Hoppe Assortiment favoriete gebakjes, HD708, 150 stuks per verpakking.

€ 74,75

€ 73,50 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Koekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
€ 19,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hellma 70101544 Feines Gebäck 3er Mix
Hellma 70101544 Feines Gebäck 3er Mix
€ 19,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,30
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
€ 27,56/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HELLMA Edles Geb„ck Vanille, einzeln verpackt, im Karton
HELLMA Edles Geb„ck Vanille, einzeln verpackt, im Karton
€ 27,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 19,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
€ 32,29/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,90
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen Winter-Mix 83810 120St
Bahlsen Winter-Mix 83810 120St
€ 31,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,70
-9%
€ 32,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
€ 39,39/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HOPPE 882690 HOPPE Assortiment gebak, diverse smaken, 150 stuks.
HOPPE 882690 HOPPE Assortiment gebak, diverse smaken, 150 stuks.
€ 33,23/1kg
€ 40,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Delacre Thee-tijd gebakmix, 1 kg
Delacre Thee-tijd gebakmix, 1 kg
€ 71,14/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 71,14
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Hoppe Karamellgebäck HD400 200 St./Pack.
Hoppe Karamellgebäck HD400 200 St./Pack.
€ 34,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,58
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
€ 59,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Hoppe Gebäck, stedenmix, HD700, 150 stuks per verpakking.
Hoppe Gebäck, stedenmix, HD700, 150 stuks per verpakking.
€ 57,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,81
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.
Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.
€ 35,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hellma 70103912 Kekse, Crispy & Creamy Mix - Citroen / Chocolade, 200 stuks
Hellma 70103912 Kekse, Crispy & Creamy Mix - Citroen / Chocolade, 200 stuks
€ 30,27/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen Gebäck Mini Contessa 81230 130St
Bahlsen Gebäck Mini Contessa 81230 130St
€ 31,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hellma 70103523 Biscotti Mandelgebäck 250 Stück
Hellma 70103523 Biscotti Mandelgebäck 250 Stück
€ 40,63/1kg
€ 23,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen 25000 Bakmix, Hermann Bahlsen Collectie, M 25000, 2x227g
Bahlsen 25000 Bakmix, Hermann Bahlsen Collectie, M 25000, 2x227g
€ 63,57/1kg
€ 28,86
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van BAHLSEN 81700 Kerstgebak, Mini-speculaasjes "Contessa" - 100g
BAHLSEN 81700 Kerstgebak, Mini-speculaasjes "Contessa" - 100g
€ 91,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hellma 60124369 Chocolade/koekjes in de vorm van gelukspoppen, 150 stuks, elk 3,2 gram
Hellma 60124369 Chocolade/koekjes in de vorm van gelukspoppen, 150 stuks, elk 3,2 gram
€ 55,02/1kg
€ 26,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milka Sensations koekjes, 52 gram
Milka Sensations koekjes, 52 gram
€ 27,20/1kg
€ 1,43
-4%
€ 1,36
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Knapperige koekjes met vanillesmaak, koekjes met amandelsmaak, koekjes in verschillende vormen, koekjes gevuld met chocoladecrème, wafels gevuld met crème met koffiesmaak en marmerkoek.

Hoppe Bakmix, Favorietenmix, 150 stuks van 7 gram per verpakking.
Ingrediënten
Knapperige koekjes met vanillesmaak: Tarwemeel, suiker, plantaardig vet en olie (palmolie, koolzaadolie), invertsuiker, rijsmiddel (E500, E450), zout, aroma. Kan sporen van melk bevatten. Koekje met amandelsmaak: Tarwemeel, suiker, plantaardig vet en olie (palmolie, koolzaadolie), rijsmiddel (E450, E500), zout, kaneel, aroma (Amaretto 1%). Kan sporen van melk bevatten. Koekjes in verschillende vormen: Tarwemeel, plantaardig vet en olie (palmolie, koolzaadolie), suiker, melkpoeder, zout, citroenrasp (suiker, fruit: citroen, citroenschil, gemodificeerde aardappelzetmeel, zuurregelaar: E330, conserveermiddel: E224, sulfit), emulgator (sojalecithine), aroma, kleurstof (E160a), rijsmiddel (E503). Koekje gevuld met cacaocrème: Koekje (70%), tarwemeel, plantaardige olie (palm, soja, zonnebloem, katoenzaad), suiker, maïszetmeel, cacao (1%), zout, rijsmiddel (E450, E500), aroma, emulgator (sojalecithine), crème (30%) (suiker, plantaardige oliën: palm, soja, zonnebloem, katoenzaad), sesampasta, cacao (6%), hazelnootolie, johannesbroodpitmeel, hazelnootpuree, zout. Wafel gevuld met crème met koffiesmaak: Suiker, gehard plantaardig vet (kopra), tarwemeel, karamelzoet sirup (kleurstof E150), aroma (0,7% koffie), plantaardige olie (palm), magere cacaopoeder, rijsmiddel (E500), zout, emulgator (sojalecithine). Kan sporen van amandelen en melk bevatten. Marmerkoek: Tarwemeel, suiker, plantaardig vet en olie (koolzaadolie, palmolie), cacaopoeder, melkpoeder, zout, aroma, emulgator (sojalecithine), kleurstof (E160a), rijsmiddel (E503).
Voedingswaarde
Energie: 508 kcal. Vet: 25 g. Waarvan verzadigde vetzuren: 14 g. Koolhydraten: 65 g. Waarvan suikers: 34 g. Vezels: 1,9 g. Eiwit: 5,2 g. Zout: 0,54 g
Gewicht
1017 g
Levensmiddelenbedrijven
Hoppe Food Group BenratherSchlossallee 49-53 DE-40597 Düsseldorf
Verkoopbenaming
Bakmix voor gebak en wafels met melkchocolade en chocolade
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
HD708
EAN
8710665920118

Ingrediënten
Knapperige koekjes met vanillesmaak: Tarwemeel, suiker, plantaardig vet en olie (palmolie, koolzaadolie), invertsuiker, rijsmiddel (E500, E450), zout, aroma. Kan sporen van melk bevatten. Koekje met amandelsmaak: Tarwemeel, suiker, plantaardig vet en olie (palmolie, koolzaadolie), rijsmiddel (E450, E500), zout, kaneel, aroma (Amaretto 1%). Kan sporen van melk bevatten. Koekjes in verschillende vormen: Tarwemeel, plantaardig vet en olie (palmolie, koolzaadolie), suiker, melkpoeder, zout, citroenrasp (suiker, fruit: citroen, citroenschil, gemodificeerde aardappelzetmeel, zuurregelaar: E330, conserveermiddel: E224, sulfit), emulgator (sojalecithine), aroma, kleurstof (E160a), rijsmiddel (E503). Koekje gevuld met cacaocrème: Koekje (70%), tarwemeel, plantaardige olie (palm, soja, zonnebloem, katoenzaad), suiker, maïszetmeel, cacao (1%), zout, rijsmiddel (E450, E500), aroma, emulgator (sojalecithine), crème (30%) (suiker, plantaardige oliën: palm, soja, zonnebloem, katoenzaad), sesampasta, cacao (6%), hazelnootolie, johannesbroodpitmeel, hazelnootpuree, zout. Wafel gevuld met crème met koffiesmaak: Suiker, gehard plantaardig vet (kopra), tarwemeel, karamelzoet sirup (kleurstof E150), aroma (0,7% koffie), plantaardige olie (palm), magere cacaopoeder, rijsmiddel (E500), zout, emulgator (sojalecithine). Kan sporen van amandelen en melk bevatten. Marmerkoek: Tarwemeel, suiker, plantaardig vet en olie (koolzaadolie, palmolie), cacaopoeder, melkpoeder, zout, aroma, emulgator (sojalecithine), kleurstof (E160a), rijsmiddel (E503).
