - 5 kg, basalt
€ 4,39/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van vdw 520 SplittBinder EP 2K, 5 kg
vdw 520 SplittBinder EP 2K, 5 kg
€ 25,39/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 129,95
-€ 3,00
€ 126,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van vdw 855 voegmortel, zeer dicht, 25 kg, zandbasis
vdw 855 voegmortel, zeer dicht, 25 kg, zandbasis
€ 5,36/1kg
€ 133,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ceresit Voegmortel CE 40 voor tegels, 5 kg
Ceresit Voegmortel CE 40 voor tegels, 5 kg
€ 6,80/1kg
€ 34,00
Verkoper: MasterBau

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

SAKRET Verhardingsmortel PF1 Plus FEIN 25kg, Kunstharsemortel 1-component

Waterdoorlatende, 1-componenten kunstharsverhardingsmortel voor fijne voegen vanaf 3 mm.
Gebruikscategorie N3 volgens ZTV-Wegebau.

Toepassing:
  • Voor binnen.
  • Voor buiten.

Geschiktheid:
  • Voor het verharden van oude of nieuwe kunststeen- en natuursteenbestratingen in de buitenruimte.
  • Geschikt voor gebruik bij volledig verharde constructies en gemengde constructies (met een onverharde draaglaag).
  • Geschikt voor gebruikscategorieën N1, N2 en N3 (verharde oppervlakken die af en toe begaanbaar zijn met voertuigen tot 20 ton maximaal toelaatbaar totaalgewicht met een wielbelasting van 5 ton, buiten wegen volgens ZTV-Wegebau).

Eigenschappen:
  • Hoge waterdoorlatendheid.
  • Geschikt voor hogedrukreiniging tot 120 bar.
  • Hoge sterkte.
  • Gebruiksklaar.
  • Gemakkelijk te verwerken.
  • Kan bij smalle voegen met water worden aangebracht.
  • Voegbreedte: 3 mm - Voegdiepte gedeeld door 2.
  • Voegdiepte: minimaal 30 mm.
  • Verwerkbaar gedurende ca. 50 minuten.
Gewicht
25 kg
Aantal stuks
1
EAN
4005813603949
MPN (Manufacturer Part Number)
255351
Fabrikant
SAKRET

