Viva Decor 123240534 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, bordeaux

€ 8,21

€ 164,20 / 1l

plus € 13,29 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Hobbyverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Viva Decor 120492136 ViVA DECOR Inka-Gold, 62,5 g, smaragdgroen
Viva Decor 120492136 ViVA DECOR Inka-Gold, 62,5 g, smaragdgroen
€ 138,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,32
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Kreidefarbe Chalky, basisset, 4 x 150 ml
KREUL Kreidefarbe Chalky, basisset, 4 x 150 ml
€ 234,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 63,51
-44%
€ 35,10
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Viva Decor 131400018 ViVA DECOR Gietmedium, vloeibaar, 500 ml, transparant
Viva Decor 131400018 ViVA DECOR Gietmedium, vloeibaar, 500 ml, transparant
€ 24,20/1l
€ 12,10
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 99462 KREUL Vloeibare brons, goudbruin, 50 ml
KREUL 99462 KREUL Vloeibare brons, goudbruin, 50 ml
€ 210,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,52
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Viva Decor 800270113 ViVA DECOR Acrylverfset "Ocean Dreams", 6-delig
Viva Decor 800270113 ViVA DECOR Acrylverfset "Ocean Dreams", 6-delig
€ 75,14/1l
€ 36,82
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL 75601 KREUL Acrylverf, mat, Color Living-set
KREUL 75601 KREUL Acrylverf, mat, Color Living-set
€ 269,17/1l
€ 32,30
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Acrylverf in neonroze kleur, geschikt voor glas, 50 ml
KREUL Acrylverf in neonroze kleur, geschikt voor glas, 50 ml
€ 159,60/1l
€ 7,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Viva Decor 116210201 ViVA DECOR Parelpen, 28 ml, crème
Viva Decor 116210201 ViVA DECOR Parelpen, 28 ml, crème
€ 182,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,11
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Viva Decor 131945110 ViVA DECOR Blob Verf, 90 ml, taupe
Viva Decor 131945110 ViVA DECOR Blob Verf, 90 ml, taupe
€ 65,00/1l
€ 5,85
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Viva Decor 116200101 ViVA DECOR Parelpen, 28 ml, transparant
Viva Decor 116200101 ViVA DECOR Parelpen, 28 ml, transparant
€ 182,50/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,11
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Viva Decor 131992510 ViVA DECOR Blob Verf, 90 ml, roze goud met glitter
Viva Decor 131992510 ViVA DECOR Blob Verf, 90 ml, roze goud met glitter
€ 72,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,53
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van ACRYLVERF 75 ML, GOUD Metallic (115)1178
ACRYLVERF 75 ML, GOUD Metallic (115)1178
€ 5,97/1kg
€ 5,97
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van PENTART Frosteffectverf, 20 ml, goud
PENTART Frosteffectverf, 20 ml, goud
€ 143,50/1l
€ 2,87
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS Gouacheverf, 1.000 ml, goud
LEFRANC & BOURGEOIS Gouacheverf, 1.000 ml, goud
€ 13,47/1l
€ 13,47
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Cerne Relieflijn, 37 ml, Goud
Pebeo Cerne Relieflijn, 37 ml, Goud
€ 215,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,96
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu Acrylverf DO IT Craft Paint, 75 ml, goud
Marabu Acrylverf DO IT Craft Paint, 75 ml, goud
€ 83,75/1l
€ 6,70
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Vitrea 160 glasverf, 45 ml, kleur 02: glanzend saffraangeel
Pebeo Vitrea 160 glasverf, 45 ml, kleur 02: glanzend saffraangeel
€ 152,67/1l
€ 6,87
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Crystal Lack voor olieverf, 1 liter
Pebeo Crystal Lack voor olieverf, 1 liter
€ 739,50/1l
€ 73,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu12160059034 Marabu Permanente Inkt, alcoholinkt, bordeaux, 20 ml
Marabu12160059034 Marabu Permanente Inkt, alcoholinkt, bordeaux, 20 ml
€ 316,00/1l
€ 6,32
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo keramische verf, 45 ml, kleur: intens goud
Pebeo keramische verf, 45 ml, kleur: intens goud
€ 122,89/1l
€ 5,53
Verkoper: Art-Paint-Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze hoogwaardige, glanzende, vloeibare, metaalachtige effectverf heeft een intense kleptiepte. Wanneer Maya Gold gelijkmatig wordt aangebracht met een platte penseel, ontstaat een glad oppervlak met een metaalachtige glans. Door te deppen kan een gestructureerde verfwerking worden bereikt.

  • Watergedragen
  • Stootvast
  • Sneldrogend
  • Hoog gepigmenteerd
  • Afwasbaar en weerbestendig
  • Geschikt voor zowel absorberende als niet-absorberende ondergronden

Verwerking:
Voor gebruik goed roeren! Maya-Gold wordt in twee lagen aangebracht met een zachte platte penseel of een depperspons. In de eerste laag wordt een dunne, gelijkmatige verflaag aangebracht. Nadat de verf volledig droog is, wordt in de tweede laag Maya-Gold dekkend aangebracht of gedept.



Metaalglanzende effectverf, intensieve kleptiepte, watergedragen, stootvast, snel drogend, hoog pigmentgehalte, afwasbaar en weerbestendig, geschikt voor zowel absorberende als niet-absorberende ondergronden. -123240534
Inhoud
50 ml
Kleur
Groen
Fabrikant
Viva Decor
EAN
4042972144890
MPN (Manufacturer Part Number)
123240534

Inhoud
50 ml
Kleur
Groen
Fabrikant
Viva Decor
EAN
4042972144890
MPN (Manufacturer Part Number)
123240534
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Viva Decor 940400099VE01 - ViVA DECOR Gietbeton, fijnkorrelig, emmer van 5,0 kg
Viva Decor 940400099VE01 - ViVA DECOR Gietbeton, fijnkorrelig, emmer van 5,0 kg
€ 11,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 85,19
-31%
€ 58,01
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Viva Decor 123270434 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, petrolkleurig
Viva Decor 123270434 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, petrolkleurig
€ 164,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Viva Decor 123245134 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, cappuccino
Viva Decor 123245134 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, cappuccino
€ 164,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Viva Decor 123290234 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, goudkleurig
Viva Decor 123290234 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, goudkleurig
€ 164,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Viva Decor 123270634 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, avocado
Viva Decor 123270634 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, avocado
€ 164,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Kunststof plantenbak XXL, groot - 58 cm / beige - Ronde bloempot voor binnen en buiten - Tuinplantpot, bloempot, plantcontainer
Kunststof plantenbak XXL, groot - 58 cm / beige - Ronde bloempot voor binnen en buiten - Tuinplantpot, bloempot, plantcontainer
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 39,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Grundig VCC 3850 A
Grundig VCC 3850 A
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 253
€ 90,99
-8%
€ 83,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Set van 10 theedoeken, katoen, 50x70 cm, blauw geruit
Set van 10 theedoeken, katoen, 50x70 cm, blauw geruit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 55,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Viva Decor 120491836 ViVA DECOR Inka-Gold, 62,5 g, oudgoud
Viva Decor 120491836 ViVA DECOR Inka-Gold, 62,5 g, oudgoud
€ 138,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 8,32
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Jacobs Choco, 500 gram, Cappuccino, 405 kcal, 1715 kJ, 51 kcal, 3%
Jacobs Choco, 500 gram, Cappuccino, 405 kcal, 1715 kJ, 51 kcal, 3%
€ 14,00/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 7,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Arebos autostoeltje, geschikt voor kinderen van 9-36 kg, roze, 5 kg
Arebos autostoeltje, geschikt voor kinderen van 9-36 kg, roze, 5 kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 887
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Bestseller
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Viva Decor 123270134 ViVA DECOR Maya Gold, 45 ml, smaragdgroen
Viva Decor 123270134 ViVA DECOR Maya Gold, 45 ml, smaragdgroen
€ 164,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Viva Decor 123265034 ViVA DECOR Maya Gold, 45 ml, turquoise
Viva Decor 123265034 ViVA DECOR Maya Gold, 45 ml, turquoise
€ 182,44/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, oudgoud
ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, oudgoud
€ 164,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Viva Decor 123240334 ViVA DECOR Maya Gold, 45 ml, magenta
Viva Decor 123240334 ViVA DECOR Maya Gold, 45 ml, magenta
€ 164,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, roze
ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, roze
€ 164,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Viva Decor 123250034 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, violet
Viva Decor 123250034 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, violet
€ 164,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Viva Decor 123290934 ViVA DECOR Maya Gold, 45 ml, roze goud
Viva Decor 123290934 ViVA DECOR Maya Gold, 45 ml, roze goud
€ 164,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Viva Decor 123210234 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, champagnekleur
Viva Decor 123210234 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, champagnekleur
€ 182,44/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van 100 stuks, 15 cm lange, met voet, platte kaarsvetten. (Kaarsvetten voor platte kaarsen)
100 stuks, 15 cm lange, met voet, platte kaarsvetten. (Kaarsvetten voor platte kaarsen)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Draadverlichting, 5 meter lang, met 100 micro-LED's - warm wit - verlichte draad voor buitengebruik
Draadverlichting, 5 meter lang, met 100 micro-LED's - warm wit - verlichte draad voor buitengebruik
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 13,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Viva Decor 123291034 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, koper
Viva Decor 123291034 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, koper
€ 164,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, bronskleurig
ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, bronskleurig
€ 164,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van 17023 Gieteren halter met vinylcoating, 1,0 kg, HMS
17023 Gieteren halter met vinylcoating, 1,0 kg, HMS
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 5,77
-38%
€ 3,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Rayher Gipsgietsel Raysin 200, "wit", extra hard, 4 kg zak
Rayher Gipsgietsel Raysin 200, "wit", extra hard, 4 kg zak
€ 10,94/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 43,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Woonwand Vicco Berno Beige Set van 4, Model 36329
Woonwand Vicco Berno Beige Set van 4, Model 36329
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 187,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Haarspeldpoten, set van 4, 71 cm, zwart, tafelpoten van staal
Haarspeldpoten, set van 4, 71 cm, zwart, tafelpoten van staal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 44,95
-33%
€ 29,95
Verkoper: CS-Trading

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 17 beoordelingen

Foto's van klanten

Beoordeeld op 13 maart 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer lange levertijd
Beoordeeld op 18 december 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles super
Beoordeeld op 3 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kleur goud
Beoordeeld op 22 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kleur
Beoordeeld op 27 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
De kleur is hier, maar de communicatie is ondergronds.
Beoordeeld op 31 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 30 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 30 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 318 - Koperroest
Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 318 - Koperroest
€ 24,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Vloeibare kaarsverf, 24 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawas, bijenwas, paraffine en gelwax
Vloeibare kaarsverf, 24 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawas, bijenwas, paraffine en gelwax
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 111,98/1kg
Productafbeelding van Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 10 verschillende kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax
Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 10 verschillende kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 418,09/1kg
Productafbeelding van Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 18 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax. Geschenkverpakking
Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 18 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax. Geschenkverpakking
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 101,98/1kg