NIGRIN 71144 NIGRIN Ruitenreiniger voor binnenkant, telescoopmodel, lengte: 380 - 480 mm

€ 20,90

€ 18,13-13%

€ 181.300,00 / 1m²

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 oktober
Onze bestedeals
Zemen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Peggy Perfect Fensterleder Natur, Gr.2, 450 x 300 mm
Peggy Perfect Fensterleder Natur, Gr.2, 450 x 300 mm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,83
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van NIGRIN Performance lederverzorging voor auto-interieur, 2.323 cm²
NIGRIN Performance lederverzorging voor auto-interieur, 2.323 cm²
€ 12,62/1m²
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,32
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van EINPARTS Reinigingsborstelset EPDS03
EINPARTS Reinigingsborstelset EPDS03
€ 4,86
-13%
€ 4,19
Verkoper: iKable
Productafbeelding van Epms02: Autowas spons, 22x11x5 cm
Epms02: Autowas spons, 22x11x5 cm
€ 98,76/1m²
€ 2,70
-11%
€ 2,39
Verkoper: iKable
Productafbeelding van Protecton Weichleder
Protecton Weichleder
€ 36,97/1m
€ 14,79
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards
Productafbeelding van Protecton Anti-condens doek 1750303, 31 cm x 22 cm, voor ventilatiekoppelstuk
Protecton Anti-condens doek 1750303, 31 cm x 22 cm, voor ventilatiekoppelstuk
€ 175,81/1m²
€ 11,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards
Productafbeelding van Sumex KLIN007, reinigingsdoek, synthetisch raamdoek
Sumex KLIN007, reinigingsdoek, synthetisch raamdoek
€ 151,89/1m²
€ 20,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Protecton Anti-condens doek 1750305, 46 cm x 30 cm
Protecton Anti-condens doek 1750305, 46 cm x 30 cm
€ 41,28/1m
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards
Productafbeelding van Einparts Autotirendichtmiddel 450 ml voor bandonderhoud
Einparts Autotirendichtmiddel 450 ml voor bandonderhoud
€ 29,98/1l
€ 18,14
-25%
€ 13,49
Verkoper: iKable
Productafbeelding van Vileda Ruitenwisser +30% Microvezel, 2 stuks
Vileda Ruitenwisser +30% Microvezel, 2 stuks
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards
Productafbeelding van Epacc147: Stroomwater-borstel voor het wassen van auto's, lengte 1,45 - 2,5 meter
Epacc147: Stroomwater-borstel voor het wassen van auto's, lengte 1,45 - 2,5 meter
€ 21,39
-22%
€ 16,49
Verkoper: iKable
Productafbeelding van MOTIP Montagevloeistof 090306, spuitbus, 500 ml
MOTIP Montagevloeistof 090306, spuitbus, 500 ml
€ 58,70/1l
€ 29,35
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van EINPARTS borstel voor auto-interieur, model EPACC193, 230 mm
EINPARTS borstel voor auto-interieur, model EPACC193, 230 mm
€ 16,48/1m
€ 4,33
-12%
€ 3,79
Verkoper: iKable
Productafbeelding van Einparts reparatieset voor het herstellen van een verwarmde achterruit van een auto
Einparts reparatieset voor het herstellen van een verwarmde achterruit van een auto
€ 8,93
-22%
€ 6,89
Verkoper: iKable
Productafbeelding van Meguiar's X2000EU Water Magnet: droogdoek
Meguiar's X2000EU Water Magnet: droogdoek
€ 32,71/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,39
-19%
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: KOKA
Productafbeelding van Autopolierdoek van chamoisleer, ruitendoek, hertenleer, 2 stuks, maat M, 45,7 x 63,5 cm
Autopolierdoek van chamoisleer, ruitendoek, hertenleer, 2 stuks, maat M, 45,7 x 63,5 cm
€ 192,94/1m²
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Valma anti-condens doek 1831369, afmetingen 43 cm x 32 cm
Valma anti-condens doek 1831369, afmetingen 43 cm x 32 cm
€ 39,51/1m
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards
Productafbeelding van Einparts Professionele set voor het repareren van autoruiten, voor voor- en achterruiten. Reparatieset
Einparts Professionele set voor het repareren van autoruiten, voor voor- en achterruiten. Reparatieset
€ 14,35
-25%
€ 10,69
Verkoper: iKable
Productafbeelding van Fensterleder FP 325
Fensterleder FP 325
€ 17,85
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van NIGRIN 71112 NIGRIN Performance siliconen droogmiddel & lederverzorging voor auto's
NIGRIN 71112 NIGRIN Performance siliconen droogmiddel & lederverzorging voor auto's
€ 1.371,61/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 38,56
-44%
€ 21,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Productbeschrijving & productgegevens

Schwenkbaar gewrichtskop met microvezelpad, telescopische arm met traploze instelbaarheid en een lengte tot 480 mm, geschikt ook voor moeilijk bereikbare plaatsen
Fabrikant
Hoogte
0.01 m
Breedte
1 cm
Lengte
1 cm
Kleur
Transparant
Aantal stuks
1
EAN
4008153711442
MPN (Manufacturer Part Number)
71144

Fabrikant
Hoogte
0.01 m
Breedte
1 cm
Lengte
1 cm
Kleur
Transparant
Aantal stuks
1
EAN
4008153711442
MPN (Manufacturer Part Number)
71144
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Waterdichte transparante zeildoek met oogjes, 2x3 meter. Groot, waterdicht zeildoek, transparant, geschikt voor buiten gebruik
Waterdichte transparante zeildoek met oogjes, 2x3 meter. Groot, waterdicht zeildoek, transparant, geschikt voor buiten gebruik
€ 8,24/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,45
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Carlinkit  CPC200-2AIR
Carlinkit CPC200-2AIR
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 995
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: FatBat
Productafbeelding van 2x gehard glas voor Samsung Galaxy A52 5G, glazen folie, schermbescherming, beschermfolie
2x gehard glas voor Samsung Galaxy A52 5G, glazen folie, schermbescherming, beschermfolie
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 7,99
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van imoshion Telefoonhouder auto - Verstelbaar - Universeel - Carbon - Ventilatierooster - Zwart
imoshion Telefoonhouder auto - Verstelbaar - Universeel - Carbon - Ventilatierooster - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van Yogamats blauw, gymnastiekmat, 190cm x 60cm x 1cm, fitnessmat, sportmat, yogamat, pilatesmat, fitnessmat, vloermat, blauw
Yogamats blauw, gymnastiekmat, 190cm x 60cm x 1cm, fitnessmat, sportmat, yogamat, pilatesmat, fitnessmat, vloermat, blauw
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 14,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 143
€ 17,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Antislipmat, tapijtonderlaag, met zelfklevende laag, antislip, wasbaar, op maat te snijden, afmetingen 60x80 cm
Antislipmat, tapijtonderlaag, met zelfklevende laag, antislip, wasbaar, op maat te snijden, afmetingen 60x80 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 202
€ 10,50
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Zippo stormaansteker - Verchroomd, geborsteld, basismodel
Zippo stormaansteker - Verchroomd, geborsteld, basismodel
€ 628,13/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 50,25
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ANSMANN 1600-0260: ANSMANN LED-hoofdlamp HD70B, 65 lumen, IP44, zwart
ANSMANN 1600-0260: ANSMANN LED-hoofdlamp HD70B, 65 lumen, IP44, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 13,95
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van 10 x Knopcel CR2025, Wilhelm batterij, lithium, 3V, CR 2025, voor industrieel gebruik
10 x Knopcel CR2025, Wilhelm batterij, lithium, 3V, CR 2025, voor industrieel gebruik
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 203
€ 33,33
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 537
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1216
€ 89,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van 20 stuks FFP2 ademhalingsmasker, set van 20. Mondmasker, masker, mond- en nekschild, wegwerp ademhalingsmasker, mondbedekking. Bescherming conform EN149:2001+A1:2009. CE 0370
20 stuks FFP2 ademhalingsmasker, set van 20. Mondmasker, masker, mond- en nekschild, wegwerp ademhalingsmasker, mondbedekking. Bescherming conform EN149:2001+A1:2009. CE 0370
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,14
Verkoper: Surtep
Productafbeelding van DUNLOP ruitensproeiervloeistof voor auto's, uitschuifbaar, 28...47 cm
DUNLOP ruitensproeiervloeistof voor auto's, uitschuifbaar, 28...47 cm
€ 8,96
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Draadverlichting, 795 cm lang, met 160 LED's en 8 lichtfuncties - warm wit - Tuindecoratie, verlichting voor binnen en buiten, werkt op batterijen en heeft een timerfunctie
Draadverlichting, 795 cm lang, met 160 LED's en 8 lichtfuncties - warm wit - Tuindecoratie, verlichting voor binnen en buiten, werkt op batterijen en heeft een timerfunctie
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 14,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van GEEKOM GeekBook X14 Pro laptop, 999 gram, ultralicht, 14" 2.8K OLED-scherm, Intel Core Ultra 5-125H processor, 16GB LPDDR5x RAM (7500MT/s), 512GB SSD, 2x USB4-poorten, vingerafdruksensor, 16 uur batterijduur
GEEKOM GeekBook X14 Pro laptop, 999 gram, ultralicht, 14" 2.8K OLED-scherm, Intel Core Ultra 5-125H processor, 16GB LPDDR5x RAM (7500MT/s), 512GB SSD, 2x USB4-poorten, vingerafdruksensor, 16 uur batterijduur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 849,00
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Hygostar 23026 - Overlaarzen - 41 cm, blauw, 100 stuks
Hygostar 23026 - Overlaarzen - 41 cm, blauw, 100 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KOTARBAU® Plastic watertank voor drinkwater met tapkraan 10 l voedselveilig
KOTARBAU® Plastic watertank voor drinkwater met tapkraan 10 l voedselveilig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,09
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van Draagbare barbecue | Opvouwbare grill voor kamperen | Mini-kolengrill | Opvouwbare kolengrill
Draagbare barbecue | Opvouwbare grill voor kamperen | Mini-kolengrill | Opvouwbare kolengrill
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 18,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van VerminBuster Vliegenverjager voor op tafel - 4 stuks - Ecologisch en veilig - Wespenverjager - Vliegenvanger - Vliegenval
VerminBuster Vliegenverjager voor op tafel - 4 stuks - Ecologisch en veilig - Wespenverjager - Vliegenvanger - Vliegenval
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 29,95
Gratis bezorging
Verkoper: VerminBuster
Productafbeelding van Regenton, rechthoekig, SANTURO, 500 liter, antraciet, inclusief kraan
Regenton, rechthoekig, SANTURO, 500 liter, antraciet, inclusief kraan
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 339,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Krups KP 123 B Mini Me Dolce Gusto, kleur: grijs/zwart
Krups KP 123 B Mini Me Dolce Gusto, kleur: grijs/zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 77,91
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Febreze 8006540728437, textielverfrisser spray, Lenor Aprilfrisch, 500 ml
Febreze 8006540728437, textielverfrisser spray, Lenor Aprilfrisch, 500 ml
€ 23,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,80
-68%
€ 11,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Beechfield B460 | Trawler muts - Wintermuts - Kleur: Zwart - Maat: One Size (één maat)
Beechfield B460 | Trawler muts - Wintermuts - Kleur: Zwart - Maat: One Size (één maat)
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 3,60
Verkoper: Jumada
Productafbeelding van Winterharde Passiebloem, Passiflora 'Purple Haze', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
Winterharde Passiebloem, Passiflora 'Purple Haze', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 4,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Professionele afdekkap, 650g/m², doek, beschermkap, bootzeil, zwembadafdekking, ondergrond voor tenten, vrachtwagenzeil voor kamperen en outdoor gebruik, tuin - 2x3m - 6m² - groen
Professionele afdekkap, 650g/m², doek, beschermkap, bootzeil, zwembadafdekking, ondergrond voor tenten, vrachtwagenzeil voor kamperen en outdoor gebruik, tuin - 2x3m - 6m² - groen
€ 5,82/1m²
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 34,90
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van relaxdays 10016734_0 Notitieboekje/bedtafel, bruin
relaxdays 10016734_0 Notitieboekje/bedtafel, bruin
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Toscaanse jasmijn, Trachelospermum 'Pink Showers', 30-50 cm - Klimplant
Toscaanse jasmijn, Trachelospermum 'Pink Showers', 30-50 cm - Klimplant
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 5,60
Verkoper: Blumen-Senf

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 9 beoordelingen
Beoordeeld op 7 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
1A goederen
Beoordeeld op 18 september 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Handig
Beoordeeld op 5 januari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
TipTop
Beoordeeld op 17 april 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goed
Beoordeeld op 17 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 18 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 14 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 8 februari 2025 op
Geverifieerde aankoop