Gewicht
25 kg
Aantal stuks
1
EAN
4005813603949
MPN (Manufacturer Part Number)
255351
Fabrikant
SAKRET
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van SAKRET Verfijnde voegenmortel PF1 plus, grijs, 25 kg
SAKRET Verfijnde voegenmortel PF1 plus, grijs, 25 kg
€ 4,14/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 103,41
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET Voegmortel voor bestrating, type PF1 plus, steengrijs, 25 kg
SAKRET Voegmortel voor bestrating, type PF1 plus, steengrijs, 25 kg
€ 4,14/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 103,41
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET Verfijnde voegenmortel PF1 Plus, antraciet, 25 kg
SAKRET Verfijnde voegenmortel PF1 Plus, antraciet, 25 kg
€ 3,24/1kg
€ 84,95
-€ 4,00
€ 80,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET Verfijnde voegmortel PF1 plus, zand, 10 kg
SAKRET Verfijnde voegmortel PF1 plus, zand, 10 kg
€ 5,60/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 55,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET Verfijnde voegmortel PF1 plus, zand, 25 kg
SAKRET Verfijnde voegmortel PF1 plus, zand, 25 kg
€ 3,24/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 80,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET Voegmortel voor bestrating, type PF1 Plus, kleur antraciet, 25 kg
SAKRET Voegmortel voor bestrating, type PF1 Plus, kleur antraciet, 25 kg
€ 4,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 99,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Voegmortel voor bestrating, PF1 plus, fijn, 25 kg, zandbasis
Voegmortel voor bestrating, PF1 plus, fijn, 25 kg, zandbasis
€ 4,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 99,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET Verfijnde voegmortel voor bestrating, PF1 Plus, fijnkorrelig, grijs, 25 kg
SAKRET Verfijnde voegmortel voor bestrating, PF1 Plus, fijnkorrelig, grijs, 25 kg
€ 4,00/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET steenvergisingsmortel ZPF, grijs, 25 kg
SAKRET steenvergisingsmortel ZPF, grijs, 25 kg
€ 1,40/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 45,16
-22%
€ 34,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van tubag Trass-voegmortel voor polygonale tegels, 25 kg
tubag Trass-voegmortel voor polygonale tegels, 25 kg
€ 1,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET steenvergis ZPF, antraciet, 25 kg
SAKRET steenvergis ZPF, antraciet, 25 kg
€ 2,08/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 61,82
-15%
€ 51,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van vdw 840 plus 1K-voegmortel 25 kg, naturel
vdw 840 plus 1K-voegmortel 25 kg, naturel
€ 3,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 74,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van tubag Voegmortel voor bestrating, PFF, steingrijs, 25 kg emmer
tubag Voegmortel voor bestrating, PFF, steingrijs, 25 kg emmer
€ 3,60/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 89,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van vdw 840 plus 1K-voegmortel, 25 kg, steingrijs
vdw 840 plus 1K-voegmortel, 25 kg, steingrijs
€ 3,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 74,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET Trass-cementmortel TZM, 30 kg
SAKRET Trass-cementmortel TZM, 30 kg
€ 0,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van VDW 850 Plus voegmortel, steengrijs, 25 kg
VDW 850 Plus voegmortel, steengrijs, 25 kg
€ 3,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 88,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van vdw 850 plus 2K-voegmortel 25 kg, zelfverdichtend, natuurlijke kleur
vdw 850 plus 2K-voegmortel 25 kg, zelfverdichtend, natuurlijke kleur
€ 3,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 88,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Prima egalisatiemortel voor voegen, 25 kg emmer, 1-componenten, antraciet
Prima egalisatiemortel voor voegen, 25 kg emmer, 1-componenten, antraciet
€ 2,44/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 60,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van 4x PV-montagesysteem, 114 cm, voor zonnepanelen, geschikt voor balkoninstallaties, verstelbaar van 0° tot 90°, voor platte daken
4x PV-montagesysteem, 114 cm, voor zonnepanelen, geschikt voor balkoninstallaties, verstelbaar van 0° tot 90°, voor platte daken
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 273
€ 62,38
Gratis bezorging
Verkoper: BackYard
Productafbeelding van tubag Voegmortel voor bestrating, PFN, 25 kg, beige
tubag Voegmortel voor bestrating, PFN, 25 kg, beige
€ 1,72/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 42,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Planten van Frank | 6 bambusplanten | Fargesia rufa | Tuinplanten | Grassen | Winterhard | Tuinplanten
Planten van Frank | 6 bambusplanten | Fargesia rufa | Tuinplanten | Grassen | Winterhard | Tuinplanten
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 44,95
Gratis bezorging
Verkoper: Viva-Lavandula
Productafbeelding van Elektrische koffiemachine Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca, 1350W, 1,4 liter, wit
Elektrische koffiemachine Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca, 1350W, 1,4 liter, wit
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 154
€ 154,95
-€ 14,20
€ 140,75
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van AIORBER regenwaterafvoerbuizen, regenpijpverlengingen, afvoerpijpverlengingen. Geschikt voor gebruik in de tuin, buiten en in afvoersystemen
AIORBER regenwaterafvoerbuizen, regenpijpverlengingen, afvoerpijpverlengingen. Geschikt voor gebruik in de tuin, buiten en in afvoersystemen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: OrberStore
Productafbeelding van Hamann Mercatus Einkehrsand, basalt, 25 kg
Hamann Mercatus Einkehrsand, basalt, 25 kg
€ 0,32/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Garden edging - NATURE - H15 cm x 10 m - Recycled polyethylene - Terracotta
Garden edging - NATURE - H15 cm x 10 m - Recycled polyethylene - Terracotta
€ 5,05/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 50,50
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Hamann Mercatus: Zwembadsalz / Zout voor zwembaden, 25 kg
Hamann Mercatus: Zwembadsalz / Zout voor zwembaden, 25 kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: Stadlergroup-GmbH
Productafbeelding van Romex ROMPOX® D1 Egalisatiemortel voor bestrating, 2-componenten, neutraal, 25 kg
Romex ROMPOX® D1 Egalisatiemortel voor bestrating, 2-componenten, neutraal, 25 kg
€ 4,24/1kg
€ 105,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van VDW 800 voegmortel, naturel, 25 kg
VDW 800 voegmortel, naturel, 25 kg
€ 3,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 86,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Carrafug voegmortel, nummer 26, parelgrijs, 5 kg
PCI Carrafug voegmortel, nummer 26, parelgrijs, 5 kg
€ 4,79/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van tubag Voegmortel voor bestrating, PFF Basalt, 25 kg emmer
tubag Voegmortel voor bestrating, PFF Basalt, 25 kg emmer
€ 3,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 89,95
Verkoper: bauschnell

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 27 september 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geen productiedatum
Gewicht 10 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Fischer 12x hoogwaardige mortel FIS V Plus 360 S / DMS HWK G - 560029
Fischer 12x hoogwaardige mortel FIS V Plus 360 S / DMS HWK G - 560029
€ 329,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 30,41/1kg
Productafbeelding van fischer FIS MR Plus statische menginrichting, 1 stuk.
fischer FIS MR Plus statische menginrichting, 1 stuk.
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,99
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 119,90/1kg
Productafbeelding van Aluminiumlegering, boogschietkoorden, verbindingskabels. Snaarroller, glad oppervlak, zwart
Aluminiumlegering, boogschietkoorden, verbindingskabels. Snaarroller, glad oppervlak, zwart
€ 27,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza