Stabilo® 275/144-8 Textmarker swing® cool Pastel Edition - poederig geel

€ 40,62

€ 7,39-81%

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Markeerstiften & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Stabilo® 275/6-08 Textmarker swing® cool Pastel Editie - Etui met 6 stiften
Stabilo® 275/6-08 Textmarker swing® cool Pastel Editie - Etui met 6 stiften
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,27
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van STABILO 275/18-01-5 STABILO Textmarker swing cool, set van 18 stuks voor op tafel
STABILO 275/18-01-5 STABILO Textmarker swing cool, set van 18 stuks voor op tafel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,82
-13%
€ 37,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van STABILO 275/8-08-1 STABILO Textmarker swing cool Pastel Editie, etui van PET-plastic, 8 stuks
STABILO 275/8-08-1 STABILO Textmarker swing cool Pastel Editie, etui van PET-plastic, 8 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,20
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Markeerstift - STABILO swing cool Pastel Editie - 10 stuks - poederig geel
Markeerstift - STABILO swing cool Pastel Editie - 10 stuks - poederig geel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,86
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Stabilo® 275/126-8 Textmarker swing® cool Pastel Edition - zachte, perzikkleurige tint
Stabilo® 275/126-8 Textmarker swing® cool Pastel Edition - zachte, perzikkleurige tint
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,76
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van STABILO 275/150-8 STABILO tekstmarker swing cool Pastel Edition, roze
STABILO 275/150-8 STABILO tekstmarker swing cool Pastel Edition, roze
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,76
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van STABILO - Tekenhichter - swing cool Pastel
STABILO - Tekenhichter - swing cool Pastel
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,89
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van STABILO® 275/158-8 Textmarker swing® cool Pastel - fris fuchsia
STABILO® 275/158-8 Textmarker swing® cool Pastel - fris fuchsia
€ 40,62
-81%
€ 7,39
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van STABILO® 275/40 tekstmarker swing® cool - roze
STABILO® 275/40 tekstmarker swing® cool - roze
€ 9,06
-14%
€ 7,76
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van STABILO® 275/194-8 Textmarker swing® cool Pastel - zachtgrijs
STABILO® 275/194-8 Textmarker swing® cool Pastel - zachtgrijs
€ 41,14
-82%
€ 7,39
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van STABILO® 275/51 Textmarker swing® cool - turquoise
STABILO® 275/51 Textmarker swing® cool - turquoise
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STABILO® 275/24 tekstmarkeerder swing® cool - geel
STABILO® 275/24 tekstmarkeerder swing® cool - geel
€ 8,59
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van STABILO - Tekenhichter - swing cool Pastel
STABILO - Tekenhichter - swing cool Pastel
€ 34,90
-13%
€ 30,36
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van STABILO - Tekenhichter - swing cool
STABILO - Tekenhichter - swing cool
€ 17,90
-20%
€ 14,31
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van STABILO® 275/31 Tekenpen swing® cool - blauw
STABILO® 275/31 Tekenpen swing® cool - blauw
€ 7,39
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Markeerstift - STABILO swing cool - 10 stuks - turquoise
Markeerstift - STABILO swing cool - 10 stuks - turquoise
€ 27,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van STABILO D275/8-08 tekstmarker swing® cool Pastel - set van 5+3 stuks - met 8 verschillende kleuren
STABILO D275/8-08 tekstmarker swing® cool Pastel - set van 5+3 stuks - met 8 verschillende kleuren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,02
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Stabilo Textmarker Swing Cool Pastel, Bonbon-verpakking, 100 stuks, 6 kleuren
Stabilo Textmarker Swing Cool Pastel, Bonbon-verpakking, 100 stuks, 6 kleuren
€ 267,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van STABILO - Tekenhichter - swing cool
STABILO - Tekenhichter - swing cool
€ 17,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van STABILO 275/163 tekstmarkeer, swing cool, NatureCOLORS, groen
STABILO 275/163 tekstmarkeer, swing cool, NatureCOLORS, groen
€ 2,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De STABILO swing cool in de Pastel Editie: trendy elegantie voor onderweg. Voor iedereen die ook onderweg graag opvalt en tegelijkertijd wil spelen met subtiele en zachte kleuren, zijn de swing cool in pastelkleuren de perfecte keuze. Dankzij de STABILO Anti-Dry-Out technologie is de pen tot 4 uur beschermd tegen uitdroging, waardoor je geconcentreerd kunt werken. Met de handige clip en zijn slanke vorm is hij de perfecte metgezel voor onderweg.

Ideaal voor het schooljaar.

Navulbaar: Nee



  • Textmarker STABILO swing cool Pastel Edition
  • Lijndikte: 1 + 4 mm
  • Type schrijvende vloeistof: Watergedragen inkt
  • Inktreservoirtechnologie: Tamponsysteem
  • STABILO Anti-Droogtechnologie: 4 uur droogbescherming voor geconcentreerd werken.
  • Antislip schacht in pastelkleur.
  • Perfect voor onderweg - met handige clip.
  • Dop kan aan het uiteinde van de pen worden bevestigd.
  • Kleur van de schacht: in de schrijfkleur.
  • Clip aanwezig.
  • Kleur: poederig geel.
Kleur
Wit
Fabrikant
Aantal stuks
149
Gewicht
0.108 kg
EAN
4006381518468
MPN (Manufacturer Part Number)
275/144-8

Kleur
Wit
Fabrikant
Aantal stuks
149
Gewicht
0.108 kg
EAN
4006381518468
MPN (Manufacturer Part Number)
275/144-8
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Stabilo® 275/129-8 Textmarker swing® cool Pastel Edition - roze tint
Stabilo® 275/129-8 Textmarker swing® cool Pastel Edition - roze tint
€ 40,62
-81%
€ 7,39
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van STABILO 275/111-8 STABILO tekstmarker swing cool Pastel Edition, blauw
STABILO 275/111-8 STABILO tekstmarker swing cool Pastel Edition, blauw
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,76
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van STABILO 275/150-8 STABILO tekstmarker swing cool Pastel Edition, roze
STABILO 275/150-8 STABILO tekstmarker swing cool Pastel Edition, roze
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,76
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Stabilo® 275/126-8 Textmarker swing® cool Pastel Edition - zachte, perzikkleurige tint
Stabilo® 275/126-8 Textmarker swing® cool Pastel Edition - zachte, perzikkleurige tint
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,76
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van STABILO 275/140-8 STABILO tekstmarkeerder swing cool Pastel Edition, koraalrood
STABILO 275/140-8 STABILO tekstmarkeerder swing cool Pastel Edition, koraalrood
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,76
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Stabilo® 275/6-08 Textmarker swing® cool Pastel Editie - Etui met 6 stiften
Stabilo® 275/6-08 Textmarker swing® cool Pastel Editie - Etui met 6 stiften
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,27
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
€ 159,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 17,90
-11%
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Faber-Castell 111992 FABER-CASTELL Potlood Jumbo GRIP, 2 stuks, blisterverpakking
Faber-Castell 111992 FABER-CASTELL Potlood Jumbo GRIP, 2 stuks, blisterverpakking
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
€ 20,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 31,90
-3%
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Lionelo Amber - Combinerbare kinderwagen 3-in-1 - Set bestaande uit: sportwagen, autostoeltje, wieg, autostoeltje, tas, muggennet, regenbescherming - Grijs/Graphiet
Lionelo Amber - Combinerbare kinderwagen 3-in-1 - Set bestaande uit: sportwagen, autostoeltje, wieg, autostoeltje, tas, muggennet, regenbescherming - Grijs/Graphiet
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 399,12
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ZELURXX Babyfoon met camera, 2,8 inch scherm, temperatuurregeling, spreek- en luisterfunctie, infrarood nachtzicht, 18,4 x 14,8 x 7 cm, wit
ZELURXX Babyfoon met camera, 2,8 inch scherm, temperatuurregeling, spreek- en luisterfunctie, infrarood nachtzicht, 18,4 x 14,8 x 7 cm, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 46,99
-4%
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
€ 38.400,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 20,16
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Pilot Frixion navulpatronen voor vulpennen, blauw, 0,7 mm (3 stuks)
Pilot Frixion navulpatronen voor vulpennen, blauw, 0,7 mm (3 stuks)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,11
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Apple iPhone 12, 15,5 cm (6,1 inch), 2532 x 1170 pixels, 128 GB, 12 MP, iOS 14, Blauw
Apple iPhone 12, 15,5 cm (6,1 inch), 2532 x 1170 pixels, 128 GB, 12 MP, iOS 14, Blauw
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 275
Gereviseerd
€ 252,00
Gratis bezorging
Verkoper: RoundedTrade
Productafbeelding van LEGO® Classic Bouwstenen, grote doos, 10698
LEGO® Classic Bouwstenen, grote doos, 10698
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 144
€ 50,31
Verkoper: BrickTakeoverShop
Productafbeelding van uberBottle softTouch drinkfles met fruitcontainer, 500 ml / Onyx Black / 720DGREE
uberBottle softTouch drinkfles met fruitcontainer, 500 ml / Onyx Black / 720DGREE
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 49,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Febreze Badluchtverfrisser "Aprilfrisch", 7,5 ml. (Artikelnummer: 8006540465165)
Febreze Badluchtverfrisser "Aprilfrisch", 7,5 ml. (Artikelnummer: 8006540465165)
€ 560,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van ProfiCook 8910155 Proficook Folienrollen 28cm x 6m  2 Rollen
ProfiCook 8910155 Proficook Folienrollen 28cm x 6m 2 Rollen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 19,96
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
€ 30,80/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 3,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Pelikan® 806251 Schoolpen Twist® - Penpunt M, Roze
Pelikan® 806251 Schoolpen Twist® - Penpunt M, Roze
€ 13,54/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 16,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 'YANKEE CANDLE Cherry Blossom', grote pot (623g)
'YANKEE CANDLE Cherry Blossom', grote pot (623g)
€ 22,30/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 66,91
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van CampFeuer tent Super+ voor 4 personen, grijs/zwart, XXL tunneltent met 2 ingangen en een luifel
CampFeuer tent Super+ voor 4 personen, grijs/zwart, XXL tunneltent met 2 ingangen en een luifel
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 109,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van Lionelo Emma kinderwagen, compact opvouwbaar, met ligfunctie, donkergrijs
Lionelo Emma kinderwagen, compact opvouwbaar, met ligfunctie, donkergrijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 298
€ 161,71
-€ 31,79
€ 129,92
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Febreze 8006540728437, textielverfrisser spray, Lenor Aprilfrisch, 500 ml
Febreze 8006540728437, textielverfrisser spray, Lenor Aprilfrisch, 500 ml
€ 23,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,80
-68%
€ 11,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STABILO 275/18-01-5 STABILO Textmarker swing cool, set van 18 stuks voor op tafel
STABILO 275/18-01-5 STABILO Textmarker swing cool, set van 18 stuks voor op tafel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,82
-13%
€ 37,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Lionelo Kinderbuggy Ingrid, geschikt tot 22 kg, vanaf 6 maanden tot 4 jaar. Grote, 360° draaibare wielen - zwart
Lionelo Kinderbuggy Ingrid, geschikt tot 22 kg, vanaf 6 maanden tot 4 jaar. Grote, 360° draaibare wielen - zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 271,76
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Parker 51 balpen | Luxe, donkerpaarse behuizing met gouden details | Medium schrijfpunt van 18 karaat goud met zwarte vulpenpatroon | Geschenkverpakking
Parker 51 balpen | Luxe, donkerpaarse behuizing met gouden details | Medium schrijfpunt van 18 karaat goud met zwarte vulpenpatroon | Geschenkverpakking
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 254,35
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van NUK 10225305, NUK Perfect Match starterset, 9-delig
NUK 10225305, NUK Perfect Match starterset, 9-delig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Boxstuff - Dymo LetraTag 91200 - S0721510 - Label Tape - Zwart op Wit papier - 12 mm x 4 m - 5 Stuks
Boxstuff - Dymo LetraTag 91200 - S0721510 - Label Tape - Zwart op Wit papier - 12 mm x 4 m - 5 Stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 12,95
Gratis bezorging
Verkoper: Boxstuff

