1x THERAMED Original tandpasta, 100 ml

€ 2,82

€ 28,20 / 1l

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Tandpasta's & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 1x THERAMED ademverfrissende tandpasta, 100 ml
1x THERAMED ademverfrissende tandpasta, 100 ml
€ 28,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,82
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Thera Med Spender, natuurwit (verpakking van 100 ml)
Thera Med Spender, natuurwit (verpakking van 100 ml)
€ 30,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Theramed Junior Aardbeien Fluoridetandpasta. Bescherming tegen tandbederf. 75 ml
Theramed Junior Aardbeien Fluoridetandpasta. Bescherming tegen tandbederf. 75 ml
€ 42,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van DENTAGARD tandpasta 75 ml, originele verpakking in tube
DENTAGARD tandpasta 75 ml, originele verpakking in tube
€ 17,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,34
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Theramed 2-in-1 tandpasta-gel, verfrissende adem met OptaCool, 75 ml, verkrijgbaar bij Kaufland, artikelnummer 1.1
Theramed 2-in-1 tandpasta-gel, verfrissende adem met OptaCool, 75 ml, verkrijgbaar bij Kaufland, artikelnummer 1.1
€ 42,00/1l
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Colgate 3790984004 Colgate Total ORIGINAL Zahnpasta 75 ml
Colgate 3790984004 Colgate Total ORIGINAL Zahnpasta 75 ml
€ 56,00/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van SENSODYNE Repair & Protect Whitening tandpasta, 75 ml
SENSODYNE Repair & Protect Whitening tandpasta, 75 ml
€ 51,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,08
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bioniq® 4744086009 Bioniq® Repair Zahnpasta 75 ml
Bioniq® 4744086009 Bioniq® Repair Zahnpasta 75 ml
€ 94,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,45
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Rudolf Liebe Nachfolger Ajona Stomaticum, medische tandpasta concentraat, verpakking met 1 stuk (1 x 25 ml)
Dr. Rudolf Liebe Nachfolger Ajona Stomaticum, medische tandpasta concentraat, verpakking met 1 stuk (1 x 25 ml)
€ 136,80/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,26
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van blend-a-med 8006540946930, tandpasta "Kräuter Clean", 75 ml
blend-a-med 8006540946930, tandpasta "Kräuter Clean", 75 ml
€ 20,13/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 1,51
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van ELMEX tandpasta, 75 ml, voor normaal gebit
ELMEX tandpasta, 75 ml, voor normaal gebit
€ 70,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Sensodyne tandpasta Repair & Protect, 6-pack (6 x 75 ml)
Sensodyne tandpasta Repair & Protect, 6-pack (6 x 75 ml)
€ 13,51/1l
€ 6,08
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Colgate Zahncreme TOTAL Zahncreme 75ml 6er Packung
Colgate Zahncreme TOTAL Zahncreme 75ml 6er Packung
€ 14,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,05
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Elmex Kariesschutz Professional, medische tandpasta, 75 ml
Elmex Kariesschutz Professional, medische tandpasta, 75 ml
€ 56,57/1kg
€ 7,58
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van PUTZI tandpasta voor kinderen, 50 ml, aardbeismaak
PUTZI tandpasta voor kinderen, 50 ml, aardbeismaak
€ 1,75/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,05
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Colgate 2860574006 Colgate KOMPLETT 8IN1 Zahnpasta 75 ml
Colgate 2860574006 Colgate KOMPLETT 8IN1 Zahnpasta 75 ml
€ 112,67/1kg
€ 10,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Elmex tandpasta voor kinderen, 2 tot 6 jaar, met aminfluoride bescherming, 50 ml
Elmex tandpasta voor kinderen, 2 tot 6 jaar, met aminfluoride bescherming, 50 ml
€ 93,80/1l
€ 5,05
-7%
€ 4,69
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Oral-B 8006540006276 PRO-SCIENCE Zahncreme 75 ml
Oral-B 8006540006276 PRO-SCIENCE Zahncreme 75 ml
€ 173,07/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 12,98
Verkoper: CoverKingz
Productafbeelding van Lila tandpasta, voor gele tanden, tandblekende tandpasta, V34 kleurcorrecterende tandpasta, lila tandpasta voor het verwijderen van verkleuring, 30 ml
Lila tandpasta, voor gele tanden, tandblekende tandpasta, V34 kleurcorrecterende tandpasta, lila tandpasta voor het verwijderen van verkleuring, 30 ml
€ 898,33/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 92
€ 26,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van blend-a-med 8006540947050 blend-a-med EXTRA FRISCH CLEAN Zahncreme 75 ml
blend-a-med 8006540947050 blend-a-med EXTRA FRISCH CLEAN Zahncreme 75 ml
€ 128,53/1l
€ 9,64
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Oralneo tandpasta, met een inhoud van 100 ml, is een kwalitatieve tandpasta die effectieve bescherming biedt voor uw tanden en tandvlees. Met 100 ml van deze krachtige pasta kunt u er lang van gebruikten bij regelmatig gebruik. Dankzij de samenstelling helpt het tegen tandbederf, de vorming van tandplak en zorgt het voor een fris gevoel in de mond na elk gebruik. Met Oralneo tandpasta is uw mondhygiëne compleet en uw glimlach stralend. Bovendien maakt de praktische verpakking het gemakkelijk in gebruik en voorkomt het onnodig verspilling. Geniet van een gezondere mond met de Oralneo tandpasta.
Gewicht
150 g
Slijtagegraad
Zonder
Inhoud
100 ml
Fabrikant
Theramed
EAN
4015100185294
MPN (Manufacturer Part Number)
3014611002

Gewicht
150 g
Slijtagegraad
Zonder
Inhoud
100 ml
Fabrikant
Theramed
EAN
4015100185294
MPN (Manufacturer Part Number)
3014611002
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 1x THERAMED ademverfrissende tandpasta, 100 ml
1x THERAMED ademverfrissende tandpasta, 100 ml
€ 28,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,82
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Tandpasta voor dagelijks gebruik met effectieve bescherming tegen tandbederf - Theramed, 100 ml
Tandpasta voor dagelijks gebruik met effectieve bescherming tegen tandbederf - Theramed, 100 ml
€ 28,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,82
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Thera Med Spender, natuurwit (verpakking van 100 ml)
Thera Med Spender, natuurwit (verpakking van 100 ml)
€ 30,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Theramed Junior Aardbeien Fluoridetandpasta. Bescherming tegen tandbederf. 75 ml
Theramed Junior Aardbeien Fluoridetandpasta. Bescherming tegen tandbederf. 75 ml
€ 42,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Theramed 2-in-1 tandpasta-gel, verfrissende adem met OptaCool, 75 ml, verkrijgbaar bij Kaufland, artikelnummer 1.1
Theramed 2-in-1 tandpasta-gel, verfrissende adem met OptaCool, 75 ml, verkrijgbaar bij Kaufland, artikelnummer 1.1
€ 42,00/1l
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kesper kinderstoel met 2 stoelen, stevig en stabiel, artikelnummer 1771213
Kesper kinderstoel met 2 stoelen, stevig en stabiel, artikelnummer 1771213
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 582
€ 56,89
-4%
€ 54,14
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Opvouwbare offroad winkelwagen van Toboli, zwart. Deze inklapbare winkelwagen is geschikt voor gebruik op oneffen terrein en kan tot 100 kg dragen. Ideaal voor het strand, de tuin of om boodschappen mee te doen
Opvouwbare offroad winkelwagen van Toboli, zwart. Deze inklapbare winkelwagen is geschikt voor gebruik op oneffen terrein en kan tot 100 kg dragen. Ideaal voor het strand, de tuin of om boodschappen mee te doen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van SCHÜTTE design badkraan DENVER, badkraan met 1/2" doucheaansluiting, eengreeps badkraan, mat zwart
SCHÜTTE design badkraan DENVER, badkraan met 1/2" doucheaansluiting, eengreeps badkraan, mat zwart
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 110,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Salcar Solarverlichting, 5 meter, 20 LED-bollen, voor tuin, feestjes en kerstdecoratie, warm wit. Solarverlichting voor buiten
Salcar Solarverlichting, 5 meter, 20 LED-bollen, voor tuin, feestjes en kerstdecoratie, warm wit. Solarverlichting voor buiten
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 10,29
Verkoper: Sekeymall
Productafbeelding van SENSODYNE Repair & Protect Whitening tandpasta, 75 ml
SENSODYNE Repair & Protect Whitening tandpasta, 75 ml
€ 51,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,08
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Relaxdays 10019248, 1 stuk, AI-gegenereerde afbeelding
Relaxdays 10019248, 1 stuk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Centi wasknijpers in een mand. Transparante mand, 30 gekleurde knijpers, polypropyleen
Centi wasknijpers in een mand. Transparante mand, 30 gekleurde knijpers, polypropyleen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,90
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Ferrero Nutella, portieverpakking, 15 gram, 120 stuks
Ferrero Nutella, portieverpakking, 15 gram, 120 stuks
€ 27,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 49,67
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fisher-Price 3-in-1 Droombeer Mobiel
Fisher-Price 3-in-1 Droombeer Mobiel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 56,80
-23%
€ 43,47
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 3D WHITE REVITALIZING WHITE Tandpasta, 75 ml
3D WHITE REVITALIZING WHITE Tandpasta, 75 ml
€ 133,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier, Le Male, Eau de Toilette, voor heren, 125 ml
Jean Paul Gaultier, Le Male, Eau de Toilette, voor heren, 125 ml
€ 541,12/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 67,64
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van DENTAGARD tandpasta 75 ml, originele verpakking in tube
DENTAGARD tandpasta 75 ml, originele verpakking in tube
€ 17,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,34
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
€ 35,30/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Bosch MUZ5MX1 Bosch MUZ 5 MX 1
Bosch MUZ5MX1 Bosch MUZ 5 MX 1
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 27,43
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Violette tandpasta voor wittere tanden, kleurcorrectie en het verwijderen van tandvlekvlekken
Violette tandpasta voor wittere tanden, kleurcorrectie en het verwijderen van tandvlekvlekken
€ 233,17/1l
2,9Gemiddelde beoordeling: 2,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 30,95
-54%
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Pampers® 8001841078496 Feuchttücher fresh clean 1-lagig weiß, 1.200 St.
Pampers® 8001841078496 Feuchttücher fresh clean 1-lagig weiß, 1.200 St.
€ 8,77/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 60,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van roba Kinderreismatras Little Stars, opvouwbaar, 60 x 120 cm, grijs
roba Kinderreismatras Little Stars, opvouwbaar, 60 x 120 cm, grijs
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 67,24
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ferrero Rondnoir, 138 gram
Ferrero Rondnoir, 138 gram
€ 94,13/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 13,32
-2%
€ 12,99
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Bestway® TriTech® opblaasbaar eenpersoonsbed met geïntegreerde elektrische pomp, 191 x 97 x 46 cm
Bestway® TriTech® opblaasbaar eenpersoonsbed met geïntegreerde elektrische pomp, 191 x 97 x 46 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 82,13
-50%
€ 40,28
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van BRUBAKER Babyverzorgingsset, 7-delig - Welkomstset voor meisjes - Babygeschenkset met badkuip en knuffelbeer - Roze
BRUBAKER Babyverzorgingsset, 7-delig - Welkomstset voor meisjes - Babygeschenkset met badkuip en knuffelbeer - Roze
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van Spv2Ikx10E
Spv2Ikx10E
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 498,46
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
€ 74,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Samsung Originele USB-C naar USB-C kabel - 3A - 1 meter - Zwart
Samsung Originele USB-C naar USB-C kabel - 3A - 1 meter - Zwart
€ 11,52/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 366
€ 11,52
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 18 maart 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Tandpasta
Beoordeeld op 30 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gezond tandvlees - Kalmerende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gezond tandvlees - Kalmerende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,56
Verkoper: Lemonbite
€ 42,80/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 4-stuks verpakking - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 4-stuks verpakking - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,69
Verkoper: Lemonbite
€ 39,22/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 3-pack - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 3-pack - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,99
Verkoper: Lemonbite
€ 39,97/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Calcimax - Remineraliserend - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Calcimax - Remineraliserend - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 44,95/1l
Productafbeelding van BIOMED Tandpasta Whitening Actieve Kool, zonder fluoride, 100 g
BIOMED Tandpasta Whitening Actieve Kool, zonder fluoride, 100 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,46
-38%
€ 4,59
Verkoper: Lemonbite
€ 45,90/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Biomed, Calcimax, versterkt en remineraliseert het tandglazuur, met natriumbicarbonaat en roze klei, veganistisch, natuurlijke ingrediënten, fluoridevrij, 100 g
Tandpasta, Biomed, Calcimax, versterkt en remineraliseert het tandglazuur, met natriumbicarbonaat en roze klei, veganistisch, natuurlijke ingrediënten, fluoridevrij, 100 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,11
-77%
€ 4,59
Verkoper: Lemonbite
€ 45,90/1l
Productafbeelding van Biomed GUM HEALTH Tandpasta: Gezondheid en bescherming van het tandvlees, zonder fluoride. 100 g
Biomed GUM HEALTH Tandpasta: Gezondheid en bescherming van het tandvlees, zonder fluoride. 100 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,46
-42%
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 42,90/1l
Productafbeelding van Biomed Sensitive tandpasta voor gevoelige tanden, versterkt het tandglazuur, 100 g
Biomed Sensitive tandpasta voor gevoelige tanden, versterkt het tandglazuur, 100 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,46
-38%
€ 4,59
Verkoper: Lemonbite
€ 45,90/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 3 stuks - Calcimax - Remineraliserend - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 3 stuks - Calcimax - Remineraliserend - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,19
Verkoper: Lemonbite
€ 43,97/1l
Productafbeelding van Tandborstel met zilverionen, medium, Silver Medium, Biomed, 1 stuk.
Tandborstel met zilverionen, medium, Silver Medium, Biomed, 1 stuk.
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 299,00/1kg
Productafbeelding van BIOMED Actieve Kool Tandpasta, blekend, zonder fluoride – Set van 2 stuks - 2 x 100g
BIOMED Actieve Kool Tandpasta, blekend, zonder fluoride – Set van 2 stuks - 2 x 100g
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 39,95/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 4 stuks - Voor gevoelige tanden - Geschikt voor tanden die snel pijn veroorzaken - Vrij van fluoride
BIOMED - Tandpasta - 4 stuks - Voor gevoelige tanden - Geschikt voor tanden die snel pijn veroorzaken - Vrij van fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,09
Verkoper: Lemonbite
€ 40,22/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gevoelige tanden - Geschikt voor tanden die snel pijn veroorzaken - Vrij van fluoride
BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gevoelige tanden - Geschikt voor tanden die snel pijn veroorzaken - Vrij van fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,19
Verkoper: Lemonbite
€ 40,95/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 3 stuks - Voor gevoelige tanden - Geschikt voor mensen met pijnlijke tanden - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 3 stuks - Voor gevoelige tanden - Geschikt voor mensen met pijnlijke tanden - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
€ 43,30/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 3-voudig pak - Voor gezond tandvlees - Verzachtende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 3-voudig pak - Voor gezond tandvlees - Verzachtende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
€ 43,30/1l
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,73
-68%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
€ 179,90/1l
Productafbeelding van Crest 3D White Brilliance Tandpasta met Pepermunt – Bleektandpasta – Set van 3 stuks - 3 x 130g
Crest 3D White Brilliance Tandpasta met Pepermunt – Bleektandpasta – Set van 3 stuks - 3 x 130g
€ 49,99
Verkoper: Lemonbite
€ 128,18/1l
Productafbeelding van Colgate Cavity Protection 28g | Tandpasta voor op reis | Bescherming tegen gaatjes met fluoride
Colgate Cavity Protection 28g | Tandpasta voor op reis | Bescherming tegen gaatjes met fluoride
€ 1,49
Verkoper: Lemonbite
€ 53,21/1l
Productafbeelding van Truesmile | Tandpasta - 100 ml - Purple Reveal - Munt - Met fluoride - Paars pigment - Inclusief tandenborstel
Truesmile | Tandpasta - 100 ml - Purple Reveal - Munt - Met fluoride - Paars pigment - Inclusief tandenborstel
€ 2,79
Verkoper: Lemonbite
€ 27,90/1l
Productafbeelding van SPLAT Medical Herbs Professionele tandpasta voor de bescherming van het tandvlees, 100 ml
SPLAT Medical Herbs Professionele tandpasta voor de bescherming van het tandvlees, 100 ml
€ 22,03
-77%
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l