Voedingswaarde
Energie: 508 kcal. Vet: 25 g. Waarvan verzadigde vetzuren: 14 g. Koolhydraten: 65 g. Waarvan suikers: 34 g. Vezels: 1,9 g. Eiwit: 5,2 g. Zout: 0,54 g
Gewicht
1017 g
Levensmiddelenbedrijven
Hoppe Food Group BenratherSchlossallee 49-53 DE-40597 Düsseldorf
Verkoopbenaming
Bakmix voor gebak en wafels met melkchocolade en chocolade
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
HD708
EAN
8710665920118
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Hoppe Gebäck, diverse soorten, mix HD707, 150 stuks per verpakking.
Hoppe Gebäck, diverse soorten, mix HD707, 150 stuks per verpakking.
€ 51,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 68,02
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Hellma 70101544 Feines Gebäck 3er Mix
Hellma 70101544 Feines Gebäck 3er Mix
€ 19,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,30
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hoppe Gebäck Luxe Assortiment HD702, 150 stuks per verpakking.
Hoppe Gebäck Luxe Assortiment HD702, 150 stuks per verpakking.
€ 59,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 88,10
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van HP CHP150 Kopieerpapier voor thuis en kantoor, A4, 80 g/m² (500 vel)
HP CHP150 Kopieerpapier voor thuis en kantoor, A4, 80 g/m² (500 vel)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 17,51
-65%
€ 5,99
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
€ 19,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
€ 32,29/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,90
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Allibert Elise Tafel, grafietkleur; artikelnummer: 221063
Allibert Elise Tafel, grafietkleur; artikelnummer: 221063
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 61,85
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
€ 27,56/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HELLMA Edles Geb„ck Vanille, einzeln verpackt, im Karton
HELLMA Edles Geb„ck Vanille, einzeln verpackt, im Karton
€ 27,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 19,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
€ 39,39/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HOPPE 882690 HOPPE Assortiment gebak, diverse smaken, 150 stuks.
HOPPE 882690 HOPPE Assortiment gebak, diverse smaken, 150 stuks.
€ 33,23/1kg
€ 40,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
€ 59,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Hoppe Karamellgebäck HD400 200 St./Pack.
Hoppe Karamellgebäck HD400 200 St./Pack.
€ 34,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,58
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Hellma 70103912 Kekse, Crispy & Creamy Mix - Citroen / Chocolade, 200 stuks
Hellma 70103912 Kekse, Crispy & Creamy Mix - Citroen / Chocolade, 200 stuks
€ 30,27/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Delacre Thee-tijd gebakmix, 1 kg
Delacre Thee-tijd gebakmix, 1 kg
€ 71,14/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 71,14
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 40,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Bahlsen Winter-Mix 83810 120St
Bahlsen Winter-Mix 83810 120St
€ 31,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,70
-9%
€ 32,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
€ 46,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 46,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.
Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.
€ 35,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen 41340 Blättergebäck Deloba
Bahlsen 41340 Blättergebäck Deloba
€ 39,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero 70101392 Mini-gebakjes
Ferrero 70101392 Mini-gebakjes
€ 50,39/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 26,00
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lotus Biscoff "Welcome" koekjes, 300 stuks.
Lotus Biscoff "Welcome" koekjes, 300 stuks.
€ 17,74/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 33,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
€ 85,24/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 77,06
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
€ 86,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,20
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lotus Biscoff karamelkoekjes, 150 stuks.
Lotus Biscoff karamelkoekjes, 150 stuks.
€ 25,88/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 24,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hellma 70000189: Cantuccini, amandelkoekjes
Hellma 70000189: Cantuccini, amandelkoekjes
€ 41,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Coppenrath Botercookies, zelfgemaakte lekkernijen, 200g (te koop vanaf 1 augustus 2024)
Coppenrath Botercookies, zelfgemaakte lekkernijen, 200g (te koop vanaf 1 augustus 2024)
€ 11,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bahlsen Kuchen "Comtess Zitrone", 350 g
Bahlsen Kuchen "Comtess Zitrone", 350 g
€ 55,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 6 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Koekjes
Beoordeeld op 18 juni 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldig product, supersnelle levering