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Extralink set van 262 alcoholmarkers, dubbelzijdige stiften voor tekenen en kleuren, AI-gegenereerde afbeelding
Extralink set van 262 alcoholmarkers, dubbelzijdige stiften voor tekenen en kleuren
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 52,30
-28%
€ 37,29
Gratis bezorging
Verkoper: Batna24
Productafbeelding van Markeerstiften voor de Bijbel, 8 kleuren, fijne punt, geschikt voor dun papier, meerkleurig
Markeerstiften voor de Bijbel, 8 kleuren, fijne punt, geschikt voor dun papier, meerkleurig
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Pastelkleurige tekstmarkeerset, 12 stuks, geen doorbloeding, snelle droging, geschikt voor Bijbels, met fijne punt (1-4 mm)
Pastelkleurige tekstmarkeerset, 12 stuks, geen doorbloeding, snelle droging, geschikt voor Bijbels, met fijne punt (1-4 mm)
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Colpart acryl stiften voor stenen, 48 kleuren, waterbestendig - Permanente markers voor glas, hout, keramiek, kunststof, metaal, canvas, paaseieren
Colpart acryl stiften voor stenen, 48 kleuren, waterbestendig - Permanente markers voor glas, hout, keramiek, kunststof, metaal, canvas, paaseieren
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Acrylstiften met dubbele punt, geschikt voor het decoreren van stenen, paaseieren, glas en hout. Inhoud: 36 stuks, verkrijgbaar in 72 kleuren
Acrylstiften met dubbele punt, geschikt voor het decoreren van stenen, paaseieren, glas en hout. Inhoud: 36 stuks, verkrijgbaar in 72 kleuren
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Markeerstiften set, fijn punt, voor notities en papier, 12 kleuren
Markeerstiften set, fijn punt, voor notities en papier, 12 kleuren
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion