Stones Eco Fugensand terrastegels, 1-10 mm, basalt, 15 kg

€ 22,95

€ 1,53 / 1kg

plus € 23,95 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Zand & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van STONES ECO voegzand, grijs, 1-20 mm, 25 kg
STONES ECO voegzand, grijs, 1-20 mm, 25 kg
€ 1,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Hamann Mercatus Einkehrsand, basalt, 25 kg
Hamann Mercatus Einkehrsand, basalt, 25 kg
€ 0,32/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van STONES EASY, voegmiddel voor tegels, kleur licht, 1-5 mm, verpakking van 20 kg
STONES EASY, voegmiddel voor tegels, kleur licht, 1-5 mm, verpakking van 20 kg
€ 0,75/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van 50 stuks! Straatzand 20 kg Gardenlux
50 stuks! Straatzand 20 kg Gardenlux
€ 105,60/1l
€ 264,01
Gratis bezorging
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Brekerszand BigBag 1500 kg Gardenlux
Brekerszand BigBag 1500 kg Gardenlux
€ 113,60/1l
€ 284,01
Gratis bezorging
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Straatzand Mini BigBag 750 kg Gardenlux
Straatzand Mini BigBag 750 kg Gardenlux
€ 68,94/1l
€ 172,36
Gratis bezorging
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Brekerzand 0/3 mm mini BigBag 750kg Gardenlux
Brekerzand 0/3 mm mini BigBag 750kg Gardenlux
€ 79,60/1l
€ 199,01
Gratis bezorging
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Straatzand BigBag 1500kg Gardenlux
Straatzand BigBag 1500kg Gardenlux
€ 92,00/1l
€ 230,01
Gratis bezorging
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van 50 stuks! Speelzand 20 kg Gardenlux
50 stuks! Speelzand 20 kg Gardenlux
€ 111,60/1l
€ 279,01
Gratis bezorging
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Speelzand BigBag 1500 kg Gardenlux
Speelzand BigBag 1500 kg Gardenlux
€ 102,80/1l
€ 257,01
Gratis bezorging
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Gardenlux speelzand, 20 kg
Gardenlux speelzand, 20 kg
€ 1,30/1kg
€ 36,95
-29%
€ 25,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Písek Aqua Excellent, wit, 1,6-2,2 mm, 1 kg
Písek Aqua Excellent, wit, 1,6-2,2 mm, 1 kg
€ 3,51/1kg
€ 3,51
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Seachem Fluorit, bodemverrijker, 3,5 kg
Seachem Fluorit, bodemverrijker, 3,5 kg
€ 7,11/1kg
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ICA GD31: 100% natuurlijk grind
ICA GD31: 100% natuurlijk grind
€ 30,90
-12%
€ 26,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dehner Aqua aquariumzand, korrelgrootte 0.8 - 1.6 mm, 3 x 5 kg (15 kg), wit
Dehner Aqua aquariumzand, korrelgrootte 0.8 - 1.6 mm, 3 x 5 kg (15 kg), wit
€ 2,46/1kg
€ 36,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Seachem Fluorit Onyx zandbodem, 3,5 kg (67135030)
Seachem Fluorit Onyx zandbodem, 3,5 kg (67135030)
€ 13,11/1kg
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van VADIGRAN Bodemkooi voor vogels, wit, 25 kg
VADIGRAN Bodemkooi voor vogels, wit, 25 kg
€ 1,04/1kg
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Askoll 281124, puur rivierzand, kwarts, fijne korrelgrootte
Askoll 281124, puur rivierzand, kwarts, fijne korrelgrootte
€ 7,99/1kg
€ 31,95
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van OASE 90480, 3 liter, 2,7 kg, 1 stuk
OASE 90480, 3 liter, 2,7 kg, 1 stuk
€ 12,48/1kg
€ 37,90
-11%
€ 33,69
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Croci Vogelsand, met korrelgrootte, 5 kg
Croci Vogelsand, met korrelgrootte, 5 kg
€ 3,78/1kg
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Stones Eco Fugensand 1-10 mm 15kg

STONES ECO FUGENSAND is een innovatief voegzand, gestabiliseerd door het bindmiddel SOLID GREEN BINDER, voor waterdoorlatende voegsystemen in losse bedding.

Geschikt voor licht belaste en maximaal met voetgangerssnelheid begaanbare oppervlakken met zowel in- als uitgaand verkeer, zoals oprit, parkeerplaatsen, voetgangerszones, voet- en fietspaden, terrassen, enz.

Dankzij het innovatieve bindmiddel SOLID GREEN BINDER, worden naast een hoge erosiebestendigheid, ook onkruidonderdrukking en zelfherstellende eigenschappen van de voeg gegarandeerd. Het product kenmerkt zich door zijn eenvoudige en ongecompliceerde toepassing. STONES ECO Fugensand is bekroond met het eco-instituut label.

Het eco-INSTITUT-label identificeert producten waarvoor uitgebreide en onafhankelijke tests aantonen dat deze veilig zijn voor de gezondheid en milieuvriendelijk.

SOLID GREEN BINDER is een plantaardig-mineraal bindmiddel en bevat gegarandeerd geen polymeren of cementachtige bestanddelen!

Een bijzonder kenmerk van STONES ECO FUGENSAND is, naast de hoge erosiebestendigheid, het innovatieve vermogen om kleine scheuren in de voeg "zelf te herstellen"!

Andere eigenschappen zijn:

  • Eenvoudige installatie
  • Waterdoorlatend
  • Onkruidonderdrukkend
  • Vlekloos
  • Onbeperkt houdbaar
Gewicht
15 kg
EAN
4260287260207
MPN (Manufacturer Part Number)
1011507
Fabrikant
STONES Gesellschaft für mineralische Baustoffe

Gewicht
15 kg
EAN
4260287260207
MPN (Manufacturer Part Number)
1011507
Fabrikant
STONES Gesellschaft für mineralische Baustoffe
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van STONES ECO FUGENSAND Tegels voor terrassen, Plus kwaliteit, 1-10 mm, grijs, 15 kg
STONES ECO FUGENSAND Tegels voor terrassen, Plus kwaliteit, 1-10 mm, grijs, 15 kg
€ 1,53/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 22,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van STONES ECO voegzand, grijs, 1-20 mm, 25 kg
STONES ECO voegzand, grijs, 1-20 mm, 25 kg
€ 1,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van STONES ECO FUGENSAND Tegels voor terrassen, Plus, 1-10 mm, beige, 15 kg
STONES ECO FUGENSAND Tegels voor terrassen, Plus, 1-10 mm, beige, 15 kg
€ 1,53/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 22,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Hamann Mercatus Einkehrsand, basalt, 25 kg
Hamann Mercatus Einkehrsand, basalt, 25 kg
€ 0,32/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Hamann Basalt, edelbreuksteen, 0-2 mm, 25 kg
Hamann Basalt, edelbreuksteen, 0-2 mm, 25 kg
€ 0,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van STONES ECO Egalisatiemortel, 1-20 mm, beige, 25 kg
STONES ECO Egalisatiemortel, 1-20 mm, beige, 25 kg
€ 1,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van STONES ECO FUGENPROTECT, 1 liter
STONES ECO FUGENPROTECT, 1 liter
€ 22,95/1l
€ 22,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Kunststof plantenbak XXL, groot - 58 cm / antraciet - Ronde bloempot voor binnen en buiten - Plantenpot, bloempot, plantcontainer, overpot
Kunststof plantenbak XXL, groot - 58 cm / antraciet - Ronde bloempot voor binnen en buiten - Plantenpot, bloempot, plantcontainer, overpot
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 239
€ 39,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van tillvex Zandfiltersysteem 10 m³/h - Zandfilterinstallatie filterinstallatie 5-weg ventiel | Zwembadfilter met drukweergave | Zandfilter voor zwembad en zwembad
tillvex Zandfiltersysteem 10 m³/h - Zandfilterinstallatie filterinstallatie 5-weg ventiel | Zwembadfilter met drukweergave | Zandfilter voor zwembad en zwembad
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 166
€ 143,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van PCI Carrafug® Speciaal voegmortel voor natuursteenplaten, antraciet, 5 kg
PCI Carrafug® Speciaal voegmortel voor natuursteenplaten, antraciet, 5 kg
€ 4,39/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van vdw 840 plus 1K-voegmortel 25 kg, basalt
vdw 840 plus 1K-voegmortel 25 kg, basalt
€ 3,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 74,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van INTEX 28684 Elektrische waterverwarmer
INTEX 28684 Elektrische waterverwarmer
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 168,97
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Thomson Neo 360 X - GEN360-4C128BK - Zwart
Thomson Neo 360 X - GEN360-4C128BK - Zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 229,99
Gratis bezorging
Verkoper: Telesun
Productafbeelding van Ecovacs OZMO DEEBOT T8+, zonder stofzak, zwart, wit, rond, met stofzakhouder, 0,24 liter, oplaadbaar
Ecovacs OZMO DEEBOT T8+, zonder stofzak, zwart, wit, rond, met stofzakhouder, 0,24 liter, oplaadbaar
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 1.199,00
Gratis bezorging
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Cashmere Touch spreihoes voor boxspring, 180x200 cm, grijs
Cashmere Touch spreihoes voor boxspring, 180x200 cm, grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 21,98
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van VASAGLE Boekenkast met 6 niveaus, vintage stijl, 70 x 24 x 191,6 cm, van hout, vrijstaand
VASAGLE Boekenkast met 6 niveaus, vintage stijl, 70 x 24 x 191,6 cm, van hout, vrijstaand
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 308
€ 79,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Carromco Elektronische Dartkast Panthera-301, 4-delig, in de kleuren rood, groen, beige en zwart. Geschikt voor 8 spelers, met softdarts. Biedt 32 spellen en 500 variaties (inclusief Cricket)
Carromco Elektronische Dartkast Panthera-301, 4-delig, in de kleuren rood, groen, beige en zwart. Geschikt voor 8 spelers, met softdarts. Biedt 32 spellen en 500 variaties (inclusief Cricket)
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 113,12
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 20 stuks FFP2 ademhalingsmasker, set van 20. Mondmasker, masker, mond- en nekschild, wegwerp ademhalingsmasker, mondbedekking. Bescherming conform EN149:2001+A1:2009. CE 0370
20 stuks FFP2 ademhalingsmasker, set van 20. Mondmasker, masker, mond- en nekschild, wegwerp ademhalingsmasker, mondbedekking. Bescherming conform EN149:2001+A1:2009. CE 0370
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,14
Verkoper: Surtep
Productafbeelding van Afdekking voor 3 afvalcontainers, model HWC-E25, afvalcontainerbox, afdekking voor afvalcontainers, polyrotan, 3 x 120 liter, kleur: zwart
Afdekking voor 3 afvalcontainers, model HWC-E25, afvalcontainerbox, afdekking voor afvalcontainers, polyrotan, 3 x 120 liter, kleur: zwart
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 421,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 2,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Kärcher K 6 Special, zwart, modelnummer 1.168-508.0
Kärcher K 6 Special, zwart, modelnummer 1.168-508.0
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 478,53
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 38,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van Scheppach Airless verfspuitsysteem PTSA350 met traploze drukregeling | 750 W elektromotor | tot 207 bar | 7,6 meter spuitslang
Scheppach Airless verfspuitsysteem PTSA350 met traploze drukregeling | 750 W elektromotor | tot 207 bar | 7,6 meter spuitslang
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 237,45
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Wiltec kruislijnlaser met automatische nivellering, inclusief statief van 1,2 meter, nauwkeurigheid ±0,5 mm/m, rotatielaser voor het meten van hoeken en oppervlakken, waterpas
Wiltec kruislijnlaser met automatische nivellering, inclusief statief van 1,2 meter, nauwkeurigheid ±0,5 mm/m, rotatielaser voor het meten van hoeken en oppervlakken, waterpas
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Braun Series 9 9325s, geschikt voor gebruik in natte en droge omstandigheden
Braun Series 9 9325s, geschikt voor gebruik in natte en droge omstandigheden
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 136
€ 327,29
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Draadhek, 1 meter x 25 meter, maaswijdte 19 mm
Draadhek, 1 meter x 25 meter, maaswijdte 19 mm
€ 2,60/1m
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: EinsPreis
Productafbeelding van Koffiekop van porselein, 350 ml - Set van 6 / wit - Koffiekop, beker
Koffiekop van porselein, 350 ml - Set van 6 / wit - Koffiekop, beker
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 19,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van SAMSUNG SM-S921BZKGEUB, SAMSUNG Galaxy S24 smartphone, zwart, 256 GB
SAMSUNG SM-S921BZKGEUB, SAMSUNG Galaxy S24 smartphone, zwart, 256 GB
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 356
Gebruikt
€ 577,85
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Remington CB4N Hitteborstel met stoomfunctie
Remington CB4N Hitteborstel met stoomfunctie
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 24,83
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 14 beoordelingen
Beoordeeld op 10 september 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Materiaal / Levering
Beoordeeld op 25 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Versterking van het oppervlak
Beoordeeld op 17 juni 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Top product
Beoordeeld op 10 juni 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snelle levering
Beoordeeld op 18 november 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Verwerking
Beoordeeld op 30 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 17 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 8 september 2024 op
Geverifieerde aankoop